[TVN] Mamy Cię!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

arrow.pablo pisze: ten byÂł najgorszy ze wszystkich, beznadziejny byÂł tez z DominikÂą OstaÂłowskÂą (?) w ktorym nie wiem o co chodziÂło, bo pod marketem spotkaÂła kogoÂś tam, a w markecie wszyscy jej bili brawo :? ,
W tym ¿arcie chodzi³o o to, ¿e przyjació³ka-menad¿erka (znaj¹ siê od lat), z któr¹ jecha³a na zakupy niby nagle mia³a zdolnoœÌ do przewidywania przesz³oœci (wspomina³a coœ o konwaliach - i chwilê potem sta³ facet z konwaliami, jecha³ przed nimi grat - mówi³a, ¿e zaraz bêdzie dymiÌ i kierowca siê wœcieknie - i tak siê sta³o, wspomina³a o najnowszej ksi¹¿ce Szczepkowskiej i nagle ta osoba siê pojawi³a w hipermarkecie).

Tylko, Âże OstaÂłowskiej jednym uchem to wchodziÂło, a drugim wychodziÂło i nie kojarzyÂła faktĂłw. Nic dziwnego nie wyczuÂła przez co gÂłupio to wyszÂło. Ja teÂż nie wiedziaÂłem na poczÂątku o co chodziÂło, ale to w studiu wytÂłumaczyli. A owacje w hipermarkecie to dla ogÂłupienia chyba. I tak strasznie drĂŞtwy gag.
arrow.pablo pisze: te udane to z KurowskÂą, TrojanowskÂą, OlgÂą BoĂączyk (rewelacja) i Nejmanem, tyle pamiĂŞtam, moze ktoÂś jeszcze coÂś dorzuci? :arrow:
Ja siĂŞ najbardziej uÂśmiaÂłem przy Sojce. Dobre teÂż z Markowskim i Wodeckim. Sporo tego jeszcze byÂło, tylko Âże juÂż nie pamiĂŞtam :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

kamuii pisze:delÂąg to chyba nie jedyne osoby ktĂłre wiedziay wedlĂłg mnie wiedziaÂł teÂż Linda
Zawsze tak piszesz, czy to z poÂśpiechu? :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Pewnie juÂż o tym pisaliÂście, ale ja napisze tylko, Âże siĂŞ cieszĂŞ bo widziaÂłem zwiastun "Mamy CiĂŞ" i o ile dobrze zauwaÂżyÂłem w najbliÂższÂą niedzielĂŞ "wrobiÂą" BeatkĂŞ ChmielowskÂą-Olech ("Teleexpress"). WidziaÂłem fragment wiĂŞc nie jestm do konca pewnien czy to Ona.

Z PewnoÂściÂą pojawi siĂŞ tam Anita Werner ktĂłrej coÂś zrobÂą w windzie. :D

Nie wiem kto pojawi sie jako trzeci bo jak mowie widziaÂłem samÂą koncĂłwke zwiastunu. :(
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

literĂłwki czĂŞsto bo mam zrypanÂą klawiaturĂŞ "L" czasem nie wskakuje blĂŞdy ort zawsze ;) (tzn zaleÂży od sÂłowa oczywiscie :) )
delÂąg z poÂśpiechu a moÂże go nie lubiĂŞ :) kto to wie :)

btw najlepsze byo z Wieczorkowskim z Barcisiem teÂż niezÂłe a i jeszcze byÂła taka piosenkarka tzn wyjec operowy przeprowadzaÂł z niÂą wywiad koleÂś ktĂłry ciÂągle zasypiaÂł teÂż byÂło sooper ;)
Android <3
Kubuś Puchatek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: piątek 06 sie 2004, 16:35
Lokalizacja: Lasek

Post autor: Kubuś Puchatek »

mac pisze:Osoba numer 1 do wkrĂŞcenia to Rymanowski, potem Redo, a na 3 miejscu pani Werner. :D
A jednak Anitka okazaÂła siĂŞ numerkiem 1! :lol: JuÂż sie nie mogĂŞ doczekaĂŚ niedzieli!
Pozdrowionka – Kubulek

Kiedy niesiesz przyjacielowi baryłkę miodu w prezencie urodzinowym, nie wyjedz po drodze jej zawartości.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

ArO pisze:Pewnie juÂż o tym pisaliÂście, ale ja napisze tylko, Âże siĂŞ cieszĂŞ bo widziaÂłem zwiastun "Mamy CiĂŞ" i o ile dobrze zauwaÂżyÂłem w najbliÂższÂą niedzielĂŞ "wrobiÂą" BeatkĂŞ ChmielowskÂą-Olech ("Teleexpress"). WidziaÂłem fragment wiĂŞc nie jestm do konca pewnien czy to Ona.
Tak to ona. Z tego co widziaÂłem wkrĂŞcaĂŚ jÂą bĂŞdÂą Maciej OrÂłoÂś (kierowca) i MaÂłgorzata WyszyĂąska (siedzÂąca z tyÂłu i bĂŞdzie w studiu).
ArO pisze: Nie wiem kto pojawi sie jako trzeci bo jak mowie widziaÂłem samÂą koncĂłwke zwiastunu. :(
Trzecim bĂŞdzie jakiÂś starszy facet- Jan Kociniak albo ktoÂś w tym stylu.

Na forum gazeta.pl pojawiÂły siĂŞ posty "wtajemniczonego", ktĂłry wypisaÂł kto bĂŞdzie wrabiany w tej edycji oraz wyjawiÂł kilka tajemnic programu. Moderator na czyjÂś wniosek je skasowaÂł. CzytaÂł ktoÂś te wypowiedzi i co zapamiĂŞtaÂł, bo ja niewiele.

PisaÂł m.in. o tym, Âże Werner byÂła wrabiana w windzie.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak Anitka w niedzielĂŞ o godz.20.00
JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ. :lol: :lol: :cry: :cry:

Ryman nie wkrĂŞcÂą bo jest za sztywny i nie nadajĂŞ siĂŞ do takiego programu. Poza tym on nie jest ÂżadnÂą gwiazdÂą. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Redo teÂż nie jest gwiazdÂą ktĂłrÂą wkrĂŞcenie mogÂłoby byĂŚ ciekawe.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

To musze oglÂądaĂŚ, chyba po raz pierwszy pojawiÂą siĂŞ tam dziennikarze innych stacji. Zazwyczaj kaÂżda stacja telewizyjna lansuje w takich programach obok gwiazd filmu i muzyki wÂłasnych dziennikarzy. To oÂże byĂŚ ciekawe :twisted:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Mnie to teÂż zdziwiÂło, Âże pojawi siĂŞ tam Chmielowska a bĂŞdÂą wkrĂŞcaĂŚ jÂą OrÂłoÂś i WyszyĂąska. WidaĂŚ, Âże ten program nie ma hamulcĂłw aby pokazywaĂŚ ludzi z innych stacji.

Ja chciaÂłbym aby wkrĂŞcili KubĂŞ WojewĂłdzkiego lub Tomka Lisa ale to ostatnie to napewno jest niemoÂżliwe.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

michos pisze:Mnie to teÂż zdziwiÂło, Âże pojawi siĂŞ tam Chmielowska a bĂŞdÂą wkrĂŞcaĂŚ jÂą OrÂłoÂś i WyszyĂąska. WidaĂŚ, Âże ten program nie ma hamulcĂłw aby pokazywaĂŚ ludzi z innych stacji.
Ja juÂż wczeÂśniej miaÂłem odczucie, Âże sÂą ponad granicami. Wrabianie aktorĂłw Klanu i ZÂłotopolskich czy posÂługiwanie siĂŞ MÂłynarskÂą byÂło tego dowodem.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

michal pisze:
ArO pisze:Pewnie juÂż o tym pisaliÂście, ale ja napisze tylko, Âże siĂŞ cieszĂŞ bo widziaÂłem zwiastun "Mamy CiĂŞ" i o ile dobrze zauwaÂżyÂłem w najbliÂższÂą niedzielĂŞ "wrobiÂą" BeatkĂŞ ChmielowskÂą-Olech ("Teleexpress"). WidziaÂłem fragment wiĂŞc nie jestm do konca pewnien czy to Ona.
Tak to ona. Z tego co widziaÂłem wkrĂŞcaĂŚ jÂą bĂŞdÂą Maciej OrÂłoÂś (kierowca) i MaÂłgorzata WyszyĂąska (siedzÂąca z tyÂłu i bĂŞdzie w studiu).
.

Tak mi sie wydawaÂło, Âże to WyszyĂąska z tyÂłu no, ale dosÂłownie 5 sekund widziaÂłem i nawet nie zdÂąrzyÂłem sie przyjÂżeĂŚ czy to jest Beata wrabiana.

Super, Super, Super, Super, Super, Super, Super, Super, Super,

Bardzo sie cieszĂŞ, Âże bedzie Beata bo to moja (wraz z HoleckÂą) ulubiona prezenterka tv.
:D :D :D :D :D :D :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

MoÂże PieĂąkowskÂą albo Durczoka by wkrĂŞcili lub :twisted: WarakomskÂą. :twisted: :twisted: :twisted:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

doktorfaustus1 pisze:To musze oglÂądaĂŚ, chyba po raz pierwszy pojawiÂą siĂŞ tam dziennikarze innych stacji. Zazwyczaj kaÂżda stacja telewizyjna lansuje w takich programach obok gwiazd filmu i muzyki wÂłasnych dziennikarzy. To oÂże byĂŚ ciekawe :twisted:
Ja uwa¿am, ¿e to dobrze i¿ szefostwo pozwala na udzia³ w programach rozrywkowych innych stacji. Wydaje mi sie, ¿e Wyszyùska z Or³osiem musieli dostaÌ zgode szefostwa chocia¿ z tym programem to ró¿nie bywa.

Nie jest nowoÂściÂą, ze prezentarzy TVP np. Kasia Dowbor czy Agata MÂłynarska pojawiajÂą sie w konkurencji. I to nie raz.

TrochĂŞ gÂłupio by byÂło gdyby byÂły takie zakazy bo przecieÂż wiadomo, ze ludzie lubiÂą dziennikarzy nie tylko z TVN i chcÂą takÂże innych zobaczyc.
:D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No nie pierwszy raz wystĂŞpuje ktoÂś obcy.

MÂłynarska + Kurowska
OstaÂłowska
Stockinger
Trojanowska
StuÂżyĂąska
Nejman
Przybylska
Olejnik
Milowicz
BoĂączyk
Ostrowska-KrĂłlikowska
Moller
BarciÂś
Wieczorkowski
Ostatnio zmieniony niedziela 05 wrz 2004, 12:56 przez Marcin, łącznie zmieniany 1 raz.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MĂłwiÂłem o dziennikarzach, a nie o gwiazdach czasowo wystĂŞpujÂących w serialach nadawanych w TVP. Wszak graja rĂłwniez gdzie indziej. MÂłynarskiej i Dowbor nie widziaÂłem, a Olejnik nie pracowaÂła wĂłczas jeszcze w TVP i wogĂłlĂŞ jej udziaÂł w tym programie byÂł ÂżenujÂący.
Cóz pani Moniko, dziêkujemy za wspó³pracê - mówi prezez Walter- nie bêdzie pani juz u nas rozmawia³a z politykam, ale mamy dla pani now¹ propozycjê -hit sezonu, program Mamy Ciê!
AÂż boki zrywam ze Âśmiechu. :evil: :evil: :evil:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości