Roman Giertych i jego wymysły

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

U nas byÂło dokÂładnie tak samo.Lekcje byÂły przeprowadzane po wystawieniu ocen kiedy w klasie byÂło 7,8 osĂłb.WÂłaÂściwie nie moÂżna tego byÂło nazwaĂŚ wychowaniem seksualnym bo to byÂły 3 lekcje.O chorobach wenerycznych, chyba o metodach antykoncepcji i o czymÂś jeszcze ale juÂż nie pamiĂŞtam.

[ Dodano: Sro Cze 14, 2006 6:34 pm ]
Z tego wzburzenia niezauwaÂżyÂłem Âże staÂłem siĂŞ "sympatykiem forum" :P
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

salladyn pisze:Bo po co ma byÌ.Niech siê rodzi wiêcej dzieci których nikt nie bêdzie potrafi³ wychowaÌ i utrzymaÌ. :evil: :evil: :evil: Niech nie wiedz¹ jak siê maj¹ zabezpieczaÌ przed niechcian¹ ci¹¿¹.
Nied³ugo bêdzie przysposobienie do ¿ycia w rodzinie anno domini 2006- kurs kreatywnego kopania po œmietnikach (dla mam) i kurs rozró¿niania metali kolorowych- przyuczenie do zawodu (dla tatusiów)

Gratulacje Salladyn
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

terraX pisze: Nied³ugo bêdzie przysposobienie do ¿ycia w rodzinie anno domini 2006- kurs kreatywnego kopania po œmietnikach (dla mam) i kurs rozró¿niania metali kolorowych- przyuczenie do zawodu (dla tatusiów)
TrafiÂłaÂś w sedno :lol: .ChcociaÂż kto wie byĂŚ moÂże rzeczywiÂście Roman Giertych wprowadzi takie kursy.Na dodatek PiS powie Âże jest to jedyny taki "projekt" w Europie i przekuje to w sukces, a moherowy lud na dodatek w to uwierzy.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bo¿e widzisz, a nie grzmisz :!: :!: :!: :!: :!: Poprostu brak mi s³ów ¿eby okreœliÌ to co Giertych che zrobiÌ :!: :hmm: On jest CHORY, CHORY i jeszcze raz CHORY :!: :!: :!: :!: :!: :evil:
salladyn pisze:Nie no to kurw* super :!: Mój ulubiony przedmiot z którego zawsze mia³em szóstkê w³aœnie trafi³ do kosza.A to ¿e ja i oko³o pó³ miliona chcia³oby z tego zdawaÌ maturê to ju¿ chu* giertycha obchodzi.
DokÂładnie tak :!: Ja teÂż bym chciaÂł zdawaĂŚ z tego maturĂŞ, a teraz dowiadujĂŞ siĂŞ, Âże poprostu przedmiot znika. :evil: :(

Giertych natychmiast za te gÂłupie propozycje powinien zostaĂŚ zdymisjowany :!: :evil: Jestem bardzo ciekawy co na to premier :!:

AÂż nie mogĂŞ siĂŞ powstrzymaĂŚ jestem wk****ony :!: Giertych w rzÂądzie i jeszcze jako minister edukacji :( :( :( to musiaÂło siĂŞ tak skoĂączyĂŚ. :cry: Chyba nikt a Âświecie nie ma takiego idioty, kretyna, debila :!: :evil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Co na to premier? :twisted: WaÂżniejsze co na to kaczki, one rzÂądzÂą tak na prawdĂŞ! SÂą zachwycone! :x
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

pawell pisze: DokÂładnie tak :!: Ja teÂż bym chciaÂł zdawaĂŚ z tego maturĂŞ, a teraz dowiadujĂŞ siĂŞ, Âże poprostu przedmiot znika. :evil: :(
No to widzĂŞ Âże nie tylko ja chciaÂłbym zdawaĂŚ maturĂŞ z W.O.S.u .ZadzwoniĂŞ w poniedziaÂłek do kuratorium i zapytam siĂŞ ktĂłre roczniki obejmie ta ustawa.SÂłyszaÂłem Âże jest taki przepis ktĂłry mĂłwi Âże uczniowie muszÂą byĂŚ poinformowani odpowiednio wczeÂśnie a jeÂśli tak nie jest to majÂą prawo zdawaĂŚ wszystko wedÂług starych przepisĂłw.Dowiem siĂŞ to wam powiem.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JuÂż wszystko jasne. :lol2: WOS bĂŞdzie czĂŞÂściÂą powszechnej, wiĂŞc tej zÂłej. :lol: Seks, Unia Europejska, jakieÂś prawa czÂłowieka -> to musiaÂło tam trafiĂŚ. :devil:

Czyli w ramach historii Polski bĂŞdzie wychowanie patriotyczne, a w ramach historii powszechnej wychowanie seksualne. :hyh:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Po***ane to jest jak nie wiem co. :neutral: WkoĂącu bĂŞdzie WOS czy nie :?: PogubiÂłem siĂŞ juÂż w tym. :cry:

AÂż z tej zÂłoÂści zrobiÂłem specjalny wyglÂąd - avatar i podpis. :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie bĂŞdzie WOSu. To co do tej pory byÂło na WOSie (m.in. wych. seksualne) bĂŞdzie teraz czĂŞÂściÂą przedmiotu historia powszechna. OprĂłcz tego co byÂło na WOSie, na historii powszechniej bĂŞdzie teÂż historia zagranicy. I to ma byĂŚ ten zÂły przedmiot, dobry to historia Polski.

Hist. Polski (dobra): historia Polski + wychowanie patriotyczne
Hist. powszechna (zÂła): historia zagranicy + WOS (w tym wychowanie seksualne)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

salladyn pisze:No to widzĂŞ Âże nie tylko ja chciaÂłbym zdawaĂŚ maturĂŞ z W.O.S.u .ZadzwoniĂŞ w poniedziaÂłek do kuratorium i zapytam siĂŞ ktĂłre roczniki obejmie ta ustawa.
Mam nadziejĂŞ, Âże najwczeÂśniej wejdzie to za 3 lata. :rydzyk: Wtedy bym juÂż skoĂączyÂł liceum i by mogli robiĂŚ juÂż co chcÂą. :)

:devil: Nie zdziwiĂŞ siĂŞ jak kiedyÂś Giertych (tak jak byÂło w "Rozmowach w tÂłoku") powie, Âże w nastĂŞpnych latach matura z angielskiego bĂŞdzie w caÂłoÂści po polsku. :devil: On jest do tego zdolny. :devil:

P.S. dziĂŞki Marcin za wytÂłumaczenie. ;) :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

[quote="pawell']AÂż z tej zÂłoÂści zrobiÂłem specjalny wyglÂąd - avatar i podpis. :devil: [/quote]
Ja teÂż i nie zmieniĂŞ go dopĂłki Giertych bĂŞdzie ministrem Edukacji Narodowej.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Na telegazecie TVP wyczytaÂłem, Âże zmiany majÂą nastÂąpiĂŚ "za rok, dwa". :roll: MĂłgÂłby dodaĂŚ jeszcze ten rok i byÂłoby dla mnie OK. :)

Jednym + tego pomysÂłu - jak wyczytaÂłem rĂłwnieÂż na telegazecie TVP - jest to, Âże rzÂąd ma finansowaĂŚ wycieczki do waÂżnych miejsc z historii - ale znajÂąc Âżycie to bĂŞdÂą tylko plany...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:Na telegazecie TVP wyczytaÂłem, Âże zmiany majÂą nastÂąpiĂŚ "za rok, dwa"
To samo na Onecie :arrow: http://wiadomosci.onet.pl/1340070,11,item.html - myÂślaÂłem Âże wiecie o planowanym terminie.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Za 2 lata to Giertych juÂż nie bĂŞdzie (mam nadziejĂŞ) ministrem. Prawdziwy minister w takiej sytuacji juÂż dawno podaÂłby siĂŞ do dymisji- ale nie, on siĂŞ bedzie trzymaÂł byle jakiego stoÂłka. Wpuszczenie ich do rzÂądu juÂż jest bezsensem. RĂłwnie dobrze mogli go zrobiĂŚ ministrem do spraw zÂłej wymowy lub ministrem bezpieczeĂąstwa skokĂłw na spadochronie - na szkolnictwie zna siĂŞ identycznie tak samo
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

Post autor: HERMEN »

A wiecie jak¹ ³adna ¿onê ma Giertych? kobieta wilka ¿e prawie ró¿nicy miêdzu ni¹ a mê¿em nie widaÌ (: Oboje bardzo groŸnie wygl¹daj¹... Nikomu mie ¿yczê spotkania pierwszego stopnia (;
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości