Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze: ..ja wiem czy tak peÂłno ;) ..trzy relacje rano + jedna krĂłciutka w raporcie popoÂłudniowym to przepych nie jest :?
..ale jak wzi¹Ì dzieù dzsiejszy to wczoraj mieliœmy raj ;)
Aj, aj chÂłoptasiu, w gorÂącej wodzie kÂąpany :D nie poczeka do pierwszego serwisu w Dniu Na ÂŻywo nawet a dzieĂą przeklina i straconym nazywa :D
Poznanianka (bodaj piĂŞkniejszej nie znam :D ) lepszÂą reklamĂŞ i opiniĂŞ Poznaniowi wystawia niÂż WrocÂławianka Âśledcza Sylwia ;)
Szlachtne idee niesienia pomocy w regionie rozsÂławia 8) Fundacja "Barka" rusza na pomoc Polakom, ktĂłrzy nie poradzili sobie w Wielkiej Brytanii - oznajmiÂła wszem i wobec 8)
..do tej pory myÂślaÂłem Âże najpiĂŞkniej kolor jej oczu podkreÂśla kolor brÂązowy a teraz okazuje siĂŞ zĂŞ zdetronizowaÂł go kolor czarny :P
Fakt, fakt, fakt - Black Agatha - to brzmi dumnie 8)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

azbest-chÂłop pisze:Aj, aj chÂłoptasiu, w gorÂącej wodzie kÂąpany :D nie poczeka do pierwszego serwisu w Dniu Na ÂŻywo nawet a dzieĂą przeklina i straconym nazywa :D
..bo ja chcĂŞ zaraz ..teraz ..natychmiast ..o Âświcie zmysÂły nakarmiĂŚ :lol2:
Fakt, fakt, fakt - Black Agatha - to brzmi dumnie 8)
..od Blacka chyba moÂżesz liczyĂŚ na Nobla za to okreÂślenie :lol:

:arrow: Black Agatha we wÂłasnej osobie:

Obrazek
..powyÂższy uÂśmiech ja..! ja..! ja..! wynegocjowaÂłem (..chcĂŞ w to wierzyĂŚ :szalony: )

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

obieÂżyÂświat pisze:
nika pisze:ÂŁo Matko Boska! Agata i RĂłmcio w tym samym budynku .. :hyh: No to sobie Roman nabiÂł pare punktĂłw dziÂś.
..mam nadziejĂŞ Âże to ironia :hyh:
:P
OczywiÂście, Âże to ironia :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:
Fakt, fakt, fakt - Black Agatha - to brzmi dumnie 8)
..od Blacka chyba moÂżesz liczyĂŚ na Nobla za to okreÂślenie :lol:
Pó³ mojego maj¹tku i Funcky za ¿onê :devil:
:arrow: Black Agatha we wÂłasnej osobie:
Zapytajcie AgatkĂŞ, czy jej siĂŞ nowa ksywka podoba? :D
..powyÂższy uÂśmiech ja..! ja..! ja..! wynegocjowaÂłem (..chcĂŞ w to wierzyĂŚ :szalony: )
MoÂże Âżycie prywatne dostarcza jej powodĂłw do radoÂści :D ... do tego jeszcze praca :D Mix doskonaÂły :D
Poza tym (zasmucĂŞ CiĂŞ ;) ) nie pomyÂślaÂłeÂś, Âże w Âżyciu Agaty moÂże byĂŚ ktoÂś, kto o wiele skuteczniejszymi metodami niÂż mail ( :D ) wyprasza u niej uÂśmiech? :D Jak widaĂŚ skuteczniej :D Zaraz po Twoim apelu o czĂŞstsze uÂśmiechanie siĂŞ jakoÂś nie byÂło jej do Âśmiechu :D

Ufff ... mniejsza o powĂłd, przyczynĂŞ :D Efekt zapierajÂący dech w piersiach :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Zapytajcie AgatkĂŞ, czy jej siĂŞ nowa ksywka podoba?
..chyba siĂŞ nie spodobaÂła :devil:
..poniewa¿ w kolejnej relacji o 14.40 mia³a zmarszczone gniewnie brwi i wœciek³oœÌ w oczach :lol:

..ÂżartujĂŞ :P

..zastanawiajÂące :mhm: skÂąd w tym studio poznaĂąskim bierze siĂŞ ten wiatr? :D
..znowu rozwiewaÂł Agatce wÂłosy podczas gdy mĂłwiÂła :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:
obieÂżyÂświat pisze:
Fakt, fakt, fakt - Black Agatha - to brzmi dumnie 8)
..od Blacka chyba moÂżesz liczyĂŚ na Nobla za to okreÂślenie :lol:
Pó³ mojego maj¹tku i Funcky za ¿onê :devil:

Niez³a cena przetargowa :devil: dorzuÌ jeszcze wielb³¹da :lol:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

[...]dorzuÌ jeszcze wielb³¹da :lol:
Nie mam :uhh: Ale w zamian mam do zaoferowania dwa moje owczarki i kota ... w³asnoœÌ Funcky :devil:
..poniewa¿ w kolejnej relacji o 14.40 mia³a zmarszczone gniewnie brwi i wœciek³oœÌ w oczach :lol:
Taaa :devil: Jej srogi wzrok wskazywaÂł na to, Âże chce nam zadziornie przekazaĂŚ jedno, jakby przeÂświetlajÂące kamerĂŞ: ''Co siĂŞ tak gapicie?!!!'' :lol: Biada nam, oj biada zapatrzonym :devil:
Przepraszam za to dowcipkowanie ;) Ale tvn24 daje mi ostatnio tyle powodĂłw do zadowolenia, Âże muszĂŞ coÂś z tÂą radoÂściÂą, ktĂłra mnie rozpiera, zrobiĂŚ – daĂŚ jej upust :D
..zastanawiajÂące skÂąd w tym studio poznaĂąskim bierze siĂŞ ten wiatr?
JuÂż to rozwaÂżaliÂśmy kiedyÂś :D ChoĂŚ przyznajĂŞ, Âże to szalenie intrygujÂące :D To moÂże byĂŚ albo przeciÂąg, albo wiatrak :D Ale najprawdopodobniej wiatrak :D A to dlatego, Âże miszmasz na gÂłowie zaczyna dziaĂŚ siĂŞ w odpowiednich przedziaÂłach czasowych :D Agata (albo Asia, bo Artur to raczej nie ma tego problemu :devil: ) mĂłwiÂą, co majÂą do powiedzenia i co jakieÂś 30 sekund szalona wichura przechodzi przez studio i psuje dziewczynom fryzury :lol:
..znowu rozwiewaÂł Agatce wÂłosy podczas gdy mĂłwiÂła
To prawda :D I dlatego dobrze, Âże czasami zdarzy im siĂŞ nie wy³¹czyĂŚ tego wiatraka na czas relacji :P W dodatku wiaterek powoduje, iÂż Agatka musi swoje piĂŞkne oczĂŞta mruÂżyĂŚ – co mnie do ob³êdu doprowadza :szalony:
A do miny wracajÂąc ... :P Skupiony, bystry i przenikliwy wzrok, oczy zwĂŞÂżone, zmarszczone brwi zdradzajÂące natÂłok myÂśli, peÂłna koncentracja, marsowa zaaferowana mina... Rezultat - wspaniaÂła relacja 8)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Pó³ mojego maj¹tku i Funcky za ¿onê
MajÂątek :D ÂŻonĂŞ, psa i kota juÂż mam :lol: ChoĂŚ nigdy nie zaszkodzi mieĂŚ po wiĂŞcej egzemplarzy :lol:
Poza tym (zasmucĂŞ CiĂŞ ;) ) nie pomyÂślaÂłeÂś, Âże w Âżyciu Agaty moÂże byĂŚ ktoÂś, kto o wiele skuteczniejszymi metodami niÂż mail ( :D ) wyprasza u niej uÂśmiech? :D Jak widaĂŚ skuteczniej :D
No to dzisiaj ten ktoÂś skutecznie rozproszyÂł jÂą i jej myÂśli, poniewaÂż trochĂŞ siĂŞ jej jĂŞzyk plÂątaÂł ;) Agatta miaÂła relacjĂŞ, bo tak jak kolega Black Jack spekulowaÂł, sprawa szkoÂły nie ucichÂła, a wrĂŞcz przeciwnie znĂłw nabraÂła rozgÂłosu.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

azbest-chÂłop pisze:
Pó³ mojego maj¹tku i Funcky za ¿onê
MajÂątek :D ÂŻonĂŞ, psa i kota juÂż mam :lol: ChoĂŚ nigdy nie zaszkodzi mieĂŚ po wiĂŞcej egzemplarzy :lol:
..biedna Funcky :( ..nawet nie wie o tym Âże wystawiono jÂą na licytacjĂŞ :neutral:
No to dzisiaj ten ktoÂś skutecznie rozproszyÂł jÂą i jej myÂśli, poniewaÂż trochĂŞ siĂŞ jej jĂŞzyk plÂątaÂł ;)
..ale dopiero w drugiej czĂŞÂści relacji ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

Agatka jest Sliczna :P
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Thomas - jesteÂś monotematyczny :devil:
..biedna Funcky ..nawet nie wie o tym Âże wystawiono jÂą na licytacjĂŞ
Jak siĂŞ dowie, to trochĂŞ siĂŞ powÂścieka, ale koniec koĂącĂłw jej przejdzie :D
No to dzisiaj ten ktoÂś skutecznie rozproszyÂł jÂą i jej myÂśli, poniewaÂż trochĂŞ siĂŞ jej jĂŞzyk plÂątaÂł
:mhm: A wiĂŞc dobrze, Âże nie sÂłyszaÂłem relacji, bo po raz drugi bym siĂŞ na niÂą obraziÂł. A przyczynĂŞ zaprzÂątajÂącÂą spokĂłj myÂśli Agatki na szafot! :devil: Niech siĂŞ dziewczyna na pracy skoncentruje, a nie na niewiadomo czym :D
Ciekawe czemu teraz Artur miaÂł live'y :roll:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

Bez przesady :evil:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No dobrzzzzze :D MuszĂŞ zaÂłogodziĂŚ trochĂŞ sytuacjĂŞ, bo tylko tego brakowaÂło, ÂżebyÂś siĂŞ na mnie obraziÂł :D
Ja rozumiem, ¿e w pierwszej chwili, kiedy widzisz Agatê nic innego na usta .. :> na kalawiaturê siê nie ciœnie jak to, ¿e jest œliczna :D PóŸniej jest czas na ca³¹ resztê wra¿eù zwi¹zanych z przyczyn¹ jej obecnoœci na szklanym ekranie w naszych telewizorach :D
Ale skoncentrujmy siĂŞ na ''ÂślicznoÂści'' :D
TwĂłj monotematyzm w wÂątku Agatki chyba jednak da siĂŞ trochĂŞ urozmaiciĂŚ? :D Przynajmniej rozbudowaĂŚ :D A dlaczego Âśliczna? Bo ma Âśliczne oczĂŞta, bo ma Âświetnie dobranÂą fryzurĂŞ(-y), bo robi zniewalajÂące miny, itd., itd. :D
A Âśliczna jest, to fakt :D

[ Dodano: PiÂą Wrz 08, 2006 3:53 pm ]
~~
PozwolĂŞ sobie na analizĂŞ poniÂższego capsa :D
Mina i gest wskazywaÂłyby (przypuszczalnie, bo skÂąd mam wiedzieĂŚ jak byÂło w rzeczywistoÂści :D ) na to, Âże Agata mĂłwi: NIE! NIE! NIE! :nie:
Chyba nie ma gorszego sÂłowa jakie z ust kobiety moÂżna usÂłyszeĂŚ :lol2: :lol:

[ Dodano: PiÂą Wrz 08, 2006 3:55 pm ]
:hmm:
SpaliÂłem numer Âźle wstawiajÂąc tagi :D
Tak miaÂło byĂŚ:

Obrazek

[ Dodano: PiÂą Wrz 08, 2006 3:58 pm ]
No nie, znowu coÂś nie poszÂło tak jak powinno :evil:

JuÂż :D
Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

PrzestaĂą sie czepiaĂŚ :twisted:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze::
..biedna Funcky ..nawet nie wie o tym Âże wystawiono jÂą na licytacjĂŞ
Jak siĂŞ dowie, to trochĂŞ siĂŞ powÂścieka, ale koniec koĂącĂłw jej przejdzie :D
:
WÂłaÂśnie, a gdzie Funcky ?? :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości