[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

W najbliÂższÂą sobotĂŞ od 8.30:

* Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski - jak nagrano "taÂśmy prawdy"

* Luksusowe second-handy - na zakupach z KarolinÂą MalinowskÂą i JoannÂą KoroniewskÂą

* "Miejska DÂżungla"- 13-latki pijÂą piwo

* "Super zuchy" - uczÂą jak poruszaĂŚ siĂŞ po ulicach, chodnikach i ÂścieÂżkach rowerowych

* Od "cegÂły" do miniaturowego cudeĂąka - z MichaÂłem OgĂłrkiem porozmawiamy o tym, jak od 10 lat towarzyszÂą nam telefony komĂłrkowe
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Oooo, fajnie :) To zobaczymy jakim sprzĂŞtem szpiegowskim (oczywiÂście tylko wg kaczek cierpiacych na paranojĂŞ i schizofremiĂŞ :lol: ) dysponuje TVN :D
TVN-programowo najlepszy:D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Bardzo ciekawe tematy w jutrzejszym DDTVN. Tylko siĂŞ bojĂŞ, Âże nie obejrzĂŞ bo w soboty lubie sobie dÂłuÂżej pospaĂŚ. :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Tematy fajne :P Ciekawe czy coÂś wiecej powiedza na temat afery taÂśmowej niz to byÂło w faktach ?
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Jednak wstaÂłem przed 10 i obejrzaÂłem kawaÂłek DDTVN. Dobrze Âże dopiero na koĂącu byÂło o "taÂśmach prawdy". Troche Âżal mi tych chÂłopakĂłw (Sekielski i Morozowski) bo to byÂł ich naprawde udany materiaÂł dziennikarski i pewnie najlepszy jaki zrobili w Âżyciu, a tu jeszcze najeÂżdÂżajÂą na nich i wyzywajÂą od oszustĂłw. Na szczĂŞÂście sÂą jeszcze ludzie ktĂłrzy za nimi stojÂą :D
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

Tematy dziÂś w ddtvn byÂły fajne ale prowadzÂące dziÂś fatalnie M.MoÂłek bez komentarza PieĂąkowska dzis taka dziwna nie ma to jak Rusin&Meller a jest nowa grafika rozpoczynajaca program tnz nowe foty moÂłek&pienkowska
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ta nowa cz³ówka w sumie fajna :D Szkoda ¿e nie widzia³em tylko materia³u i rozmowy z Mrozowskim i Sekielskim :?
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

Dzis ddtvn fajne nawet i prowadzÂące znosne MoÂłek lepiej niz wczoraj a PieĂąkowska tez ok za tydzieĂą Kinga&Marcin :D :D :D :D
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

Dzisiejsze DDTVN ciekawe, jak zwykle Kinga super wygladala i ciesze sie, ze za tydzien oni znowu prowadza, a nie Molkowa z Pienkowska :)
Urszula Dudziak ma fajne mieszkanko - nawet wiem gdzie w Warszawie ono jest, bo w tej samej kamienicy mieszka moj brat :D

I gratulacje z okazji 100 odcinka :]
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Czekamy z niecierpliwoÂściÂą na kolejne 100 odcinkĂłw. :brawa: Oby byÂły tak ciekawe jak dotychczas. :tanczy:
TVN-programowo najlepszy:D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Najbardziej podobaÂł mi siĂŞ materiaÂł o 9 urodzinach TVNu. SzczegĂłlnie teskt, Âże Tomek Sekielski nabraÂł poWAGI :D
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Gratuluje 100 odcinka i czekam na nastĂŞpne 100 ;-)

***

Kinga bardzo Âładnie dzisiaj wyglÂądala :P
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

No ja bardzo lubie Kinge, ale mnie sie podobaÂła wczoraj, bo miaÂła piĂŞknie upiĂŞte wÂłosy! D:
a ja bardzo lubie takie fryzurki!
Jakbym miaÂła prywatnego fryzjera to bym se takie codziennie robiÂła :D
ben123
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 14 paź 2006, 10:22

Post autor: ben123 »

Nie ma to jak dobry humor od rana rozmowa o raku ,smierci z Kwasniewska BRAWO!-Pytanie na sniadanie idzie w slady Kawy czy herbaty - totalnego syfu!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

ben123 pisze:Nie ma to jak dobry humor od rana rozmowa o raku ,smierci z Kwasniewska BRAWO!-Pytanie na sniadanie idzie w slady Kawy czy herbaty - totalnego syfu!
A ktĂłra to pora w ciagu dnia jest najodpowiedniejsza by poruszaĂŚ takie tematy??
A swojÂą drogÂą to DDTVN nie serwuje nam przez caÂły program ciĂŞzkich trudnych tematĂłw tylko je przeplata z tymi lÂżejszymi, gdzie tych drugich jest wiĂŞksza poÂłowa niÂżeli tych ciĂŞÂższego kalibru.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość