Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

Kinga ma doczepione wÂłosy :D :D
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Taaak? A skÂąd to wiesz? MĂłwiÂła Ci? :>
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

DziÂś w ddtvn byÂło to widaĂŚ goÂłym okiem :D :D
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Kinga najzwyczajniej w Âświecie zapuÂściÂła wÂłosy. Niestety, masz zÂłe informacje - Kinga nie ma doczepianych wÂłosĂłw. :) Pozdrawiam CiĂŞ, bardzo serdecznie ;)
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

Dzis Kinga bardzo Âładnie wyglÂądaÂła :D jak zawsze :)
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Ma siĂŞ rozumieĂŚ! :D Ciekawe, jak wypadnie dzisiaj w TaĂącu z Gwiazdami? Kinga taĂączy dzisiaj tango. Szczerze mĂłwiÂąc, trochĂŞ siĂŞ obawiam, bo to jednak jest taniec standartowy, a Kinga o niebo lepiej taĂączy "ÂłacinĂŞ". Miejmy nadziejĂŞ, Âże znĂłw dostanie od widzĂłw 10 pkt. !!! :):):)
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

A co do tego wczesniejszego zdjecia z zakupow to rozsmieszyl mnie fakt ze w pewnym artykule tak sie wszyscy zachwycali tym ze Kinga na tym zdj.ma trorebke za 2,500 zl :D Niezly news :D
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

Kindze dziÂś Âłezka popÂłyneÂła w ddtvn ;( ;(
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Dzisiaj w TzG najlepsze bĂŞdÂą: Kinga Rusin i Aneta Piotrowska!!! :D Trzymam za nie kciuki i bĂŞdĂŞ wysyÂłaÂła mnĂłstwo sms-Ăłw! :):):)
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Ja mam takÂą proÂśbĂŞ - jeÂżeli juÂż wypowiadacie siĂŞ w tym wÂątku to bardzo proszĂŞ pisaĂŚ wiĂŞcej niÂż jedno zdanie :!: JeÂżeli bowiem nie macie nic do powiedzenia TO NIE PISZCIE NIC i nie zaÂśmiecajcie tego wÂątku.Ostatnimi czasy pojawiÂło siĂŞ strasznie duÂżo takich jednozdaniowych postĂłw NIC nie wnoszÂącuch do tematu.
ZIMA
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

kinga super 3;d;d;d;d :D :D :D :D super taniec
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Moim zdaniem 29 pkt. dla Kingi i Stefano, za ich tango to troszeczkĂŞ maÂło (a wiem co mĂłwiĂŞ, bo od 4 lat trenujĂŞ taniec towarzyski). W ich tangu byÂło duÂżo elementĂłw choreograficznych z tanga turniejowego. Iwona Pavlovic niby zna siĂŞ na taĂącu, jest sĂŞdziÂą, ale ocenia bardzo stronniczo! Lubi Petera Lucasa i co odcinek daje mu maksimum punktĂłw. Ja siĂŞ z tym nie zgadzam! No, to byÂłoby na tyle... :) Pozdrawiam.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

No jasne,¿e mrs Czarna Mamba jest stronnicza,Lucas gorzej zataùczy³ ni¿ w poprzednim odcinku,gorzej nawet od Cypryaùskiego :/ Kini posz³o œrednio,ale fajnie,podoba³o mi siê :D tylko mia³a sukniê jak¹œ tak¹... :/ nie pasowa³a do niej,do jej urody.rzeczywiœcie fani j¹ uratowali,ale napewno by w tym odcinku nie odpad³a,bo najpierw musia³a Paschalska,Wójcik,Sadowski,póŸniej zacznie siê prawdziwa walka.Kinia chyba na codzieù nie uprawia³a wczeœniej sportu,chyba bo nie wiem,i widaÌ,¿e nie jest w formie aby byÌ ruchliwa,ona taùczy z gracj¹,co do tanga pasuje.ale do latynoamerykaùskiego,nie a¿ tyle.Iwona faworyzuje Lucasa,bo on jej siê podoba,wiêc...Kini nie bêdzie ³atwo...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Erwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: środa 22 cze 2005, 23:15

Post autor: Erwin »

Obrazek
Obrazek
:spiewa:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Kinga po raz kolejny od widzów dostaje najwiêcej SMSów! :shock: Tego to ja siê nie spodziewa³em... Ostatnio zataùczy³a dobrze, wiêc to by³o zrozumia³e, ale teraz neico siê zdziwi³em. :D Je¿eli nie bêdzie oceniana katastrofalnie nisko, to mo¿e daleko zajœÌ. :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości