Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

hmm...
moÂże spytacie siĂŞ tego, ktĂłrego dosiĂŞgÂła karzÂąca rĂŞka Szczuki: nr GG 6168216, nr tlen cosa-k
info z pierwszej... rĂŞki :aniol:

[ Dodano: Nie Wrz 10, 2006 11:16 pm ]
"Raczkowski na prezydenta Warszawy"
Obrazek
WiadomoÂści wp.pl - tu kliknij
...and a Happy New Year!
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Fajne to zdjĂŞcie K. ;]
ÂŚwietne, ÂŚwietne ;]



WidzieliÂście Szymona Majewskiego?
Jako finaÂł byÂła Lekcja
"Szczuki walki"
I puszczony filmik jak K. daje w papê temu pó³-pseudo-dziennikarzynie.

Ciekawe jakie reakcje to wywoÂła.
O ile jakieÂś wywoÂła...
"Nolite te bastardes carborundorum."
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Widzia³em t¹ sytuacjê w SMShow.Kazia zareagowa³a emocjonalnie.czasem serce niewiele ma wspólnego z rozumem i 1 bierze górê.ten facet musia³ naprawdê wyprowadziÌ j¹ z równowagi,skoro ona-g³osz¹ca tolerancjê i taki czyn i tak dalej.szkoda,¿e wszyscy zwróc¹ uwagê na Szczukê,a nie na tego pajaca,który œwiadomie sprowokowa³ ca³e zajœcie traktuj¹c Szczukê jak jak¹œ kole¿aneczkê,a jêzyk polski traktuj¹c jak szmatê,któr¹ 'leje' siê autorytety po twarzach :/ Na NIEGO przykro by³o patrzeÌ.lepiej szybko zapomnieÌ o jego istnieniu :/ :/
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

m_nadzieja89 pisze:Ciekawe jakie reakcje to wywoÂła.
O ile jakieÂś wywoÂła...
Mam nadziejĂŞ, Âże nie, bo moÂże to wywoÂłaĂŚ kolejnÂą nagonkĂŞ na KaziĂŞ. MogÂą to wykorzystaĂŚ wrodzy Kazi itp. :? NaszczĂŞÂście obraz w telewizji byÂł maÂły wiĂŞc moÂże wiele ludzi nie dostrzegÂło tego co tam siĂŞ staÂło? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

pawell pisze:
m_nadzieja89 pisze:Ciekawe jakie reakcje to wywoÂła.
O ile jakieÂś wywoÂła...
Mam nadziejĂŞ, Âże nie, bo moÂże to wywoÂłaĂŚ kolejnÂą nagonkĂŞ na KaziĂŞ. MogÂą to wykorzystaĂŚ wrodzy Kazi itp. :? NaszczĂŞÂście obraz w telewizji byÂł maÂły wiĂŞc moÂże wiele ludzi nie dostrzegÂło tego co tam siĂŞ staÂło? :roll:
Dla mnie to burza w szklance wody. A swojÂą drogÂą naleÂżaÂło siĂŞ chÂłopaczkowi i tyle
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Szczuka ostro zareagowaÂła. :shock: Takie coÂś nie przystoi kobiecie, ale z drugiej strony nie dziwiĂŞ siĂŞ jej. :nie: Sama bym takiego goÂścia uderzyÂła bo moÂżna byÂło siĂŞ naprawdĂŞ zdenerwowaĂŚ. Dziwi mnie, Âże policja w ogĂłle nie zareagowaÂła. MoÂże ten wywiad zostal ukartowany po to by mĂłwiÂło siĂŞ o Szczuce i przy okazji zareklamowaĂŚ jej nowy program? :roll:
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Mandi pisze:Szczuka ostro zareagowaÂła. :shock: Takie coÂś nie przystoi kobiecie, ale z drugiej strony nie dziwiĂŞ siĂŞ jej. :nie: Sama bym takiego goÂścia uderzyÂła bo moÂżna byÂło siĂŞ naprawdĂŞ zdenerwowaĂŚ. Dziwi mnie, Âże policja w ogĂłle nie zareagowaÂła. MoÂże ten wywiad zostal ukartowany po to by mĂłwiÂło siĂŞ o Szczuce i przy okazji zareklamowaĂŚ jej nowy program? :roll:
A mê¿czyŸnie przystoi i wypada ude¿yÌ kobietê? Zreszt¹ jakoœÌ filmiku jest bardzo kiepska, tak wiêc co siê tak naprawdê wyda¿y³o mo¿emy siê tylko domyœlaÌ :mhm:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

To ja moÂże powiem dlaczego nie mĂłwi siĂŞ o tym "chÂłopaczku" a mĂłwi siĂŞ o Kazi. PoniewaÂż to Kazia zniÂżyÂła siĂŞ do pewnego poziomu. On po prostu zaprezentowaÂł swĂłj "poziom". To nie od tego chÂłopaczka oczekiwaliÂśmy kultury tylko wÂłaÂśnie od Kazi. Mnie tym zachowaniem bardzo do siebie zraziÂła.

Filmik pokazuje ca³¹ sytuacjê i nie jest wyrwany z kontekstu. Kazia zachowa³a siê nie lepiej ni¿ ten palant.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

seksizmowi mĂłwimy twarde NIE!

Post autor: zadra »

Mandi pisze:Szczuka ostro zareagowaÂła. :shock: Takie coÂś nie przystoi kobiecie,
A CO TO ZA GADANIE?? dlaczego kobiecie? albo nie przystoi nikomu albo przystoi w pewnych sytuacjach wszystkim! przynajmniej w tmeacie kazi nie powinno byĂŚ seksizmu!!!
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: seksizmowi mĂłwimy twarde NIE!

Post autor: anialek »

A tak wogóle co nowego, bo ci¹gle tylko gatka toczy siê o ten filmik :devil: Roztrz¹sanie w kó³ko czy Kazia zrobi³a dobrze, czy Ÿle ju¿ mnie zaczyna wkurzaÌ :(
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

anialek pisze:A mê¿czyŸnie przystoi i wypada ude¿yÌ kobietê? Zreszt¹ jakoœÌ filmiku jest bardzo kiepska, tak wiêc co siê tak naprawdê wyda¿y³o mo¿emy siê tylko domyœlaÌ :mhm:
Z tego co wiem to dyskusja jest o Szczuce a nie o psychologii patologicznych zachowaĂą spoÂłecznych. :twisted: :shock: Poza tym z tego co widziaÂłam to ten "dziennikarzyna" jej nie uderzyÂł tylko ona jego i do tej konkretnej sytuacji odnosi sie mĂłj post. Takie zachowanie jest odraÂżajÂące oraz uwÂłaczajace dla osoby, ktĂłra sie zniÂża do takiego czynu, a jak do tego robi to osoba publiczna i idzie to w eter to juÂż w ogĂłle... (tylko bez gÂłupich komentarzy). :twisted:
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

ten goœciu (niejaki cosak, gada³am z nim) jest doœÌ zadowolony ze swojej prowokacji. dosta³ propozycjê umieszczenia filmiku w programie TVN i - jak ju¿ wiemy - zgodzi³ siê na to. to go chyba ju¿ trochê przerasta. rzuci³ œnie¿k¹ ze szczytu góry i teraz z mieszanymi uczuciami wygl¹da lawiny œnie¿nej. mo¿e siê ujara jak takowa powstanie, mo¿e przestraszy. nazwa³ siebie ultranonkonformist¹, choÌ to co robi nosi znamiê nie tylko konformizmu lecz i oportunizmu. przy³¹czam siê do odzewu Zadry - argumentowanie i¿ 'dawanie w papê' nie przystoi kobiecie po prostu nie przystoi. a ju¿ z pewnoœci¹ nie przystoi na tym forum. co do podejrzeù Anialka - prowokacjê wymyœlon¹ od pocz¹tku do koùca przez speców od PR podejrzewa³am na pocz¹tku. jednak ju¿ tak nie myœlê, to jest raczej faktycznie prawdziwy autentyk :D zdumiewa mnie natomiast pewnoœÌ, z jak¹ Salladyn twierdzi i¿ widzimy tam wszystko od pocz¹tku do koùca. zastanowi³abym siê przede wszystkim, czy to normalne rozpoczynaÌ rozmowê od "Ale ja mam takie pytanie...". osobiœcie wydaje mi siê, i¿ to by³o co najmniej drugie pytanie. inna sprawa to jakoœÌ materia³u (jak zauwa¿y³a Anialek) oraz k¹t z jakiego widzimy zdarzenie. czy widzimy co cosak-dziennikarzyna robi³ lew¹ rek¹? mo¿e nie widzimy co naprawdê wywo³a³o tak¹ reakcjê?
...and a Happy New Year!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

co nowego

Post autor: zadra »

anialek pisze:A tak wogĂłle co nowego
juz w temacie na forum pojawiÂł siĂŞ watek dotyczÂący "Dwururki" :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: co nowego

Post autor: anialek »

zadra pisze:
anialek pisze:A tak wogĂłle co nowego
juz w temacie na forum pojawiÂł siĂŞ watek dotyczÂący "Dwururki" :D
]
O "Dwururce" wiem, a chodziÂło mi o zamkniĂŞcie tematu filmiku, no bo ile moÂżna roztrzÂąsaĂŚ. Pozdrawiam :D

[ Dodano: Nie Wrz 17, 2006 10:24 pm ]
ZnalazÂłam cos takiego w niecie, moze ktos wie, kto to napisaÂł, z kÂąd to jest i wogĂłle proszĂŞ o bliÂższe informacje :mhm: Taki dziwny tekst i ten jĂŞzyk uuuuf

Decyzja Rady jest w sam raz....Tak oceni³by Klasyk Leninem wsparty....Przyczynia siê owa decyzja do wzrostu napiêÌ.Pomiêdzy "wykluczonymi" a spijaj¹cymi œmietankê...Tym samym decyzja Rady jest paliwem nadci¹gaj¹cej Rewolucji!!!.Ewentualny consensus oznacza mieszczaùski bezruch... Towarzyszka Szczuka Kazimiera da³a potezn¹ plamê.W¹tpiê czy nadaje sie do walki rewolucyjnej.Kombinuje w swojej dzia³alnosci zasadniczo poprawnie.Prowokacja z pewnosÌi¹ dostarcza opa³u rewolucji.Ale prowokacja konsekwentna-cofanie siê w obliczu nazwania jej czynu "nieprzyzwoitym" okrutnym" jest cofaniem siê wobec zatêch³ej moralnosÌi bur¿uazyjnej!!!...dzia³aj¹cej rzecz jasna w intresie opresyjnej klasy.....Towarzyszka Szczuka Kazimeira swoim wycofem zada³a pote¿n¹ lokaln¹ kleskê si³om które z wyroku historii musz¹ ostatecznie zwyciê¿yÌ ale chwilowo maj¹ pietra... Jak powiadam towarzyszka Szczuka Kazimiera nie nadaje siê na pierwsz¹ liniê rewolucji.Cierpi w istocie na kompleks Marii Magdaleny.Chcia³aby aby Dobry Pan pog³adzi³ j¹ (patriarchalnie....) po g³owie ze s³owami'Id¿ córko i nie grzesz wiecej".....(wybaczcie Towarzysze i Koledzy ¿e dokona³em pewnej kompilacji biblijnych mitow...)..kto wie byÌ mo¿e w dewocji sprawdzi³a by sie (Szczuka Kazimiera) lepiej...jaki kraj takie jego Marie Magdaleny i skruszone nierz¹dnice..... PS do Jacka: Jeœli przyzwoitoœÌ coœ dla Ciebie znaczy Jacku nie umieszczaj Szczuki Kazimiery i Goebbelsa Stanu Wojennego na jednej szali.By³o nie by³o Kazimiera nie ma krwi na rêkach...wnioskuj¹c ze znikomoœci jej psychy mieÌ pewnie nie bêdzie....
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

to byÂła kolejna odsÂłona Buczekgate (kliknij w odnoÂśnik). Sprawa rĂłwnie ÂświeÂża i kuszÂąca co zjeÂłczaÂła bita Âśmietana.
...and a Happy New Year!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Wojciech 35 xxx i 15 gości