Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Co do ewentualnej obraczki u Lisa to odsyÂłam tu :D
A co do Kingi to przepuszczam, Âże sprawa ma siĂŞ podobnie. :)
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Sinner
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 12 paź 2006, 20:44

Post autor: Sinner »

chandler pisze:W bierzÂącym wydaniu "Tele ÂŚwiata" jest zdjĂŞcie Kingi z ""TzG".
Obrazek
GGubie zdjĂŞcie jej zrobili,
a co do wygranej ma du¿e szanse, niektórzy mówi¹, ¿e Ona i jej partner wygraj¹ 4 edycjê. No có¿ po¿yjemy, zobaczymy.
.......czemu uwa¿asz ¿e to zdjêcie jest "niezabardzo" mnie ono sie podoba heh ¿e niby jej majteczki widaÌ ?!! i có¿ z tego przynajmniej mo¿na podziwiaÌ jej nó¿ki od paluszków a¿ po bioderka a ¿e przy okazji widaÌ to i owo ....ehhh luksus :tanczy:
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

NuNa_89 pisze:Smoktunowicz i Lis noszÂą obrÂączki, zauwaÂżyliÂście??? ;)
hmmm, zawsze myslalem ze jest stosowne okreslenie jak kogos ciagnie do zwierzat, np. smokow ;)
michaek - chyba masz problemy z odroznianiem lewej reki od prawej, czyz nie?
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

No wÂłaÂśnie. Lis nosi rĂłwnieÂż obrÂączkĂŞ na serdecznym palcu, ale prawej rĂŞki :P
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

NuNa_89 pisze:No wÂłaÂśnie. Lis nosi rĂłwnieÂż obrÂączkĂŞ na serdecznym palcu, ale prawej rĂŞki :P
tak z ciekawoœci postanowi³em sprawdziÌ talent literacki foxa i wzi¹³em siê za lekturê tomu który zapocz¹tkowa³ seriê jego dzie³. Leninowi pozazdroœci³ iloœci publikacji czy co? ;) Ju¿ na pierwszy rzut oka widaÌ powierzchownoœÌ os¹dów oraz próby udowodnienia z góry za³o¿onych tez. [chcia³em w tym miejscu trochê z³oœliw¹ aluzjê do Kingi zrobiÌ ale ugryz³em siê w jêzyk] Wieczorem albo jutro c.d. wra¿en.

[ Dodano: Pon PaÂź 16, 2006 10:59 am ]
cos mi sie wydaje ze TzG nie tyle wykonczy Kinge fizycznie co psychicznie. Cos za duzo babskiej zawisci w jury. Cale szczescie ze wysylalem sms-y do oporu, ile sie dalo :)
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

ja te¿ regularnie wysy³am smsy, w koùcu zawsze to mo¿e byÌ ten ostatni raz... Kinga bardzo siê przejmuje, trochê bierze ludzi "na litoœÌ" ale w jej wypadku to jest w porz¹dku, przecie¿ robi to szczerze :) i bardzo dobrze, ¿e zawsze ma du¿o g³osów z smsów, bo jury jest trochê nieobiektywne.
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

katie pisze:ja te¿ regularnie wysy³am smsy, w koùcu zawsze to mo¿e byÌ ten ostatni raz... Kinga bardzo siê przejmuje, trochê bierze ludzi "na litoœÌ" ale w jej wypadku to jest w porz¹dku, przecie¿ robi to szczerze :) i bardzo dobrze, ¿e zawsze ma du¿o g³osów z smsów, bo jury jest trochê nieobiektywne.
ja ich 17 tym razem wyslalem ;) Mysle ze ta sympatia widzow moze zadecydowac o zwyciestwie w TzG.
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Bêdê obiektywna. Kingi taniec by³ bardzo s³abiutki, chyba najgorszy jak do tej pory. Nie mówiê, ¿e powinna odpaœÌ, bo to by³oby nie zgodny z tym, co myœlê. Wed³ug mnie powinna wygraÌ, ale zataùczy³a w niedzielê najs³abiej... :(
Powinien odpaœÌ Peter Lucas i Dominika Kublik, a nie Anetka Piotrowska z Przemkiem Cypryaùskim!!! To nie by³o FAIR!!!!
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

NuNa_89 pisze:Bêdê obiektywna. Kingi taniec by³ bardzo s³abiutki, chyba najgorszy jak do tej pory. Nie mówiê, ¿e powinna odpaœÌ, bo to by³oby nie zgodny z tym, co myœlê. Wed³ug mnie powinna wygraÌ, ale zataùczy³a w niedzielê najs³abiej... :(
Powinien odpaœÌ Peter Lucas i Dominika Kublik, a nie Anetka Piotrowska z Przemkiem Cypryaùskim!!! To nie by³o FAIR!!!!
przyznam ze tanczyla lepiej ale az tak zle mysle ze nie bylo, tak jak mowilem wczesniej oszczedza sily na final :) Tylko niech uwaza z tym wystawianiem na probe zyczliwosci widzow ;) Zauwazcie ze Kindze duzo lepiej wychodza tance ktore wymagaja wiecej artystycznej ekspresji
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Ja uwaÂżam, Âże Kindze super wychodzi "Âłacina"! :)
Giray
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 23:16

Post autor: Giray »

NuNa_89 pisze:Ja uwaÂżam, Âże Kindze super wychodzi "Âłacina"! :)
no bo to sÂą tance zywiolowe, jest w nich miejsce na improwizacje, nie sa jak europejskie zbiorem sztucznych i wyuczonych poz i figur.
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

Kinga taĂączy dobrze, jak ma ÂładnÂą sukienkĂŞ, a na razie miaÂła takÂą tylko w rumbie :D poza tym jak dwa razy pod rzÂąd miaÂła ddtvn, to raczej nie miaÂła duÂżo czasu na treningi. ale jeszcze bĂŞdzie lepiej taĂączyÂła, w koĂącu juÂż tylko 5 par.
ja nie wysyÂłam aÂż tak duÂżo smsĂłw, ale kaÂżdy gÂłos siĂŞ liczy :)
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ostatnio, bodaj¿e w Rewii, pojawi³ siê artyku³ nt mo¿liwego romansu Kingi i Stefano. Bulwarówki niestety przypuszczaj¹ koszmarny atak i staraja siê na si³ê tworzyÌ coœ czego nie ma. Kinga wysz³a na interesowna osobê, która szuka faceta z kas¹ i dobra posad¹ bo jest przyzwyczajona do luksusu a Stefano jest "za biedny" by mieÌ u niej jakiekolwiek szanse. Wkurzaja mnie takie tanie sensacje! :evil:
P.S. Co z tymi obrÂączkami? CzyÂżby miaÂł miejsce cichy Âślub? :rozglada: ZauwazyÂłam, Âże Lis nosi obrÂączkĂŞ na palcu, na ktĂłrym zwykle Âżonaci/zamĂŞÂżne jÂą noszÂą. ZupeÂłnie tak jakby zmieniÂł stan cywilny.
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

No wÂłaÂśnie Mandi, o tym caÂły czas mĂłwiĂŞ, ale niektĂłrzy nie rozumiejÂą ;)
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Mandi pisze:Ostatnio, bodaj¿e w Rewii, pojawi³ siê artyku³ nt mo¿liwego romansu Kingi i Stefano. Bulwarówki niestety przypuszczaj¹ koszmarny atak i staraja siê na si³ê tworzyÌ coœ czego nie ma. Kinga wysz³a na interesowna osobê, która szuka faceta z kas¹ i dobra posad¹ bo jest przyzwyczajona do luksusu a Stefano jest "za biedny" by mieÌ u niej jakiekolwiek szanse. Wkurzaja mnie takie tanie sensacje! :evil:
P.S. Co z tymi obrÂączkami? CzyÂżby miaÂł miejsce cichy Âślub? :rozglada: ZauwazyÂłam, Âże Lis nosi obrÂączkĂŞ na palcu, na ktĂłrym zwykle Âżonaci/zamĂŞÂżne jÂą noszÂą. ZupeÂłnie tak jakby zmieniÂł stan cywilny.
to chyba byÂło w gazecie "ÂŚwiat i ludzie"
jak ja nienawidze takich szmatÂławcĂłw niedobrze mi siĂŞ od nich robi jak piszÂą takie denne artykuÂły :evil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości