Maciej Woroch

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Hulia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 18:41
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hulia »

Bardzo podobaÂł mi siĂŞ jego materiaÂł z Ekwadoru- jak zawsze wszystko Âświetnie dopracowane, no i ten uÂśmiech- zazwyczaj Pan Maciek przedstawia materiaÂły z rejonĂłw ogarniĂŞtych wojnÂą lub jakimkolwiek innym nieszczĂŞsciem- tym razem byÂło na wesoÂło i bardzo sympatycznie :D PodobaÂło mi sie baaardzo :)

[ Dodano: Sro Lip 12, 2006 2:06 pm ]
Wczoraj widzia³¹m w Faktach wzmianke o wybuchu bombowym w poci¹gu w Bombaju i od razu pomyœla³am o Panu MaÌku- o tym ze dziœ pewnie juz bedzie w Indiach i na zywo bedzie nam relacjonowa³ dalszy przebieg wydarzeù.
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

I jak zwykle w rejon wojny pojechaÂł Pan Maciej. NaprawdĂŞ bardzo podziwiam go za to,Âże robi to, co kocha. Ale chyba teÂż trochĂŞ siĂŞ martwiĂŞ, bo ÂżywiĂŞ do Pana MaĂŚka mnĂłstwo sympatii...Dobrze,Âże chociaÂż sÂą Fakty.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ja teÂż siĂŞ o niego martwiĂŞ jak tam siedzi w tym Libanie chociaÂż nie jestem jego fankÂą.
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

teraz chyba Maciek jest na urlopie?? albo ma dÂłuÂższÂą przerwe w Faktach
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

A nieprawda...Na przykÂład miaÂł wczoraj materiaÂł, ktĂłry Âśrednio mi siĂŞ podobaÂł. ZupeÂłnie niedawno mĂłwiÂł teÂż o wizerunku Polski i o tym co siĂŞ dzieje na Kubie. I jeszcze chciaÂłam dodaĂŚ,Âże miaÂł fantastyczne materiaÂły z Bejrutu oczywiÂście te na Âżywo, na miejscu. Teraz jakby ten temat troche przycichÂł i bardzo szkoda, bo ta wojna nadal trwa. TakÂże przerwy w Faktach nie ma co mnie cieszy, bo ostatnio chyba tylko Maciej potrafi je oÂżywiĂŚ nawet jeÂśli w tym celu nie chodzi po gruzach.
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

to byÂło moje przypuszczenie, bo wczoraj zamiast FaktĂłw oglÂądaÂłam Wydarzenia, dzis oglÂądaÂłam Fakty i widziaÂłam jego wejÂście an wizje, miaÂł nawet fajne ubranko :), nie wiem czy ktoÂś zauwaÂżyÂł ale Maciek zmieniÂł okulary tzn na stare, wczeÂśniej miaÂł z czarnÂą obramĂłwkÂą a teraz powrĂłciÂł do tych z ciĂŞkimi obramĂłwkami :) lepiej mu w tych starych :)

[ Dodano: Czw Sie 10, 2006 9:49 pm ]
a co do wypowiedzi mgieÂłki teÂż tak myÂśle jak ty i oglÂądam Fakty tylko ze wzglĂŞdu na Worocha :) pozdrawiam P.S moÂżesz kliknÂą do mnie na gg??
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Samoloty do Londynu dzisiaj nie lataÂły a Marcin sie tam znalazÂł :rozglada:
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

Samoloty lataÂły, ale nie w Polsce. NiektĂłre loty w innych miastach europejskich nie byÂły odwoÂłane ( oczywiÂście te z rana), bo mojej koleÂżance jeszcze udaÂło sie wylÂądowaĂŚ w Londynie. Ale szczerze mĂłwiÂąc fajna zmiana - najpierw Bejrut, teraz nagle Londyn. Wczoraj widziaÂłam chyba nawet maÂły usmiech na twarzy Macka.


A tak na marginesie ciekawe czy on tutaj czasem zaglÂąda, bo kiedyÂś to robiÂł...
Pozdrawiam:)
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

To jak kiedyœ bêdzie sam zainteresowany na forum to niech zostawi swoj¹ wypowiedŸ, uwa¿ama tak¿ê ¿e nie ma na to zbty du¿o czasu, zw³aszcza, ¿e szybko siê przemieszcza :)
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ja bym chyba siĂŞ nigdy nie odwaÂżyÂł czytaĂŚ co o mnie ludzie wypisujÂą :spiewa:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

marcela5 pisze:To jak kiedyÂś bĂŞdzie sam zainteresowany na forum to niech zostawi swojÂą wypowiedÂź,
:lol: :twisted: Nawet jeÂśli czyta to raczej nie ma siĂŞ co ÂłudziĂŚ, Âże coÂś napisze. :> No moÂże coÂś wystukaĂŚ, ale chyba siĂŞ nie przyzna, Âże on to M.W. :twisted: Nie wyobraÂżam sobie, Âżeby dodaÂł posta tego typu: "Witam to ja Maciej Woroch! ...". Chyba domyÂślacie siĂŞ dlaczego. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mgiełka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 01 maja 2006, 18:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: mgiełka »

Mnie osobiœcie nie zale¿a³o na tym, aby coœ napisa³ - to by³a taka zwyk³a ludzka ciekawoœÌ:) Zdecydowanie posty tego typu jak przedstawi³ pawell to zazwyczaj pocz¹tek du¿ych k³opotów...:)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jest w ci¹g³ych rozjzadach , mo¿e czyta podczas podró¿y :rydzyk:
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

Sam tylko wie kiedy czyta to forum :p kolega ma racje raczej jemu nie zaleÂży na tym by siĂŞ ujawniĂŚ na forum. WkoĂącu nie moÂże sie wyÂłamywaĂŚ ................ z poÂśrĂłd ekipy i innych powdĂłw teÂż moÂżna siĂŞ domyÂśliĂŚ, a przyznam zĂŞ wielka szkoda bo jest super dziennikarzem :P.
WÂłaÂśnie siĂŞ zastanawiam czy osoba na ktĂłrej ÂśmierĂŚ nie robiwraÂżenia moÂże pomuc staruszce na ulicy ??? Pytanie do psyhologa :)
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dobry jest
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości