[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

hmmm kocert na molo. fajnie ale czy jest za free?
TVN innowacja i nowoczesność...
Koriis
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 21:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Koriis »

Bilety w cenie 12 z³ w przedsprzeda¿y i 15 z³ w dniu koncertu, do nabycia wy³¹cznie w kasach Mola.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Duran Duran zrezygnowali z wystepu na Festiwalu Jedynki 8) TVP mĂłwi Âże prowadzi rozmowy z 4 Âświatowymi gwiazdami i napewno ktoÂś do nich przyjedzie 8)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Jestem bardzo ciekawy z jakimi "swiatowymi" gwiazdami? MoÂże Modern Talking? :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Szczegó³y drugiego "Koncertu na molo":
tvn.pl pisze:W ramach rozgrzewania trĂłjmiejskiej publicznoÂści przed Sopot Festival 2006 zaprezentujÂą siĂŞ m.in.:
STACHURSKY
GOSIA ANDRZEJEWICZ
MARYLA RODOWICZ
GOSIA DA LUXE
Na Molo w Sopocie zapraszamy w sobotĂŞ 22 lipca juÂż od godziny 19:30.
Zapowiada siê tak samo fajnie jak na pierwszym koncercie. :] Emisja w TVN dzieù póŸniej... :]

I jeszce na stronie Sopot Festival pojawiÂł siĂŞ news o akredytacji dla dziennikarzy. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
FuX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 18:19

Ceny

Post autor: FuX »

A na stronie ticketonline.pl, pojawiÂł siĂŞ juÂż tzw. cennik z cenami biletĂłw na Sopot Festival 2006. Ceny za pierwszy i trzeci dzieĂą nie sÂą duÂże, ale za wystĂŞp w dniu galowym trzeba wydac masakrycznie duuuÂżo.
Oto cennik:
:arrow: PiÂątek, 01.09.2006, cena: ok. 140zÂł
:arrow: Sobota, 02.09.2006, cena: ok. 550zÂł
:arrow: Niedziela, 03.09.2006, cena: ok. 230zÂł
(NapisaÂłem przed cenami "ok.", z tego wzglĂŞdu, Âże nie ma tam podziaÂłu na sektory).

Festiwal TOP Trendy przyniesie z biletĂłw o wiele mniejsze zyski:
:arrow: Koncert TOP, od 40 do 100zÂł za bilet
:arrow: Koncert TRENDY, od 30 do 80zÂł za bilet
:arrow: Koncert dla VARIOUS MANX, od 50 do 100zÂł za bilet
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

No, no, no - widocznie Elton John musi naprawdĂŞ duÂżo chcieĂŚ za wystĂŞp skoro bilety na sobotĂŞ tak drogie. Z drugiej strony bĂŞdzie to jeden z waÂżniejszych wystĂŞpĂłw na polskich festiwalach w ostatnich latach. UwaÂżam, Âże cena niedzilnego koncertu jest za wysoka, zaÂś piÂątkowego w sam raz. UwaÂżam, Âże powinny one oscylowaĂŚ w okolicach 170 - 180 zÂł za piÂątek i niedzielĂŞ. Polsat mĂłgl spokojnie daĂŚ nieco wyÂższe ceny, bo obecne za wysokie nie sÂą.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Przypomnia³eœ mi FuX, ¿e bilety mo¿na wygraÌ w konkursie. :] Trzeba wys³aÌ sms-a i odpowiedzieÌ na pytanie. :roll: Szczegó³ów nie znam - ten kto jest tym zainteresowany niech oglada TVN. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Khornik napisaÂł: "No, no, no - widocznie Elton John musi naprawdĂŞ duÂżo chcieĂŚ za wystĂŞp skoro bilety na sobotĂŞ tak drogie."

