Taśmy Beger i taśmy Gudzowatego

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Zupe³nie ró¿ni¹ siê te 2 sprawy z Gudz.&Michnik a tasmami Beger,w tym sensie,¿e zosta³y inaczej ujawnione,inaczej pokazane.merytorycznie o sprawie z Michnikiem wiem,tyle,¿e nieŸle ju¿ byli na rauszu jak to siê nagrywa³o.bez 'biiip' by³oby grubo :devil:

DziwiĂŞ siĂŞ,Âże Miodowicz to nie przyjaciel Kur(w)skiego i Cymana.Megacynicy.
Tuskowi jednak siĂŞ nie dziwiĂŞ,bo co miaÂł powiedzieĂŚ..UÂżyĂŚ skrĂłtu myÂślowego tak jak Macierewicz?Trwam-to jest dopiero wiarygodna telewizja ;) Jak Miodowiczowi siĂŞ coÂś udowodni to pogada sobie z JakubowskÂą :devil:
Co do Michnika,to dziêki niemu taki bohater jak Rywin siedzi za korupcjê,który chyba z Miodowiczem nie zd¹¿y pogadaÌ,bo lada dzieù wyjdzie ;)
Nie rozumiem tego jednak,Âże skoro LipiĂąski i Mojzesowicz sÂą niewinni,to za co siedzi Rywin? :hmm:
Miecugow dziÂś w Szkle Kontaktowym powiedziaÂł,Âże Morozowskiego nie lubia pewni politycy.
No myÂślĂŞ,Âże majÂą zastrzeÂżenia co do jego 'obiektywnoÂści' dziennikarskiej.na jego szczĂŞÂście pracuje w takiej stacji,w ktĂłrej moÂże mieĂŚ swoje zdanie 8)
A Sekiel rzuciÂł Fakty dla 'teraz my' ;( takie sÂą fakty....
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

aveo pisze:Zupe³nie ró¿ni¹ siê te 2 sprawy z Gudz.&Michnik a tasmami Beger,w tym sensie,¿e zosta³y inaczej ujawnione,inaczej pokazane.merytorycznie o sprawie z Michnikiem wiem,tyle,¿e nieŸle ju¿ byli na rauszu jak to siê nagrywa³o.bez 'biiip' by³oby grubo :devil:
We wczorajszym Dzienniku jest wywiad z Gudzowatym, w ktĂłrym mĂłwi, Âże nie pili podczas Âżadnego spotkania, bo oboje nie mogli piĂŚ, a na 1 spotkaniu (chyba tym nienagranym) Michnikowi zabroniÂła piĂŚ jakaÂś pani. :D
OczywiÂście Gudzowaty moÂże nie mĂłwiĂŚ prawdy, tylko co by mu to daÂło? ÂŻadnej linii obrony nie musiaÂł przyjmowaĂŚ, wiĂŞc moÂżna zaÂłoÂżyĂŚ Âże w tym aspekcie mĂłwi prawdĂŞ. :D
Za to LipiĂąski mĂłwiÂł Begerowej, Âże jest niewyspany, bo ciÂągle pijÂą podczas"rozmĂłw".
MoÂże te propozycje skÂładaÂł jej na kacu, moÂżna mu wiĂŞc wybaczyĂŚ bzdury ktĂłre plĂłtÂł... :devil:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

terraX pisze:a na 1 spotkaniu (chyba tym nienagranym) Michnikowi zabroniÂła piĂŚ jakaÂś pani. :D
ja wiem kto to byÂł.Jakubowska :D

A w ogóle o co chodzi z t¹ spraw¹ Z Gudz.i Michn.,bo siê zakrêci³em.Michnik z³o¿y³ jak¹œ propozycjê korupcyjn¹ Gudzowatemu?? :hmm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

aveo pisze:
terraX pisze:a na 1 spotkaniu (chyba tym nienagranym) Michnikowi zabroniÂła piĂŚ jakaÂś pani. :D
ja wiem kto to byÂł.Jakubowska :D

A w ogóle o co chodzi z t¹ spraw¹ Z Gudz.i Michn.,bo siê zakrêci³em.Michnik z³o¿y³ jak¹œ propozycjê korupcyjn¹ Gudzowatemu?? :hmm:
Eh :D Gudzowaty twierdzi, Âże sÂłuÂżby zaÂłoÂżyÂły spisek na jego Âżycie i zagroÂżone byÂło Âżycie jego i jego syna. SÂłuÂżby miaÂły inspirowaĂŚ redaktorĂłw WybiĂłrczej, aby pisali krytycznie o interesach Gudzowatego (rurociÂąg, jakiÂś ÂświatÂłowĂłd i inne pierdoÂły). SpotkaÂł siĂŞ z Michnikiem, prĂłbujÂąc wymuc na nim przyznanie, Âże Kublik z WybiĂłrczej byÂł inspirowany. Na co Michnik odpowiedziaÂł mu piĂŞknym zdaniem: My siĂŞ w redakcji... ciÂąg dalszy znasz :D
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości