Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Uda³o mi siê dziœ kupiÌ "¯ycie na gor¹co", huh, pó³ miasta musia³em obejœÌ, ale siê uda³o.

Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Marcin pisze:Uda³o mi siê dziœ kupiÌ "¯ycie na gor¹co", huh, pó³ miasta musia³em obejœÌ, ale siê uda³o.

]
:brawa: za poœwiêcenie, wczoraj widzia³am reklamwe w tv , ale nie pamieta³am co to za tytu³ tej gazetki. Fotki do³¹czone do artyku³u same mówi¹ za siebie, szczególnie ta przy stoliku (buziak) i ta druga jak Hanka trzyma Tomka za doln¹ czêœÌ pleców :lol: Przedtem nie do koùca wierzy³am w doniesienia brukowców o ich romansie, ale teraz to mamy raczej wszystko podane na tacy... no chyba, ¿e to jakis pic na wodê fotomonta¿ ? :>
Ciekawe co na to wszystko Kinga? Trzymam za nia kciuki !! Jutro nareszcie DDTVN z niÂą i Mellerem :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

nika pisze:(...)
Ciekawe co na to wszystko Kinga? Trzymam za nia kciuki !!
Ja myœlê, ¿e Kinga wiedzia³a od jakiegoœ czasu co siê œwiêci ale mo¿e wytrzymywa³a to dla dobra córek ?? Na szczêœcie ju¿ siê jej koszmar skoùczy³ :D i mo¿e zacz¹Ì normalne ¿ycie. Ja te¿ trzymam kciuki, zeby jej siê to uda³o :D
nika pisze:(...)
Jutro nareszcie DDTVN z niÂą i Mellerem :)
niech jedynym komentarzem do tego stwierdzenia bĂŞdzie ta ikonka : " :tanczy: "
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jutro Kinga w DDTVN? :shock: Myœla³em, ¿e dopiero od wrzeœnia, bo przecie¿ Magda bêdzie Sopot prowdziÌ, no to si³¹ rzeczy nie mo¿e byÌ w DDTVN. A Kinga ÌwiczyÌ taneczne kroki. :uhh: Ale siê strasznie cieszê. :jupi: :lol2: :jupi:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Marcin pisze:Jutro Kinga w DDTVN? :shock: (...)
No mam takÂą nadziejĂŞ :roll: ale w tym momencie to trochĂŞ mnie zbiÂłes z tropu :( SÂłyszaÂł ktoÂś kto oglÂądaÂł w niedzielĂŞ DDTVN kogo dwie "gwiazdy" zapowiedziaÂły na ten tydzieĂą ??
ZIMA
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Marcin pisze:Jutro Kinga w DDTVN? :shock: MyÂślaÂłem, Âże dopiero od wrzeÂśnia, :
Powina jutro byÌ, w zesz³¹ niedzielê Magda z Jolk¹ tak przynajmniej zapowiedzia³y :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

nika pisze:Powina jutro byÌ, w zesz³¹ niedzielê Magda z Jolk¹ tak przynajmniej zapowiedzia³y :D
Jak tak zapowiedziaÂły to nie pozostaje nic innego jak powtĂłrzyĂŚ ikonkĂŞ " :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: " I z utĂŞsknieniem poczekaĂŚ jeszcze 14 godzin 25 minut na ponowne spotkanie z Kinga po tak dÂługiej nieobecnoÂści :tanczy: :tanczy:
ZIMA
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

nika pisze:Powina jutro byÌ, w zesz³¹ niedzielê Magda z Jolk¹ tak przynajmniej zapowiedzia³y :D
Mnie siĂŞ przypomina Âże powiedziaÂły tak: A za dwa tygodnie w tym samym miejscu spotkajÂą siĂŞ z PaĂąstwem Kinga Rusin i Marcin Meller.

P.S. DziÂś wpadÂł mi w rĂŞce wczorajszy Fakt i nieÂźle siĂŞ uÂśmiaÂłem gdy zobaczyÂłem KingĂŞ z tym swoim tancerzem spoglÂądajÂącÂą niemal identycznie jak na poprzednim zdjĂŞciu z Mellerem a obok napis Kinga Rusin: CoÂś mi Âłupie w krĂŞgosÂłupie :lol2: Nie ÂśmiejĂŞ siĂŞ z dolegliwoÂści tylko z "wyglÂądu" artykuÂłu.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Na koniec dzisiejszego dnia, który zaobfitowa³ w nius ( w zasadzie potwierdzaj¹cy) o Hance i Lisie, wrzucam te star¹, ale jak¿e wymown¹ fotke ... Ona -sprawczyni rozpadu po œrodku, Kinga, ze zmarszczonym czó³kiem (mo¿e przeczuwa³a co siê œwiêci??) po jednej stronie i Lis po drugiej stronie Obrazek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Ufff....wielkie brawa dla Kingi za jej formĂŞ po przejÂściach z poczatku wakacji. Klasa, piĂŞkno, wdziĂŞk :!: Wszystko to dotyczy wÂłaÂśnie Kingi w dniu dzisiejszym :D

Super program, super forma, super Âśmiech Kingi :P
No a te czuÂłe objĂŞcia Marcina :P czyÂżby siĂŞ coÂś ÂświĂŞciÂło...no kto wie :devil:

Jak dobrze zobaczyĂŚ Kinge po przerwie wakacyjnej :D odrazu sÂłoĂące wychodzi na niebie :tanczy:
ZIMA
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

W³aœnie przed paroma minutami dowiedzia³em siê o tym, o czym wczoraj tak ¿arliwie dyskutowaliœcie ... :( Straszne :( A ja myœla³em, ¿e rozpazd zwi¹zku Kingi i Lisa tylko tak na potrzeby mediów zosta³ wymyœlony :rozglada: A jednak nie - ta sesja jest jest potwierdzeniem tego, ¿e ma³¿eùstwo rozpad³o siê ... :]

Kinga musi byĂŚ naprawdĂŞ silnÂą kobietÂą, skoro potrafi tak dzielnie znosiĂŚ Âżyciowe doÂświadczenie :brawa:
No a te czuÂłe objĂŞcia Marcina czyÂżby siĂŞ coÂś ÂświĂŞciÂło...no kto wie
MoÂże w jakiÂś, ten czy inny sposĂłb, pomĂłgÂł Kindze i pomaga nadal, te ciĂŞÂżkie chwile przetrwaĂŚ :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Black Jack '62 pisze:(...)

Kinga musi byĂŚ naprawdĂŞ silnÂą kobietÂą, skoro potrafi tak dzielnie znosiĂŚ Âżyciowe doÂświadczenie :brawa:
(...)
Pewnie, ze jest siln¹ :brawa: za dzisiejszy program, za t¹ radoœÌ ten uœmiech...i za ten taniec :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: Wielkie :brawa: :brawa:
ZIMA
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Nie wiem jak Wy, ale ja wiedzia³am, ¿e prêdzej czy póŸniej "przyjació³ka rodziny" Hanka odbierze Kini mê¿a. A on nie jest za m¹drym cz³owiekiem skoro da³ siê odebraÌ. No, ale có¿... Tak bywa. Fajnie, ¿e Kinga jutro te¿ prowadzi DDTVN i za tydzieù równie¿. :):):) Mam nadziejê, ¿e szybko zagoj¹ jej siê ¿eberka. Wed³ug mnie Kinga najlepiej sprawdzi siê w "³acinie" w TzG. :tanczy: Wracaj¹c jeszcze do Foxa. Nie zamieszczajcie tutaj jego zdjêÌ, bo siê niedobrze robi i atmosfera siê ch³odzi. Pozdrawiam :*
R
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: R »

Jest Âśliczna jest super co tu duÂżo gadaĂŚ ciesze sie ogromnie Âże wrĂłciÂła po przerwie wakacyjnej . Mam nadzieje Âże wygra Taniec z Gwiazdami .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości