Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Pierwsza rzecz, od ktĂłrej chciaÂłbym zacz¹Ì, to spotkanie z MÂłodkowskim – Ci co oglÂądali wiedzÂą o czym chcĂŞ napisaĂŚ :devil:
Anita na wstêpie pyta siê go, a w³aœciwie stwierdza, ¿e ten pewnie niedawno wsta³ z ³ó¿ka, bo wygl¹da na zaspanego :devil: A on jej na to, coœ w rodzaju: nic bardziej mylnego, ja tak lubiê te nasze pi¹tkowe spotkania, ¿e nie mogê spaÌ :devil: :lol: :lol:
W ogóle bardzo radoœnie dziœ by³o, w spotkaniu z Zawio³¹ Anita równie¿ b³ysnê³a humorem, mówi¹c o ty, ¿e Bekham ma otrzymaÌ tytu³ sira, a z tego faktu najbardziej ucieszona jest jego ¿ona, która automatycznie zyska tytu³ lady :devil:

Do rozmów przygotowana by³a oczywiœcie bardzo dobrze. Przeprowadzi³a je w ten sposób, i¿ by³y bardzo interesuj¹ce :) Pierwsz¹, która zrobi³a na mnie wra¿enie by³a rozmowa z Andrzejem Der¹ z PiS-u o dzisiejszym posiedzeniu Trybuna³u konstytucyjnego i wprowadzonej nowelizacji ordynacji wyborczej i wniosku opozycji, która kwestionuje konstytucyjnoœÌ wprowadzonych zmian 8) Z uœmiechem na twarzy i bardzo mi³o zadawa³a du¿o czasem trudniejszych, a czasem ³atwiejszych pytaù :) Spor¹ czêœÌ Poradka zdominowa³y oczywiœcie tematy maj¹ce zwi¹zek sytuacj¹ w polskiej oœwiacie i polskich szko³ach, st¹d czêsto by³a mowa o zdaniem wielu, kontrowersyjnym Giertychowskim projekcie Zero tolerancji, który mia³ dziœ przedstawiÌ w Gdaùsku ;) I tu muszê wymieniÌ drug¹ rozmowê, tym razem przy u¿yciu tele³¹czy, z wiceministrem edukacji, Miros³awem Orzechowskim, która równie¿ zrobi³a mnie ogromne wra¿enie 8)


Natomiast kolejna rzecz, och ta mi umknĂŞÂła :hmm:
W najbliÂższym programie
Premiera: 25.11.2006, o godzinie 15:35

Alessandra Mussolini

Alessandra Mussolini w programie Anity Werner „Dama Pik”, w TVN24 w listopadzie, w soboty o 15:35.

Obrazek

Wnuczka Benito Mussoliniego, siostrzenica Sophii Loren. KiedyÂś w showbiznesie. GraÂła nawet w filmach razem z ciociÂą. Od 14 lat w polityce. Mistrzyni manifestacji i spektakularnych protestĂłw.

Kiedy w publicznej debacie sprowokowa³a j¹ polityczna przeciwniczka, próbowa³a j¹ kopn¹Ì. Kiedy wyrzucono j¹ z list wyborczych, zaczê³a protestacyjn¹ g³odówkê w przyczepie kampingowej w centrum Rzymu. Kiedy s¹d wyda³ kontrowersyjny wyrok, wed³ug którego kobieta nosz¹ca obcis³e d¿insy, nie mog³a zostaÌ zgwa³cona, zorganizowa³a d¿insow¹ manifestacjê w parlamencie.

Chce g³oœno mówiÌ o problemach kobiet. W Europejskim Parlamencie mówi tak g³oœno, ¿e czasem wy³¹czaj¹ jej mikrofon. Zna media i potrafi ich u¿yÌ. W programach telewizyjnych mo¿na spodziewaÌ siê po niej wszystkiego.

Alessandra Mussolini - polityczna maskotka? Czy polityczny reformator? Kim sÂą jej wyborcy? I dlaczego jest ich coraz mniej? Dlaczego ciĂŞÂżko jej zbudowaĂŚ mocnÂą partyjnÂą strukturĂŞ? Czy jej nazwisko to jej przekleĂąstwo? Czy ukierunkowaÂło jej poglÂądy? Czym jest dla niej faszyzm? I ile z Duce jest w Alessandrze? Czy z historii byÂła prymuskÂą? I czy rzuciÂłaby politykĂŞ dla medycyny?
WÂłoski temperamencik :lol2:

Obrazek

Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze:Pierwsza rzecz, od ktĂłrej chciaÂłbym zacz¹Ì, to spotkanie z MÂłodkowskim – Ci co oglÂądali wiedzÂą o czym chcĂŞ napisaĂŚ :devil: ?
:mhm: ciekawe, czy Kasia Romkowa oglÂądaÂła te zaloty o poranku i co ona na to :lol:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tak, dlatego nie pracuje w TVN24, bo jeszcze trafi³aby na porankowy dy¿ur razem z Anit¹ i co wtedy? :devil: Zero tolerancji? :D Rzeczywiœcie, to by³o bardzo s³odkie. :D Z M³odkowskim przede wszystkim, choÌ z Zawio³¹ te¿ fajnie. :D Humor wyœmienity. :D
Anita bardzo oÂżywia poranki. To nie to co oglÂądaĂŚ je z PoradÂą. :D 2 razy budziĂŚ siĂŞ z AnitÂą to lepiej, niÂż 0. :D
W ogĂłle Anita ostatnio w paraliÂżujÂącej formie - nie tylko w Porankach, w Faktach teÂż. :D No i ma duÂżo dyÂżurĂłw, aÂż 4. :D A przerwy na Damy Pik przechodzÂą niezauwaÂżone. :D Oby tak dalej. :D
A Romek MÂłodkowski jako fan Anity, moÂże tu nawet pisze na forum. :lol2: :devil: Robi capsy. :lol:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Od czasu jak poprzestawiano Raporty w tvn 24 zacz¹³em coraz bardziej lubiÌ tvn :P
Dlaczego :?: Z prostej przyczyny :D jak ktoÂś musi wstawaĂŚ codziennie po godzinie 6 i dzieĂą w dzieĂą jak z sennego koszmaru musi oglÂądaĂŚ Pana PoradĂŞ to naprawdĂŞ moÂże to obrzydziĂŚ wszystko.
OsobiÂście nie mam Âżadnej urazy do niego ale na litoÂśc BoskÂą - ileÂż moÂżna ?? :?
Na tvp1 nie prze³¹czê bo znowu ten program mnie ca³kowicie odra¿a.
I tu strzaÂł w 10 dla szefostwa tvn (??), Anity (??) za powrĂłt kobiecej prowadzÂącej.
ÂŻaÂłujĂŞ jednak, Âże w dalszym ciÂągu Pan Porada ma przewagĂŞ ale jak juÂż wczeÂśniej napisaÂł Marcin "lepszy rydz niÂż nic" :devil:
ZIMA
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Pewnie, Âże super siĂŞstaÂło, Âże Anitka wrĂłciÂła do PoradkĂłw :lol: 8) Ja w prawdzie tylko przez parĂŞnaÂście minut jÂą widziaÂłam wczoraj, ale to i tak juÂż wystarczy, Âżeby wychodziĂŚ z domu w dobrym nastroju i z gÂłowÂą peÂłnÂą newsĂłw, podanych z pewnej rĂŞki 8) A z tego co piszecie reszta Poradka, ta, ktĂłrej nie widziaÂłam, musiaÂła byĂŚ niezwykle pasjonujÂąca :o

Dama Pik :] No :D Bardzo kolowa postaĂŚ chyba? :D Nie znaÂłam tej pani, ale po DP na pewno bĂŞdĂŞ o niej sporo wiedziaÂła :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
katie
Początkujący
Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:28

Post autor: katie »

a dzisiaj rano byÂła w Automaniaku :) co prawda krĂłtko, ale widaĂŚ Âże liczyli siĂŞ z jej zdaniem :D
i used to be schizophrenic, but we're ok now
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A dziÂś, zgodnie z tym, co wczeÂśniej donosiliÂście, Anita byÂła w Automaniaku :D
Specjalnie wstaÂłem o 6-stej rano, by w tvn turbo obejrzeĂŚ :D

Goœci³a u Martyny, ale gdybym nie wiedzia³ wczeœniej z innych Ÿróde³, ¿e s¹ przyjació³kami i to takimi od serca, to po tym programie w ogóle by mi to nawet przez myœl nie przemknê³o :> Anita by³a taka powa¿na :> W dodatku ubra³a siê jak do prowadzenia Flasha - w garnitur :? Ale pochwali³a siê za to ''najdro¿szym filmem w swoim ¿yciu'' :devil: który na trasie Wa-wa - Katowice nakrêcili jej policjanci, jad¹cy za ni¹ w cywilnym samochodzie: 1000 z³ i 25 punktów :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: 8) 8) Nawet Martyna by³a zszokowana :lol:
MyÂślaÂłem, miaÂłem takÂą nadziejĂŞ, Âże Anity wizyta bĂŞdzie raczej w takim celu wÂłaÂśnie, Âżeby zaprezentowaÂła swoje umiejĂŞtnoÂści jak na przykÂład te z ''filmu'' :devil: , aniÂżeli w celach konwersacyjnych :/

O :D katie mnie uprzedziÂła :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

te 25pkt mnie rozwaliÂło :shock: ÂłaÂł musiaÂła nieÂźle pĂŞdziĂŚ,ah te przyzwyczajenia z rajdĂłw :>
Stop piratom drogowym :grozi: nie ma wyjÂątku nawet dla Anity :roll: ciekawe jak zareagowali 'mundurowi':eee to znowu pani...,albo:hooohoo co my tu mamy,a damy jej od razu 25pkt :devil:
Ja te¿ gdybym nie wiedzia³,¿e one s¹ przyjació³kami,w ogóle bym na to nie wpad³,nic a nic nie mo¿na by³o zauwa¿yÌ.nie zauwa¿y³em te¿ ¿adnej Me³gwy krêc¹cej siê w pobli¿u :devil: Pewnie Martyna ju¿ siê o to postara³a :twisted: A po programie wspomina³y stare czasy Anity w TVN turbo.przy dobrym winku oczywiœcie ;)
warto byÂło wstaĂŚ 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To jak juÂż jest ten filmik, to niech go wykorzystajÂą w TVN Turbo do "Pirata drogowego". :devil:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ciekawe czy Mussolini, znana ze swojego temperamentu, "zjechaÂła" AnitĂŞ? :devil: Mam nadziejĂŞ, Âże Anita siĂŞ nie daÂła. :devil:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Ale pochwaliÂła siĂŞ za to ''najdroÂższym filmem w swoim Âżyciu'' :devil: ktĂłry na trasie Wa-wa - Katowice nakrĂŞcili jej policjanci, jadÂący za niÂą w cywilnym samochodzie: 1000 zÂł i 25 punktĂłw :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: 8) 8)
..tylko pogratulowaĂŚ umiejĂŞtnoÂści :lol2:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..a znacie tÂą dziewczynĂŞ :?:
..pracuje w tvn'ie :]
..to chyba jakaœ przyjació³ka Anity :mhm:
Obrazek

..tÂą dziewczynĂŞ znamy doskonale :P :tanczy:
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

..tÂą dziewczynĂŞ znamy doskonale :P :tanczy:
Tak? A kto to? :lol:
..a znacie tÂą dziewczynĂŞ :?:
..pracuje w tvn'ie :]
..to chyba jakaœ przyjació³ka Anity :mhm:
No wÂłaÂśnie nie znam :mhm: ani tego starszego pana, ktĂłry rĂłwnieÂż wypowiadaÂł siĂŞ o umiejĂŞtnoÂściach prowadzenia samochodu przez AnitĂŞ :mhm: Co by im szkodziÂło podpisaĂŚ z imienia i nazwiska wypowiadajÂące osoby :uhh:

A dlaczego dziÂś nie byÂło Anity we flashu? :uhh: CzyÂżby wyjechaÂła? ;( ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Anita Werner razem z JustynÂą Pochanke i ÂŁuakszem Grassem poprowadzi niedzielny wieczĂłr wyborczy w TVN24, emisja od 19:50 do 00:00.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

O :o Wspaniale :D Ciekawe, czy znĂłw tylko na antenie tvn24? :devil:

Nawet jeÂśli tylko tam, to i tak czekam z niecierpliwoÂściÂą :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

brawo!nareszcie ktoœ pomyœla³ o Anicie!nareszcie jakaœ œwie¿oœÌ,a nie wyborcze twarze niezdartych Pochanke,Rymana i Durczoka-wystawianego na najwa¿niejsze okazje.Pochanke obowi¹zkowo,ale po co mr Trawa? :shock: w ka¿dym razie wariant ciekawy i Anita w akcji,takiej jakiej jeszcze nie by³o,której nie widzia³em :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 29 gości