1 września rusza nowe studio TVN24

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

marcin_pabianice pisze:
Filip pisze:Czy komuÂś wiadomo, jak bĂŞdzie mozna to TV Biznes odbieraĂŚ?
Cyfra+, HotBird, niektĂłre kablĂłwki
BĂŞdzie moