Kamil Durczok

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

pawell pisze: :D No i fajne byÂły wczoraj kulisy debiutu Kamila Durzoka w "Faktach". :D Jak w przypadku kulis Justyny Pochanke pokazali rĂłwnieÂż wiele ciekawych (jak dla mnie) rzeczy. :D :P

Pokazali fragment z kolegium, wypowiedzi Tomasza Sekielskiego, Adama PieczyĂąskiego i Grzegorza JĂŞdrzejowskiego na temat Durczoka, a takÂże oczywiÂście samego prezentera. :D ByÂło wiele z przygotowaĂą przed "Faktami" - nagrywanie zapowiedzi (ktĂłra jest w reklamie "DetektywĂłw"), testowali poczÂątek - tu sam Durczok chciaÂł aby jeszcze raz zrobili to przed ekranem... :D Pokazali jego pokĂłj i jeszcze wiele innych fajnych rzeczy. :lol2:
CaÂłkiem fajnie to pokazali wczoraj :)
Ciekawe jaki sobie wypracuje rytua³ przed Faktami, bo z tego co mówi³ to przed Wiadomoœciami obchodzi³ stó³ dooko³a w kierunku odwrotnym do wskazówek zegara.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ciekawe kiedy Kamil bedzie miaÂł debiut W siostrzanej stacji bo podobno miaÂł mieĂŚ tam swĂłj program. :mhm:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mandi pisze:Ciekawe kiedy Kamil bedzie miaÂł debiut W siostrzanej stacji bo podobno miaÂł mieĂŚ tam swĂłj program. :mhm:
MĂłwiono, Âże ten program miaÂłbyĂŚ teÂż na TVN prawdopodobnie od jesieni... :mhm: :roll: Ale czy w TVN 24 teÂż by on byÂł? Nie wiem... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

No, no, no. Kamil czuje siĂŞ juÂż w Faktach jak ryba w wodzie. Niestety zauwaÂżyÂłam, Âże pod jego kierownictwem ten program starciÂł swĂłj pazur. Teraz Fakty sÂą bardziej dyplomatyczne tak jakby bali siĂŞ kogokolwiek uraziĂŚ. Moim zdaniem Durczok powinien byĂŚ tylko prowadzÂącym a nie kierowaĂŚ Faktami. :neutral:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Programu nie bĂŞdzie

Post autor: salladyn »

pawell pisze:MĂłwiono, Âże ten program miaÂłbyĂŚ teÂż na TVN prawdopodobnie od jesieni... :mhm: :roll: Ale czy w TVN 24 teÂż by on byÂł? Nie wiem... :roll:
Programu w najbliÂższym czasie nie bĂŞdzie.W wywiadzie dla onet.pl powiedziaÂł Âże nie ma teraz czasu na autorski projekt.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Durczok bedzie prowadzil papieskie Fakty. Ciekawe jak sie spisze prowadzac po raz pierwszy Fakty ktory ma kilku prowadzacych w kilku miejscach. Z tego co pamietam w WiadomoÂściach rzadko sa stosowane takie praktyki.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

khornik pisze:Ciekawe jak sie spisze prowadzac po raz pierwszy Fakty ktory ma kilku prowadzacych w kilku miejscach.
Normalnie :neutral: raczej nie ma to znaczenia czy prezenter ³¹czy siê z jednym reporterem czy z szeœcioma. :roll: Jest tak samo - nic specjalnego - nie wymaga to jakiœ wiêkszych umiejêtnoœci. :roll: Trzeba tylko przygotowac wiêcej pytaù... :lol:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

W dzisiejszych Faktach Kamil miaÂł "letni" krawat. Chyba poczuÂł tÂą specyficznÂą atmosferĂŞ unoszacÂą siĂŞ w powietrzu. :lol: Niestety jako prowadzÂący strasznie duÂżo chrzÂąka i mruczy a to jest denerwujÂące. :evil: Nie mĂłgÂłby jakos ograniczyĂŚ tych swoich przyzwyczajeĂą na wizji? :twisted:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I na poczÂątku chyba coÂś siĂŞ staÂło z prompterem, bo Kamil mĂłwiÂł wolno no i czĂŞsto zaglÂądaÂł do kartki, dalej juÂż byÂło wszystko ok. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

onet.pl donosi:
WedÂług badaĂą przeprowadzonych przez TNS OBOP na zlecenie dziennika "Fakt" Polacy za swojÂą najwiĂŞkszÂą gwiazdĂŞ uznali MarylĂŞ Rodowicz. Zaraz za niÂą w rankingu uplasowali siĂŞ Kamil Durczok i Kasia Cichopek.
O sukcesie mogÂą mĂłwiĂŚ przede wszystkim uczestnicy i prowadzÂący "TaĂąca z gwiazdami" oraz aktorzy serialowi, gdyÂż to wÂłaÂśnie ich nazwiska najczĂŞÂściej padajÂą w liÂście "Faktu".

Pierwsze miejsce przypad³o w udziale Maryli Rodowicz, która swoimi piosenkami bawi Polaków ju¿ od ponad czterdziestu lat. Jednak uznanie zdoby³ tak¿e Kamil Durczok, od maja g³ówna g³owa "Faktów" w telewizji TVN. Na trzecim miejscu znalaz³a siê Katarzyna Cichopek, zwyciê¿czyni "Taùca z gwiazdami", a na co dzieù aktorka serialu "M jak mi³oœÌ" i studentka.
Jestem zaskoczony tak wyskoim miejscem Durczoka na liÂście polskich gwiazd- prĂŞdzej na wyÂższym miejscu spodziewaÂłbym siĂŞ Cichopek i innych serialowych gwiazdek.


onet.pl zamieszcza teÂż wypowiedzi Kamila Durczoka :
SwojÂą przygodĂŞ z mediami zaczynaÂł niemal 15 lat temu - w Radiu Katowice. Potem byÂła Telewizja Katowice, wreszcie TVP, gdzie zadebiutowaÂł "Studiem parlamentarnym". Od maja prowadzi "Fakty" na antenie telewizji TVN.

Pytany o to, dlaczego z "WiadomoÂści" przeszedÂł do "FaktĂłw", odpowiada:

- ¯eby siê poœcigaÌ z "Wiadomoœciami". Bo przecie¿ nie po to, ¿eby rozsi¹œÌ siê w wygodnym fotelu. A po chwili dodaje: - W TVP nie da siê robiÌ autorskiego programu informacyjnego. TVP i TVN to dwa œwiaty. W TVN nie ma "jazdy obowi¹zkowej" - nie trzeba pokazywaÌ przys³owiowego przecinania wstêgi. Dlatego to s¹ dwa coraz bardziej ró¿ne programy.

Lubi wyzwania i chce uczyniÌ z "Faktów" najbardziej ogl¹dany program informacyjny w Polsce. Na razie jest na dobrej drodze, by cel ten osi¹gn¹Ì. Gdy po raz pierwszy poprowadzi³ "Fakty", przed telewizorami zasiad³o 4, 3 miliona widzów (dla porównania wczeœniej œrednia ogl¹dalnoœÌ programu wynosi³a 3,4 miliona).

- CzêœÌ widzów chcia³a po prostu zobaczyÌ, jak Durczok wygl¹da w nowym otoczeniu. Ale cieszy mnie to, ¿e trend wzrostowy utrzyma³ siê tak¿e po moim zejœciu z wizji, kiedy "Fakty" prowadzi³a Justyna Pochanke - komentuje wynik dziennikarz i prezenter. Jednoczeœnie jednak zdaje sobie sprawê, i¿ "Wiadomoœci" w TVP ogl¹da o oko³o 800 tysiêcy widzów ni¿ "Fakty" w TVN (jeszcze rok temu ró¿nica ta wynosi³a pó³tora miliona).

- Wynika to m.in. z tego, ¿e nasz zasiêg to 80 procent powierzchni kraju, a TVP - 100 procent - podkreœla. - Rzadziej ogl¹daj¹ nas ludzie powy¿ej 50. roku ¿ycia. Natomiast w miastach powy¿ej 100 tysiêcy mieszkaùców mamy dwa razy wiêksza ogl¹dalnoœÌ od "Wiadomoœci".

A jaki jest jego sposób na sukces? Durczok stawia przede wszystkim na naturalnoœÌ, pracowitoœÌ i kreatywnoœÌ.

- Forma musi byĂŚ szybka, lekka, dynamiczna, niepozwalajÂąca na znudzenie - mĂłwi o samej "recepcie" na program informacyjny, chociaÂż jednoczeÂśnie zaznacza, iÂż trzeba zachowaĂŚ proporcje pomiĂŞdzy zabawÂą, a informacjÂą. Codziennie teÂż trzeba dokonywaĂŚ wyborĂłw - spoÂśrĂłd kilkuset informacji wybraĂŚ te, ktĂłre znajdÂą siĂŞ w wydaniu.

Siebie nie zmienia, ale "Fakty", owszem: - PomysÂły rodzÂą siĂŞ w mojej gÂłowie nocÂą - mĂłwi. To, co wymyÂśli nocÂą takÂże testuje: - Bo tu da siĂŞ trenowaĂŚ tylko nocÂą. Na sen Durczok ma niewiele czasu. DzieĂą zaczyna o 5.30. Do domu wraca dopiero po wieczornych "Faktach" i poczÂątku "WiadomoÂści".
No tutaj nie ma co komentowaĂŚ- wywiad w formie ciekawostki
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mnie teÂż to trochĂŞ zdziwiÂło. :roll: MyÂślaÂłem, Âże tam bĂŞdÂą wÂłaÂśnie same gwiazdy seriali, programĂłw rozrywkowych (a nie dziennikarzy informacyjnych) - czyli tych o ktĂłrych "Fuckt" pisze najczĂŞÂściej i przede wszystkim gÂłupoty. :)

Ale 2 miejsce Kamila Durczoka - tuÂż za MarylÂą Rodowicz - Âświadczy o tym, ze go ludzie bardzo, bardzo lubiÂą i ceniÂą wiĂŞc to chyba dobrze, Âże tak jest. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Hugo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 09:39

Durczok - poraÂżka

Post autor: Hugo »

Od kilku juÂż lat oglÂądam fakty. Ale to, Âże teraz czasami prowadzi je dziennikarz od brunatnego Roberta to totalna poraÂżka!!! I jeszcze na domiar zÂłego jest szefem. Rozumiem, Âże tvn-owi zaleÂżaÂło na statystykach i oglÂądalnoÂści ale bez przesady. Wcale nie dziwiĂŞ siĂŞ, Âże Rymanowski prowadzi swĂłj autorski program "kawa na ÂławĂŞ' niÂż ma siĂŞ ÂścieraĂŚ z Durczokiem. NaprawdĂŞ nie ma innych prowadzÂących? A dawno juÂż zapomniana Werner? MoÂże lepiej niech Durczok posiedzi sobie za biurkiem z drugiej strony, tak jak to robi na tej samej pozycji Lis w polsacie.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Powiecie ¿e siê czepiam ale ja nie mogê siê doczekaÌ Faktów prowadzonych przez Durczoka bez b³êdu. Dziœ znowu na pocz¹tku cisza przez kilka sekund bo nie wiedzia³ co i do której kamery ma powiedzieÌ. :?
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Anet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 20:38

Post autor: Anet »

Zgodnie z Âżyczeniem... czepiasz siĂŞ.... :).
Czytaj¹c wypowiedzi na tym forum moge nieœmia³o stwierdziÌ, ze wiêkszoœÌ z was jest negatywnie nastawiona do Durczoka.... ja jestem chyb¹ z nielicznych osób na tym forum, która woli jak Fakty prowadzi Durczok lub Marciniak ni¿ Pochanke.... Ci dwaj panowie zachowuj¹ siê w sposób naturalny i czasami te ich wpadki pokazuj¹ nam ¿e s¹ zwyk³ymi ludŸmi a nie tylko maszynami do czytania wiadomoœci... pani Pochanke tez nie jest nie omylna ale w niej denerwuje mnie ten uœmiech na koùcu który wygl¹da trochê tak jak grymas po wypiciu soku z cytryn¹...
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

:lol:

DziÂś z terraX miÂło ( :D ) rozmawialiÂśmy na gadu o tym co ciekawego w Bytomiu, opowiadaÂłem jej o Sportowej Dolinie, do ktĂłrej pieszo mam kilkanaÂście minut, rowerem kilka :D PokazaÂłem stronĂŞ internetowÂą, a ta odkryÂła tam.. Durczoka! Szef "FaktĂłw" byÂł tutaj, kilka metrĂłw od mego domu 3 marca i jeÂździÂł na nartach! :D I Âże nic mi siĂŞ o uszy nie obiÂło wtedy :hmm:

Kilka fotek:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

WiĂŞcej na stronie: Dolomity Sportowa Dolina - BYTOM :D

Bytom da siĂŞ lubiĂŚ, a Kamil jutro o 19. :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości