[TVN] Domino Day

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ptr15 pisze:Fajnie jest to pooglÂądaĂŚ ale tylko przez chwile. Patrzenie siĂŞ na te burzÂące domino przez dwie godziny jest jednak troche nudne.
No tak,al;e te przewalajÂące siĂŞ klocki bĂŞdÂą przerywane reklamami, wiĂŞc siĂŞ rozerwiesz. :D
bimka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 23:35

Post autor: bimka »

witam was...
w zeszlym roku bylam na domino day i powiem wam ze to co pokazuje telewizja a tymbardziej tvn to nie oddaje tak naprawde nic z atmosfery ani z reszty tego co sie tam przez caly czas budowania dzialo...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wiadomo. Zawsze byĂŚ tam i widzieĂŚ to na Âżywo jest lepiej niÂż oglÂądaĂŚ w telewizji :D
PitusFM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 18 lis 2006, 14:44

Post autor: PitusFM »

Brak s³ów, co zrobi³ TVN z programem Domino Day 2006! Dla mnie szok! Skrócili retransmisje, i nie pokazali najwa¿niejszego, jak przewracaj¹ siê ostatnie kostki domina! Dla nich by³y lepsze reklamy, które strasznie d³ugo trwa³y!!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

A ja ca³e domino dya ogl¹dn¹³em na RTL,u - tam zacze³o siê 0 21 (wczasniej by³y rozmowy i filmiki o przygotowaniu itp.) . Program znow mnie nie zawiód³ - no mo¿e poza zadaniami , które mimo i¿ zosta³y wykonane to i tak klocki sie nie przewróci³y :?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

No i co? Rozwalili wszystkie kostki domina?
Dared00

Post autor: Dared00 »

Wszystkich nigdy nie rozwalajÂą, ale wystarczyÂło, by pokonaĂŚ rekord Âświata. :)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ciekawe kiedy powtórka bêdzie bo jakoœ mi sie niechcia³o ogladaÌ "na bie¿¹co"
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

http://www.tvn24.pl/-1,1523313,wiadomosc.html

Ciekawe czy i w tym roku bĂŞdzie moÂżna zobaczyĂŚ to w TVN? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

piekne widowisko, mam nadziejĂŞ znowu ujrzĂŞ je w tvn
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ja teÂż mam takÂą nadziejĂŞ.

[ Dodano: Sro PaÂź 17, 2007 1:35 pm ]
[quote=TVN.pl]DOMINO DAY 2007

PiÂątek, 16 listopada 2007, 22:10
rok produkcji: 2007

Dzieù Domina (ang. Domino Day) to organizowane corocznie w listopadzie widowisko, podczas którego grupa osób z wielu krajów tworzy z kostek domina ró¿norodne konstrukcje. Celem jest pobicie rekordu iloœci kostek domina, które zostan¹ wykorzystane i przewrócone. Kulminacyjnym momentem tego widowiska jest efektowne stopniowe burzenie konstrukcji.

KaÂżda impreza ma temat przewodni. W 2006 roku byÂła to „muzyka”. Tematem tegorocznej, jedenastej juÂż imprezy Domino Day jest "Âżycie".

Podczas ostatniej prĂłby bicia rekordu, 17 listopada 2006, przewrĂłciÂło siĂŞ dokÂładnie 4.079.381 kostek.
[/quote]
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Domino Day 2007

Post autor: ktos »

Telewizja TVN po raz kolejny pokaÂże relacjĂŞ z 'Domino Day'. Jedenasty finaÂł imprezy zostanie pokazany 16 listopada o godzinie 22.10. 8)

"Dzieù Domina" to organizowane corocznie w listopadzie widowisko, podczas którego grupa osób z wielu krajów tworzy z kostek domina ró¿norodne konstrukcje. Celem jest pobicie rekordu iloœci kostek domina, które zostan¹ wykorzystane i przewrócone. Kulminacyjnym momentem tego widowiska jest efektowne stopniowe burzenie konstrukcji. Ka¿da impreza ma temat przewodni. W 2006 roku by³a to "muzyka". Tematem tegorocznej, jedenastej ju¿ imprezy Domino Day jest "¿ycie".

Podczas ostatniej prĂłby bicia rekordu, 17 listopada 2006, przewrĂłciÂło siĂŞ dokÂładnie 4.079.381 kostek.
http://www.wirtualnemedia.pl/article/28 ... _w_TVN.htm
FanPewnejStacji
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: piątek 14 wrz 2007, 18:30
Kontakt:

Post autor: FanPewnejStacji »

Mam nadzieje ze TVN nie zepsuje dzis retransmisji DOMINO DAY 2007.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ja pamiêtam, ¿e rok temu chyba coœ siê opóŸni³o. Bo puœcili Maraton Uœmiechu, po 22 jak siê skoùczy³ jakiœ film

[ Dodano: PiÂą Lis 16, 2007 10:19 pm ]
Rekord nie zostaÂł pobity pierwszy raz od 86 roku! Taka liczba jaka byÂła dzisiaj byÂła mniej wiĂŞcej w 2001 roku... Za rok bĂŞdzie lepiej ;)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

jaa ale nie dziwie sie tym ludziom spêdziÌ 2 miesi¹ce i nie uda³o siê, szkoda ze ktoœ nie popchn¹³ na koniec (i na wizji!) ju¿ tak poza konkursem tej têczy z domina, efekt musia³byÌ niesamowity
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości