[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A ma ktoÂś moÂże capsy z dziÂś :?: :rydzyk: :rydzyk:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

tez bym prosil o capsy... :)

a nie uwazacie, ze pora, aby DDTVN uruchomilo swoja strone internetowa?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nie widziaÂłem jeszcze Âżadnego odcinka w tygodniu - dziÂś niestety zaspaÂłem :/ - ale znalazÂłem pare capsĂłw i mogĂŞ powiedzieĂŚ, Âże dobrym posuniĂŞciem byÂło danie zegara w dolnym lewym rogu. :] Mam nadziejĂŞ, Âże w weekendy teÂż go wprowadzÂą. :roll: Ni i te serwisy z TVN 24teÂż mogÂłyby byĂŚ. 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

moglbys podac, gdzie znalazles te capsy?

a wg mnie niepotrzebne jest wprowadzanie zegara... po co? przeciez kazdy w domu ma zegar... a pomysl wg mnie sciagniety z Kawy czy herbaty...

i ciekawe, czy doczekamy sie tej strony DDTVN :roll:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

galantos pisze:moglbys podac, gdzie znalazles te capsy?

a wg mnie niepotrzebne jest wprowadzanie zegara... po co? przeciez kazdy w domu ma zegar..
OczywiÂście, Âże kaÂżdy ma w domu zegar, ale nie kazdy jest tak Âścisle dokÂładny jak ten w tv. Ja zazwyczaj jak sobie ustawiam godzine w komĂłrce, zegarku rĂŞcznym czy teÂż takim na Âścianie to synchronizujĂŞ czas z zegarem z tvn24, a no i czĂŞsto jak chcĂŞ gdzieÂś zadzwonic po 20 i odliczam sekundy do tej magicznej godziny (darmowe rozmowy po 20) to zerkam na dolny lewy naroÂżnik ekranu w TVN24 :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

galantos pisze:moglbys podac, gdzie znalazles te capsy?
Capsy sÂą m.in. na tym forum w temacie o Kindze Rusin. :roll: I jeszcze troche byÂło na konkurencyjnym forum wiĂŞc adresu nie podajĂŞ. :>
galantos pisze:a wg mnie niepotrzebne jest wprowadzanie zegara... po co? przeciez kazdy w domu ma zegar... a pomysl wg mnie sciagniety z Kawy czy herbaty...
Nawet wystarczy naciskn¹Ì jeden guzik pilota i mo¿emy zobaczyÌ która jest godzina. :] Ale z zegarem jest jakoœ dla mnie lepiej np. jak siê kiedyœ szykowa³em do szko³y to patrzy³em która jest - akurat tutaj w proramie "Kawa czy herbata". :P
galantos pisze:a nie uwazacie, ze pora, aby DDTVN uruchomilo swoja strone internetowa?
W zasadzie mog³aby byÌ - wiekszoœÌ programów TVN ma swoje strony wiêc ta te¿ by mog³a j¹ mieÌ... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monsterek
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2006, 12:27

Post autor: Monsterek »

Ja muszę przyznać, że program w tygodniu jest o wiele ciekawszy niż w weekend.
W tygodniu jest więcej o tym co wczoraj się wydarzyło, podsumowanie najważniejszych wydarzeń sportowych, a także subiektywny przegląd prasy.
I fajnie byłoby gdyby program od września nadawny był także w tygodniu :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i dziœ wkoùcu ogl¹da³em i muszê przyznaÌ, ¿e jest troche fajnych punktów programu, które bardzo mi sie podobaj¹. :P M.in. subiektywny przegl¹d prasy :lol2: dziœ by³ senator Niesio³owki i nawet fajnie przedstawi³ tych pare artyku³ów. :D Uwa¿am, ¿e œmia³o to mo¿naby by³o wprowadziÌ te¿ w sobotê, bo przecie¿ tego dnia wychodz¹ gazety. :) No i to omawianie z goœciem (dziœ Grzegorz Miecugow) to co siê wydarzy dziœ - to równie¿ mog³oby byÌ w weekend. :P Szkoda tylko, ¿e tak krótko w tygodniu trwa ten program... :roll:

Zobaczymy co wyniknie TVN-owi z tego testu - mam nadziejê, ze póŸniej to przedstawi¹ w jakiejœ informacji. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Monsterek
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 19 cze 2006, 12:27

Post autor: Monsterek »

pawell pisze:No i to omawianie z goÂściem (dziÂś Grzegorz Miecugow) to co siĂŞ wydarzy dziÂś
Omawiane było to co wydarzyło się wczoraj, a nie dziś :]
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mylisz siê Monsterku. :] Jak dla mnie to dzisiejsze wydanie (a przynajmniej pierwsze pó³ godziny) by³o œmiertelnie nudne w stosunku do wczorajszego. To ma byÌ lekki i przyejmny program, a dziœ widzieliœmy konkurencjê dla Poranka TVN24 zamiast Kawy, czy herbaty. Serwisy informacyjne, wydarzenia dnia, przegl¹d prasy, co chwila ³¹czenie z pogod¹ i jeszcze bohater dnia. :? A goœcie gdzie?! Najs³absze wydanie tygodnia - bynajmniej to co zobaczy³em do 8.00.
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

CzeœÌ, myslê ¿e mam dla wszystkich fanów DD TVN dobr¹ wiadomoœÌ, znalaz³em og³oszenie redakcji DD TVN, ¿e poszukuj¹ redaktorów webmastrów, i wydawców wiêc powiêkszaj¹ ekipê, tak ¿e chyba program bêdize codizennie i bêdzie www.

Link do newsa, ktĂłry napisalem:
http://www.***/wiadomosci.php?page=r8
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ciekawe czy bêd¹ jakies zmiany w Dzieù Dobry TVN tak jak np w Teraz My? :mhm: Ja chcia³abym by przesuniêto ten program na póŸniejsz¹ godzinê.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Moze tak na 21, co ? :?
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Od dziÂś nasz program Âśniadaniowy DDTVN moÂżna oglÂądaĂŚ od 21.00. Zapraszamy :lol:

DDTVN i tak jest póŸno nadawany. Powinien byÌ emitowany ju¿ od 6.00 tak jak "KAWA CZY HERBATA".
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

21 to nie jest glupia mysl :P i ja bym czĂŞsciej oglÂądaÂł bo jak narazuie to czĂŞsciej zasypiam na ten program :P:P
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości