Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Hehe, ruska traktorzyca, dobre :) Dzisiaj sie dziwnie czuÂłem jak wstawaÂłem i jej nie byÂło w tv :( I tak juÂż do wrzeÂśnia bĂŞdzie. MoÂże chociaÂż w tym roku poprowadzi Sopot :> Albo w TzG wystÂąpi :devil: :arrow:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

arrow pisze:Dzisiaj sie dziwnie czuÂłem jak wstawaÂłem i jej nie byÂło w tv :( I tak juÂż do wrzeÂśnia bĂŞdzie.
Do poÂłowy sierpnia... :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Na jedno wychodzi, tak czy tak za dÂługo :( :arrow:
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Fajnie by³oby gdyby wyst¹pi³a w TzG. Ale moim zdaniem nie wyst¹pi... W weekendy pracuje w DDTVN, prowadzi firmê PR i musi dzieÌmi siê zaj¹Ì, a jeszcze jakby do tego wszystkiego dosz³y treningi w TzG to Kingunia nie wytrzyma³aby. Ale miejmy nadziejê, ¿e w tym roku poprowadzi Sopot Festiwal. :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

NuNa_89 pisze: A na stronie GALI, pod wywiadem z King¹ te¿ by³y ró¿ne komentarze... Np. ktoœ napisa³, ¿e Kinga to "ruska traktorzyca"... Pewnie jakaœ zazdrosna baba ;)
Na stronie Gali to by³y takie komentarze, ¿e mi w³osy dêba stawa³y :shock: ¿eby to tylko by³y zazdrosne baby, one by³y po prostu sfrustrowane i zakompleksione i trzeba by³o sie na kims wy¿yÌ, có¿ pad³o na Kinge :evil:
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Ciekawa jestem, kto dzisiaj poprowadzi koncert na molo w Sopocie? Mi³¹ niespodziank¹ by³oby gdyby to Kinga poprowadzi³a koncert! :)

[ Dodano: Pon Lip 03, 2006 12:43 pm ]
Kurcze. Koncert na molo poprowadziÂł Andzej SoÂłytsik (szkoda, Âże nie Kinga...), ale jego teÂż dosyĂŚ lubiĂŞ. :) :) :)
kawu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: środa 05 lip 2006, 19:17
Lokalizacja: Leszno

Post autor: kawu »

witam, jestem nowa, chyba wczoraj ogl¹da³am rozmowy w toku, by³ taki temat: œliczne panie z telewizji i by³a tam Kinga Rusin:), o jaaa... ale ona jest œliczna, poprostu podziwiam jej urode i chcia³abym tak wygl¹dac :) hmmm... niestety mam jasn¹ karnacje i szatynowe w³osy, nie chce siê w jakis sposob teraz do niej upodobnic, ale moim marzeniem jest bardzo ciemna karnacja i czarne w³osy... no có¿ : /...
pozdrowionka dla wszystkich :)
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

A ja dwa tygodnie temu przefarbowaÂłam wÂłosy. Teraz jestem brunetkÂą ;)!!! TeÂż chciaÂłabym mieĂŚ ciemniejszÂą karnacjĂŞ... ChciaÂłam zauwaÂżyĂŚ, Âże Kinga nie ma wcale ciemnej karnacj, ona ma takÂą ÂśredniÂą, jasno - brÂązowÂą :) Pozdrawiam.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

poprostu podziwiam jej urode i chciaÂłabym tak wyglÂądac
Teraz jest tyle moÂżliwoÂści, Âże gdybyÂś udaÂła siĂŞ wybitnego chirurga-plastyka zrobiÂłby w tydzieĂą z Ciebie KingĂŞ :lol2:
marzeniem jest bardzo ciemna karnacja i czarne wÂłosy
No to wtedy byÂś siĂŞ upodobniÂła do Agaty Tomaszewskiej :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dziewczyny, pokaÂżcie swoje foty, to bĂŞdziemy rozmawiaĂŚ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Po co mam pokazywaĂŚ Ci moje foty i o czym chciaÂłbyÂś rozmawiaĂŚ?! :> To jest forum Kinguni, wiĂŞc wypadaÂłoby pisaĂŚ tu o niej, nie prawdasz?? :) ;)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak, tak, pokaÂżcie :lol2:
A dlaczego :> No przecieÂż same zaczeÂłyÂście pisaĂŚ, Âże chciaÂłybyÂście siĂŞ do Kingi upodobniĂŚ :D A my, jak zobaczymy Wasze zdjĂŞcia, powiemy Wam co i jak naleÂżaÂłoby zrobiĂŚ :D Wam mogÂłoby wydawaĂŚ siĂŞ, Âże tak, a my powiemy Wam, Âże inaczej, bo przecieÂż kryteria oceny urody sÂą kompletnie odmienne u obu pÂłci :lol2: ByĂŚ moÂże nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak niewiele Wam brakuje do tego, Âżeby wyglÂądaĂŚ jak Kinga :lol2:
No wiĂŞc ... :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Drogi Black Jakcu! Nie wiem jak koleÂżanka, ale ja nie zamierzam do nikogo siĂŞ upodabniaĂŚ :) Owszem, jestem fankÂą Kingi, ale bez przesady! ;) A przefarbowaÂłam siĂŞ z wÂłasnej inicjatywy :) Pozdrawiam serdecznie! ;)
kawu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: środa 05 lip 2006, 19:17
Lokalizacja: Leszno

Post autor: kawu »

:hmm:Black Jacku, ÂŁukaszu no nie wiem czy moje foty pokazac, moze kiedys, ale napewno nie dzisiaj : P
Nuna, fajniej jest byc brunetka czy nie? moÂże nam powiesz w jakich wÂłosach sie lepiej czujesz : ) .Ja to Âźle napisaÂłam, zamiast" chciaÂłabym byc taka Âładna jak Kinga" to "chciaÂłabym byc taka jak Kinga" tekst nie jest dokÂładnie przytoczony ale poprawiam sie, nie chce siĂŞ do Kingi upodabniac tylko mieĂŚ swojÂą oryginalnÂą urode o : P. no i rzeczywiscie Kinga nie ma bardzo ciemnej karnacji ale i tak jest Âśliczna:), dziĂŞki Nuna :)
pozdrowionka : )
[/quote]
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Kawu, wydaje mi siĂŞ, Âże lepiej wyglÂądam w ciemnych wÂłosach niÂż blond i sama lepiej siĂŞ czujĂŞ. Zgadzam siĂŞ z TobÂą, Kinga i tak jest Âśliczna ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Wojciech 35 xxx i 4 gości