[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

portalek pisze:WidziaÂłem dziÂś na onecie teledysk z OlÂą KwaÂśniewskÂą - fajnie gra :D pomyÂślaÂłem sobie, Âże przecieÂż ona mogÂłaby poprowadziĂŚ jeden z festiwalowych koncertĂłw, no ale przypomniaÂłem sobie (...)
Nie sÂądzĂŞ, Âżeby nadawaÂła siĂŞ OleĂąka na prowadzÂącÂą. Nie moÂżna zapomnieĂŚ, Âże festiwal w Sopocie to nie kolejny taneczny eksperyment, a wydarzenie, ktĂłre trzeba poprowadziĂŚ na poziomie i z klasÂą. :spiewa:
portalek pisze:Co do prowadzenia - mam nadzieje, Âże nie bedzie prowadziĂŚ SoÂłtysik :D ani zacinajÂący siĂŞ Janiak. TypujĂŞ MoÂłek, PieĂąkowskÂą, Majewskiego.
Skoro juÂż o klasie byÂła mowa - Majewskiemu trochĂŞ jej brak. SoÂłtysik raczej na pewno siĂŞ nie pojawi - tym bardziej, Âże prowadziÂł juÂż koncerty towarzyszÂące, na molo.
MyÂślĂŞ, Âże nie zobaczymy teÂż PieĂąkowskiej, bo - podobnienie jak w pomyÂśle z OlkÂą K. - szefowie TVN-u nie bĂŞdÂą chcieli zanadto ryzykowaĂŚ. Pani, ktĂłra z tÂą samÂą kamiennÂą twarzÂą potrafiÂła poinformowaĂŚ o wybuchu wojny czy zamordowaniu Waldemara Milewicza, moÂże nie daĂŚ rady wpasowaĂŚ siĂŞ w iÂście rozrywkowÂą atmosferĂŞ, ktĂłrÂą przecieÂż "Sopot Festival" poza "muzykÂą na najwyÂższym poziomie" ma widzom gwiarantowaĂŚ.
Magda MoÂłek, czy to siĂŞ komuÂś podoba, czy nie, pojawi siĂŞ na deskach sopockiego amfiteatru. Po prostu nie ma wiĂŞkszej konkurencji 'dam TVN', a skoro i kiecki juÂż sobie zakupiÂła...

Pewnie rzeczywiÂście ktĂłregoÂś dnia zobaczymy Szymona Majewskiego, chociaÂż, jak juÂż napisaÂłem, nie jestem entuzjastom tego pomysÂłu. Facet pasuje do roli komika we wÂłasnym, nieco dziwacznym studiu, ale juÂż galowy wieczĂłr na Âżywo zdaje siĂŞ nie byĂŚ jego powoÂłaniem. Dlaczego jestem tego zdania? Po prostu widziaÂłem jego popisy sprzed roku, w TrĂłjmieÂście oczywiÂście.

Ja by³em za to niemal pewny wystêpu Huberta Urbaùskiego, czyli osoby, której niezachwian¹ pozycjê naczelnego konferansjera TVN potwierdzi³y ostatnio tak¿e badania (jak np. niezwykle du¿o mówi¹cy ranking "Forbes"). W zesz³ym roku - jestem pewien - ekipa z Wiertniczej pope³ni³a du¿y b³¹d, nie daj¹c mu szansy pokazania swoich niew¹tpliwie stworzonych na tê okazjê umiejêtnoœci. To zreszt¹ prezenter, który udowodni³ ju¿, ¿e potrafi sprawdziÌ siê w wielu, zupe³nie do siebie niepodobnych rolach.
Jednak niedawno okaza³o siê, ¿e 4 wrzeœnia Hubert zainauguruje nowy sezon na "Taniec z gwiazdami". Nie wiem, czy w takim razie TVN zdecyduje siê go obci¹¿yÌ kolejnym zadaniem. A swoj¹ drog¹, to i tak jestem niemal przekonany, ¿e "czwarty" dzieù Sopotu odniesie znacznie wiêkszy sukces ni¿ trzy poprzednie... :devil: Mo¿ecie wspomnieÌ te s³owa ju¿ za nieca³e 4 tygodnie... :D

Niewykluczone, Âże zobaczymy w konferansjerce Oliviera Janiaka. Nie bĂŞdzie to wybĂłr ani Âświetny, ani jakoÂś specjalnie chybiony. Ja tylko modlĂŞ siĂŞ, Âżebym nie musiaÂł oglÂądaĂŚ Madzi M. trzy dni z rzĂŞdu, amen... :rydzyk:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Justyna Pochanke te¿ z kamienn¹ twarz¹ mówi o tragediach, bo taka jest rola prowadz¹cego Wiadomoœci, czy Fakty, nie banan jak u Rymanowskiego. Justyna, czy Jolanta Pieùkowska w zasadzie s¹ do siebie podobne - swoje emocje pokazuj¹ tylko drobnymi ruchami twarzy nie rycz¹c, ani nie wal¹c piêœciami w stó³ prezenterski.


Ola - myÂślĂŞ, Âże byÂła by dobra chociaÂż przyznam nie byÂłoby to dla niej Âłatwe zadanie - wspomnĂŞ tu mylÂącÂą siĂŞ i zestresowanÂą na poczÂątku KasiĂŞ PakosiĂąskÂą z KMN, ktĂłra jeszcze bardziej przyzwyczajona jest do sceny, ale w pierwszym wejÂściu 100% stres, potem juÂż byÂło ok - jej charakterystyczny Âśmiech i granie slodkiej idiotki :D, ale z poczÂątku peÂłen stresik.


Zgadzam siĂŞ, Âże Hubert lepszy od Majewskiego w roli prowadzÂącego - jeÂśli chodzi o Majewskiego - nie jest to zÂły facet, ale w tamtym roku do Sopotu to wyskoczyÂł jakby ze swojego studia SMS (jeszcze byÂło przed jego premierÂą) z tym kwiatkiem, Âśmiesznym garniturem i kiwajÂąc siĂŞ do przodu, do tyÂłu, na lewo i prawo.

Powinni go ubraÌ w dobry garnitur, bez jakiœ broszek, kwiatków, ró¿owego, pomaraùczowego itp - dobrze ubraÌ, poprawiÌ stabilnoœÌ i mo¿e czarowaÌ dowcipami i uœmiechem, ale wygl¹daÌ jak dobry konferansjer - no i na jeden dzieù, góra dwa dni.

Ale najwaÂżniejsze - moÂże poprowadziĂŚ i Marcin Meller z fatalnÂą dykcjÂą, moÂże i Zubilewicz, ale bÂłagam - mniej reklam i wiĂŞcej treÂści (muzyki) na tym festiwalu !!.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

portalek pisze:Ale najwaÂżniejsze - moÂże poprowadziĂŚ i Marcin Meller z fatalnÂą dykcjÂą,
OczywiÂście, Âże moÂże, ale nie bĂŞdzie. :twisted: On z KingÂą Rusin na pewno prowadziĂŚ bĂŞdÂą w 2 festivalowe dni "DzieĂą Dobry TVN". Jedna "poranna" para siĂŞ "rozsypie", bo MoÂłek - to jest pewne - poprowadzi Sopot Festival 2006. 8) WiĂŞc nie byÂłoby nikogo do porannego programu. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Sens mojej wypowiedzi byÂł inny - moÂże poprowadziĂŚ nawet WrĂłzka Aida , bo jeÂśli reklam bedzie tak wiele jak przed rokiem to prowadzenie nie uratuje tego festiwalu.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Szymon Majewski na pewno bêdzie prowadzi³ w któryœ dzieù, poniewa¿ TVN stawia na du¿¹ dawkê dobrego humoru. I bardzo dobrze, bo Majewski nadaje siê do tego jak nikt inny!!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Majewski musi byĂŚ i bĂŞdzie na bank!Majewski to podstawa. 8) Zamiast MoÂłek wolaÂłbym w roli prowadzÂącej SF'06 KingĂŞ Rusin.'dzieĂądoberek' napewno znalazÂłoby jakieÂś zastĂŞpstwo..
A co do tych reklam,to wÂątpie,Âżeby w tym roku ograniczyli.Widzom jak zaleÂży,to nie ucieknÂą od pudeÂł telewizyjnych.Widzowie na widowni,nie majÂą wyboru wyskoczyĂŚ w czasie reklam po napĂłj orzeÂźwiajÂący.
dziĂŞki SF TVN nieÂźle siĂŞ obÂławia,i dlaczego w tym roku miaÂło by byĂŚ inaczej.. :spiewa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Ok "Delegat" :D ja myÂślĂŞ Âże przy takich przerwach na reklamĂŞ widowni przyda siĂŞ raczej coÂś z procentem.


Co do reklam - na TVP reklam byÂło mao, festiwal 2 dni i zarobili 5 mln, na TVN reklam bĂŞdzie wiele wiĂŞcej, dzieĂą dÂłuÂżej itp wiĂŞc zgarnÂą pewno z 15 mln, a organizacja ma ich kosztowaĂŚ koÂło 7 niezÂły wiĂŞc interes.


Niestety mamy o co mieĂŚ pretensje do organizatorĂłw SF, Âże jednego dnia wywalili z pierwszego dnia 7 piosenek coverĂłw, ktĂłre napewno zapadÂły by widzom w pamiĂŞĂŚ i powiĂŞkszyÂły koncert o minimum 30 minut (sama muzyka), mam nadziejĂŞ, Âże coÂś jednak z tym zrobiÂą. DomyÂślam siĂŞ Âże w jury zasiÂądzie Piasek wiĂŞc teÂż pewno wykona piosenkĂŞ konkursowÂą z przed roku (wygranÂą). Dody napewno nie bĂŞdzie bo gdyby byÂła TVN poinformowaÂłby juÂż dawno - bilety sprzedali by 3x szybciej :D ).

SwojÂą drogÂą biletĂłw i tak juÂż nie ma.

ChciaÂłem jeszcze powiedzieĂŚ, Âże na wszystkich 3 koncertach na molo wystÂąpili, lub wystÂąpiÂą artyÂści zwiÂązani z SF 05, lub SF 06 oprĂłcz Gosi De luxe, ktĂłra chyba jako jedyna nie jest zwiÂązana z tÂą imprezÂą, wiĂŞc albo to wyjÂątek, albo teÂż jÂą jeszcze jakoÂś wkrĂŞcÂą do Sopot Festival - co mnie raczej nie raduje, bo jej muzyka mnie nie przekonuje, ale lepszy Rydz(yk) niÂż nic :D.

Heh no i jeszcze jedno, wie ktoÂś moÂże co z BudkÂą suflera ? mieli mieĂŚ recital ostatniego dnia, kiedyÂś tak podano i tak teÂż pisze na stronach gdzie sprzedajÂą bilety, ale strona SF o tym nie wspomina, podobnie z MarylÂą Rodowicz - nie wspomina o niej strona SF, ale Ticketonline tak, no i Helena - wymieniana w Onecie i na stronie SF, a nie wypisana na Ticketonline.

OczywiÂście strony nie muszÂą zawieraĂŚ kropka w kropke wypisanych wszystkcih artystĂłw, ale chyba Budka Suflera i Maryla to tak znani artyÂści, Âże TVN powinien siĂŞ nimi raczej chwaliĂŚ.


Jeœli mo¿na jeszcze tylko jedna proœba, na Kazaa czy Emulu mo¿na sciagn¹Ì ca³y koncert o Bursztynowego s³owika 2005, wiêc pewno niektórzy fani SF maj¹ takie coœ na komputerze, jeœli macie coœ takiego na kompie to odezwijcie siê do mnie na priv, ob mam proœbe.

Pozdrawiam i myÂśle Âże troszkĂŞ sie wyjaÂśni w pierwszym programie Kierunek Sopot :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

aveo pisze:dziĂŞki SF TVN nieÂźle siĂŞ obÂławia,i dlaczego w tym roku miaÂło by byĂŚ inaczej.. :spiewa:
To nie jest takie pewne. :> Wszystko oczywiÂście zaleÂży od ceny 30 sekund spotu reklamowego, od iloÂści i czasu blokĂłw. :> W br. mogÂłoby byĂŚ inaczej z reklamami, bo na pewno do wÂładz TVN dotarÂły gÂłosy nie zadowolonych z duÂżej iloÂści reklam, ale jak bĂŞdzie przekonamy siĂŞ wkrĂłtce. :roll:
portalek pisze:Co do reklam - na TVP reklam byÂło mao, festiwal 2 dni i zarobili 5 mln, na TVN reklam bĂŞdzie wiele wiĂŞcej, dzieĂą dÂłuÂżej itp wiĂŞc zgarnÂą pewno z 15 mln, a organizacja ma ich kosztowaĂŚ koÂło 7 niezÂły wiĂŞc interes.
Nie zapominaj, ¿e te stacje siê bardzo ró¿ni¹ miêdzy sob¹. :) Reklam by³o ma³o za to ceny pewnie wysokie. :roll:

15 mln. to za duÂżo. :> PrzypomnĂŞ w tamtym roku TVN na reklamach zarobiÂła 8 mln. - teraz jak gdzieÂś czytaÂłem - ma wydaĂŚ 7 - 8 mln. zÂł. wiĂŞc jak zarobi tyle co w zeszÂłym roku to chociaÂż wyjdzie na rĂłwno. :roll:

portalek pisze:SwojÂą drogÂą biletĂłw i tak juÂż nie ma.
Jak to nie ma? Na http://www.ticketonline.de/trans/evlist ... DX=7101014 sÂą jeszcze dostĂŞpne. :>
portalek pisze:Heh no i jeszcze jedno, wie ktoÂś moÂże co z BudkÂą suflera ? mieli mieĂŚ recital ostatniego dnia, kiedyÂś tak podano i tak teÂż pisze na stronach gdzie sprzedajÂą bilety, ale strona SF o tym nie wspomina, podobnie z MarylÂą Rodowicz - nie wspomina o niej strona SF, ale Ticketonline tak, no i Helena - wymieniana w Onecie i na stronie SF, a nie wypisana na Ticketonline.
:> Faktycznie ciekawe dlaczego ich nie wpisano? :roll: MoÂże zmieniÂły siĂŞ plany i te na stronie Sopot Festival sÂą dobre informacie, a na Ticketonline poprostu nie zaktualizowali? :roll: A Helena Vondrackova jest wpisana tu i tu. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:A Helena Vondrackova jest wpisana tu i tu. :P
Portalkowi zapewne chodziÂło o HelenĂŞ Paparizou.
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Tak zdecydowanie chodziÂło mi o tÂą mÂłodszÂą HelenkĂŞ :D co do biletĂłw - zobacz plan widowni - juÂż tylko pojedyncze miejsca zostaÂły.

S¹dzê, ¿e to wyraŸny b³¹d jeœli sprzedaje siê bilety podaj¹c ¿e bêdzie te¿ Rodowicz i Budka Suflera, bo trzeba przyj¹Ì ¿e pare osób kupi bilety tylko ze wzglêdu na koncert budki, jeœli go w koùcu nie bêdzie to bêd¹ oszukani, a to napewno nie poprawi wizerunku.

W tamtym roku ceny reklam byÂły ok. 27-35 tys. za spot, w tym roku napewno bĂŞdÂą wiĂŞkszy, TVN jest teÂż bardziej przekonany o swoim sukcesie np. spoty w finale TzG kosztowaÂły po 90-105 tys. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

portalek pisze:Tak zdecydowanie chodziÂło mi o tÂą mÂłodszÂą HelenkĂŞ :D
Acha :> skÂąd miaÂłem wiedzieĂŚ o ktĂłrÂą Ci chodzi? :D StrzeliÂłem w tÂą starszÂą. :lol: Co do Heleny Paparizou to ona chyba jednak nie wystÂąpi. :roll: Tak to byÂłaby w promosach - "Prologach" Sopot Festival 2006. :roll:
portalek pisze:W tamtym roku ceny reklam byÂły ok. 27-35 tys. za spot, w tym roku napewno bĂŞdÂą wiĂŞkszy, TVN jest teÂż bardziej przekonany o swoim sukcesie np. spoty w finale TzG kosztowaÂły po 90-105 tys. :D
No tak, ale czy teraz reklamodawcy dadzÂą wiĂŞcej? :) W tamtym roku sporo zapÂłacili, a wyniki festiwalu byÂły kiepskie... :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

No i ju¿ wiemy, ¿e Helenki nie bêdzie, kurde ten pierwszy dzieù bêdzie mniejszy ni¿ koncert na molo , który przynajmniej wyró¿nia³ siê obecnoœci¹ gwiazdy - Rodowicz, czy Doda.

Co do Koncertów na Molo, zobaczcie: Maryla w operze - wielkie wydarzenie, Maryla na molo - ranga wiele mniejsza a zagra³a tak samo d³ugi koncert, ten sam duet ze S³awkiem, porównuj¹c koncerty na molo z koncertami w Operze Leœniej mo¿na zobaczyÌ, ¿e ró¿nica czasem le¿y tylko w prowadzeniu, oprawie, scenografii i wiêkszej iloœci reklam.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Zawiod³em siê wczoraj ogladaj¹c "Kierunek Sopot". :roll: Nic nowego - oprócz potwierdzenia, ¿e Heleny Paparizou nie bêdzie i wywiadów z artystami, którzy wyst¹pili w pierwszym "Koncernie na molo". To by³ po prostu skrót z KNM. :/ Plusem tylko by³a nowa czo³ówka - o wiele lepsza od tej z poprzedniej edycji. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Czo³ówka bardzo dobra, lecz sam program nie za bardzo :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

portalek pisze:Heh no i jeszcze jedno, wie ktoÂś moÂże co z BudkÂą suflera ? mieli mieĂŚ recital ostatniego dnia, kiedyÂś tak podano i tak teÂż pisze na stronach gdzie sprzedajÂą bilety, ale strona SF o tym nie wspomina
Wiem juÂż na 100%, Âże Budka Suflera bĂŞdzie na Sopot Festival 2006. :D PojawiÂła siĂŞ nowa reklama w ktĂłrej m.in. lektor wspomina o nich. 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości