[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

PiÂątkowy odcinek byÂł jak zwykle super, Madzia i Arturek dali czadu :devil: :twisted: :lol: :lol: :lol: ( swojÂą drogÂą te ich kÂłotnie sÂą tak kultowe niczym gadki Asi i Seby z W-11)
Anna Maria teÂż byÂła super, nareszcie ta grzywka jej nie zasÂłaniaÂła oczu i fajnie tak siĂŞ usmiechala jak przesÂłuchiwaÂła Wietnamczyka.

[ Dodano: Pon PaÂź 23, 2006 10:39 am ]
I akurat teraz SĂŞdzinka mnie zaszokowaÂła kompletnie, bo przeczytaÂłam wÂłaÂśnie na jednym forum o tym jak mowiÂła dla "Twojego Stylu" Âże na sali wszyscy sÂą statystami a tylko ona jedna jest profesjonalistkÂą!!!

Co za wysokie mniemanie ma o sobie ta pani
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
Michal Fan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 11 sie 2006, 13:26

Post autor: Michal Fan »

Hallo
a propos, "Twojego Stylu" i wypowiedzi Pani SĂŞdzi, to jest to stara historia i myÂślaÂłem, Âże juÂż nikt o tym nie pamiĂŞta. SwojĂŞ drogÂą Pani SĂŞdzia chyba wterdy za mocno pojechaÂła, bo przecieÂż wszyscy prawnicy w tym serialu sÂą autetntyczni : Magda, Artur, Andrzej i inni ktĂłrzy wystĂŞpowali.
A tak odnoÂśnie tej Âłezki naszego Âłaty, to nie mam pojĂŞcia kiedy ten odcinek bĂŞdzie, ale jestem pewien Âże nie przegapimy.
Michal - fan
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

No, wiesz, ja nie czytaÂłam tego artykuÂłu, bo jeszcze wtedy SAMW tak mnie nie interesowaÂła, i dopiero dzisiaj dowiedziaÂłam siĂŞ o tym, jak sobie ostro pojechaÂła :twisted:

Oj, DÂżaddÂżi, DÂżaddÂżi...
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
sweetedith
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: piątek 04 sie 2006, 12:19

Post autor: sweetedith »

W dzisiejszym Tele Tygodniu artykuÂł o serialu!
Swoja droga, jak oni przygotowuja te materialy, olaboga... "Na poczatku kazdego odcinka tytuÂłowa bohaterka odczytuje akt oskarzenia" :lol: :lol:
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

DÂługi ten artkuÂł, warto kupiĂŚ?? 8)
I ile ta gazetka kosztuje??
Bo jak tam znowu o samej sĂŞdzi, to ja nie kupujĂŞ :neutral:
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

sweetedith pisze:W dzisiejszym Tele Tygodniu artykuÂł o serialu!
Swoja droga, jak oni przygotowuja te materialy, olaboga... "Na poczatku kazdego odcinka tytuÂłowa bohaterka odczytuje akt oskarzenia" :lol: :lol:
no to siĂŞ ardzo cieszĂŞ Âże w teletygodniu a nie w jakimÂś szmatÂławcu :devil:
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

DzaddÂżi brzydko wyglÂąda na tej focie w tt
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

DZISIAJ REKORD "NIEPRZEWIDYWALNO¦CI" POBILI, DWÓCH ¦WIADKÓW SOBIE NIESPODZIEWANIE WESZ£O :lol:, INACZEJ MÓWI¡C S¡D POSTANOWI£ DOPU¦CIÆ DOWÓD Z ZEZNAÑ DWÓCH PAÑ :hmm: ALE SAM ODCINEK NUDNY BY£ :uhh: JEDYNY FAJNY MOMENT TO JAK MADZIA SIÊ K£ÓCI£A Z POKRZYWDZON¡ :lol: MO¯E JUTRO CIEKAWSZY BÊDZIE :mhm:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Mnie teÂż dzisiaj siĂŞ zbytnio nie podobaÂł siĂŞ odcinek. (ChoĂŚ zabawna byÂła ta sytuacja, jak ta salowa wyciÂągaÂła rĂŞkĂŞ aby sĂŞdzia jÂą zauwaÂżyÂła. :lol: )
TVN-programowo najlepszy:D
Magda_Wrocław
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Magda_Wrocław »

A sĂŞdzinka wtedy taki Âśmieszny ruch paluszkiem. Ale najlepiej paluszka wykorzystaÂł Arturek ;)
lonely
Początkujący
Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: czwartek 27 lip 2006, 19:38
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: lonely »

jesu jesu no kto porobil fotki pani MECENAS blaaaagam niech mi ktos wysle na GADU !!!! albo wklei na forum!!! minki miala dzis kapitalne !!! 8)
8) http://www.samw.mojeforum.net 8)
ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE !
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

no i co lonely zrobiÂłaÂś przez twoje emotki nie oglÂądaÂłam ale liczĂŞ na jakieÂś zdjĂŞcia 8)
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

sweetedith pisze:olaboga... "Na poczatku kazdego odcinka tytuÂłowa bohaterka odczytuje akt oskarzenia" :lol: :lol:
No aÂż mnie zabolaÂło! :/ ArtykuÂł do bani:/ Bujda na resorach...

"przemawiajÂą kolejno obroĂąca i oskarÂżyciel"

A SĂŞdzi to jakoÂś nie trawiĂŞ:/ na Âżywo caÂłkiem, caÂłkiem, ale ogĂłlnie doprowadza mnie do szaÂłu :/
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

annak pisze:ALE SAM ODCINEK NUDNY BY£ :uhh: JEDYNY FAJNY MOMENT TO JAK MADZIA SIÊ K£ÓCI£A Z POKRZYWDZON¡ :lol: MO¯E JUTRO CIEKAWSZY BÊDZIE :mhm:
We mnie teÂż nie wzbudziÂł entuzjazmu, aczkolwiek moj entuzjazm wzbudzilo to, ze nalezal do Mec Wilk :tanczy: He he, sedzia ja caly czas usadzala, a ta swoje, i prosze, wybronila :lol: :lol:
No i rzeczywiscie, annak:
Pokrzywdzona: Gdybym wiedziala, jak bezczelnie bede tu atakowana, sprawdzilabym w okregowej radzie adwokackiej przeszlosc pani mecenas!
MW: Z przyjemnoscia wskaze pani droge do siedziby rady, drzwi beda staly przed pania otworem :lol:

Swoja droga, ciekawe, czy Ona sama sie tak odgryza, czy ma to w scenariuszu? :roll:
Magda_Wrocław
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Magda_Wrocław »

gwark pisze:Swoja droga, ciekawe, czy Ona sama sie tak odgryza, czy ma to w scenariuszu? :roll:
MoÂże siĂŞ od kogoÂś nauczyÂła ;), hehe, za bardzo mi to przypomina Arturka :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość