Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

Post autor: HERMEN »

Jeju - to po³¹czenie biel ubioru i opalenizna Agaty makes me crazy (;
Agata juÂż w drodze powotnej do GdaĂąska :o
Odstanie swego na trasie wylotowej - ka¿dy reporter tvn24 musi przez to przejœÌ (;
Rozmowa z panem policjantem - ahhhhhh szczĂŞÂściarz :D Ciekawe, czy przymusowo ekipa musiaÂła siĂŞ na patrol zatrzymaĂŚ, czy namĂłwili ... z wÂłasnej inicjatywy pana policjanta na rozmowĂŞ?
Jak smerfy namierzyÂły przez fotoradar takÂą ksiĂŞÂżniczkĂŞ to i Âżadnej specjalnej innej przyczyny nie potrzebowali, Âżeby zatrzymaĂŚ karetĂŞ, w ktĂłrej jechaÂła (;

Zmiana image'u podzia³a³a równie¿ w drug¹ stronê. Agata powoli zaczyna byÌ coraz bardziej pewna siebie (: Wzi¹Ì choÌby t¹ rozmowê z policjantem: zdecydowanym tonem wypowiadane pytania, gestykulacja rêkami. Ale myœlê i mam tak¹ nadziejê, ¿e z czasem przerodzi siê to w jeszcze wiêksz¹ odwagê (; Trochê gwiazdorstwa i szpanu te¿ ju¿ mo¿na by przemyciÌ (;
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

obieÂżyÂświat pisze:..ostatnio dwa capsy mi siĂŞ zapodzialy ;)

Nawet sÂłoĂące wychyliÂło siĂŞ zza chmur, Âżeby mĂłc sobie na AgatĂŞ popatrzeĂŚ
..trudno siĂŞ dziwiĂŚ :)
Nie tylko s³oùce patrzy³o siê na Agatkê, popatrzcie na te maœlane oczy policjanta wlepione w ni¹ 8) a fryzura uwa¿am, ¿e jest przednia- jeszcze bardziej podkreœla delikatnoœc i regularne rysy Agaty! S³uchajcie, a mo¿e jest szansa, ¿e Agatka pojawi siê na chwile jakos w tygodniu w DDTVN, który notabene od jutra bêdzie nadawany od 7.30 , ju¿ dziœ Kinga i Marcin zapowiedzieli, ¿e Joanna Komolka bêdzie nadawaÌ relacje przez ca³y tydzieù z Wybrze¿a, ale kto wie, Agata mo¿e gdzieœ sie tam krêci z jej ekip¹ i mo¿e ja dopuszcz¹ do g³osu w samym TVN, albo mog¹ podzieliÌ ekipê na "agatow¹" i "komolkow¹" i jedna nada relacje dla DDTVN za³ózmy z Helu, a druga ekipa nada z Sopotu. Juz prawie zaczê³y siê wakacje, wiêc takich relacji z kurortów nadmorskich mo¿e byc pe³no od jutra 8)
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Zapytam :> ByÂła Agata w DDTVN? :lol2:

Ale nas wszystkich Agata zrobiÂła w konia z tÂą fryzurkÂą :hahaha: Podczas
rozmowy Agaty z panem policjantem widaĂŚ byÂło, Âże pomysÂłowo sobie je
podpiĂŞÂła ;)
TrochĂŞ gwiazdorstwa i szpanu teÂż juÂż moÂżna by przemyciĂŚ (;
A jak taki szpan mĂłgÂłby wyglÂądaĂŚ :> MoÂże znowu bÂłysnĂŞ pomysÂłowoÂściÂą i coÂś
zaproponujĂŞ :lol2: Agata wskakuje na ten radiowĂłz zaparkowany w taki
szpanerski sposĂłb i zaczyna relacjĂŞ...... :lol2: ;)
Nie tylko sÂłoĂące patrzyÂło siĂŞ na AgatkĂŞ, popatrzcie na te maÂślane
oczy policjanta wlepione w niÂą
No juÂż nie przesadzajmy, pan funkcjonariusz byÂł w pracy, nie mĂłgÂł sobie na
chwileczkĂŞ zapomnienia pozwoliĂŚ :lol2:
juÂż dziÂś Kinga i Marcin zapowiedzieli, Âże Joanna Komolka bĂŞdzie
nadawaĂŚ relacje przez caÂły tydzieĂą z WybrzeÂża
MyÂślĂŞ, Âże jak powiedzieli, Âże bĂŞdzie Joanna, to wÂłaÂśnie tak bĂŞdzie ;) Ale
dziĂŞki temu roÂśnie szansa na to, Âże Agata w TVN24 bĂŞdzie :D Nie koniecznie
z TrĂłjmiasta :D
MoÂże ruszy szturmem na WarszawĂŞ? :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

W GdaĂąsku na pewno nie ma juz Agaty bo Annna Kleina miaÂła relacjĂŞ..

MoÂże ruszy szturmem na WarszawĂŞ?
I tym razem to ja a nie Black oka¿ê
siĂŞ prorokiem :jupi:

HERMEN pisze: Agata powoli zaczyna byĂŚ coraz bardziej pewna siebie (:
..to przecieÂż nie od wczoraj sÂłychaĂŚ ;)
Mnie bardziej ekscytuje :arrow: elokwencja i :arrow: porzÂądek w wypoiwedziach :smile:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ehhh... jak ciĂŞÂżko jest wrĂłciĂŚ po takim ÂświĂŞcie do szarej rzeczywistoÂści :( DÂługi weekend definitywnie siĂŞ skoĂączyÂł ... :( Agaty nie ma :(

Ja nie mam zbytniego nabo¿eùstwa do tvn-u ;) Nie wiem, co na to Agata, ale wolê j¹ w tvn24 ogl¹daÌ ;) Wiem, ¿e w tvn24 nie czeka na ni¹ ¿adna przysz³oœÌ dziennikarska, ale mimo wszystko tvn24 ma ten swój doœÌ interesuj¹cy klimat, który w kilku s³owach mo¿na okreœliÌ jako - nieprzewidwalny, dynamiczny ... po prostu ¿ywy ;)
MoÂże ruszy szturmem na WarszawĂŞ?
Ja tam wolĂŞ, kiedy Agata jest w Poznaniu :P Ale oczywiÂście znowu ( :/ ) zdajĂŞ sobie sprawĂŞ z tego, Âże mimo iÂż PoznaĂą to wyjÂątkowe, oryginalne i piĂŞkne miasto, dla dzennikarza jedynym wÂłaÂściwym miejscem pracy jest Wa-wa wÂłaÂśnie :?
Podczas rozmowy Agaty z panem policjantem widaĂŚ byÂło, Âże pomysÂłowo sobie je
podpiĂŞÂła
To jeszcze wcale nie jest przesÂądzone ;) Dopiero jak zobaczĂŞ AgatĂŞ znowu w rozpuszczonych wÂłosach ... uwierzĂŞ, Âże ich nie ÂściĂŞÂła ;)
Zmiana image'u podziaÂłaÂła rĂłwnieÂż w drugÂą stronĂŞ.
U mnie teÂż podziaÂłaÂła w drugÂą stronĂŞ Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Wiem ¿e nie wypada tak pisaÌ ale odetchn¹³em z ulg¹ wchodz¹c na forum kiedy okaza³o siê ¿e nie by³o wczoraj Agatki ;)
Nie mogÂłem oglÂądaĂŚ tvn24 a nie wybaczyÂłbym sobie gdyby coÂś mnie ominĂŞÂło :neutral:

Za to dziÂś jestem do dyspozycji i czekam na relacje :roll:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

obie¿yœwiat pisze:Wiem ¿e nie wypada tak pisaÌ ale odetchn¹³em z ulg¹ wchodz¹c na forum kiedy okaza³o siê ¿e nie by³o wczoraj Agatki ;)
No faktycznie takich rzeczy nie naleÂży publicznie pisaĂŚ, bo jeszcze szefowie Agatki wezmÂą sobie je do serca :devil: ;)
Za to dziÂś jestem do dyspozycji i czekam na relacje :roll:
ByÂłoby miÂło AgatĂŞ znowu zobaczyĂŚ ..... i usÂłyszeĂŚ :D , ale chyba raczej nie zanosi siĂŞ na inne relacje niÂż te, ktĂłre mogliÂśmy oglÂądaĂŚ do tej pory :/ Ale nie zapominamy o pozytywnym myÂśleniu 8) :tanczy:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ciekawe, gdzie Agata teraz jest :roll: Czy wrĂłciÂła juÂż do Poznania :roll:
Mnie bardziej ekscytuje :arrow: elokwencja[...]
Elokwencja :mhm: - zgadza siê ... Mówi¹, ¿e ''elokwencja ma siê tak do wznios³oœci jak ca³oœÌ do czêœci'' ... :mhm: pojawia siê Agata i w ³eb bior¹ s³owa mêdrców :D Elokwencja na równi ze wznios³oœci¹ :) ... i wszystko inne, czego tylko dusza zapragnie ... A pragnie - przez wzgl¹d na to, co by³o - coraz bardziej ... choÌby jednej relacji ... Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Ciekawe, gdzie Agata teraz jest :roll: Czy wrĂłciÂła juÂż do Poznania :roll:
Pytanie pozostaje caÂły czas bez odpowiedzi :( W Poznaniu dzis proces Grobelnego lecz sprawÂą zajmuje siĂŞ Artur :/
N
` A tak w ogĂłle.. to tvn24 strasznie zaniedbuje swĂłj poznaĂąski oddziaÂł :x
Przynajmniej taki wniosek mi nasuwa siĂŞ kiedy obesrwuje ile czasu zajmujÂą relacje np. ze ÂŚlÂąska czy GdaĂąska.. :(

Elokwencja na rĂłwni ze wzniosÂłoÂściÂą
DoœÌ to konrowersyjne równanie i zestawienie :> Ekscytuj¹co niebezpieczne :P Nauczymy siê w koùcu je odró¿niaÌ ? Ja nie chcê :szalony: Ale chcia³by ¿eby chocia¿ by³y okazje do tego ¿eby próbowaÌ :neutral:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Co ta Agata z wami zrobiÂła :D
Mdlejecie, a czêœciej pozostajecie w g³êbokim szoku, kiedy siê pojawia :lol2:

JakieÂż pustki wyrzÂądziÂła tym zniknieniem swoim ;)
Rwiecie wÂłosy z gÂłowy, przeklinacie los, gdy jej nie ma :lol:
DoœÌ to konrowersyjne równanie i zestawienie
Jakie¿ tam kontrowersyjne :) Raczej odkrywcze - ale nie za spraw¹ Blacka odkrywcze, tylko Agaty, no i si³¹ rzeczy za spraw¹ TVN24, który Agatê odkry³ ;)

Reprezentacja Blacky's angels dzisiaj bez obecnoÂści Agaty :/
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Chodzi³o mi raczej o wznios³oœÌ traktowan¹ w kategoriach przedstawiania nieprzedstawialnego - wznios³oœÌ jako niezwyk³y, zadziwiaj¹cy charakter doznaù, które uderzaj¹ i wywo³uj¹ szczególne uczucia :P
Agata jest dla mnie depozytariuszkÂą i rewelatorkÂą niezwykÂłoÂści i wraÂżeĂą :P


:> :> :>
A co w tvn24 :> Wykazuje siê wyj¹tkowym ignorowaniem historii :evil: Tylko afery, sensacje i przekrêty dla nich siê licz¹ :x A mo¿e by tak trochê refleksji, patetyzmu i patriotyzmu wnieœÌ na ekrany?!
Czy wspomniano choĂŚby krĂłtko o tym, Âże:
Sejm ustanowi³ (dziœ) 28 czerwca Narodowym Dniem Pamiêci Poznaùskiego Czerwca 1956. Pos³owie przyjêli uchwa³ê w tej sprawie. IIzba odda³a w niej ho³d "bohaterom, których odwaga i patriotyzm sta³y siê kamieniem wêgielnym póŸniejszych antykomunistycznych zrywów w Polsce".
Tekst uchwa³y odczyta³ marsza³ek Marek Jurek: "Zryw ten, choÌ krwawo st³umiony z u¿yciem wojska i czo³gów, przyniós³ zwyciêstwo moralne, które odbi³o siê szerokim echem w Polsce oraz poza jej granicami. Polacy przechowali w pamiêci te wydarzenia, na gruncie których wyros³y nie tylko przemiany paŸdziernika 1956, ale i grudzieù 1970 i sierpieù 1980 roku. Dziœ w wolnej niepodleg³ej Polsce winni jesteœmy ludziom Czerwca 1956 pamiêÌ i wdziêcznoœÌ."
Ciekawe, czy w ogóle planuj¹ jakieœ relacje z g³ównych obchodów rocznicy?!

P.S. A moÂże Agata na urlopie? :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack '62 pisze:Chodzi³o mi raczej o wznios³oœÌ traktowan¹ w kategoriach przedstawiania nieprzedstawialnego - wznios³oœÌ jako niezwyk³y, zadziwiaj¹cy charakter doznaù, które uderzaj¹ i wywo³uj¹ szczególne uczucia :P
Agata jest dla mnie depozytariuszkÂą i rewelatorkÂą niezwykÂłoÂści i wraÂżeĂą :P
:neutral: Niech ci bĂŞdzie ;)
:> :> :>
A co w tvn24 :> Wykazuje siê wyj¹tkowym ignorowaniem historii :evil: Tylko afery, sensacje i przekrêty dla nich siê licz¹ :x A mo¿e by tak trochê refleksji, patetyzmu i patriotyzmu wnieœÌ na ekrany?!
:stop: To mi trÂąci Romanem ;)
ÂŻartowaÂłam :lol2: Blacky - zbyt wiele od TVN24 wymagasz :devil:
Ciekawe, czy w ogóle planuj¹ jakieœ relacje z g³ównych obchodów rocznicy?!
Wszystko pewnie zaleÂży od tego, czy ekipa rzÂądzÂąca ,,zaszczyci'' PoznaĂą swojÂą obecnoÂściÂą?
P.S. A moÂże Agata na urlopie? :(
Pewnie tak, ale niekoniecznie ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

TĂŞskniĂŞ niesÂłychanie :(
Próbuje patrzeÌ na têsknotê z ró¿nych stron ... têsknota insipruje!!! Ka¿dego z osobna na ró¿ne sposoby... a mnie ju¿ nie inspiruje, tylko ... najzwyczajniej w œwiecie denerwuje :twisted:
:neutral: Niech ci bĂŞdzie ;)
Co ma zanczyĂŚ to ''niech ci bĂŞdzie'' :> Tak jest i koniec, kropka. :]
zbyt wiele od TVN24 wymagasz :devil:
Czasem zdarzy mi siĂŞ przebÂłysk dobrej woli wzglĂŞdem poczynaĂą tvn24 :devil:
Wszystko pewnie zaleÂży od tego, czy ekipa rzÂądzÂąca ,,zaszczyci'' PoznaĂą swojÂą obecnoÂściÂą?

Ehhh..., wÂątpiĂŞ :? Za bardzo sÂą pochÂłoniĂŞci aferÂą billboard'owÂą :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Czy wrocila do Poznania?

Post autor: wojtek-poznan »

Hej, moze ktos z Was wie, dlaczego Agata relacjonowala z Gdanska?? No i czy juz wrocila do Poznania:)
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kilka postĂłw wyÂżej ... wstecz i moÂżesz o tym przeczytaĂŚ :lol2:

:>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości