Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Maciejj pisze:Nie myÂślaÂłem, Âże "Shreka" tyle osĂłb oglÂądaÂło, ale gratki dla TVNu, bo pamiĂŞtam jeszcze takie czasy gdy TVN byÂł daleko za Polszmatem.
No to byÂło caÂłkiem niedawno :>
Dziwi mnie taka ogl¹dalnoœÌ SHREKA. Dziwne. W ogóle œwietne wyniki. Nie mam czasu dopiszê coœ póŸniej :lol: :tanczy:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Bardzo dobre wyniki. Wkoùcu SMS pona 3 mln, shrek=5,2mln. i drugie miejsce :brawa: Wojewódzki ju¿ nie ma tyle co tydzieù temu pewnie dlatego, ¿e pierwszy odcinek wiele osób obejrza³o z ciekawoœci.Ale ci co wczoraj nie ogl¹dali niech ¿a³uj¹ bo program by³ du¿o lepszy od tego z zesz³ej niedzieli. Fakty 4,7 :brawa: nied³ugo ju¿ pewnie po 5 mln. bêd¹ mia³y. Co tu du¿o mówiÌ poprostu wyniki rewelacyjne. SzeœÌ pierwszych pozycji ma ogl¹dalnoœÌ powy¿ej 4 mln. SUPER :tanczy:
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

A ja widzĂŞ Âże W11 idzie jak burza jeszcze niedawno byÂło 3 mln a teraz juz ponad 4 ! :shock:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

NiedÂługo moÂże zostanie pobity rekord z pamiĂŞtnego odcinka pt. "Stan zagroÂżenia" :tanczy:
TVN-programowo najlepszy:D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Shrek az 5,2 miliona :shock: - nie spodziewa³em sie - szczególnie ¿e to pierwsza czêœÌ ...

ÂŚwietne wyniki Kuby i Szymona... :brawa:

i wogĂłle swietne wyniki TVN'u :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

O! Co za wyniki! Idealnie siĂŞ podzieliÂły. KaÂżdy serial/program dostaÂł tyle na ile zasÂługuje. :brawa:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Marcinie rozumiem, ¿e przytoczy³eœ wyniki z AGB. Bo tns obop podaje ¿e wczorajszy "Tanie z Gwiazdami" ogl¹da³o 4,7 mln. widzów. To doœÌ spora ró¿nica.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

AGB Nielsen Media Research ma w swoim panelu wiĂŞcej gospodarstw domowych i podobno sÂą one bardziej reprezentatywne od tych, prezentowanych przez TNS OBOP.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Zawsze podajemy wyniki z AGB :> Gigantyczna ogl±dalno¶æ Magdy M. , Shreka jeszcze lepsza. Wojewódzki trzyma poziom, Hela wzrasta, liczy³em na SPUERNIANIÊ w TOP15 ale siê przeliczy³em :> My¶lê, ze TVN zostawi "Taniec" a¿ nie znajdzie nowego, hitowego formatu, a ztym trzeba bêdzie poczekaæ do jesieni przysz³ej chyba :> No jednym s³owem- GRATULACJE!
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Fajnie, Ÿe W-11 ma wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ wczeœniej! :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
JuÂż myÂślaÂłam, Âże bĂŞdzie spadaĂŚ i spadaĂŚ...
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Jak tak dalej pójdzie, W11 bêdzie mia³o nied³ugo ogl¹dalnoœÌ blisko 5 mln. :tanczy:
TVN-programowo najlepszy:D
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

No, mam nadziejĂŞ, Âże tak bĂŞdzie. :) :)


I tak jak to czytam, to nurtuje mnie jedna kwestia: czy W-11 daÂłoby radĂŞ przebiĂŚ tzg???
A MoÂże Kuba WojewĂłdzki ma szansĂŞ staĂŚ siĂŞ nowym megahitem TVN? Radzi sobie wyjÂątkowo dobrze, o wiele lepiej niÂż gdy byÂł na Polsacie...

Nie odbierajcie tego jako wyraz mojej niechĂŞci do tzg, ja po prostu jestem ciekawa, kto mĂłgÂłby okazaĂŚ siĂŞ lepszy?
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Ja teÂż bym chciaÂł wiedzieĂŚ kto bĂŞdzie pierwszym TVNowskim "kolosem", ktĂłry przebije TzG :roll:
TVN-programowo najlepszy:D
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

Ja sÂądzĂŞ, Âże moÂże to byĂŚ Kuba WojewĂłdzki i tego mu ÂżyczĂŞ, ale najbardziej chciaÂłabym, Âżeby to byÂło W-11 :lol: :lol: :lol: :lol: albo Detektywi czy SAMW

Ale to chyba tylko marzenia fanatyczki WydziaÂłu DetektywĂłw i Miss Judge :roll:
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

W11 roœnie w si³ê i napewno za 2 miesi¹ce bêdzie spokojnie mia³o 4,5 mln. widzów. Ciekawe jaki wynik osi¹gnie dzisiejsze Teraz My po tej wielkiej medialnej reklamie :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości