TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

TVP to pionek w rĂŞkach politykĂłw, kaÂżda ekipa rzÂądzi niÂą jak chce ( a nie jak trzeba ) i dlatego tak marnie wypada na tle innych stacji bo jest tak zaÂłgana Âże szok!
To takie ksero - ciÂągle w nieudolny sposĂłb kopiuje programy z innych stacji (np. Supertalent - kiepska mutacja Idola, Biuro kryminalne - pseudodokument z aktorami w roli policjantĂłw, czyli kopia W-11 itd. itd.)
ÂŻenada, prawie w ogole nie oglÂądam tego.
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

anty-moher pisze:TVP to takie ksero - ciÂągle w nieudolny sposĂłb kopiuje programy z innych stacji (np. Supertalent - kiepska mutacja Idola, Biuro kryminalne - pseudodokument z aktorami w roli policjantĂłw, czyli kopia W-11 itd. itd.)
Coœ mi siê wydaje, ¿e tych itd by Ci ju¿ brak³o :] . Je¿eli nie masz o czymœ pojêcia, to po co piszesz... Otó¿ "Biuro kryminalne" nie jest pomys³em TVP i nie skopiowali tego z TVN, ale zakupili niemieck¹ licencjê, a w formacie jest zaznaczone, ¿e rolê policjantów odgrywaj¹ aktorzy. "Supertalent" równie¿ powstawa³ na licencji - holenderskiej, a TVP zakupi³a ja, poniewa¿ udzia³y, jakie program osi¹gn¹³ w Holandii dawa³y szansê sukcesu formatu w Polsce - takie s¹ zwyk³e prawa rynku telewizyjnego.

Jednak skoro tak mĂłwisz to plagiatach TVP, to moÂże warto zauwaÂżyĂŚ, Âże TVN teÂż nie byÂł pionierem na polskim rynku telewizyjnym, jeÂśli chodzi o formaty court show ("SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska") :)
elfika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 14:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: elfika »

TVP 1 oraz TVP 2 tak wszystko papuguje od TVN ,¿e a¿ brak s³ów .
Nawet w Pytaniu na Âśniadanie . Podobne jest ono jak dwie krople wody do DzieĂą dobry TVN. Jak moÂżna!!!!! :devil: :spiewa: :evil: :klamca:
Zgadzam siĂŞ w 100% ze sÂłowami macgywera.RĂłwnieÂż uwaÂżam ,Âże TVP zeszÂło na tzw.,,psy''.
maciek b.
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 09 sty 2007, 06:48

Post autor: maciek b. »

TVP 1 oraz TVP 2 tak wszystko papuguje od TVN ,¿e a¿ brak s³ów .
No có¿, mnie to akurat nie dziwi :rozglada: "Kopiuje" siê NAJLEPSZYCH- a to stwierdzenie nie wymaga ju¿ ¿adnego uzasadnienia :stop:
TVN teÂż nie byÂł pionierem na polskim rynku telewizyjnym, jeÂśli chodzi o formaty court show ("SĂŞdzia Anna Maria WesoÂłowska") :)
Zgadzam siê. Jeœli siê nie mylê :mhm: , to wczeœniej Polsat mia³ program tego typu (nazwy nie pamiêtam). :rozglada: Z t¹ tylko ró¿nic¹, ¿e jeœli TVN zabiera siê za jak¹œ produkcje to robi to na wysokim poziomie. A widzowie (i nie tylko; tu patrz: iloœÌ nagród przyznawan¹ przez ró¿ne gremia) to doceniaj¹ :brawa: :tanczy:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no bo tvn to professska a polsat choĂŚby nie wiem jakÂą miaÂłby miaÂł licencje hitu z zagranicy zawsze zmaÂści wykonaniem, jedyne co im sie udalo to odtworzyc seriale hitowe za co im chwala< prison, gotowe, chirurdzy> poraÂżka to chce byc piekna na pewno i w sumie jak oni spiewaja tez sie nie zachwycam co drugi/a faÂłszuje ile mozna tego sluchaĂŚ?:P
TVN innowacja i nowoczesność...
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Prezesem Telewizji Polskiej zostaÂł Andzej UrbaĂąski . MyÂślĂŞ , Âże to zÂła decyzja dla TVP . Polityk nie powinien kierowaĂŚ telewizjÂą . I co by nie mĂłwiĂŚ TVP w rĂŞkach PiS .
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
cfc_champion
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: środa 01 lis 2006, 21:08
Kontakt:

Post autor: cfc_champion »

KaÂżda telewizja - czy to publiczna i komercyjna nie nie powinna, lecz nie moÂże byĂŚ pod zwierzchnictwem polityka.

Moim zdaniem TVP powinno byÌ ca³kowicie uniezale¿nione od polityków. Redakcja powinna wybieraÌ prezesa na 5 - cio letni¹ kadencjê. Ale niestety to niemo¿liwe, TVP to spó³ka skarbu paùstwa.
Kamil Durczok, Justyna Pochanke, Anita Werner i Grzegorz Kajdanowicz oraz Beata Tadla i Piotr Marciniak
Fakty - codziennie o 19:00 w TVN
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Szykuje siĂŞ kolejny muzyczno-taneczny program w telewizji:
Telewizyjna Jedynka przygotowuje autorski wielki show taneczno-muzyczny, ktĂłry ma byĂŚ najwiĂŞkszÂą atrakcjÂą jesiennej ramĂłwki stacji. GwiazdÂą programu bĂŞdzie Natasza UrbaĂąska.
Program bĂŞdzie nowoÂściÂą jesiennej ramĂłwki TVP1, pojawiÂą siĂŞ w nim Âświatowe gwiazdy i Âświatowe przeboje muzyczne. TVP1 jest w trakcie prac zwiÂązanych z wielkim show taneczno-muzycznym, ktĂłrego twarzÂą bĂŞdzie Natasza UrbaĂąska. TwĂłrcÂą nowego programu jest Janusz JĂłzefowicz.

- Nowy program, ktĂłry pojawi siĂŞ w jesiennej ramĂłwce Jedynki jest naszym autorskim pomysÂłem. CieszĂŞ siĂŞ, Âże nowÂą gwiazdÂą TVP1 bĂŞdzie wÂłaÂśnie Natasza UrbaĂąska. Jest utalentowanÂą, Âświetnie taĂączÂącÂą i ÂśpiewajÂącÂą artystkÂą. W naszym programie oprĂłcz Nataszy UrbaĂąskiej goÂściĂŚ bĂŞdÂą takÂże inne Âświatowe gwiazdy - zdradza MaÂłgorzata RaczyĂąska, szefowa telewizyjnej
ÂŹrĂłdÂło: media2.pl
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Za du¿o ju¿ tego taùca w telewizji. Program wymyœli³a tvp wiêc wg mnie nie bêdzie to ¿aden hit tylko klapa roku. I zamiast wzi¹Ì nowe osoby to promuj¹ ju¿ te dobrze znane. Bez sensu.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

W naszym programie oprĂłcz Nataszy UrbaĂąskiej goÂściĂŚ bĂŞdÂą takÂże inne Âświatowe gwiazdy
A odkÂąd to Natasza UrbaĂąska jest ÂświatowÂą gwiazdÂą ? :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Zgadzam siĂŞ z qmate - juÂż za duÂżo taĂąca bĂŞdzie w telewizji. "Taniec z gwiazdami", "You can dance - po prostu taĂącz!", "Taniec na lodzie", autorski show TVP1 no i jeszcze 1 wrzeÂśnia Eurovision Dance Contest. :? Jak Âżadna stacja - oprĂłcz TVN, ktĂłry wprowadziÂł "TZG" - nie miaÂła taĂąca to teraz wszystkie chcÂą go mieĂŚ u siebie (oprĂłcz Polsatu). Widzowie pewnie szybko siĂŞ znudzÂą.

Autorski program TVP - to mĂłwi samo za siebie. :twisted: No ale zobaczymy jesieniÂą.

Co do "TaĂąca na lodzie" TVP2 to dzisiejszy "Fakt" donosi, iÂż program poprowadzi Tatiana Okupnik. "Wokalista Âświetnie sobie poradziÂła z konferansjerkÂą na Festiwalu w Opolu, wiĂŞc wÂładze TVP wierzÂą, Âże i teraz jej dobrze pĂłjdzie. Widok Tatiany odzianej w bÂłyszczÂącÂą kreacjĂŞ i w kusej spĂłdniczce jak krĂŞci spirale na ÂłyÂżwach z pewnoÂściÂą zmrozi niejednego widza". A ciekawe jak z uczestnikami? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

pawell pisze:"Fakt" donosi, iÂż program poprowadzi Tatiana Okupnik. "jak krĂŞci spirale na ÂłyÂżwach z pewnoÂściÂą zmrozi niejednego widza".
No có¿, Fakt nawet nie wie, co pisze... Mogliby siê chocia¿ zorientowaÌ, ¿e prowadz¹cy (podobnie, jak w TzG jest duet) nie je¿d¿¹ na ³y¿wach, a na lód wchodz¹ tylko na rozwiniêtym dywanie. W¹tpiê, by zmieni³o siê to w polskiej wersji. Poza tym, jakoœ nie wierzê w to, ¿e Tatiana bêdzie prowadz¹c¹ (te wielokrotne rewelacje Faktu nie daj¹ o sobie zapomnieÌ).

Co do uczestnikĂłw, to pewnie TVP zmusi swoich prezenterĂłw i aktorĂłw serialowych. Wszak nawet w TVN dyrekcja czasami zmuszaÂła swoich pracownikĂłw do wystĂŞpu w "TaĂącu" (mĂłwiĂŞ np. o Miszczaku, ktĂłry kazaÂł Rusin taĂączyĂŚ).

A - polecam filmik z zagranicznej wersji (chyba norweskiej) "TaĂąca na lodzie", ktĂłry pokazuje, jak ten program jest niebezpieczny dla zdrowia i Âżycia uczestniczÂących w nim osĂłb - http://www.wrzuta.pl/film/fjzGUV8p9v
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

WÂłaÂśnie teÂż mi nie pasowaÂło to co "Fakt" napisaÂł. :mhm: Ale nie byÂłem pewny jak to jest. :) "Fakt" to "Fakt" - niestety. :/
podmark pisze:A - polecam filmik z zagranicznej wersji (chyba norweskiej) "TaĂąca na lodzie", ktĂłry pokazuje, jak ten program jest niebezpieczny dla zdrowia i Âżycia uczestniczÂących w nim osĂłb - http://www.wrzuta.pl/film/fjzGUV8p9v
UÂła :? przeraÂżajÂące. Po takiej sytuacji nigdy na miejscu gwiazd nie zgodziÂłbym siĂŞ uczestniczyĂŚ w "TaĂącu na lodzie". :uhh: AÂż ciarki przechodzÂą...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Medialink.pl podaje szczegó³y szo³ Urbaùskiej. Mnie osobiœcie w ogóle to nie zainteresuje :nie:

Nowe show TVP1 z UrbaĂąskÂą i JĂłzefowiczem

Za miesiÂąc telewizyjna Jedynka rozpocznie emisjĂŞ nowego show muzycznego „Przebojowa noc”, ktĂłrego gospodarzami bĂŞdÂą Natasza UrbaĂąska i Janusz JĂłzefowicz. W programie znane osoby wykonywaĂŚ bĂŞdÂą najpopularniejsze utwory z ró¿nych krajĂłw.
Jak zapowiadajÂą twĂłrcy show, kaÂżdy odcinek poÂświĂŞcony bĂŞdzie muzyce innego kraju. Podczas programu widzowie wybiorÂą swojÂą ulubionÂą piosenkĂŞ. Co tydzieĂą w „Przebojowej nocy” prezentowanych bĂŞdzie w sumie 14 utworĂłw. – ChciaÂłbym, Âżeby byÂł to program kierowany do widowni wielopokoleniowej – tÂłumaczy Janusz JĂłzefowicz.

OprĂłcz Nataszy UrbaĂąskiej i Janusza JĂłzefowicza w programie pojawi siĂŞ takÂże artysta z kraju, ktĂłremu poÂświĂŞcony bĂŞdzie kolejny odcinek. – W tej chwili trwajÂą rozmowy z nimi. Mamy nadziejĂŞ pozyskaĂŚ istotne nazwiska z poszczegĂłlnych regionĂłw Âświata – mĂłwi JĂłzefowicz. Piosenki wykonywaĂŚ bĂŞdÂą takÂże polscy artyÂści, dziennikarze, sportowcy i politycy.

Program zak³ada interaktywnoœÌ przez wspólne œpiewania i taniec. Podczas wykonywania ka¿dej piosenki na ekranie pojawi siê jej tekst, co umo¿liwi widzowi aktywne uczestnictwo w widowisku.

„Przebojowa noc” nadawana bĂŞdzie na Âżywo w niedzielĂŞ o godz. 21.10, poczÂąwszy od 9 wrzeÂśnia. Program emitowany bĂŞdzie w dwĂłch odsÂłonach, kaÂżda z nich potrwa 40 minut. TVP1 wyemituje 16 odcinkĂłw show.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość