Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Gal pisze:Alechemik, skad amsz ten adres e-mail?
O Asi wiem tyle, ze skonczyla politologie i nie w Warszawie. Nie wiem gdzie.
napewno @tvn.pl a reszty moÂżna siĂŞ przecieÂż domyÂśliĂŚ ;) i dokÂładnie,nie wszyscy odpisujÂą :( ale zawsz jest nadzieja,wiĂŞc dopĂłki siĂŞ nie napisze,nie bĂŞdzie siĂŞ wiedziaÂło i to pĂłjÂście na ÂłatwiznĂŞ jest wygodne :/

jestem zaskoczony,¿e przyjêli kogoœ,kto nie ukoùczy³ warszawskiej uczelni!ale tym,¿e nie dziennikarstwo to nie.Anita jest po filmoznawstwie i ca³kiem nieŸle no nie ;) tak wiêc Krynia dosta³a siê zapewne przez casting,albo zosta³a zauwa¿ona dziêki swojemu g³osowi :szalony: wykszta³ceniu - dobrym œwiadectwie :D i niebanalnej urodzie oczywiœcie :roll: i ta ca³a wybuchowa mieszanka,powoduje tyle chemii wokó³ niej ;)

co do jej studiĂłw w BiaÂłymstoku nie byÂłbym przekonany,nie zawsze tak jest,Âże studiuje siĂŞ w mieÂście,w ktĂłrym siĂŞ mieszka.mogÂłaby wiĂŞc byĂŚ rĂłwnieÂż zauwaÂżona dziĂŞki 'regionce' i wcale bym siĂŞ nie zdziwiÂł gdyby tak byÂło,bo do TVN24 trafiajÂą ludzie z regionalnej albo z radia.

Krynia w TVN24 jest tylko jedna,nie kaÂżdy dziennikarz TVN24 odpisze np Anita... :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Trzeba po prostu Aveo sprawdziĂŚ empirycznie :lol:
No nie ? ;) :lol2:

Adam chciaÂł adresu - no i jest :brawa:
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

nostromo pisze:Trzeba po prostu Aveo sprawdziĂŚ empirycznie :lol:
No nie ? ;) :lol2:
muszê siê w koùcu na to zdobyÌ!!a œwieta s¹ doskona³¹ okazj¹.teraz albo nigdy!

sÂą 4 osoby w TVN24,ktĂłrym chciaÂłbym zÂłoÂżyĂŚ Âżyczenia. :) i jednÂą z tych osĂłb jest oczywiÂście Krynia :) :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Aveo muszĂŞ ci przypomnieĂŚ Âże mit o biaÂłostockim pochodzeniu Asi powstaÂł na tyn forum i zostaÂł zdementowany przez Nel 500 .
Asia pochodzi z Siemiatycz.
Siemiatycze to nie jest duÂże miasto i wyrwanie siĂŞ z niego dla Kryni musiaÂło byĂŚ trudne.
To Âże znalazÂła siĂŞ w tvn24 zawdziĂŞcza swojemu zadko spotykanemu uporowi.
Uroda talent miÂła aparycjia teÂż sÂą waÂżne ale chart ducha tutaj miaÂł najwazniejsze znaczenie.
Wielu ludzi jest utalentowanych ale nie wszyscy odnoszÂą sukces.
Politologia -jest dziedzinÂą wiedzy jak najbardziej adekwatnÂą do wykonywania zawodu dziennikarza

Jak zapowiedzia³em ¿e Asi wyslê ¿yczenia tak zrobiê ....na odpowiedz raczej czeka³ nie bêdê mi³o by by³o jakby odpisa³a ale ma tak absorbuj¹c¹ pracê ¿e jak przeczyta wiadomoœÌ to ju¿ to mo¿na uwazaÌ za sukces
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

To Asia nie studiowaÂła dziennikarstwa????-to chyba nie pierwszy przypadek ze dziennikarzem jest osoba z wyksztaÂłceniem pokrewnym.
Wiem, ze Asia studiowala dziennikarstwo, nie skonczyla go chyba i potem politologie. Wcale nie ejst powiedziane, ze dziennikarze, zwlaszcza reporterzy maja byc po dziennikarstwie. Ci co studiowali sami mowia (w tym Asia), ze te studia nie maja nic wspolnego z pradziwym dziennkarstwem.
napewno @tvn.pl a reszty moÂżna siĂŞ przecieÂż domyÂśliĂŚ ;) i dokÂładnie,nie wszyscy odpisujÂą :( ale zawsz jest nadzieja,wiĂŞc dopĂłki siĂŞ nie napisze,nie bĂŞdzie siĂŞ wiedziaÂło i to pĂłjÂście na ÂłatwiznĂŞ jest wygodne :/
Zawsze moze byc tvn24.pl albo iti.pl ;-)
Tak czy inaczej powodzenia.
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Wiesz wieeeele Gal :lol:

¯ycie idzie tak dynamicznie, ¿e teoria nie nad¹¿a niestety.
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

To ze teoria z praktykÂą nie ma zbyt wiele wspĂłlnego to Âświeta prawda.
Jestem po technikum budowlanym i sam przekonaÂłem siĂŞ na wÂłasnej skĂłrze.
Czyli Asia by³a tak ambitna ¿e profesorowie nie byli w stanie zaspokoiÌ jej g³ód wiedzy-mówi³em ze to ambitna dziewczyna :brawa:
:brawa:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Wiecie co? Tak sobie szpera³am po google i po wpisaniu "Joanna Kryùska" wyskoczy³o mnóstwo , naprawdê mnóstwo ró¿nych linków do stron Sanepidu w Bia³ymstoku, i wynika z nich, ¿e niejaka Joanna Kryùska by³a ich rzecznikiem prasowym :mhm: Wiêc , albo to Joasia, i mo¿na domniemywac, ¿e ma, b¹d¿ mia³a coœ z Bia³ymstokiem bli¿ej wspólnego, albo ktoœ kto pisa³ kiedyœ w tym w¹tku o jej pochodzeniu z Bia³egostoku opiera³ siê na tych ¿ród³ach z google, które mog¹ nie mieÌ nic wspólnego z Joasi¹ , a z jak¹œ inna pani¹ o tym samym imieniu i nazwisku.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Te¿ kiedys szuka³am w google nt Joasi i ma³o by³o tych wyników ;( W¹tpie, ¿eby chcia³a ujawniÌ ca³¹ prawde o sobie. Marzy mi sie wywiad z ni¹, gdzie pytania zahacza³yby o prywatnoœÌ. :D Trzeba namówic jakiegos "dziennikarza" z tego forum by dla swojej strony zorganizowa³ coœ takiego. :D A ³adni dziennikarze powinni czêœciej pojawiaÌ sie na wizji np taki Jakub Loska.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ta Pani z sanepidu to raczej nie Joasia-wydaje mi siĂŞ ze to nieszczĂŞÂśliwy zbieg okolicznoÂści.
Wydaje siĂŞ Âże od poczatku interesowaÂła siĂŞ politykÂą i raczej w sprawy sanitarne dziewczyna by siĂŞ nie pchaÂła.
Znam sprawĂŞ z goglem i mogĂŞ dodaĂŚ ze rĂłwnierz jest businesmenka i chodowca psĂłw z tym samym nazwiskiem. :spiewa:
:spiewa:
Wydaje mi siê ze Asia bardzo sobie ceni swoj¹ prywatnoœÌ i raczej sama nic nie bêdzie ujawniaÌ ,wiêc musimy liczyÌ ¿e jej znajomi bêd¹ przekazywali nam informacje na jej temat.
Znajomych ma raczej subtelnych wiêc na temat Kryni bêd¹ kr¹¿y³y plotki ,od czasu do czasu przez blizej nieokreœlonych ludzi dementowane.
NajlepszÂą metodÂą zeby siĂŞ coÂś dowiedzieĂŚ to samemu rozpowszechniac plotki wtedy mozna liczyĂŚ ze ktoÂś ze znajomych Krynki siĂŞ wkurzy i powie jaka jest prawda :mhm: :mhm:

[ Dodano: Pon Gru 11, 2006 8:51 am ]
Krynia o poranku :mhm: :mhm:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Gal,dziĂŞx za powodzenia :) przydadzÂą siĂŞ!

uwielbiam w google to,¿e nazwiska,które nas interesuj¹ ;) przebijaj¹ siê przez najró¿hniejsze sfery ¿ycia np Ani Jot.jest równie¿ technikiem weterynarii...wiêêêc,ale nie mo¿na wykluczyÌ,¿e Krynia nie ma nic wspólnego z tym sanepidem dopóki nie zrobi siê ksi¹¿eczki :D tzn dopóki dane siê nie potwierdz¹.

no prosze,Krynia i poranku,a ja myœla³em,¿e jestem pierwszy,który zobaczy³ jej pocz¹tek pracy,kiedy to pojawi³a siê na wizji jako pierwsza zaczynaj¹c Dn¯.W studiu Ania Jot.,w terenie-w sejmie Krynia,czegó¿ chcieÌ wiêcej? :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Aveo myslisz ¿e Asia bez ksi¹¿eczki sanepidu nie mo¿na byÌ dziennikarzem-sorry trochê œwirujê.
Czyli Aniê mozna podejrzewaÌ o wstrzykiwanie kobiet¹ w ci¹¿y leków dla koni
Obrazek
AsiĂŞ wygnali wczeÂśnie rano z domu ,ale nie tylko jÂą gdyÂż Beata Tadla prowadziÂła poranne serwisy.chociaÂż byÂło to dla mnie duze zaskoczenie gdyÂż ostatnimi czasy Asia zaczynaÂła pracĂŞ nieco pĂłzniej .
Jestem ciekawy jak zawansowane sÂą przygotowania do ÂświÂąt w Kryni domu w warszawie,bo wcale nie jest powiedziane Âże dziewczyna bĂŞdzie mogÂła pojechaĂŚ na ÂświĂŞta do Siemiatycz do rodzicĂłw.
Mam nadziejê ¿e w œwiêta dadz¹ Asi odpocz¹Ì
Obrazek

[ Dodano: Wto Gru 12, 2006 11:32 am ]
Dzisiaj Asia ma biaÂły golf -jak ta dziewczyna kocha golfy .W prezencie od naÂżeczonego pewnie dostanie .............golf Obrazek

Uwielbiam capsy w ktĂłrych Asia robi buÂżkĂŞ....czujĂŞ sie onieÂśmielonyObrazek

Obrazek


uwielbia KryniĂŞ rĂłwnieÂż w ekstazie

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Wto Gru 12, 2006 2:31 pm ]
Jezysicku znĂłw wygnali JoasiĂŞ na paskudnÂą pogodĂŞ. dla niewtajemniczonych teraz w Warszawie pada mokry Âśnieg ,dotego jest wietrznie -Kogo interesuje Âże urzĂŞdnicy skarbowi protestujÂą ,bo co -ludzie ÂłapĂłwek nie pÂłacÂą czy wszyscy popÂłacili podatki i nie ma sie do kogo doczepiĂŚ. No tego jeszcze nie byÂło rozumiem ze listonosze ale oni ...........

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ten golfik jakby byÂł lekko rĂłzowawy ,Âślicznie wyglada na otwartej przestrzeni

[ Dodano: Wto Gru 12, 2006 3:53 pm ]
Prosze bardzo to juÂż czwarty temat ktĂłry podjeÂła Joasia dzisiejszego dnia .
Najpierw by³ a sprawa obecnosci w sejmie karanych pos³ów ,potem wolnosÌ s³owa ,potem strajk u¿êdników skarbowych a teraz sprawa bezdomnego który nazwa³ po imieniu Kaczynskiego-S¹d uzna³ ¿e do Kaczyùskich mo¿na mówiÌ po imieniu :spiewa: :spiewa:

Niestety warunki w Warszawie nie ulegÂły poprawieObrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ciekawe dlaczego budynek na przeciwko bardzo zle mi siĂŞ kojaÂży :spiewa: bardzo nie mile znajomy.Jak mnie sÂądzili to Asia nie relacjonowaÂła tego wydazenia trochĂŞ mi smutno z tego powodu. :spiewa:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

sÂądzili ciĂŞ? :shock: gdyby Krynia o tym wiedziaÂła,najpierw miaÂłbyÂś wywiad w TVN24,headline'y byÂłyby podpisane Adam w sÂądzie itp,miaÂłbyÂś rozmowĂŞ w studio w DnÂŻ z AniÂą Jot.,ÂłokieĂŚ na podbrudku i przepadÂłbyÂś bratku :devil:
moja przygoda w s¹dzie by³a taka,¿e kiedy poszliœmy tam z klas¹,zaksztusi³em siê,zacz¹³em ca³y czas kaszleÌ i resztê rozprawy przekaszla³em w poczekalni ;( pech...

Âświetnie dziÂś Âśledzisz pracĂŞ naszej ulubionej reporterki!nieÂźle sobie radzi 8) czy to ten sam parasol ze zdjĂŞĂŚ ZeTek-a? :D sama go biedaczka 3ma :(
hm z tych capsĂłw wynika,Âże Krynia non-stop w ekstazie,duÂżo magnezu Âłyka :D a ta starsza kobieta w blond wÂłosach siĂŞ koÂło niej krĂŞci i nagrywa na taÂśmy prawdy :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jak mnie sadzili to prawdopodobnie Asia nie byÂła jeszcze dziennikarkÂą :mhm:
A miaÂła by co relacjonowaĂŚ -kazdy opowiadaÂł co innego :spiewa: :spiewa:
Ale juÂż jestem wpeÂłni zresocjalizowany i wogĂłle dobry ze mnie chÂłopak.
Uwielbiam KryniĂŞ i AniĂŞ Jot ale niechciaÂł bym ponownie tego powtarzaĂŚ ,nawet jesli czesto obie panie wzywaÂły by mnie na rozmowĂŞ :mhm:

Z parasolem jest taka historia ¿e Asia przeprowadza³a wywiad z goœciem od skarbówki ,on mia³ wolne rece a Asia musia³a trzymaÌ parasol i mikrofon ,musia³a zadawaÌ pytania i jeszcze walczyÌ z nieprzyjemn¹ pogod¹ -Ale niektórzy mê¿czyzni ti chamy -brak s³ów :ban: :ban:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

:brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
A dzisiaj Asia w Dniu na ÂŻywo. :D :D Moje gratulacje. W takim waÂżnym dniu prowadzenie DnÂŻ to naprawdĂŞ zaszczyt. Zobaczymy jak sobie poradzi, mam nadziejĂŞ, Âże dobrze. :D
Ciesze siĂŞ, Âże TVN24 nie funduje nam przez caÂły tydzieĂą tych samych 'gwiazd', tylko daje szansĂŞ wykazania siĂŞ mÂłodszym.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości