Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Fajnie taùczy³a,nie ¿a³ujê,¿e jaaa ogl¹da³em TzG.Lis musia³ jej dac niez³¹ szko³ê ¿ycia,skoro tak siê wyra¿a³a o braku kobiecoœci,która od zewn¹trz nie istnieje,ale w œrodku..Musia³a wiele przejœÌ,ma zatem mocny charakter,taki jak ma standardowy facet.mo¿e o to chodzi³o :mhm: Tak coœ mi siê jeszcze cicho myœli,¿e mo¿e coœ siê urodziÌ miêdzy ni¹ a tym W³ochem.a czemu by nie!? ona jest wolna,on napewno te¿ i jeszcze po³udniowy temperament.poczekamy-zobaczymy :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

Tak coÂś mi siĂŞ jeszcze cicho myÂśli,Âże moÂże coÂś siĂŞ urodziĂŚ miĂŞdzy niÂą a tym WÂłochem.a czemu by nie!? ona jest wolna,on napewno teÂż i jeszcze poÂłudniowy temperament.poczekamy-zobaczymy :tanczy:
WÂłoch jest ponoĂŚ gejem. To siĂŞ nie urodzi ;] :hyh:
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

A skÂąd Ty to wiesz Pez? :lol: Gej - najlepszym przyjacielem kobiety! Wiem, bo sama tego doÂświadczyÂłam / doÂświadczam. :P
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

Stefano gejem chyba cie gniecie :hmm: :hmm: on Kocha kobiet brunetki blondynki itd .... jak masz pisaĂŚ takie gÂłupoty to wogole nie pisz
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

piotr3965 pisze:Stefano gejem chyba cie gniecie :hmm: :hmm:
Mam 1 proÂśbĂŞ - bez TAKICH odzywek, proszĂŞ.
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

a ja powiem tak - 3 smsy nie poszÂły na marne 8)
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

WygraÂłaÂś samochĂłd i 10 000 zÂł? :lol2:
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

SÂą juz szczegolowe wyniki na stronie tzg. Wynika z nich ze Kinga i Stefano sÂą poki co ulubiona para telewidzow[najwiecej - 10 pkt za smsy od telewidzow] Oby tak dalej :D
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

przepraszam drogi "pez'ale wiesz to gÂłupota Stefano nie jest gejem !!
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:brawa: :brawa: :brawa: chyba po raz pierwszy moge tak powiedzieĂŚ o "Fakcie" :D :D :D Dzisiejszy artykuÂł o Kindze to strzaÂł w samo sedno. Niedzielna wypowiedÂź o zatraceniu kobiecoÂści nie byÂła taka..ot...z ksiĂŞÂżyca...za niÂą napewno coÂś siĂŞ kryÂło. I dobrze to "Fakt" okresliÂł.
No a dokÂładny opis Kingi to juÂż czysta prawda 8)
ZIMA
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

A moÂżesz przedstawiĂŚ to, co jest w dzisiejszym FAKCIE?
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

Nowy artykuÂł o Kindze

Kinga Rusin straci³a kobiecoœÌ

RozwĂłd z Tomaszem Lisem najwyraÂźniej nie byÂł taki bezbolesny dla Kingi Rusin, jak mogÂłoby siĂŞ wydawaĂŚ. Ona sama mĂłwi wprost: StaÂło siĂŞ coÂś w moim Âżyciu, Âże przestaÂłam czuĂŚ siĂŞ jak kobieta.

NajwyraŸniej wystêp w Taùcu z gwiazdami ma byÌ dla niej antidotum na ten smutny stan. Jej wycofanie zauwa¿a te¿ partner Stefano Terazzino - podobno widaÌ, ¿e Kinga ma wielki dystans do spraw damsko - mêskich, ale te¿ do taùca. Mo¿e dlatego jej pierwszy wystêp w programie nie nale¿a³ do najlepszych. Teraz jednak Kinga mówi: Chcê znów odnaleŸc w sobie kobiecoœÌ.

ÂŻyczymy powodzenia.
Obrazek
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To ten wczorajszy artykuÂł z "Faktu":
Kinga Rusin: straci³am kobiecoœÌ

StaÂło siĂŞ coÂś w moim Âżyciu, Âże przestaÂłam czuĂŚ siĂŞ jak kobieta - takie szokujÂące wyznanie usÂłyszeliÂśmy z ust piĂŞknej prezenterki programu "DzieĂą Dobry TVN" - Kingi Rusin. MĂłwiÂąc o tym dziennikarka z trudem powstrzymywaÂła Âłzy, a jej gÂłos raz po raz siĂŞ zaÂłamywaÂł. Dlaczego taka atrakcyjna kobieta nie czuje siĂŞ piekna i kobieca? PowĂłd moÂże byĂŚ tylko jeden - jest nieszczĂŞÂśliwa.

Niedawno zakoùczy³a siê sprawa rozwodowa Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Kinga bardzo to prze¿y³a. Jak mówi¹ osoby z otoczenia dziennikarki, rozpad ma³¿eùstwa by³ dla niej ogromnym ciosem. Chyba jeszcze do koùca sie po tym nie pozbiera³a. Wyczuwa to tak¿e jej taneczny partner Stefano Rerazzino. Mówi, ¿e Kinga ma ogromny dystans do mê¿czyzn. Stwarza bariere we wszystkich relacjach damsko-mêskich, tak¿e w taùcu. Mo¿e w³aœnie z tego powodu pierwszy wystep Kingi w "Taùcu z gwiazdami" wypad³ kiepsko. Prezenterka zdawa³a sobie z tego sprawê i stad jej szokuj¹ce wyznanie w niedzielnym programie. -Chcê znów odnaleŸÌ w sobie kobiecoœÌ - powiedzia³a dr¿¹cym g³osem.

Fakt: aleÂż nie!

To niebywaÂłe, Âże tak urocza osoba jak Kinga Rusin, moÂże sie tak kiepsko czuĂŚ.

Kingo! Jesteœ piêkna, m¹dra i kobieca jak ma³o kto. Wprost wdziêk wcielony. Dowiod³aœ tego w niedzielnym taùcu, kiedy swoj¹ rumb¹ uwiod³aœ publicznoœÌ i jurorów.

Nie moÂżemy siĂŞ doczekaĂŚ, Âżeby zobaczyc, co Kinga pokaÂże w dalszych odcinkach "TaĂąca z gwiazdami".

Marcin Meller: Kinga jest wpaniaÂła.

Jestem w Gruzji, wiĂŞc nie mogÂłem jej oglÂądaĂŚ w niedzielnym programie. Za to w sobotĂŞ byÂłem na gruziĂąskim weselu, myÂślaÂłem wtedy o Kindze i wyobraÂżaÂłem sobie jak taĂączy z Gruzinami.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Rzeczywiœcie raz sie jakis artukó³ w fakcie uda³... A¿ zal takiej pieknoœci :P
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Kinga to Âświetna dziewczyna! :) Super taĂączy. Od razu wiedziaÂłam, Âże jak przyjdzie "Âłacina" to Kinga zataĂączy najlepiej!!!! :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości