[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi siĂŞ teÂż podobaÂło :D nawet bardzo. :roll: Wszystko byÂło fajnie zorganizowane tak, Âże dobrze siĂŞ oglÂądaÂło. :) WÂłaÂśnie reklama tak nie przeszkadzaÂła jak to byÂło na SF2005 - mam nadziejĂŞ, Âże z nimi w tym roku trochĂŞ siĂŞ opanujÂą. :P A SoÂłtysik kiepski jak zawsze i spodziewaÂłem siĂŞ, Âże on to poprowadzi. :?

No i do zobaczenia 22 lipca... :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

ÂŚwietny koncert!!

Bardzo dobrze zoorganizowany, duÂżo piosenek kaÂżdy wykonawca moÂże zaprezentowaĂŚ siĂŞ z swojej najlepszej strony, bardzo sie ciesze ,Âże nie Âśpiewali wszyscy tylko jest tak rozÂłoÂżone na 3 odcinki!
Podpisz petycje w sprawie amerykańskiej opery o miłości, romansach, dramatach i magii.
http://www.petitionspot.com/petitions/passionswpolsce
FuX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 18:19

Odp. Sopot Festival 2006

Post autor: FuX »

Szczerze mĂłwiÂąc to mi siĂŞ tak Âśrednio podobaÂły te "wystĂŞpy na molo". Z jednej prostej przyczyny: byÂły z playbacku!:-/
JeÂśli juÂż oglÂądam jakiÂś koncert, to jaka to przyjemnoÂśc sÂłuchac muzyki z pÂłyty cd? Ludzie ktĂłrzy tam byli teÂż na pewno po czĂŞsci byli z tego powodu zawiedzeni.
Kiedy bĂŞdzie nastĂŞpny koncert?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Odp. Sopot Festival 2006

Post autor: pawell »

Tak, playback to okropna rzecz powinni zrobiĂŚ tak jak byÂło rok temu na SF2005, ze Âśpiewali na Âżywo! I wtedy byÂło fajnie... :P
FuX pisze:Kiedy bĂŞdzie nastĂŞpny koncert?
JuÂż 22 lipca, a trzeci i ostatni 12 sierpnia. ;)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Re: Odp. Sopot Festival 2006

Post autor: Kajetan »

Tegoroczny TVNowy "Sopot Festival" zapowiada siê wyj¹tkowo ciekawie. Podczas gdy rok temu gwiazdy zagraniczne - powiedzmy - z wy¿szej pó³ki mia³a TVP i jej "Festiwal Jedynki" to w tym roku w tej dziedzinie przoduje rzeczywiœcie impreza TVN - kontrowersyjny Elton John i nazwana ostatnio "Harrym Potterem" muzyki Katie Melua ( :lol: ) maj¹ szansê œci¹gn¹Ì przed ekrany miliony widzów ( a na pewno poprawiÌ zesz³oroczny - jednak dosyÌ mizerny wynik, choÌ na jego temat mo¿naby dyskutowaÌ, konkurowa³ przecie¿ i z Meczem i z konkursem Miss Polonia) :)

Na du¿¹ widowniê widowisko ma szansê chocia¿by ze wzglêdu na fakt, ¿e w tym roku nadane zostanie dopiero 4 tygodnie po "Festiwalu Jedynki" (rok temu by³y to tylko dwa tygodnie). Ten drugi zmierzy siê raczej na widzów z Polsatem i jego TOP TRENDY - te przecie¿ ju¿ w najbli¿szy pi¹tek. Zastanawia jak narazie ma³a kampania festiwalu TVP, brak aktualnej strony internetowej i w ogóle jakichœ bardziej szczegó³owych informacji - przeciwnie do TVN - tutaj promocja trwa ju¿ jakiœ czas, program festiwalu te¿ widzom jest "bli¿ej" znany 8)

Rok temu SF 2005 mimo wszystko uznaÂłem za sukces, wszak mnie samemu oglÂądaÂło siĂŞ go dobrze (pomijajÂąc reklamy, z ktĂłrymi - miejmy nadziejĂŞ - w tym roku przystopujÂą). Pierwszy dzieĂą byÂł takim typowym dla mÂłodych ludzi, drugi rywalizacjÂą (jakÂże emocjonujÂącÂą!) Dody i Mandaryny, trzeci galowy chyba najsÂłabszy i najnudniejszy (przynajmniej w moich oczach). W tym roku juÂż na dzieĂą dobry walka o SÂłowiki, potem gwiazdy Âświatowego formatu (caÂłkiem, caÂłkiem udane jak juÂż pisaÂłem), na koniec dzieĂą wspomnieĂą (rok temu coÂś podobnego miaÂła TVP u siebie, sukces byÂł) - nic tylko czekaĂŚ na pierwsze trzy dni wrzeÂśnia :D

Ostatni "Koncert na Molo" ma³o mnie interesowa³ prawdê mówi¹c, So³tysik nieŸle odstrasza mnie od ekranu a i œpiewania z playbacku ochoty s³uchaÌ nie mia³em :lol: (na szczêœcie podczas samego Sopotu wszystko ma byÌ ju¿ na ¿ywo). Polskie gwiazdy walcz¹ce o S³owika nie prezentuj¹ siê za ciekawie (poza pochodz¹c¹ z Bytomia Gosi¹ Andrzejewicz :D ), zagraniczne znacznie lepiej ("Mambo" i "Arasha" w sumie bez przerwy graj¹ najwiêksze polskie stacje radiowe i nie tylko). Wynik jaki jednak koncert osi¹gn¹³ JAK NAJBARDZIEJ cieszy.
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Jak na tej rozgrzewce na molo to tylko Doda jecha³a z play backu reszta wiêkszoœÌ swoich piosenke na ¿ywo œpiewa³a 8)
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

A kto poprowadzi Sopot Festival??? Wiem tylko tyle, na pewno nie bĂŞdzie to Magda MoÂłek. :P
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

MyÂślĂŞ, Âże tego jeszcze nie wiedzÂą sami organizatorzy. :] Sporo czasu zostaÂło wiĂŞc... :) Tak, MoÂłek nie poprowadzi Sopot Festival chyba, Âże nie znajdÂą innych dobrych prowadzÂących. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A skÂąd to info, Âże nie MoÂłek? :? To kto? MoÂże SoÂłtysik albo Olivier Janiak? :x Ja bym jÂą wÂłaÂśnie dawaÂł do takich festiwalĂłw. :> Nooo chyba, Âże Kinga Rusin, ale baaardzo w to wÂątpiĂŞ. :tanczy: :devil:
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Mnie siê bardzo podoba prezencja i prowadzenie festiwali przez Pani¹ Mo³ek, myœlê ¿e po paru miesi¹cach strzelania fochów ju¿ siê poprawi³a i bardzo dobrze sprawdzi siê w tej roli. Zobaczcie jak prowadzi³a ta dziewczyna z MTV, nie bardzo wiedzia³a co powiedzieÌ, jak to mówi Majewski: gada od sensu bo stara siê naœladowaÌ prawdziwych prowadz¹cych wielkie gale. I w³aœnie to mi siê w Magdzie podoba, ¿e ona jednak mówi doœÌ ma³o i doœÌ konkretnie: nie wdaje siê w opowiastki jak Torbicka i w przeciwieùstwie do prowadz¹cych Eurowizjê nie jest sztuczna, nie udaje, ¿e jest zaskoczona, ¿e wspó³rowadz¹cy zrobi³ g³upi¹ minê itp.

Co do playbacku to paskudny on jest, ale tam w Sopocie tylko Doda œpiewa³a z playbacku i to nie wszystkie piosenki, bo by³a taka jedna która wyraŸnie odbiega³a od wersji p³ytowej i podczas, której Doda zachêca³a ludzi do œpiewu przez mikrofon, czyli nie mia³a go wy³¹czonego, a przy playbacku jak leci palyback to mikrofon jest wyciszany (¿eby nie by³o wpadki jak z Iglesiasem, czy Mandaryn¹ :D)

Pozatym s¹ ró¿ni artyœci: Wilki jak œpiewaj¹ Baœkê na ¿ywo to nie brzmi to tak dobrze, bo du¿o dzwiêków by³o pewno zrozionych na komputerach w studiu i nie da siê ich na ¿ywo zagraÌ, natomiast Kayah ma takie zdolnoœci, ¿e ona jak œpiewa to trudno wychwyciÌ ró¿nice w stosunku do nagrania p³ytowego, tylko po paru sekundach mo¿na zobaczyÌ ¿e jednak nie jest to to samo wykonanie.

ZresztÂą sÂą ludzie, ktĂłrzy nie muszÂą ÂśpiewaĂŚ z playbacku: np Elton John nie taĂączy po scenie jak Mandaryna, a w jego utworach dominujÂą proste instrumenty, znĂłw MuzykĂŞ Mandaryny trudno rozpisaĂŚ na orkiestrĂŞ Sztaby, a Mandaryna pomijajÂąc okropny gÂłos, nie moÂże zaÂśpiewaĂŚ niczego skoro skacze po scenie przez caÂły wystĂŞp, choĂŚby dlatego, Âże sÂłychaĂŚ zadyszkĂŞ.
Na Sopot Festival wykonawcy majÂą w regulaminie zapisane Âśpiewanie na Âżywo.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Ju¿ jest znany plan Festiwalu Konkurencji (TVP1) 8) Mo¿e on przyci¹gn¹Ì du¿¹ widownie 8)

1 dnia 4 Sierpnia :
- Recital Mel C
- Konkurs na Hit Lata (Polska)
- 25 Lecie ZespoÂłu Perfect
- Koncer ZespoÂłu Duran Duran
- Recital Dody (za wygranie Premier Gwiazd w Opolu)

2 dnia 5 Sierpnia :
- Konkurs MiĂŞdzynarodowy
- 30 Lecie Powstania ZespoÂłu Kombii
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

No napewno TVP1 wygra³a na starcie jeœli chodzi o iloœÌ reklam bo wiadomo, ¿e przy takim planie na 1 dzieù - tyle artystów w konkursie, tyle pozakonkursowych recitali to nie bêdzie czasu na reklamy, bo jak oni siê z tym w te 4 godziny wyrobi¹, a TVN zaplanowa³ na 2 dzieù np tylko 2 koncerty i wrêczenie S³owików, czyli widaÌ ile bêdzie w tym reklam, bo te¿ wiadomo, ¿e Elton John nie bêdzie gra³ 2 godziny, tylko godzinê jak to jest standardowo w TV.
proxxy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: środa 17 maja 2006, 23:05

Post autor: proxxy »

ja jestem sercem przy THE JET SET - uwa¿am,¿e ich piosenka "Just call me" jest najlepsza. jednak nie rozumiem jakim prawem znalaz³o siê tam jakieœ Sumptastic - co to jest za cha³a - okropne - nie wierz,¿e ludzie na takie coœ zag³osowali - to niemo¿liwe,¿e nie dosta³a siê Reni Jusis czy Goya tylko nikomu nie znany zespó³ graj¹cy wstrêtne disco polo :nie:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Wiem, Âże Kate Melua ma wystapiĂŚ w Sopocie. To w ramach festiwalu czy to osobny koncert?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Zmienili datê II "Koncertu na molo" odbêdzie siê on dzieù póŸniej czyli 23 lipca. :] Tak jak pierwszy zacznie siê o 21:40, a skoùczy o 23:30. :)

Mandi w ramach festivalu. :]

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości