[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Co jest z tym klonem, kiedy on wkoĂącu odpadnie?? Kinga ma juÂż krysztaÂłowÂą kulĂŞ w kieszeni :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Kinga swietnie taĂączy rumbĂŞ :D I Âżeby tradycji staÂło siĂŞ zadoÂśc znĂłw nie odpadÂł ani Peter ani Mroszek :twisted: Pewne jest za to Âże ktĂłryÂś z nich odpadnie za tydzieĂą :roll:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Jak dziœ Kinga odpadnie to nie wiem co sobie zrobiê. :x Musi odpaœÌ Lucas lub Mroczek w koùcu. :rydzyk:
TVN-programowo najlepszy:D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

No dziœ w programie zmierzy³y siê trzy najpiêkniejsze kobiety tego programu :D Kinga siê rozszala³a, pierwszy taniec naprawdê bardzo dobry!!! Drugi ju¿ mu niestety nie dorówna³ :/. Mroczki powinny odpaœÌ. Lucas jeszcze ujdzie. Mam nadziejê, ze pójdzie zgodnie z planem. Resztê dodam póŸniej, nie mam cierpliwoœci ¿eby czekaÌ. Gratulujê wszystkim parom, mimo, ¿e w III edycji uwa¿am, ¿e poziom by³ wy¿szy, nie zapomnê '9 milion bicycles' w jej wytaùczeniu. Kukulska 'taùczy'. ¯e a¿ hej. :neutral:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

No to w finale za tydzieĂą zobaczymy KingĂŞ i Piotra. :tanczy:
TVN-programowo najlepszy:D
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

no i Âświetnie :) juz na samym poczatku dosyc oczywiste bylo ze te edycje wygra kobieta[programy reality show wygrywaja na przemian raz kobieta raz mezczyzna -tak przynajmniej bylo dotychczas w Polsce] teraz juz wiemy ze bedzie to Kinga :)
cieszy mnie rowniez to ze w tej edycji, chyba po raz pierwszy obie finalowe gwiazdy sa osobami dojrzalymi, czyli nie mozna powiedziec ze to ulubiency 13-latek kupujacych Bravo Girl, tylko starszej czesci widowni.
GratulujĂŞ wszystkim parom, mimo, Âże w III edycji uwaÂżam, Âże poziom byÂł wyÂższy,
ja sie nie zgodze.. wydaje mi sie ze Peter to odpowiednik Rafala Mroczka, a Kinga Oli Kwasniewskiej[tez jej lepiej wychodzily tance latynoamerykanskie], chociaz w tancu Kinga wyglada od niej lepiej.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

No to mamy juz chyba pewnego zwycieÂżcĂŞ 4 edycji - Kinga :tanczy:


onet pisze: Przygotowujemy pi¹t¹ edycjê "Taùca z gwiazdami". Bêdzie mia³a trochê inn¹ koncepcjê - mówi Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN. - PopularnoœÌ tego programu mogê porównaÌ tylko z emisj¹ pierwszej edycji "Big Brothera". G³upim ruchem by³oby przestaÌ go emitowaÌ - dodaje Miszczak. To w³aœnie m.in. dziêki temu programowi TVN mia³ w paŸdzierniku najlepsze w historii wyniki ogl¹dalnoœci.

Jak bĂŞdzie jednak wyglÂądaÂł odÂświeÂżony program - jeszcze nie wiadomo. Na pewno modyfikacje zajdÂą w scenografii. BĂŞdzie teÂż wiĂŞcej miejsca dla publicznoÂści. ZaczĂŞÂły siĂŞ teÂż juÂż spekulacje na temat tego, kto wystÂąpi w show. Nieoficjalnie mĂłwi siĂŞ o Annie Popek, prezenterce TVP 2 i Annie Guzik, gwieÂździe serialu "Hela w opaÂłach", znanej takÂże z "Na WspĂłlnej".
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Pez pisze:no i Âświetnie :) juz na samym poczatku dosyc oczywiste bylo ze te edycje wygra kobieta[programy reality show wygrywaja na przemian raz kobieta raz mezczyzna -tak przynajmniej bylo dotychczas w Polsce] teraz juz wiemy ze bedzie to Kinga :)
cieszy mnie rowniez to ze w tej edycji, chyba po raz pierwszy obie finalowe gwiazdy sa osobami dojrzalymi, czyli nie mozna powiedziec ze to ulubiency 13-latek kupujacych Bravo Girl, tylko starszej czesci widowni.
no wlasnie, tylko, zeby organizatorzy wyciÂągnĂŞli z tego wnioski, wprowadzili wieksza roznorodnosc wiekowa i wreszcie dopuÂścili nie tylko kobiety po 40-, ale i 50-tce, a moze nawet 60-tce :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Witam po dÂługiej - wytÂłumaczalnej :twisted: - nieobecnoÂści w tym wÂątku.
Na 100% wygra Kinia,bo jest z TVN.....
co o tym myÂślicie?
osoby,ktĂłre umiaÂły lepiej taĂączyĂŚ od Kini(bÂądÂźmy szczerzy):odpadÂły.przede wszystkim przemysÂłowy Sadowski i skaczÂąca Liszowska.Kinia zawdziĂŞcza sukces fanom w poÂłowie napewno!Ostatnie odcinki byÂły tak czytelne,Âże nie oglÂądajÂąc ich,naprawdĂŞ wiele nie straciÂłem...A finaÂł juÂż w ogĂłle.mogÂą jej spokojnie wrĂŞczyĂŚ kulĂŞ przez taĂącami.
Fajnie,¿e Kinia wygra,bo co¶ jej siê od ¿ycia nale¿y.Kini kula nale¿y siê za ¿ycie i ca³okszta³t,Cichopek (za któr± nie bardzo przepadam z reszt±) nale¿a³a siê naprawdê za UMIEJÊTNO¦CI TANECZNE 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Na 100% wygra Kinia,bo jest z TVN.....
Na 100% wygra Kinia, bo taùczy najlepiej. Jej taùce s¹ bardzo ³adne. W poprzdnich odcinkach nawet jury ocenia³o j¹ bardzo wysoko (40 i 38, ostatnio 2 razy po 37). Co do Sadowskiego, to ci¹gle robi³ show, w jego taùcach czêsto by³o ma³o taùców. A Liszowska rzeczywiœcie taczy³a bardzo dobrze (aczkolwiek oceny jruy by³y umiarkowane). Odpad³a, bo by³a chyba nielubiana przez widzów. To ona powinna dojœÌ z King¹ do fina³u.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

aveo pisze:Fajnie,Âże Kinia wygra,bo coÂś jej siĂŞ od Âżycia naleÂży.
no wiesz, ja mysle, Âże juz dostaÂła od "zycia" calkiem sporo ;-)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

mam nadzieje Âże freestyle w wykonaniu Kingi bedzie boski. KrysztaÂłowa kule juz ma w kieszeni :)
Pez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: wtorek 29 sie 2006, 13:43

Post autor: Pez »

aveo pisze:Na 100% wygra Kinia,bo jest z TVN.....
co o tym myÂślicie?
ale na serio tak myslisz? czy to z nudow zeby rozruszac temat?

w ostatnich kulisach tzg na koncu posano jaki byl rozklad glosow wsrod polfinalistow.. chyba zrobili to specjalnie zeby uciac niepotrzebne zlosliwosci ze wygra Rusin bo jest z TVNu i tylko dlatego.
a wyniki glosowania widzow byly mniej wiecej takie:
Kinga - 44%
Peter- 28%
Marcin-26%

to ze wygra Kinga jest prawie na 100% pewne, ale to ze wygra nie dlatego ze pracuje w TVNie, tylko dlatego ze ludzie po prostu lubia ja i Stefano + to ze rzeczywiscie dobrze tanczy[jak ktos nie widzi tego to moze sie chociaz sugerowac ocenami I. Pavlovic z ostatniego odcinka-dala im 8 i 9 pkt] tez jest rzecza pewnÂą.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

wÂątku TzG nie trzeba rozruszaĂŚ ;)

widzia³em ostatnie kulisty TzG i to,¿e podali wyniki g³osowania o niczym nie œwiadczy.co za problem podaÌ b³êdne...
sam nie wiem co mam myÂśleĂŚ,kiedy lepsi 'tancerze' odpadli,a zostali-pozostali.to nielogiczne.Kinia ma szczĂŞÂście,Âże taĂączy ze Stefano,bo to dobry tancerz,GarliĂąski chyba tak o nim powiedziaÂł i to widaĂŚ.Poziom tej edycji jest niÂższy niÂż Cichopek i Mroczka.nie znaczy to ,Âże Kinia nie jest na poziomie!ale po prostu taĂączy od nich gorzej.dopiero teraz wychodzi,jak nieÂźle Cichopek taĂączyÂła.
MoÂże uwierzyÂłbym na 100%,Âże wyniki nie sÂą manipulowane,gdyby Foremniak i Kinia ze sobÂą rywalizowaÂły.Foremniak teÂż nie ma 20stki jak Cichopek,ale taĂączyÂła wg mnie lepiej od Kini.
Jeœli chodzi o noty,to jury w finale czy w pó³finale powinno operowaÌ i operuje ju¿ 10tkami,bo w finale s¹ najlepsi z najlepszych.i jeœli chodzi o t¹ edycjê to polemizowa³bym z tym 'naj'...Tyle :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Brawo Kinga, brawo Stefano. :brawa: Od samego poczatku tej edycji wiedziaÂłem, ze wygracie. :tanczy:
TVN-programowo najlepszy:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości