[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

W 8 ODCINKU ZOBACZYCIE:

aktorkĂŞ, ktĂłra taĂączyÂła w "TaĂącu z Gwiazdami"
i twĂłrcĂŞ "Walca na tysiÂąc pas "
Nie mam pomysÂłu kto to moÂże byĂŚ. :?
TVN-programowo najlepszy:D
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

Na Wikipedii zasugerowali Âże mogÂą to byĂŚ MichaÂł Bajor oraz Kaja Paschalska lub Magdalena WĂłjcik - co do MichaÂła to raczej nie mam wÂątpliwoÂści, ale nad drugÂą osoba musiaÂłbym pomyÂśleĂŚ... :hmm:
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

A moÂże ktoÂś z TaĂąca z poprzednich edycji. Na przykÂład mogÂła to byĂŚ JabÂłczyĂąska.
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Albo MaÂłgorzata Foremniak.
TVN-programowo najlepszy:D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Najbardzie mi siĂŞ podobaÂło
"Gdzie pan prezydent byÂł wczoraj'
"Pan prezydent byÂł na premierze..." maÂło siĂŞ nie posikaÂłem
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Walc na 1000 pas to na 1000% Bajor.Fajnie,Âżeby Szymona odzwiedziÂła Foremniak,ale bez Kuby i Maseraka!tylko nie Paschalska :devil:

'na premierze' to byÂł czad 8) RwT,super,ale nie juÂż takie Âświetne :grozi: z resztÂą szukajÂą nowych parodystĂłw.kto wie,moÂże program Szymona odkryje nowe gwiazdy :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Szymon jeszcze szuka ludzi troche stukniĂŞtych, o Âśmiesznych talentach i jak to sam powiedziaÂł "lekko pomylonych" do swojego nowego programu w TVN7. Wiadomo o nim coÂś wiĂŞcej?
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Ja tradycjnie jadĂŞ jutro na nagranie, wiĂŞc w czwartek podzielĂŞ siĂŞ z Wami wiadomoÂściami ze studia SMS. :) .Szkoda, Âże nie mam "SiĂłdemki". :(

[ Dodano: Czw PaÂź 26, 2006 10:12 am ]
U Szymona w poniedziaÂłek:
GoÂście: J. K. i M. B. :)
PiS: Frankenstein. :) (nie wiem czy dobrze to napisaÂłem. :roll: )
RwT: D. H., H. V., A. L. i R. B. :)
TVN-programowo najlepszy:D
sarna
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: poniedziałek 06 mar 2006, 16:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: sarna »

Znowu bedĂŞ pierwszy :)

No to tak:
GoÂście: Joanna Koroniewska i MichaÂł Bajor
Rozmowy w TÂłoku: Danuta Hojarska, Andrzej Lepper, Renata Beger i... H. V. - chyba nie dam rady tego rozszyfrowaĂŚ :neutral:
Spróbuj daÌ jak¹œ podpowiedŸ :mhm:
www.wOBIEKTYWIE.prv.pl - nieoficjalna strona programu Szymon Majewski Show
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Helena Vondrackowa?
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Znane osobistoœci ró¿nie wypowiadaj¹ siê na temat tego, jak graj¹ ich aktorzy.

* Kazimiera Szczuka przyjĂŞÂła z zadowoleniem to, Âże jest parodiowana.
* Jolanta Kwaœniewska nie jest zadowolona z tego, ¿e mówi siê g³ównie o sprawach s¹dowych jej fundacji.
* Renata Beger twierdzi, ¿e w kabarecie nie jest oddawana g³êbia jej osobowoœci, wykrzywiana jest poza granice rozs¹dku i przyzwoitoœci. Ponadto uwa¿a, ¿e Ÿle siê dzieje, ¿e politycy s¹ oœmieszani, krytykowani i staj¹ siê obiektem satyrycznych karykatur.
* Jerzy Urban przyznaje: Dobrze siĂŞ czujĂŞ, widzÂąc siebie w krzywym zwierciadle. ZaprosiÂł nawet grajÂącego go aktora, Waldemara OchniĂŞ, na imprezĂŞ urodzinowÂą tygodnika „Nie”.
* Janina Paradowska uznaje, Âże wybranie jej na jednÂą z osĂłb parodiowanych to dla niej wyró¿nienie i cieszy jÂą satyra na jej temat. Jestem zaszczycona tym, Âże Majewski mnie parodiuje – twierdzi.
* Lech Wa³êsa uwa¿a, ¿e charakteryzatorzy powinni bardziej postaraÌ siê przy w³osach Waldemara Ochni jako by³ego prezydenta.
* Maria KaczyĂąska, po tym, jak w Âżartobliwy sposĂłb pokazano jej wejÂście do samolotu z reklamĂłwkÂą, wysÂłaÂła do programu takÂą samÂą torbĂŞ, z kanapkami i jajkami w Âśrodku, a takÂże listem o treÂści: Teraz wie pan, co jest w Âśrodku. ProszĂŞ nie nakruszyĂŚ.
* Doda uwaÂża, Âże ma dystans i potrafi siĂŞ ÂśmiaĂŚ z siebie, uwaÂża jednak, Âże aktorce grajÂącej jÂą, Katarzynie Kwiatkowskiej, brakuje klasy.
* Joanna Senyszyn jest zadowolona i czuje siê wyró¿niona dziêki parodii. Przyznaje: Nie parodiuje siê osób bez znaczenia, pos³anka SLD osobiœcie odwiedzi³a program.
* Danuta Hojarska jest oburzona sposobem ukazania jej postaci w Rozmowach w TÂłoku i zamierza pozwaĂŚ Szymona Majewskiego do sÂądu. Majewski przekroczyÂł wszelkie granice. ZrobiÂł ze mnie prostÂą, wiejskÂą babĂŞ. Nigdy nie chodziÂłam w biaÂłych rajstopach, nigdy teÂż nie nosiÂłam tylu zÂłotych pierÂścionkĂłw. W dodatku parodiujÂąca mnie aktorka ma dekolt poroÂśniĂŞty jak¹œ sierÂściÂą. A przecieÂż ja jestem normalnÂą kobietÂą! – oburza siĂŞ posÂłanka Samoobrony.
* Krystyna Janda twierdzi: Nie mam kompleksĂłw, dlatego potrafiĂŞ siĂŞ z siebie ÂśmiaĂŚ.

WiêkszoœÌ potrafi siê z siebie œmiaÌ a Hojarska :roll:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Sarna i Ptr15 macie racjĂŞ. :D
TVN-programowo najlepszy:D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Dzisiejszy odcinek poprostu Âświetny. SzczegĂłlnie RwT (chyba najlepsze w 3 serii) uÂśmiaÂłem siĂŞ za wszystkie czasy :D. Szkoda tylko, Âże nie byÂło superbohatera Frankensteina, bo pewnie nie zmieÂścili siĂŞ z czasem i puszczÂą go za tydzieĂą.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

RwT mega mega czad :tanczy: Chojarska jest Âświetna,rozpĂŞdzaÂła ten program!Kwiatkowska i czeski,to majstersztyk,trzeba potrafiĂŚ tak naÂśladowaĂŚ ten jĂŞzyk,tym bardziej,Âże siĂŞ go nie zna.biedna Chojarska nie lubi sposobu w jaki jÂą parodiujÂą w SzShow,pewnie po dzisiejszym odcinku poda TVN do sÂądu :lol:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Krys_tek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 08 kwie 2005, 14:12
Lokalizacja: Wieleń
Kontakt:

Post autor: Krys_tek »

A mi sie najkbardziej podobaÂł Bajor. Ma facet klase i jest przy okazji nie gÂłupi. Dowcip z gaszeniem Âświeczki - majstersztyk... Sam Majewski by tak nie potrafiÂł...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości