Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

aveo pisze:jaÂśniej Mandi,jaÂśniej!
Zanim Anitê "obdarowano' t¹ nagrod¹ (czyli Wiktorem za najlepszy debiut) to prowadzi³a g³ówne wydanie Faktów w weekendy no i jeszcze kilka magazynów w TVN24 (chyba "Styl") + serwisy informacyjne a post factum zaczê³o jej "ubywaÌ". Najpierw wywalili j¹ z Faktów a potem w ogóle zdegradowali do Poranka i nocnych magazynów a teraz to ju¿ mizeria! :twisted: Ale ¿eby nie by³o ca³kowicie nie na temat to obawiam sie, ¿e Joasia bez ton makija¿u mog³aby nie byÌ taka piêkna, tak jak ma to miejsce w przypadku Kingi Rusin. ;( Fajnie by³oby dowiedzieÌ sie czegoœ wiêcej nt Joasi.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

O autograf nie poprosiÂłem ale zato zostaÂłem obdarowany spojrzeniem -mam nadziejĂŞ Âże nie pomyÂślaÂła Âże kolejny przygÂłup siĂŞ na niÂą gapi.Krynia ma coÂś w sobie poza urodÂą , wydaje mi siĂŞ Âże bez makijaÂżu teÂż robi wrazenie-bo w urodzie kobiet nie tylko chodzi o ÂładnÂą buziĂŞ ale teÂż o prezencjiĂŞ a Asia potrafi siĂŞ pokazaĂŚ .Z wielkÂą gracjÂą stawiÂła sie przed kamerÂą i z tÂą samÂą gracjÂą wrĂłciÂła do samochodu. :tanczy: :tanczy:
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

adam pisze:O autograf nie poprosiÂłem ale zato zostaÂłem obdarowany spojrzeniem -mam nadziejĂŞ Âże nie pomyÂślaÂła Âże kolejny przygÂłup siĂŞ na niÂą gapi.Krynia ma coÂś w sobie poza urodÂą , wydaje mi siĂŞ Âże bez makijaÂżu teÂż robi wrazenie-bo w urodzie kobiet nie tylko chodzi o ÂładnÂą buziĂŞ ale teÂż o prezencjiĂŞ a Asia potrafi siĂŞ pokazaĂŚ .Z wielkÂą gracjÂą stawiÂła sie przed kamerÂą i z tÂą samÂą gracjÂą wrĂłciÂła do samochodu. :tanczy: :tanczy:
A w jakich okolicznoÂściach jÂą spotkaÂłeÂś? Chodzi mi o to czy jÂą widziaÂłeÂś na ulicy jak przygotowywuje siĂŞ do relacji czy teÂż w mniej formalnej sytuacji np w autobusie?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Z og³oszenia o pracê jecha³em na rozmowê kwalifikacyjn¹ .Przy £azienkach zobaczy³em samochody tvn24,w jednym z nich siedzia³a blondyna -tak sobie pomyœla³em ¿e mo¿e to byÌ Krynia.Akurat te samochody sta³y przy przystanku autobusowym to mog³em zerkn¹Ì czyto czasem Joasia siê tam zbunkrowa³a [ modli³em siê ¿eby nastepny autobus za szybko nie nadiecha³].Wtedy wysz³a z samochody Asia -wyciagne³a siê ,po³o¿y³a rêce na poœladkach-rozmasowa³a je i ruszy³a w kierunku kamery.Zda³a relacjê i z powrotem do samochodu -a ja nie mam pracy :mhm: :mhm: :mhm: :mhm:
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

No widzisz, nie trzeba byÂło siĂŞ modliĂŚ tylko uderzyĂŚ po autograf chociaÂż.
PrzygÂłup to nic by nie robiÂł tylko gapiÂł siĂŞ z rozdziawionÂą gĂŞbÂą.
A tak to bys pokazaÂł Âże jesteÂś koneserem :lol:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

wyciagneÂła siĂŞ ,poÂłoÂżyÂła rĂŞce na poÂśladkach-rozmasowaÂła je i ruszyÂła w kierunku kamery.
mimochodem zapytam :lol: Czy to jakiÂś szczegĂłlny rodzaj rozgrzewki reporterskiej? :lol:
Brzmi bardzo interesujÂąco :lol:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Zbyt dÂługo siedziaÂła na niewygodnym fotelu-taka jest moja teoria :spiewa: :spiewa:

[ Dodano: Pon Lis 20, 2006 5:46 pm ]
po co mi jej autograf - :mhm: :mhm:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Alchemik pisze:mimochodem zapytam :lol: Czy to jakiÂś szczegĂłlny rodzaj rozgrzewki reporterskiej? :lol: Brzmi bardzo interesujÂąco :lol:
:lol: :lol:

mo¿e rêce jej zmarz³y i przywraca³a kr¹¿enie :D

no Adamowi jak widaĂŚ autograf nie potrzebny...Ja teÂż nie wiem w 100% czy bym podszedÂł,a jeÂśli juÂż to zapomniaÂłbym polskiego! :shock: zastanawiam siĂŞ,co wÂłaÂściwie by mi daÂł taki autograf... :hmm: powiedziaÂłbym raczej coÂś w stylu,Âże podoba mi siĂŞ jej praca i oby tak dalej...nie wiem :mhm: chociaÂż autograf z dedykacjÂą robiÂły wraÂżenie :szalony: i mowa nie tylko o autografie od Kryni ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Michael.24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: piątek 17 lis 2006, 22:57
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Michael.24 »

a ciekawe czy ma mĂŞÂża,albo dzieci?w co wÂątpie :lol:
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Tak, tak Aveo, od you know who napewno nie pogardzilibyÂśmy autografem.

heheh, na autograf nikt nie zwraca uwagi tylko od razu na poÂśladki :lol:

Spokojnie panowie - lepiej podejœÌ, zagadn¹Ì ni¿ staÌ z oczami jak 5 z³oty i patrzeÌ siê na poœladki :)

ÂŻartuje oczywiÂście z autografem - ot jakaÂś pamiÂątka lubianej prezenterki.
Numer telefonu raczej nie napisaÂłaby :devil:

Tak, Aveo ewentualne spotkanie z .......szaleùstwem........ :lol: to mog³oby byÌ dla mnie i chyba nie tylko dla mnie ;) bardzo silne wra¿enia - ale, je¿eli by by³a okazja i sposobnoœÌ - to z chêci¹ bym zamieni³ kilka s³ów ;)

MaÂło realne zwaÂżywszy na czÂłonka rodziny, za ktĂłrym nie przepadamy :devil: :twisted:

Ale jak to mĂłwiÂą nigdy nie mĂłw nigdy :D


Krynia nawet bez makijaÂżu jest pewnie niczego sobie, aczkolwiek podejrzewam, Âże ta partia jest juÂż zarezerwowana :lol: :stop:

Wiêc có¿ zostaje - mo¿emy podziwiaÌ 8)
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Kobieta która jest piêkna i na dodatek ma do czynienia z wieloma mê¿czyznami nie mo¿e byÌ samotna .Jeœli chodzi o to ¿e do niej nie zagada³em :rozglada: :rozglada: ,myœle ¿e mog³em jej tego ¿enuj¹cego spektaklu oszczêdziÌ -pewnie ma ju¿ dosyÌ ludzi którzy chc¹ jej coœ powiedzieÌ :hyh: :hyh: :hyh: .Tacy ludzie musz¹ byÌ szalenie irytuj¹cy -mo¿na trafiÌ na gorszy dzieù naszej gwiazdy i us³yszeÌ kilka s³ów :spiewa: :spiewa:
Swoj¹ drog¹ jestem ciekawy jaki Krynia ma charakter- my j¹ wychwalamy pod niebiosa a Asia mo¿e jest w rzeczywistoœci bardzo nie mi³¹ osob¹-nic o niej nie wiadomo gdy¿ jej kole¿anka NEL500 pojawia siê na forum ale nic nie pisze :nie: :nie: :nie: Jak wszystkim wiadomo ma³o kto lubi dziennikarzy -i jak bym poszed³ zagadaÌ mog³a by mnie potraktowaÌ jak polityka-przecie¿ nakrzycza³a na Marcinliewicza-sorry przegio³em :spiewa: :spiewa: :spiewa:
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

No to faktycznie pozostaje ci tylko poatrzeĂŚ siĂŞ.....na szklany ekran :devil: 8)

Poza tym "gwiazdy" to teÂż ludzie - a czy lukier i puder schodzÂą od razu po wizji ?
Pewnie tak. :hyh:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Czy starasz siĂŞ nas przekonaĂŚ Âże Krynia bez pudru wyglÂąda jak dzwonnik z notre-dame :rozglada: :rozglada: :rozglada:
Nie wiem czy zauwaÂżyleÂś Âże jej znajomi bardzo bojÂą siĂŞ pisaĂŚ na jej temat.TrafiajÂą do nas szczatkowe informacje.ByÂł taki jeden co wie ale nie powie i juÂż go nie ma .Jak bym do niej podszedÂł nie jest wcale takie pewne czy ja bym nie skÂączyÂł tak jak reszta tych co coÂś wiedzÂą ale nie powiedza :rozglada: :rozglada: :rozglada: .
zdecydowanie bardziej wolĂŞ JoasiĂŞ oglÂądaĂŚ z bezpiecznej odlegÂłoÂści :rozglada: :rozglada: :rozglada: -przecieÂż to dziennikarka,nie wiadomo jakimi "brutalnymi' metodami zbiera informacje. :rozglada: :rozglada: :rozglada:
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Wiem tylko tyle ¿e jej przyjació³ka napisa³a ¿e Krynia ma 26 lat i urodzi³a siê w kwietniu.
Czyli to co wszyscy z tego topicu. 8)

Jaka jest naprawdê ? :mhm: - to ju¿ pytanie do rzeczywistych kole¿anek i przyjació³ek.
Jak wyglÂąda po przebudzeniu - to juÂż wie tylko ona, ewentualnie jej narzeczony czy jakoÂś tak :lol:

W kaÂżdym razie prawda wizualna z ekranu to na pewno naturalna uroda ale pewnie teÂż odrobinkĂŞ podkrĂŞcona :lol:

BrutalnoœÌ- có¿ jej zawód wymaga tego czasami, ¿eby kogoœ, jakiegoœ polityka potraktowaÌ szorsto, wyci¹gn¹Ì kilka informcji, komentarza itp.

BrutalnoœÌ w ¿yciu prywatnym ? - tak jak napisa³em na pocz¹tku, :arrow: pytanie do jej kole¿anek i przyjació³ek, narzeczonego i et cetera.
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

WizaÂżystĂłw w tvn pewnie majÂą dobrych-moÂże jest trochĂŞ podkrĂŞcona.
Co do charakteru to wydaje mi siĂŞ Âże praca w ogĂłlnopolskiej telewizji musi mieĂŚ wpÂływ na jej cechy charakteru i pewnie koledzy i koleÂżanki powoli przestajÂą mieĂŚ z niÂą kontakt-przestajÂą jÂą rozumieĂŚ :mhm: Poznaje nowych ludzi-a kto z kim przystaje...... :spiewa: :mhm: :spiewa: :mhm:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 9 gości