[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

proxxy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: środa 17 maja 2006, 23:05

Post autor: proxxy »

widzia³em w niedzielê dwójkowy koncert"Hity na czasie" i zespó³ THE JET SET by³ tam absolutnie najlepszy, wœród gwiazd z Zachodu po prostu b³yszcza³ i w 100% jestem pewien,¿e w Sopocie dadz¹ jeszcze wiêksze show a TVN bêdzie z nich dumny - :tanczy:

[ Dodano: Wto Cze 13, 2006 7:22 pm ]
Tanya pisze:hej Tasiu,

wydaje mi sie porownywanie the jet set z mandaryna jest bardzo nie na miejscu, nie mam nic przeciwko mandarynie, ale SASHA I TRAY z THE JET SET potrafiÂą ÂśpiewaĂŚ, POTRAFIÂĄ, slyszyalam ich a cappela na koncercie, sÂą Âświetni, prezentujÂą bardzo wysoki, profesjonalny poziom. LiczĂŞ, Âże bĂŞdÂą walczyĂŚ o sÂłowika , a ich wystĂŞp w Sopocie przejdzie do historii i nie bĂŞdzie to Âżaden skandal tylko Owacja dla tego mÂłodego zespoÂłu.

Sa gusta i guÂściki. Podobno o gustach sie nie dyskutuje. ProponujĂŞ nie mieszaĂŚ polityki i braci KaczyĂąskich do ArtystĂłw, muzykĂłw i innych, jak ja, wykonujÂących wolny zawĂłd.


Pozdrawiam
zgadzam siê z tob¹ Tanya, masz racjê, na ten czas w Polsce THE JET SET to moim zdaniem zespó³ graj¹cy muzykê na najwy¿szym poziomie i w³aœciwie tak podnieœli poprzeczkê naszym rodzimym artystom,¿e nieŸle siê bêd¹ musieli napociÌ, ¿eby z TJS stan¹Ì do konkursu, a to jak dobrzy s¹ na ¿ywo udowodnili ju¿ nie raz, poza tym robi¹ niebanalne show i traktuj¹ nas, publicznoœÌ, powa¿nie po prostu, a to liczy siê najbardziej
pozdrawiam ciĂŞ
:brawa:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Czy mo¿na prosiÌ moderatorów o stworzenie ankiety pt. Kto Zas³uguje na Bursztynowego S³owika 2006?- by³oby tam 16 wykonawców i z zagranicy i z Polski? Tutaj wszyscy siê k³óc¹, a ankieta i osobny temat rozwi¹za³yby problem
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Zapraszam tutaj do tematu Dla kogo "Bursztynowy SÂłowik"? >>> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... 1&start=75 jest juÂż ankieta wystarczy tylko zmieniĂŚ wykonawcĂłw. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ula_Pati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czwartek 08 cze 2006, 22:13
Lokalizacja: Słupsk/Zabrze

Post autor: Ula_Pati »

ogladalnosc pewnie bedzie wielka bo ludzie beda liczyli na jakis skandal...
pozatym jest duzo sympatykow polskiej muzyki ktĂłrzy pojechac tam nie beda mogli ...
ale jak to rzeczywiscie bedzie dowiemy sie we wrzesniu ...


szkoda ze nie mozna gÂłosowac na stronie zetki bo im serwer padÂł kilkadziesiat godzin temu...
brak organizacji (feee)
Mate
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 12:46

Post autor: Mate »

Tornado pisze: Po wysÂłuchaniu piosenki Stachurskiego odniosÂłem wraÂżenie , Âże jest potencjalnym przebojowym nagraniem.
arbi pisze:A co sÂądzicie o propozycji Stachursky'ego? Dla mnie jest to murowany hit. Nie tylko festiwalu ale i wakacji.
Zdecydowanie z wami siĂŞ zgadzam. PiĂŞkny utwĂłr :brawa:
Ula_Pati pisze: Stawiamy na Stachursky'ego!!!
Ja rĂłwnieÂż :)

@Proxxy co jest dla Ciebie w muzyce waÂżniejsze ? jej przesÂłanie czy show ?
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Z pewnoÂściÂą waÂżniejsze jest przesÂłanie :D Ciekaw jestem jak z tym Stachurskim bĂŞdzie. Dawniej byÂł bardzo lubiany ale dÂługo go nie byÂło widaĂŚ wiĂŞc nie wiem jakie ma jeszcze poparcie. Raczej pewniakami dla mnie sÂą Goya Szymon Wydra i Reni Jusis. A co wy myslicie o tym ? Kto jest pewniakiem w tej 5 ?
Przypominam o moim plebiscycie na stronce http://www.***.

Troche mnie to denerwuje ¿e takie M jak Mi³oœÌ ogl¹da czasem nawet 10 mln a jest 3 razy w tygodniu, a taki Sopot, czy Opole jest 3 dni w roku i ma tylko 3-4 mln. Kiedyœ natrafi³em na stronkê gdzie pisali, ¿e Sopot przyci¹ga co roku 12 mln ludzi. To by³y jednak lata 90-te kiedy jeszcze nie by³o TVN, ani TV cyfrowych a Polsat by³ jeszcze s³aby. Teraz ta ogl¹dalnoœÌ siê rozbija o tyle stacji. Obawiam siê, ¿e jak w tym roku Opole ogl¹da³o o 0,5 mln mniej ni¿ w 2005 roku mimo lepszej jakoœci (scenografi, muzyce na ¿ywo, wiêcej artystów) to i podobnie bêdzie z Sopotem, a TVN jeszcze dobije ogl¹dalnoœÌ d³ugimi reklamami. Szkoda, bo to super widowisko, do czasu telewizje bêd¹ robiÌ cuda aby przyci¹gn¹Ì znów widzów, ale jak mimo to co roku bêdzie ubywaÌ 0,5 mln to w koùcu jak œrednia ogl¹dalnoœÌ festiwalu kosztuj¹cego 7 mln z³ bêdzie mniejsza ni¿ œredniego odcinka Niani kosztuj¹cego kilkanaœcie tysiêcy, czy SMS kosztuj¹cego kilkadziesi¹t tysiêcy to telewizje wycofaj¹ siê z robienia festiwali i wszyscy na tym ucierpi¹ :(. Na ale có¿ œwiat siê zmienia, tysi¹ce osób woli s³uchaÌ 5000 razy nagranej raz w studiu wersji utworu ni¿ w³¹czyÌ pare razy w roku TV na festiwal i zobaczyÌ nowe wersje, ciekawe covery, i oceniÌ prawdziwe umiejêtnoœci co niektórych wykonawców.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

portalek pisze:... odcinka Niani kosztujÂącego kilkanaÂście tysiĂŞcy, czy SMS kosztujÂącego kilkadziesiÂąt tysiĂŞcy
Je¿eli uwa¿asz, ¿e wyprodukowanie jednego odcinka "Niani" kosztuje kilkanaœcie tysiêcy z³otych, to jesteœ w b³êdzie - koszt 23-minutowego sitcomu z udzia³em gwiazd wynosi oko³o 120 - 150 tysiêcy za odcinek.
"Szymon Majewski Show" teÂż nie jest tani - jeden odcinek kosztuje TVN co najmneij 300-350 tysiĂŞcy zÂłotych.
proxxy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: środa 17 maja 2006, 23:05

Post autor: proxxy »

Mate pisze:@Proxxy co jest dla Ciebie w muzyce waÂżniejsze ? jej przesÂłanie czy show ?
przesÂłanie przede wszystkim i wiem jakie przesÂłanie niesie za sobÂą piĂŞkna piosenka "Just call me" THE JET SET - natomiast show jest teÂż waÂżne - jeÂśli chodzi o niby przesÂłanie w wykonaniu niejakiego Stachurskiego to obraÂża mnie tak fatalny tekst o niczym, grafomanstwo na maxa i ten pretensjonalny wokal - nie kupujĂŞ tego po prostu - mam prawo - sorka :spiewa:
[ Dodano: Sob Cze 17, 2006 9:04 pm ]
podmark pisze:
portalek pisze:... odcinka Niani kosztujÂącego kilkanaÂście tysiĂŞcy, czy SMS kosztujÂącego kilkadziesiÂąt tysiĂŞcy
Je¿eli uwa¿asz, ¿e wyprodukowanie jednego odcinka "Niani" kosztuje kilkanaœcie tysiêcy z³otych, to jesteœ w b³êdzie - koszt 23-minutowego sitcomu z udzia³em gwiazd wynosi oko³o 120 - 150 tysiêcy za odcinek.
"Szymon Majewski Show" teÂż nie jest tani - jeden odcinek kosztuje TVN co najmneij 300-350 tysiĂŞcy zÂłotych.
nie ma znaczenia ile co kosztuje, tylko czy jest dobre czy nie - 'niani" nie Âłykam, ale "Szyon show" jest spoko :tanczy:
[ Dodano: Sob Cze 17, 2006 9:20 pm ]
Tanya pisze:wydaje mi sie porownywanie the jet set z mandaryna jest bardzo nie na miejscu, nie mam nic przeciwko mandarynie, ale SASHA I TRAY z THE JET SET potrafiÂą ÂśpiewaĂŚ, POTRAFIÂĄ, slyszyalam ich a cappela na koncercie, sÂą Âświetni, prezentujÂą bardzo wysoki, profesjonalny poziom. LiczĂŞ, Âże bĂŞdÂą walczyĂŚ o sÂłowika , a ich wystĂŞp w Sopocie przejdzie do historii i nie bĂŞdzie to Âżaden skandal tylko Owacja dla tego mÂłodego zespoÂłu.
Sa gusta i guÂściki. Podobno o gustach sie nie dyskutuje. ProponujĂŞ nie mieszaĂŚ polityki i braci KaczyĂąskich do ArtystĂłw, muzykĂłw i innych, jak ja, wykonujÂących wolny zawĂłd.
a ja widzaÂłem ich w "Hitach na czasie " na tvp2 i byli niÂźli, a szczegĂłlnie ta maÂła Sasza:) ona na prawdĂŞ super Âśpiewa i myÂślĂŞ,Âże to najlepsza wizytĂłwka dla tegorocznego fesiwalu, super kapela i genialna wprost piosenka::)) stawiam na THE JET SET i Just call me...!!!Ψ
[ Dodano: Nie Cze 18, 2006 1:20 pm ]
khornik pisze:Narazie prowadzi Jet Set ale i Andrzejewicz wysoko. CzujĂŞ jednak, Âże widzowie "masowi" zagÂłosujÂą inaczej i nie bĂŞdÂą kierowaĂŚ siĂŞ piosenkĂŞ ale i po czĂŞÂści nazwiskiem artysty - a tu majÂą szansĂŞ ci znani - Stachursky, Jusis, Wydra czy Goya, ktĂłra od poprzedniego "Sopotu" jest o wiele bardziej rozpoznawalna.
toÂś zrobiÂł tu niby ankietĂŞ , ale problem w tym,,Âże to jakiÂś Âżart chyba, nie moÂżna glosowaĂŚ - o co chodzi?????????????? :klamca:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 19 cze 2006, 12:24 przez proxxy, łącznie zmieniany 1 raz.
Mate
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 12:46

Post autor: Mate »

proxxy pisze:
Ula_Pati pisze:Naszym zdaniem powinien wygraÌ Stachursky. Jego piosneka jest wyjatkowa , zdecydowanie ró¿ni sie od pozosta³ych. Oprócz pieknej muzyki, posiada równie¿ s³owa wobec których nie mo¿na pozostaÌ obojêtnym.
Poprostu jest genialna !!!
JeÂśli nie sÂłyszeliscie tej piosenki to ÂżaÂłujcie!!!
Stawiamy na Stachursky'ego!!!


Pozdrawiamy
to raczej maÂło prawdopodobne, ta piosenka jest nie ciekawa a i sam artysta ......
Co "sam artysta" ? JakieÂś argumenty moÂże ? :neutral:

Nie musisz juÂż tak afiszowaĂŚ siĂŞ z tym THE JET SET i w kaÂżdej linijce o nich pisaĂŚ, bo wszyscy wiemy, Âże na nich stawiasz, wiĂŞc daruj sobie.

Poza tym naucz siĂŞ w miarĂŞ normlane posty, bo dwukrotnie cytujesz tÂą samÂą rzecz i dwukrotnie na niÂą odpisujesz.
proxxy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: środa 17 maja 2006, 23:05

Post autor: proxxy »

Mate pisze:
proxxy pisze:
Ula_Pati pisze:Naszym zdaniem powinien wygraÌ Stachursky. Jego piosneka jest wyjatkowa , zdecydowanie ró¿ni sie od pozosta³ych. Oprócz pieknej muzyki, posiada równie¿ s³owa wobec których nie mo¿na pozostaÌ obojêtnym.
Poprostu jest genialna !!!
JeÂśli nie sÂłyszeliscie tej piosenki to ÂżaÂłujcie!!!
Stawiamy na Stachursky'ego!!!


Pozdrawiamy
to raczej maÂło prawdopodobne, ta piosenka jest nie ciekawa a i sam artysta ......
Co "sam artysta" ? JakieÂś argumenty moÂże ? :neutral:

Nie musisz juÂż tak afiszowaĂŚ siĂŞ z tym THE JET SET i w kaÂżdej linijce o nich pisaĂŚ, bo wszyscy wiemy, Âże na nich stawiasz, wiĂŞc daruj sobie.

Poza tym naucz siĂŞ w miarĂŞ normlane posty, bo dwukrotnie cytujesz tÂą samÂą rzecz i dwukrotnie na niÂą odpisujesz.
argumentĂłw jest wiele, chociaÂżby fakt,Âże muza w wykonaniu tego pana to wredne wieÂśniackie disco z pola, wstyd i poruta na maksa, chcesz wiĂŞcej argumentĂłw, ?//

jeÂśli nie zauwaÂżyÂłeÂś/aÂś to nie tylko The Jet Set jest moim faworytem , chociaÂż sÂą najlepsi bez dwĂłch zdaĂą, to stawiam teÂż na Reni Jusis i GoyĂŞ, i co to jakiÂś grzech??
ja po prostu stawiam na dobrÂą muzykĂŞ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :spiewa:
Tanya
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 08 cze 2006, 11:05

Post autor: Tanya »

PROXXY ja te¿ - jak pisa³am wczeœniej - stawiam na THE JET SET, jestem pewna, ¿e z ca³ej grupy w³aœnie oni najbardziej zas³uguj¹ na S³owika, dziwi mnie ta Wasza (niektórych pisz¹cych) zazdroœÌ i zawiœÌ o ten przesympatyczny, a przede wszystkim zawodowy zespó³; na dodatek, maj¹ i genialn¹ piosenkê z Przes³aniem i potrafi¹ zrobiÌ niez³e show!!!!!!!!!! Czego jeszcze potrzeba?????

nie wiem dlaczego nie mogĂŞ zagÂłosowaĂŚ w ankiecie, mimo, iÂż jestem zalogowana, dziwne, Âże dotÂąd jest tylko kilkanaÂście gÂłosĂłw, przedziwna ta ankieta ...ciekawe o co tu chodzi :)


Pozdrawiam
Tanya
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Mam tylko jednÂą uwagĂŞ - czy proxxy nie moÂże dostaĂŚ jakiegos upomnienia za bezsensowne cytowanie posta znajdujÂącego siĂŞ powyÂżej ?? Rozumiem zacytowaĂŚ fragmenty, ale Âżeby caÂłe ?? To chyba przesada...
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Tu nie chodzi o to czy Niania kosztuje 100 tysiecy czy 200 tysiêcy. Chodzi o to, ¿e wyprodukowana za du¿o mniejsz¹ kasê ni¿ festiwal Niania ma podobn¹ ogl¹dalnoœÌ, a wiêc nied³ugo TV przestan¹ siê trudziÌ tworzeniem dla 3-4 mln festiwalu za 7 mln zlotych, tylko stworz¹ za te pieni¹dze parê odcinkow roznych seriali i programow i osi¹gn¹ podobn¹ ogl¹dalnoœÌ. Niestety ogl¹dalnoœÌ festiwali leci w dó³ mocno i nie wiem co mo¿na zrobic by bylo inaczej.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

portalek pisze:(...) Niestety ogl¹dalnoœÌ festiwali leci w dó³ mocno i nie wiem co mo¿na zrobic by bylo inaczej.
Na szczêœcie to nie Ty musisz wiedzieÌ, tylko szefowie tych telewizji. I zdaje siê, ¿e nie rozumiesz istoty festiwali - czyli tego, co jest megaistotne w ka¿dym kraju, i gdzie wcale nie ratingi s¹ najwa¿niejsze. Bo ludzie, mój drogi, potrzebuj¹ rozrywki. Najlepiej na œwiatowym poziomie, a ten niestety takiej przyk³adowej "Niani" jest stosunkowo odleg³y. Poza tym, taki festiwal to wydarzenie. Okazja, ¿eby ludzie mogli zobaczyÌ swoich idoli. Pos³uchaÌ muzyki, któr¹ lubi¹, w najlepszym wykonaniu i oprawie. ZobaczyÌ "wielki œwiat z bliska", a jest na to wci¹¿ zapotrzebowanie, co pokaza³ przyk³ad "Telewizyjnego szaleùstwa w twoim mieœcie".

Tych powodów jest jeszcze oczywiœcie mnóstwo, ale nie widzê sensu ich przytaczania w sytuacji, gdy zosta³a zaprzeczona najoczywistsza, jak s¹dzê, prawda. Dochodzi jeszcze na przyk³ad sprawa presti¿u, na który ¿aden serial nigdy nie zapracuje, a dla którego licz¹ca siê stacja telewizyjna jest zdolna poœwiêciÌ wiele. Tak postêpuje przecie¿ miêdzy innymi w³aœnie TVN, buduj¹c studia za miliony - a przecie¿ mo¿naby ci¹gn¹Ì "Fakty" z i tak niez³ego studia, wci¹¿ bêd¹c nieco przed konkurencj¹, i odcinaÌ kupony od zdobytej ju¿ s³awy. Ale presti¿ daje w³aœnie innowacyjnoœÌ, wyjœcie przed szereg. Myœlê, ¿e festiwale s¹ jednym z takich kroków w³aœnie. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

czy gdzieÂś w internecie moÂżna kupiĂŚ bilety na Sopot Festival?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości