[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

SpodziewaÂłem siĂŞ lepszego Sopot Festival 2006...

:arrow: Reklamy. Ich byÂły TONY! Za duÂżo. W poÂłowie jednego z blokĂłw reklamowych doszÂło do tego, Âże zapomniaÂłem co tak naprawdĂŞ oglÂądam...
:arrow: Magda MoÂłek. Tragedia. Ale akurat tego siĂŞ spodziewaÂłem, nigdy jej nie lubiÂłem. Najbardziej trafnie charakteryzuje jÂą cytat (z niej samej zresztÂą, zraziÂła mnie strasznie juÂż z samego poczÂątku) "... to jest moje show!" (w trakcie rozmowy z Piaskiem).
:arrow: Realizacja? Nie rozumiem narzekaù - ca³a grafika (œliczna), realizacja tv, kamery by³y moim zdaniem dobre. ¯e czasem trzebaby³o czekaÌ na wystêp kolejnego wykonawcy - no có¿... sprzêt i instrumenty trzeba zmieniÌ, to troszkê czasu zajmuje. A rozmowy z jury nie da siê co do sekundy wyliczyÌ...
:arrow: Wyniki? MoÂże siĂŞ nie znam na muzyce, ale typowaÂłem zupeÂłnie kogoÂś innego. Stachursky ze SÂłowikiem PublicznoÂści - staÂło siĂŞ coÂś, co juÂż prorokowaÂłem. GÂłosowanie wygraÂł Polak. Festiwal Jedynki w sobie tylko znany sposĂłb siĂŞ tego ustrzegÂł.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Po ostanich 2 czy 3 postach widzê, ¿e mamy tu wielkich znawców muzyki i realizacji telewizyjnej ? Zgadzam siê, ¿e wielk¹ pomy³k¹ s¹ w tym festiwalu reklamy (pogawêdki mog³yby zostaÌ- powinny byÌ jedynie skrócone --> mo¿e ktoœ by siê w tym kraju nauczy³ kto jest dobrym muzykiem). Za ma³o dziœ by³o muzyki - piosenki polskie generalnie kiepskie, tyle ze... takie po prostu sa polskie piosenki 8) Co do werdyktu : nie by³em zdziwiony, festiwale rz¹dz¹ siê trochê innymi prawami i to je odró¿nia od list przebojów. Natomiast moim zdaniem realizacja by³a bardzo dobra, moim zdaniem bardzo dobrze wykorzystane œwiat³o. I scena z orkiestr¹ - zdecydowany plus! Tak wiêc forma jest zdecydowanie najlepsza wœród sopockich koncertów (mówiê tu o grafice, scenie, orkiestrze). No i do tego bardzo ³adnie wkomponowa³ siê konkurs miêdzynarodowy - ratuj¹cy dzisiejszy dzieù. Tak wiêc na przysz³oœÌ nale¿y kosztem reklam przywróciÌ drug¹ piosenke-cover i wprowadziÌ w konkursie miêdzynarodow¹ drug¹ piosenkê - piosenkê po polsku. Wtedy bêdzie hit.

Co¶cie siê uczepili tej Mo³ek?! To,¿e wg wiêkszo¶ci Rusin powinna prowadziæ wszystkie programy w TVN (niektorzy chcieli zdaje sie jej nawet w "Faktach" ) to nie oznacza, ze do festiwalu pasuje - i powiem wiêcej : JEST ¦WIETN¡ PROWADZ¡C¡ "DZIEÑ DOBRY TVN". I tyle. Mo³ek dzi¶ bardzo ³adnie wygl±da³a, i moim zdaniem mia³a parê razy racjê, je¶li chodzi o rozmowy - szczególnie jesli chodzi o Piaska, ktory dzis, choc chcial publicznosc rozruszac to jednak za mocno faworyzowal Stachurskiego.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Nie wypisujcie g³upot :!: S³owiki trafi³y do wykonawców którzy zaœpiewali niemal identycznie jak zrobili to na p³ycie i ich utwory/piosenki/jak zwa³ tak zwa³ mia³y jak¹œ treœÌ! I to siê liczy a nie jakieœ dziwaczne przekonania i antypatie.
[Dzisiaj 22:03] £ukasz: ejjj, a ja siê spóŸni³em i nie widzia³em Gosi Andrzejwicz, a ona pewnie dziœ by³a? :( :( :(
[Dzisiaj 22:11] ÂŁukasz: Gosia Andrzejewicz :( buuu :(
[Dzisiaj 22:19] ÂŁukasz: Nikt nie nagraÂł Gosi? :(
BuUuUu... To Ty Z cHoInKi SpAdÂŁe$ ÂżE nIe WiEsH cZzZy ByÂŁa ??????!!!!!!
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Bartek pisze: CoÂście siĂŞ uczepili tej MoÂłek?! [...] I tyle. MoÂłek dziÂś bardzo Âładnie wyglÂądaÂła, i moim zdaniem miaÂła parĂŞ razy racjĂŞ, jeÂśli chodzi o rozmowy - szczegĂłlnie jesli chodzi o Piaska, ktory dzis, choc chcial publicznosc rozruszac to jednak za mocno faworyzowal Stachurskiego.
Gdyby tylko pani MoÂłek nabraÂła jakiejÂś skromnoÂści... Ale ona po prostu czuje siĂŞ gwiazdÂą i kimÂś najwaÂżniejszym. I to widaĂŚ. I nieÂładnie wyglÂąda.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No wiĂŞc dzisiejszy dzieĂą oceniem na 4. Skala 1 - 10. Czyli sÂłabo. :? W tamtym roku reklamy mi nie przeszkadaÂły, ale w tym juÂż tak i to bardzo. ChoĂŚ bloki byÂły krĂłtsze niÂż podczas SF 2005. I siĂŞ wqrzyÂłem jak byÂły 2 bloki, a mniĂŞdzy mimi przerwa z 5 minut? :evil: :evil: W ogĂłle kadry, loty stare prawie nic nie zmienili. :?

Bo¿e kto wybra³ Stachursky'ego :?: :!: Na scenie on szczególnie prezentowa³ siê dennie. :ech: Najpierw jurorzy przepuszczaj¹c go dalej, a póŸniej widzowie. Wielka pomy³ka. S³owik dla Mattafix siê nale¿a³, bo bardzo podoba³o mi siê ich wykonanie na ¿ywo. :D Inni zagraniczni te¿ zaprezentowali siê dobrze. Polacy s³abiej - najgorzej Sumptuastik. :/ Po co ten facet wzi¹³ dziewczyne na scenê? Wygl¹da³o to jakby by³... :xx: Na prawdê - g³upie uœmieszki, chyba poca³owa³ ja w rekê. :?

Ciekawy jestem co teraz Kajetan powie na Magdê Mo³ek. Pocz¹tek - 2 wpadki, póŸniej powtarzanie siê. Wrrr!! :uhh: I sztucznoœÌ okropna sztucznoœÌ! :?

Teraz realizacja. Operatorzy tak blisko ich kadrowali, Âże wykonawcy poprostu z kadru uciekali! ZdarzyÂło siĂŞ to dwa razy podczas wystĂŞpu Brainstorm. Pani reÂżyser chyba coÂś nie tak... :? Reszta mogÂła byĂŚ. :spiewa:

A i zbyt gÂługie rozmowy jurorĂłw, a na koĂącu ta powtĂłrka w ogole byÂła zbĂŞdna. :uhh:

I co Gosia Andrzejewicz zrobiÂła, bo wydaje mi siĂŞ, ze NIC choĂŚ coÂś zapowiadaÂła. :> :?

Tyle narazie zobaczymy co bĂŞdzie jutro.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Hmm, Stachursky - moim zdaniem mimo wszystko zaÂśpiewaÂł tak jak w teledysku i dlatego wygraÂł - po prostu ze wzglĂŞdĂłw technicznych.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Podsumowanie pierwszego dnia SF by kubasz
1. Zastanawiam siĂŞ: co Gosia Andrzejewicz zrobiÂła kontrowersyjnego?
2. Realizacja na 4+, prowadzenie kiepskie, ale zawsze moÂże byĂŚ gorzej :lol: Niee no tak szczerze, to okropne.
3. Poziom polskich przesÂłuchaĂą- tragiczny. MyÂślĂŞ, Âże tutaj tylko The Jet Set nie zawiodÂło (swojÂą drogÂą- dlaczego wiĂŞkszoÂści osĂłb piszÂących na klawiaturze ukÂłada siĂŞ The Jest Set? :P )
4. Poziom zagranicy, o dziwo wysoki 8) Nie wiem dlaczego jurorzy tak zgodnie jeÂździli po Vanilla Ninja. Zaskoczyli mnie Brainstorm, A. Johnson, wÂłaÂśnie Vanilla Ninja. Mattafix bardzo dobrzy, ale byli tacy, ktĂłrzy zasÂługiwali bardziej na nagrodĂŞ. Tak na marginesie liczyÂłem jednak na PolakĂłw, Âże nie zasugerujÂą siĂŞ polskoÂściÂą Stachurskiego, ale kiedy Piasek jeszcze dolaÂł oliwy do ognia, to byÂło przesÂądzone, Âże wygra. Nie wiedzieliÂśmy tylko o ile procent. 45% to zdecydowanie zbyt duÂżo.
5. ZakoĂączenie przeciÂągane. Za bardzo.
6. Mam nadziejĂŞ, Âże Magdy MoÂłek w kolejnych dniach zobaczymy jak najmniej :evil: , bo przed festiwalem przekonywaliÂście, Âże bĂŞdzie dobrze. ZaufaÂłem, ale wracam do starego myÂślenia. byÂło blado, a wrĂŞcz beznadziejnie.
7. Dlaczego o wyborze polskiego kandydata nie decydowali widzowie?
OgĂłlna ocena 6/10
Plusy za:
+ odkrycie A. Johnsona
+ szczere opinie jury
Minusy za:
- prowadzenie :evil:
- reklamy
- brak gÂłosu widzĂłw w sprawie polskiego kandydata
- Stachurskiego i disco- polo pod przykrywkÂą Sumptuastic
Rady na przysz³oœÌ:
:arrow: mniej reklam
:arrow: lepsze prowadzenie
:arrow: miĂŞdzynarodowe gÂłosowanie i jury
:arrow: jury skÂładajÂące siĂŞ z autorytetĂłw muzycznych, a nie jakichÂś politykĂłw
PS. Jeœli ktoœ bêdzie pisa³ newsa niech u¿yje s³ów "¿enuj¹cy", "rozpaczliwy" i "obni¿aj¹cy poziom stacji", ewentualnie "makabryczny" no i do tego "zawstydzaj¹cy"
portalek
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: środa 31 maja 2006, 01:40
Kontakt:

Post autor: portalek »

Dobra teraz ja sobie pokrytykuje. A wiêc po pierwsze nie rozumiem co wy chcecie od Magdy Mo³ek - prowadzi³a dobrze, a ¿e czasem musia³a czekaÌ a¿ kolejna ekipa bêdzie mog³a zaœpiewaÌ to naturalne, i tak dobrze ¿e czekali te pare sekund a¿ bêd¹ gotowi a nie przy okazji - reklamki :D Mo³ek prowadzi³a dobrze, ale nie mog³a zrobiÌ cudów - wokaliœci sami siê zapowiadali wiêc tylko rozmawia³a z goœÌmi i sorry - na tym siê zdecydowanie zna - tyle lat wykonuje ten zawód - robi to grzecznie, delikatnie przerywa Piaskowi, stara siê kobitka ale tak to jej nakazano - pytaÌ pytaÌ pytaÌ i to nie ona chcia³a wiedzieÌ kto jest kogo faworytem ale taki by³ plan - ¿eby ona pyta³a, oni siê zapierali ¿e nie mog¹ powiedzieÌ - musia³o byc trochê emocji.

Reklamy - uff ludize naprawdĂŞ sorry, przesadzacie, w tamtym roku kiedy ktoÂś strasznie krytykowaÂł tutaj reklamy to wszyscy na niego skoczyli, a wtedy reklamy byÂły po 2 piosenkach bez gadek ip, trwaÂły 40-45% festiwalu w blokach 12-15 minut. DziÂś byÂło ich naprawde stosunkowo niewiele: 8 minut, 10 minut, 10 minut, 15 minut i 20 minut na 4 godziny koncertu. Musicie zrozumieĂŚ TVN - normalnie 19:25 do 19:50 to 25 minut reklam z 2 minutowym sportem i pogodÂą, dziÂś zxamiast tych 20 minut dali blok 5+8 minut czyli mniej a wyprodukowanie koncertu jest duÂżo duÂżo droÂższe niÂż Uwagi, Sportu i Pogody.

Tak wiĂŞc w tamtym roku reklamy miaÂły napewno koÂło 40-50 % w tym roku: ok. 60 minut na 240 minut koncertu.

Muzyka - i znów widzê wœród was pewn¹ niekonsekwencjê, kiedy zwróci³em uwagê i awanturaowa³em siê tutaj ¿e TVN lekk¹ rêk¹ uj¹³ 7 coverów w wykonaniu miêdzynarodowych wykonawców - 7 piosenek po 4 minuty - 28 minut muzyki, a potem te¿ jednego wykonawcê: Paparizou to ludzie pisali na forum i w komentarzach: coœ ty g³upi jak miêdzynarodowi mieli œpiewaÌ covery itp teraz sami rozumiecie, ¿e w ubieg³orocznym konkursie to by³o najfajniejsze i budzi³o najwiêcej emocji (poza wystêpem Mandaryny, bo wszyscy siê ekscytowali jak mocno zafa³szuje) a w tym roku niestety aran¿acje Sztaby nie odbiega³y wiele od wersji p³ytowych , wiêc i nikt nas specjalnie nie uraczy³, ani nie wkurzy³ now¹ wersj¹. Nie by³o show - lepiej by³o daÌ wiêcej czasu artystom zagranicznych ¿eby nauczyli siê po Polsku parê s³ów - powiedzieli do publicznoœci itp.

Rozmowy - za dÂługie ,ale zgodzĂŞ siĂŞ z jednym z przedmĂłwcĂłw Âże trochĂŞ pokazujÂą co podoba siĂŞ znawcom, chociaÂż ja nie jestem zbyt zachwycony ich gustem :D


Wynik - Stachursky - fajna piosenka, niezÂły wokalista wiĂŞc sÂądzĂŞ Âże naleÂżaÂło mu siĂŞ, chociaÂż powiem Âże wszyscy zaÂśpiewali nieÂźle, a co do zagranicznych - sÂądzĂŞ Âże za duÂżo batĂłw dla Vanilla Ninja - krytyka wiĂŞksza niÂż krytyka Mandaryny rok temu, ktĂłra faÂłszowaÂła, te nie miaÂły nic specjalnego do zaoferowania ale ÂśpiewaÂły rytmicznie i staraÂły siĂŞ.

Wykonanie - orkiestra super, scena super, prowadzenie dobre - szkoda Âże niektĂłrzy (nie tutaj na forum) prĂłbujÂą porĂłwnaĂŚ Magde MoÂłek z Kabaretem Moralnego Niepokoju w Sopocie Jedynki - ok mieli pomysÂł na Âżart i byÂło fajnie ale TVN zrobiÂł to po prostu bardziej uroczyÂście.

S³owem to co mówi³em wczeœniej - za ma³o muzyki. Ten dzisiejszy koncert powinien trwaÌ do 23:10, powinien obfitowaÌ w fajne rozmowy - publicznoœÌ - wykonawcy, w covery które zachwyci³y by i rozbawi³y publicznoœÌ (wbrew pozorom ³amana polszczyzna np. Arasha pewno rozbawi³a by publicznoœÌ i doda³a temu uroku).

Koncert powinien mieĂŚ po prostu wiĂŞcej muzyki, powinna byĂŚ teÂż Doda i tak: Piasek powinien zaÂśpiewaĂŚ 2-3 swoje piosenki (wygrana, cover z przed roku i coÂś swojego innego) i podobnie Doda (wygrana, cover i Szansa). Napewno byÂłoby symatycznie. WejÂście po reklamie mogÂłoby zawsze rozpoczynaĂŚ siĂŞ jakimÂś popisem orkiestry, lub baletu. ByÂłoby napewno lepiej. I wcale nie kosztowaÂłoby to duÂżo.

Wracaj¹c jeszcze raz do reklam. Gdyby to odemnie zaleza³o na t¹ iloœÌ materia³u jaka by³a (zdecydowanie za ma³o) z bloków: 8, 10, 10, 15, 20 minut , skróci³bym 20 minutowy do 12 minut i zlikwidowa³ ten 10 minutowy miêdzy wystêpem Piaska, a konkursem miêdzynarodowym, ale jak mówie w tamtym roku by³o gorzej: Duet Lemar - Kukulska 15 minut trwania - 15 minut reklam, duet Skrzyneczka i Gordon 15 minut trwania 15 minut reklam, w tym roku siê opanowali nieco.

W skali 1-10 teÂż 4 z +.

[ Dodano: Sob Wrz 02, 2006 12:17 am ]
Jeszcze jedno - zdobywca g³ównej nagrody - nie lubiê hip hopu, myslê ¿e byli lepsi doceniam jednak ¿e piosenka ma jakieœ przes³anie s¹dzê ¿e bardziej wygrana nale¿a³a siê Arahowi, to tyle z mojej strony.

[ Dodano: Sob Wrz 02, 2006 12:27 am ]
I juz ostatnia uwaga - TVN strasznie poskÂąpiÂł kasy na nagrody !! Jedynka nagradzaÂła 3 miejsca Krajowe i 3 miĂŞdzynarodowe w tym miĂŞdzynarodowe dolarami a tutaj zÂłotĂłwki i to wÂłaÂściwie dla artystĂłw niskie nagrody, myÂślĂŞ Âże gdyby w ten dzieĂą (1 wrzeÂśnia) artyÂści zagraniczni zagrali koncert w swoim kraju skasowaliby wiĂŞcej i to wszyscy, a tutaj tylko jeden wygraÂł, a to nie wygrana na Eurowizji, czy Oscar, Âżeby byÂła taka cenna. Za rok nikt nie bĂŞdzie chciaÂł przyjechaĂŚ za takÂą kasĂŞ jak Jedynka znĂłw zaoferuje wiĂŞcej.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

mnie pierwszy dzien nie zachwycil:

-reklamy do kitu
-M.Molek do kitu
-Czesc jury do kitu
-Realizacja chwilami bez kontroli
-Dolby Digital 5.1 jakos bez wyrazu brak dynamiki, przestrzeni
-Piasek dzis jakis nabuzowaby byl?!

- scenografia / grafika ok
- wykonawcy zagraniczni ok
- orkiestra ok
- Jury czesc rzeczowa nie bojaca sie krytyki.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

portalek przepraszam, a mo¿esz mi pokazaÌ gdzie ktoœ napisa³ z³e s³owo na to, ¿e Magda Mo³ek musia³a czekaÌ, a¿ na scenie wszysko bêdzie ok? :? Chyba przeoczy³eœ pocz¹tek, bo odrazu na du¿ej scenie wpadka i zaraz po tym zapomnia³a... Piaska przedstawiÌ. A póŸniej s³owa "...to jest moje show!" - ¿enada. :? Ju¿ wolê j¹ w "Dzieù Dobry TVN" i niech tam sobie siedzi.

Covery zagranicznych wykonawcĂłw to mogÂłabyĂŚ katstrofa. Jak niektĂłrzy ledowo wymawiali 'DzieĂą Dobry' to co dopiero pare minut piosenki. :D ChociaÂż po paru miesiÂącach przygotowaĂą moÂże coĂŚ by to daÂło. Ale jednak nie musieli rezygnowaĂŚ z coverĂłw. :> ByÂła Interwizja i od tamtych wykonawcĂłw dla zagranicznych piosenki byÂłyby dobre. :roll:

Taa za bardzo skrytykowali Vanilla Ninja. :neutral: SzczegĂłlnie prezes Radia ZET bardzo - czyÂżby kiedyÂś mu Panie odmĂłwiÂły wystĂŞpu np. w reklamie radia? :roll: A ich piosenka byÂła dobrze i fajnie wykonana tylko na koncu sama melodia...

A jeszcze gdzieÂś o 21. zastanawiaÂłem siĂŞ co oni chcÂą daĂŚ do koĂąca - to byÂło juÂż po wykonawcach z Polski - myÂślaÂłem, ze siĂŞ nie wyrobiÂą. ZostaÂło tak maÂło do "pokazania", a tak duÂżo czasu. :roll: Jednak sie zmieÂścili. :P

I po dÂłuÂższym przemyÂśleniu podnoszĂŞ swojÂą ocenĂŞ do 5. ByÂło tak po poÂłowie - fajnie i Âźle. :D

Aaaa i ciekawe dlaczego jeszcze nikt nie wspomniaÂł o fryzie Katarzyny Cichopek? :devil: :hahaha: :hahaha: :hahaha: To byÂł najzabawniejszy moment tego festivalu. :D Dawno siĂŞ tak nie uÂśmiaÂłem. :twisted: :devil:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:
Aaaa i ciekawe dlaczego jeszcze nikt nie wspomniaÂł o fryzie Katarzyny Cichopek? :devil: :hahaha: :hahaha: :hahaha: To byÂł najzabawniejszy moment tego festivalu. :D Dawno siĂŞ tak nie uÂśmiaÂłem. :twisted: :devil:
taaa...fryzura pani Cichopek przypominaÂła spotkanie z napiĂŞceim minimum 220 voltĂłw :devil:
ZIMA
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No wiĂŞc ja napisaÂłem to co sÂądzĂŞ do koncertu polskiego.
Teraz ciÂąg dalszy, duÂżo lepszy. Przede wszystkim poziom muzyczny - wszyscy byli znoÂśni, wszyscy siĂŞ podobali, czego nie moÂżna powiedzieĂŚ o Polakach.
TakÂże MoÂłkowa nieco siĂŞ poprawiÂła. :rozglada: Reklam jakby mniej, ale wynik gÂłosowania publicznoÂści bardzo mnie zawiĂłdÂł, bo Stachursky byÂł nie najlepszy, tylko najgorszy.
DziÂś podobno reklam ma nie byĂŚ, zobaczymy. Ale wczoraj to byÂła gruba przesada.
Poziom, jaki reprezentowa³a sob¹ Mo³ek to katastrofa. Nawet Olivier Janiak lepiej by to poprowadzi³! :devil: Gdy przed³u¿a³y siê przygotowania zespo³u, wpada³a w panikê. Znaczy pytaù jej chyba brak³o na kartce. :uhh: Zamiast ci¹gn¹Ì rozmowê, to oœwiadcza³a co powinno byÌ teraz, ale czego teraz nie bêdzie i z jakiego powodu. :nie: Ja wrêcz na to patrzy³em i nie dowierza³em, jak mo¿na siê tak kompromitowaÌ. Kto j¹ tak wpuœci³? "To jest moje showwww", nie przedstawi³a Piaska, nie umia³a siê wys³owiÌ, j¹ka³a siê. No to teraz bêdzie to, a potem to, a ja w ogóle chce ¿eby zag³osowaÌ na tak. Hihi, haha. Jestem megagwiazd¹. :hmm:
NIE! To byÂła masakra. Ja: ona jest beznadziejna, tata: ona siĂŞ do tego nie nadaje, Jezu..., mama: a ta to co? :neutral:, kolega: MoÂłek wszystko popsuÂła.
NastĂŞpnym razem chcĂŞ widzieĂŚ kogokolwiek innego, moÂże Kinga Rusin faktycznie do prowadzenia festiwalu siĂŞ chyba nie nadaje :D, ale np. niech dadzÂą Huberta UrbaĂąskiego i KasiĂŞ SkrzyneckÂą. ChociaÂż czy oni by siĂŞ sprawdzili... :rozglada:
No ale od MoÂłek lepszy byÂłby chyba nawet Andrzej SoÂłtysik! :devil:


[ Dodano: Sob Wrz 02, 2006 9:07 am ]
My teÂż wery wery macz dziĂŞkujemy. Magdzie MoÂłek.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Teraz czas na moja opiniĂŞ... Daje 7 w skali od 1 do 10 :) ByÂło nieÂźle jak na taka typu impreze...A teraz co mi sie podobaÂło a co nie:

Zalety:
:arrow: Dobra scenografia
:arrow: dobra rezyseria
:arrow: fajnie Âże jedni wykonawcy zapowiadali drugich
:arrow: maÂło pomyÂłek
:arrow: praktycznie brak technicznych pomyÂłek
:arrow: MoÂłkowa nawet se rade dawaÂła(mimo sztucznoÂści)
:arrow: fajnie pomyslana maÂła scena z widokiem na scene gÂłowna
:arrow: fajni wykonawcy zagraniczni
:arrow: ciekawy w odbiorze
:arrow: Âświetna gra zespoÂłu sztby ( jak zwykle)
:arrow: Âładna sukienka MoÂłkowej :)

Wady:

:arrow: reklamy
:arrow: Nudna czeÂśc Polska - moÂże to za sprawÂą licznych reklam
:arrow: maÂłe wpdaki jak np. po pierwszym gÂłosowaniu proporcje byÂły 79% do 24% czyli razem 103% :D Albo przez moment pokazywali ciemna scene maÂła zamiast wykonawce
:arrow: Tragiczna fryzura cichopkowej
:arrow: maÂłe, niemiÂłem zachowania MoÂłkowej jak np. Piasek powiedzaiÂł ze tylko ja kocha a ona ostro na to ze to sa prywatne nasze sprawy ( zamiast z tego zarzatowaĂŚ) i potem ÂłagodziÂła to sztucznym usmiechem
:arrow: No i zbyt ostre czasem komentarze jury - mogli to troche wyÂłagodzic...
:arrow: A ta uwaga juz nie samego SF ale do Gosi A. - promowaÂła ze zrobi cos szalonego - a kupiÂła tylko sukienke - ktĂłra wogĂłle nie pasowaÂła do stylu piasenki.. masakra :mhm:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Tak wÂłaÂśnie przypomnieliÂście mi o dwĂłch ciekawych, ale nie najwaÂżniejszych rzeczach:
1. pierwsza tabelka z gÂłosowania- 103% :D
2. fryzura Cichopek :devil:
Mate
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: sobota 17 cze 2006, 12:46

Post autor: Mate »

Brawo ! Mo¿ecie sobie biadoliÌ, ¿e Stachursky to, tamto, sramto, ale to on najlepiej wœród polskich wykonawców zaœpiewa³ piosenkê tego wieczoru. Kiedys ludzie mieli pretensje o to, ¿e spiewa disco, teraz nie wiem po co siê do nieog czepiaj¹ ? Zreszta, kto siê czepia? Czepia siê paru "znawców" z forum, a polska publicznoœÌ najpierw wybierajac go do 5, potem daj¹c mu s³owika publicznoœci, pokaza³a kto wed³ug niej by³ najlepszy.
No a kto jeœli nie on? Chyba nie The Jet Set (ocenzurowane :P ) ze s³ab¹ piosenk¹(zreszt¹ jury nie uwzgledni³o ich nawet w 3), s³abe wykonanie by³o tez niestety Gosi Andzejewicz. Wiêc pozostawiam was z kompleksami :lol: i wspó³czuje œlepej nienawiœci do Stachursky`ego, który naprawdê nalepiej zaœpiewa³ na ¿ywo. :brawa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości