Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:Patrzcie go, jaki szczĂŞÂściarz :D
Takie zaszczyty go spotykajÂą :o
..sam w nie jeszcze nie wierzĂŞ :szalony:
..to takie ekscytujÂące uczucie :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Jaki bojaÂźliwy :D ZupeÂłnie niepotrzebnie ;)
Nie przejmuj siĂŞ Blackiem :D Ja jestem odwaÂżna :D
..byÂła na 'krĂłtkim wywalczonym urlopie' :D
Czyli, Âże dzisiaj ciÂąg dalszy urlopu :D Tyle, Âże w pracy? MoÂże byĂŚ 8)
Fajnie, Âże Agatka sobie odpoczĂŞÂła. Skoro urlop wywalczony, to znaczy, Âże bardzo jej na czasie wolnym zaleÂżaÂło :)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:
..byÂła na ‘krĂłtkim wywalczonym urlopie’ :D
Czyli, Âże dzisiaj ciÂąg dalszy urlopu :D Tyle, Âże w pracy? MoÂże byĂŚ 8)
..ale ja siĂŞ z tego powodu wcale nie cieszĂŞ :(
..wiemy Âże Agatka najprawdopodobniej musi siedzieĂŚ w pracy a my nie moÂżemy siĂŞ z niÂą 'widzieĂŚ' :(
..zwÂłaszcza jeÂśli siĂŞ liczyÂło na choĂŚby jednego live'a :(
..a tu sobota minĂŞÂła niedziela czasami lepiej siĂŞ zaczynala i.. aaa.. szkoda gadaĂŚ ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat, ale Ty masz wzglĂŞdem Agatki ÂśmiaÂłoœÌ … :) Ja bym w Âżyciu nie zapytaÂł jej o to, o co Ty zapytaÂłeÂś ;)
Ale skoro zdecydowaÂłeÂś siĂŞ juÂż pytaĂŚ, to mogÂłeÂś dopytaĂŚ, czy miÂło ten urlop spĂŞdziÂła, gdzie go spĂŞdziÂła, z kim … :lol:

No szkoda, ¿e tymczasem s³uch po niej zagin¹³ :/ Nie tak sobie wyobra¿a³em ten weekend :/ Czekajmy zatem, mo¿e tydzieù, dla wiêkszoœci œmiertelników roboczy, bêdzie dla nas radoœniejszy :)
Jaki bojaÂźliwy :D
A mo¿e dalekowzroczny, a skutkiem tej dalekowzrocznoœci jest przezornoœÌ? :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze: Ale skoro zdecydowaÂłeÂś siĂŞ juÂż pytaĂŚ, to mogÂłeÂś dopytaĂŚ, czy miÂło ten urlop spĂŞdziÂła, gdzie go spĂŞdziÂła, z kim … :lol:
Jak to z kim ;) z Funcky oczywiÂście ;) Obie zginĂŞÂły tego samego dnia ;) i tego samego dnia siĂŞ pojawiÂły ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Black Jack '62 pisze:obieÂżyÂświat, ale Ty masz wzglĂŞdem Agatki ÂśmiaÂłoœÌ … :) Ja bym w Âżyciu nie zapytaÂł jej o to, o co Ty zapytaÂłeÂś ;)
..zawsze kiedy klikam 'wyœlij' to od tego momentu modlê siê aby moja œmia³oœÌ Agatki cierpliwoœci nie po¿ar³a :rozglada:
..na razie siĂŞ udaje :P

..ale gdybym zrobiÂł tak jak napisaÂłeÂś.. :arrow:
Ale skoro zdecydowaÂłeÂś siĂŞ juÂż pytaĂŚ, to mogÂłeÂś dopytaĂŚ, czy miÂło ten urlop spĂŞdziÂła, gdzie go spĂŞdziÂła, z kim … :lol:
..odbieram to oczywiÂście jako Âżart :lol:
..i informujĂŞ ciĂŞ Âże maÂło bokĂłw nie pozrywaÂłem :devil:
No szkoda, ¿e tymczasem s³uch po niej zagin¹³ :/ Nie tak sobie wyobra¿a³em ten weekend :/ Czekajmy zatem, mo¿e tydzieù, dla wiêkszoœci œmiertelników roboczy, bêdzie dla nas radoœniejszy :)
..ale w tym sĂŞk Âże ja caÂły grudzieĂą mam do .. :xx:
..nie wiem czy bĂŞdĂŞ miaÂł takiego fuksa Âże uda mi siĂŞ wolnÂą chwilĂŞ zsynchronizowaĂŚ z wystĂŞpem Agatki ;( :roll:

..miaÂłem takÂą nadziejĂŞ Âże w ten weekend narobiĂŞ zapasĂłw ktĂłre mi wystarczÂą na dÂługo.. :neutral:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
joko ono
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 09:31

Post autor: joko ono »

niezÂłe ciacho z tej laseczki :P tylko w ogĂłle siĂŞ nie uÂśmiecha :uhh: nie ma jej kto uszczĂŞÂśliwiĂŚ?????
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

niezÂłe ciacho z tej laseczki :P
Nie wiem, czy taka opinia to powĂłd do radoÂści :mhm:
tylko w ogĂłle siĂŞ nie uÂśmiecha :uhh:
MaÂło jÂą widujesz ;)
nie ma jej kto uszczĂŞÂśliwiĂŚ?????
MyÂślĂŞ, Âże to nie twĂłj ,,biznes'' ;)
obieÂżyÂświat pisze:..ale w tym sĂŞk Âże ja caÂły grudzieĂą mam do .. :xx:
..nie wiem czy bĂŞdĂŞ miaÂł takiego fuksa Âże uda mi siĂŞ wolnÂą chwilĂŞ zsynchronizowaĂŚ z wystĂŞpem Agatki ;( :roll:
To gdzie ja teraz, jeÂśli nie tutaj, zobaczĂŞ (z poÂślizgiem czasowym) nowy Âładny sweterek Agatki? ;( Gdzie, jeÂśli nie tutaj usÂłyszĂŞ jej relacjĂŞ? ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze:Czyli, Âże dzisiaj ciÂąg dalszy urlopu :D Tyle, Âże w pracy? MoÂże byĂŚ 8)
:mhm: CzyÂżby ten stan trwaÂł nadal, dzisiaj chyba teÂż nie byÂło jej widaĂŚ :?
nowy Âładny sweterek Agatki
RzeczywiÂście , bardzo Âładny :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:[Czyli, Âże dzisiaj ciÂąg dalszy urlopu :D Tyle, Âże w pracy? MoÂże byĂŚ 8)
Gdzie, jeÂśli nie tu przeczytamy, Âże byÂła? ;(
ByÂła?! Czy jej nie byÂło?! Wie ktoÂś moÂże?!
joko ono pisze:niezÂłe ciacho z tej laseczki :P
ZwÂłaszcza, gdy jest w tej w kremowej ... marynarze :lol2:
Nigdy o niej w tych kategoriach nie myÂślaÂłem :D JuÂż gotĂłw byÂłem CiĂŞ zbesztaĂŚ, ale zablokowaÂło mnie na chwilĂŞ to okreÂślenie, ktĂłre w zasadzie brzmi bardzo rozkosznie, sÂłodko :P Ale o tak zacnej damie nie wypada jednak pisaĂŚ w ten sposĂłb ;)
joko ono pisze:tylko w ogĂłle siĂŞ nie uÂśmiecha :uhh:
No tak :? ale obiektywnie trzeba przyznaĂŚ Ci racjĂŞ, Âże do nas - widzĂłw maÂło siĂŞ uÂśmiecha :uhh:
JuÂż ewentualne przyczyny takiego stanu rzeczy wprawdzie przerabialiÂśmy ;)
:arrow: CaÂły limit uÂśmiechĂłw wyczerpuje prywatnie ;)
:arrow: NarzĂŞdziem pracy Agatki nie jest uÂśmiech, tylko sÂłowo :D
:arrow: UÂśmiech zbyt wiele zdradza, lepiej pozostaĂŚ niezwykle urzekajÂącÂą i tajemniczÂą zarazem ;)

INSPIRACJA ...
Nie kaÂżdy teÂż zasÂługuje na to, by mu uchyliĂŚ rÂąbka tajemnicy ;) Ale tak i jej jeden uÂśmiech promienisty na twarzy, szaroœÌ dnia jest w stanie przeÂłamaĂŚ ♥L♥

A jeÂśli niewiasta jest nieubÂłagana... W takiej sytuacji pozostajÂą tylko Âżebry :devil: Chyba wiesz, ze kobiety uwielbiajÂą byĂŚ bÂłagane ... o cokolwiek, byle je bÂłagaĂŚ, jak najczĂŞÂściej ÂżebraĂŚ o coÂś :devil:
nie ma jej kto uszczĂŞÂśliwiĂŚ?????
O to jednakowoÂż nie Tobie siĂŞ frapowaĂŚ :evil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Black Jack '62 pisze:
joko ono pisze:niezÂłe ciacho z tej laseczki :P
ZwÂłaszcza, gdy jest w tej w kremowej ... marynarze :lol2:
:> Panowie... :stop: przywoÂłujĂŞ Was do porzÂądku :ban:
Ale tak i jej jeden uÂśmiech promienisty na twarzy, szaroœÌ dnia jest w stanie przeÂłamaĂŚ ♥L♥
W rzeczy samej :P
Gdzie, jeÂśli nie tu przeczytamy, Âże byÂła? ;(
ByÂła?! Czy jej nie byÂło?! Wie ktoÂś moÂże?!

Z moich obserwacji wynika, Âże ni przez sekundĂŞ jej kobiecoÂści, Panny Agatty wczoraj nie byÂło :(
obieÂżyÂświat pisze:..ale w tym sĂŞk Âże ja caÂły grudzieĂą mam do .. :xx:
DaÂło siĂŞ to juÂż odczuĂŚ, niestety :(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Alchemik pisze:
Gdzie, jeÂśli nie tu przeczytamy, Âże byÂła? ;(
ByÂła?! Czy jej nie byÂło?! Wie ktoÂś moÂże?!

Z moich obserwacji wynika, Âże ni przez sekundĂŞ jej kobiecoÂści, Panny Agatty wczoraj nie byÂło :(
A dziÂś? A dziÂś ... a dziÂś? ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Black Jack '62 pisze:A dziÂś? A dziÂś ... a dziÂś? ;(
A wczoraj... a wczoraj... a wczoraj... to samo :? PrzepadÂła zgoÂła bez Âśladu Panna Agatta w tym ogĂłlnym zamieszaniu... nie bĂŞde pisaĂŚ jakim ;)
DziÂś raczej na to samo zanosi siĂŞ :mhm:
A czÂłek czeka z trwoÂżliwym odruchem w gotowoÂści, aÂż po cichu, niespodziewanie pojawi siĂŞ... :rozglada:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

:uhh: I nadal pozostaje czekaĂŚ nam w gotowoÂści :uhh: Nie zrobiÂła nam dzisiaj prezentu mikoÂłajkowego, nie pojawiÂła siĂŞ w oknie z widokiem na ryneczek :?
DostaÂłam dzisiaj propozycjĂŞ dzwonka na telefon ;) Dziecko siĂŞ pyta: MikoÂłaju, MikoÂłaju co ty robisz w naszym kraju, a MikoÂłaj odpowiada: Zbieram kwiatki dla Agatki, bo Agatka lubi kwiatki :D
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:[...] propozycjĂŞ dzwonka na telefon ;) Dziecko siĂŞ pyta: MikoÂłaju, MikoÂłaju co ty robisz w naszym kraju, a MikoÂłaj odpowiada: Zbieram kwiatki dla Agatki, bo Agatka lubi kwiatki :D
Bez sensu :> Jak zwykle w przypadku tego typu dzwonkĂłw :devil: Kwiatki z okazji MikoÂłajek :mhm: ChoĂŚ dla Agatki zawsze ... i bez okazji :P JeÂśli lubi kwiatki :D
Nie zrobiÂła nam dzisiaj prezentu mikoÂłajkowego
Z jednej strony oddycham z ulg¹, a to z tego powodu, ¿e nic, co z Agatk¹ w tivi zwi¹zane mnie nie omija, z drugiej strony, z³oœÌ mnie ogarnia, ¿e taki talent chowany jest przed publicznoœci¹, zaœ z trzeciej strony to najbardziej jest mi po prostu, po ludzku smutno z powodu tego naprzykrzaj¹cego siê i trwaj¹cego od tak dawna impasu w telewizyjnych relacjach naszych z Agatk¹ ;( Jakiœ zryw by siê przyda³ w tym kraju ludzi niepokornych ... taki z piskiem opon 8) To oczywiœcie przenoœnia :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 32 gości