Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

A ja jestem tylko ciekawa czy ten wywiad byÂł autoryzowany???? :devil: MyÂślĂŞ, Âże nie. :) Pozdrawiam.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ostatnio zmieniony wtorek 29 sie 2006, 15:32 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek :lol:
ZIMA
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

w aktualnym numerze "NAJ" jest dosyc obszerny wywiad z Kina Rusin. Niestety, nie mam skanera. Gazeta kopsztuje zÂłotĂłwkĂŞ. ;)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

CaÂły tekst jest na stronie "Naj":
Naj pisze:ChcĂŞ mieĂŚ partnera, nie tyrana
Kinga Rusin ma 35 lat i dwie córki. Prowadzi program w TVN, bêdzie bra³a udzia³ w "Taùcu z gwiazdami" i czeka na mi³oœÌ. I jak tu nie wierzyÌ, ¿e ¿ycie lubi siê zmieniaÌ co 7 lat?

WÂłaÂśnie uzyskaÂła pani rozwĂłd z Tomaszem Lisem. Czy rozmawiaÂła pani z cĂłrkami na ten temat?

Dla dzieci to zawsze jest dramat. Bez w¹tpienia. I trzeba im pomóc przez to przejœÌ. Cywilizowani ludzie s¹ w stanie sobie pewne rzeczy wyt³umaczyÌ i oddzieliÌ wa¿ne od wa¿niejszego. I tak wszystkim pokierowaÌ, ¿eby dziecko cierpia³o jak najmniej. Bo ono jest ofiar¹. Przecie¿ ka¿de rozstanie, niezale¿nie od przyczyn, jest klêsk¹ wartoœci, w które bardzo mocno wierzyliœmy. I jak zrobiÌ, ¿eby to, co by³o dla nas najwa¿niejsze i co wyznacza³o nam ca³y œwiat, pozosta³o aktualne w oczach dziecka? ¯eby nie pomyœla³o ono, ¿e ten œwiat jednak nie ma wartoœci. ¯adnych. ¯e rodzina nie jest wartoœci¹, ani mi³oœÌ, i dane s³owo te¿ ni¹ nie jest.

No wÂłaÂśnie, jak ocaliĂŚ to, w co samemu przestaÂło siĂŞ wierzyĂŚ?
- Dla dzieci bardzo wa¿na jest symbioza z matk¹. I je¿eli one nie widz¹ jej rozpaczy, histerii, dramatu, tylko s³ysz¹ racjonalne powody; je¿eli rozmawia siê z nimi, nie uciekaj¹c od trudnych tematów, kiedy mówi siê o uczuciach w sposób zrozumia³y dla dzieci, to mo¿na z³agodziÌ ich ból. Najwa¿niejsze, aby nie zostawiaÌ dzieci z pytaniami i cierpieniem. Kiedyœ goœciem w programie, który prowadzê z Marcinem Mellerem, "Dzieù Dobry TVN", by³ profesor Lew-Starowicz i powiedzia³, ¿e z jego punktu widzenia œwiat d¹¿y do uk³adu zwanego monogami¹ poligamistyczn¹.

Mono... co? Nie brzmi to ani zrozumiale, ani obiecujÂąco.
Gdy ludzie przestaj¹ odczuwaÌ satysfakcjê ze zwi¹zku, wchodz¹ w nastêpny, co nazywa siê monogami¹ seryjn¹. D³ugo siê z Marcinem na ten temat spieraliœmy i doszliœmy do wniosku, ¿e wartoœci, które kiedyœ wyznacza³ nam Koœció³, ¿e raz dane s³owo nie mo¿e byÌ z³amane, gdzieœ zaczynaj¹ wyciekaÌ. Na szczêœcie nie wszêdzie na œwiecie tak jest.

Tak, tylko Âże w pani Âżyciu rozwĂłd nie jest czymÂś wyjÂątkowym, pani rodzice teÂż siĂŞ rozwiedli.
Nigdy nie kryÂłam, Âże moi rodzice rozwiedli siĂŞ, gdy miaÂłam kilka lat. Ale mimo to bardzo dobrze ze sobÂą Âżyli. Razem spĂŞdzaliÂśmy ÂświĂŞta, wyjeÂżdÂżaliÂśmy na wakacje. Byli rodzicami, ktĂłrzy po prostu osobno mieszkali. I w niczym mi to nie przeszkadzaÂło, miaÂłam fantastyczne dzieciĂąstwo. Dlatego, kiedy ktoÂś mi mĂłwi, Âże rozwĂłd ma niszczÂący wpÂływ na dziecko, odpowiadam: wszystko zaleÂży od mÂądroÂści rodzicĂłw. MyÂślĂŞ, Âże moje dzieci majÂą w moich rodzicach fenomenalny przykÂład ludzi, ktĂłrzy siĂŞ rozstali w cywilizowany sposĂłb. Kiedy starsza cĂłrka zapytaÂła ich, dlaczego siĂŞ rozstali, mĂłj tata odpowiedziaÂł bez zastanowienia: "Kochanie, bo nie mogliÂśmy ze sobÂą ÂżyĂŚ". I czasami lepiej jest nam osobno niÂż razem. Nie znaczy to, Âże niszczymy w sobie obraz tego drugiego czÂłowieka. To bardzo istotne, by siĂŞ nie zaplÂątaĂŚ w nienawiÂści, w negatywnych emocjach. Destrukcyjne zachowania bijÂą w nas samych, nie w drugÂą stronĂŞ.

RozmawiaÂła: Anna Ruczaj-ÂŁysiak

KWESTIONARIUSZ
Ma 35 lat i dwie córki - Polê i Igê. Ukoùczyla italianistykê na UW. Na pocz¹tku lat 90. pojawi³a siê w TVP jako prezenterka. W 1994 r. wysz³a za m¹¿ za Tomasza Lisa, a w 2006 r. rozwiod³a siê. W 1994 r. dosta³a Wiktora. Od 2005 r. prowadzi program "Dzieù Dobry TVN".
I fotka z "Naj":

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek Obrazek

ÂźrĂłdÂło:"Rewia"

Có¿...ostatnio Kinga nie schodzi z pierwszychstron gazet :D Co nie ukrywam mnie cieszy :tanczy: im wiêcej Kingi tym lepiej :D
ZIMA
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Có¿...ostatnio Kinga nie schodzi z pierwszychstron gazet
..a wiêkszoœÌ tych fotek pochodzi z wielkiej sesji dla http://www.kapif.pl :D
..wystarczy wpisaÌ na g³ównej stronie w wyszukiwarkê frazê sympatyczn¹: 'Kinga Rusin' :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

pawell pisze:CaÂły tekst jest na stronie "Naj":
nie, nie. to nie jest caly tekst.To mniej wiecej 1/4 tekstu z Naj papierowego.. ale nie ma tam zbyt wiele o Dzien dobry TVN. Kinga Rusin duzo mowi o swoich corkach, o swojej rodzinie, o tym ze jest teraz bardzo szczesliwa, o zyciu. :aniol:
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

KINIA GÓR¡!!!! Pani Wymówka - do æwiczeñ!!! ;)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

NuNa_89 pisze:KINIA GÓR¡!!!! (...)
No pewnie-zawsze i wszĂŞdzie Kinga gĂłrÂą :D Kinga w Finale "TzG4" :P
ZIMA
R
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sobota 26 sie 2006, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: R »

Zawsze i wszĂŞdzie Kinia, gĂłrÂą bĂŞdzie . Jest przeÂśliczna nie mam sÂłow musi wygraĂŚ TzG 4
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I kolejny artykuÂł o Kindze Rusin. :D Tym razem z "Super Express'u":
Wtulona w Stefano
Wydaje siê, ¿e po³¹czy³o ich p³omienne uczucie

Czy¿by nasze prognozy o romansie, który musi wybuchn¹Ì mia³y siê potwierdziÌ? Kinga Rusin (33 l.) bardzo dobrze czuje siê w ramionach Stefano Terrazzino (27 l.).

Czasami uÂśmiechniĂŞta, czasami rozmarzona - z widocznÂą przyjemnoÂściÂą uczy siĂŞ nowych krokĂłw. Ale ktĂłra z kobiet nie ulegÂłby wdziĂŞkom tego przystojnego WÂłocha?

Stefano zawodowiec
Stefano jest pierwszym cudzoziemskim tancerzem, ktĂłry pojawi siĂŞ w tanecznym show TVN. Mimo Âże jest WÂłochem, na parkiecie reprezentuje Niemcy. Ostatnio wraz z EwÂą Szabatin (ktĂłra w tej edycji "TaĂąca z gwiazdami" taĂączy z Przemkiem Sadowskim) dotarÂł do finaÂłu mistrzostw Niemiec.

- Jest bardzo nerwowy i kiedy po raz kolejny coÂś mi nie wychodzi, zaczyna krzyczeĂŚ - mĂłwi prezenterka TVN.

Kinga jest taka samotna
Ale wymagaj¹cy partner najwyraŸniej stopi³ lód jej serca. Kinga, która w ¿yciu jest osob¹ bardzo samodzieln¹ - ale i samotn¹ - bez szemrania poddaje siê wszelkim poleceniom Stefano. Kciuki za zwyciêstwo prezenterki TVN trzymaj¹ przede wszystkim córki. Zw³aszcza starsza Pola chcia³aby, aby mama wygra³a ten program. Jak bêdzie? To siê oka¿e. Stefano równie¿ wydaje siê byÌ pod wra¿eniem talentów i uroku osobistego swojej telewizyjnej partnerki. A jak wiadomo, taniec zbli¿a ludzi i sprawia, ¿e krew szybciej kr¹¿y.
I jeszcze fotka:

Obrazek

SÂłyszeliÂśmy juÂż w "TaĂącu z gwiazdami" sporo krzykĂłw, ale ciekawe jak Stefano - WÂłoch krzyczy na KingĂŞ. :> I ciekawe co na to Kinga. Czy odpowiada na to. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Trzeba przyznaĂŚ, Âże super razem wyglÂądajÂą :) Ale Kinga nie jest takÂą osobÂą, ktĂłra szybciutko wdaje siĂŞ w romanse...:( Moim zdaniem nic z nich nie bĂŞdzie, jedynie fajna para na parkiecie i fajna para znajomych. Pozdrawiam. :)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Obrazek

no i kolejny artykuÂł o Kindze R.

Tym razem: " Zycie na goraco"

[ Dodano: Sob Wrz 02, 2006 4:48 pm ]
No i co tu taka cisza ?? Nikt capsĂłw nie zrobiÂł ??
Dzisiaj byÂła bomba :tanczy: a ta suknia byÂła...eh...chyba siĂŞ rozmarzyÂłem :D
ZIMA
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

WÂłaÂśnie! Kto ma capsy z dzisiejszego programu?????? :nie: ;););)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 13 gości