A ja powiem: No, no, no - widocznie TVN jest ju¿ wyj¹tkowo pazerny na kasê, wp³ywy z biletów to mniej ni¿ jedna reklama podczas festiwalu, jednak telewizja chce koniecznie wyci¹gn¹Ì kasê. Jedno jest pewne, jeœli ktoœ zap³aci 550 z³otych za bilet i koncert bêdzie przerywany co 30-40 minut na 10 minut reklam, a on w tym czasie bêdzie musia³ s³uchaÌ tego nêdznego Irka od proszków do prania i braÌ udzia³ w jego durnowatych konkursach to nie bêdzie zadowolony.

Dobrze byÂłoby, gdyby Elton zapisaÂł w kontrakcie, Âże jego koncert od poczÂątku do koĂąca ma byĂŚ nie przerywany, i pewno tak bĂŞdzie, ale schemat bĂŞdzie taki jak z Simply Red w 2005 roku:

reklama 10 minut- ZapowiedÂź zespoÂłu - reklama 10 minut - WrĂŞczenie SÂłowika za caÂłkosztaÂłt - reklama 10 minut - wystĂŞp artysty;


To chyba powinno stanowiÌ jedn¹ ca³oœÌ, mam jednak cich¹ nadziejê, ¿e TVN trochê chocia¿ oszczêdzi nam reklam i ¿e koncert bêd¹ te¿ transmitowane przez inne stacje co wymusi jak¹œ rozs¹dn¹ siatkê reklam.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Mnie uderza jeszcze jedna sprawa - wg mnie s³aba reklama festiwalu. TVN oprócz koncertów na molo w inny sposób nie promuje festiwalu. Bo promocj¹ nie nazwiemy chyba kilkunastosekundowego spotu w którym nawet nie zd¹rzy siê przeczytaÌ nazwisk wszystkich artystów. Jedynka reklamowa³a Opole na billboardach, Polsat co chwila emitowa³ d³u¿sze spoty reklamuj¹ce TopTrendy a TVN na razie jest cicho. Do festiwalu jeszcze 1,5 miesi¹ca ale promocja powinna ju¿ siê rozpocz¹Ì bo w tym roku zaproszono naprawdê wielkie gwiazdy, a licho (czytaj TVP1 ze swoim pseudo-Sopotem) nie œpi.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

khornik'u codziennie widzĂŞ na TVN pare spotĂłw zwiÂązanych z Sopot Festival 2006 wiec nie ma mowy, Âże nie ma reklamy. :] Poza tym jest dopiero poÂłowa lipca i jeszcze sporo czasu zostaÂło aby rozpoczaĂŚ solidnÂą kampaniĂŞ reklamowÂą. ;)

No i mam te szczegó³y konkursu: wysy³aj¹c sms o tresci SOPOT pod numer 7324 mo¿na wygraÌ - jak pisa³em wczeœniej - bilety na SF2006 chyba (nie powiedzieli dok³adnie) na dzieù w którym bêdzie Elton John - czyli ten najdro¿szy. :roll: Poza tym mo¿na wygraÌ 40 mp3 i p³yty z Sopot Festival 2006 (ciekawe co na nich jest :P ). :roll: Z regulaminu wyczyta³em, ¿e esy mo¿na wysy³aÌ od 12.07 do 20.08.2006r.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

khornik pisze:Mnie uderza jeszcze jedna sprawa - wg mnie s³aba reklama festiwalu. TVN oprócz koncertów na molo w inny sposób nie promuje festiwalu. Bo promocj¹ nie nazwiemy chyba kilkunastosekundowego spotu w którym nawet nie zd¹¿y siê przeczytaÌ nazwisk wszystkich artystów. Jedynka reklamowa³a Opole na billboardach, Polsat co chwila emitowa³ d³u¿sze spoty reklamuj¹ce TopTrendy a TVN na razie jest cicho.
Spokojnie, obecna reklama jest raczej wystarczaj¹ca - zauwa¿ , ¿e Polsat, który co chwila emitowa³ te d³u¿sze spoty TOP Trendy kampaniê rozpocz¹³ 2, 3 tygodnie przed sam¹ imprez¹, TVN wiêc nie ma co siê œpieszyÌ. Rok temu w TVNie ca³e wakacje promowali festiwal, niepotrzebnie bo ogl¹dalnoœÌ i tak by³a mizerna :lol: ("Kierunek Sopot" nadawany co tydzieù, codziennie przypominano nam na kogo mo¿na g³osowaÌ do konkursu o S³owika). Aktywniej dzia³aÌ mog¹ po zakoùczeniu "Festiwalu Jedynki" - "Sopot Festival" odbêdzie siê przecie¿ 4 tygodnie po nim :)

Ceny biletĂłw strasznie przesadzone, zwÂłaszcza na koncert Eltona, ciekawy jestem ktĂłry mieszkaniec Sopotu i nie tylko bĂŞdzie chĂŞtny wydaĂŚ nawet 550 zÂłotych by posÂłuchaĂŚ go na Âżywo w Operze LeÂśnej.. Rozumiem - to gwiazda Âświatowego formatu (Katie Melua teÂż niezÂła), ale.. zapowiadajÂą siĂŞ pustki w ten dzieĂą, rok temu nie sprzedali przeciez wszystkich biletĂłw (to moje podejrzenia, bo niektĂłre sektory peÂłne nie byÂły) :twisted:
Ten dzieĂą drugi taki "pusty" trochĂŞ - zaÂłoÂżmy Âże Katie zagra 45 minut, podobnie Elton, 15 minut potrwa wrĂŞczenie SÂłowikĂłw.. a reszta? Reklamy? Miejmy nadziejĂŞ, Âże nie, bo inaczej bĂŞdzie klĂŞska.. Chyba, Âże w tym roku bĂŞdÂą zaczynali po 20. caÂły SF", rok temu - przypomnĂŞ - byÂła to 19:30 ( i tak w trzecim dniu byÂł Patrizio, potem wrĂŞczenie SÂłowikĂłw, BAJM z BeatÂą i gwiazda zagraniczna) :mhm:

Martwi Mecz PolakĂłw, ktĂłry odbĂŞdzie siĂŞ 2 wrzeÂśnia :lol: "Sopot.." z nim chyba nie wygra, wiĂŞc miejmy nadziejĂŞ , Âże bĂŞdzie chociaÂż na drugim miejscu w czasie jego nadawania (rok temu TVN nawet z Polsatem przegraÂł, ktĂłry nadawaÂł film(y) ) 8)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 17 lip 2006, 12:42 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
FuX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 18:19

Hm...

Post autor: FuX »

Chyba, Âże w tym roku bĂŞdÂą zaczynali po 20. caÂły SF", rok temu - przypomnĂŞ - byÂła to 19:30
Tutaj musze CiĂŞ zaskoczyc.... WedÂług strony ticketonline.pl, festiwal bĂŞdzie rozpoczynaÂł siĂŞ o... 19:00:P
MyÂśle, Âże to trochĂŞ na festiwal za wczeÂśnie... W kaÂżdym razie mam nadzieje, Âże TVN do sierpnia przemyÂśli sprawe i zmieni godzine nadawania. ;)
Ludziem Apelujem! Nie pishmy ff ten sposooob! :aniol: :aniol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

GÂłupota. :? No to znĂłw nie bĂŞdzie sportu i pogody po "Faktach". :? "UwagĂŞ" teÂż mogliby zostawiĂŚ i daĂŚ Sopot Festival 2006 od 20:00. :roll: Ale i tak pewnie zacznÂą jak rok temu... :/ Tak to dobrze, Âże zacznÂą od 19 - moÂże o 19:30 wszyscy juÂż zajmÂą swoje miejsca i nie bĂŞdÂą siĂŞ krĂŞciĂŚ przed kamerami... :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tristan1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 08 gru 2005, 19:45

Sopot Festival 2006

Post autor: tristan1 »

Mi sie zdaje ze dobrze ze organizatorzy zrobili na godz. 19 przypomnijcie sobie jak zaczynal sie 42 Sopot Festival 2005 Monika Brodka zaczela spiewac to publicznosc zaczela zajmowac zajmowac miejsca. Znajac TVN to moze beda Fakty. A dla publicznosci napewno przez pol godziny czy godzne przyszykuja jakies atrakcje. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości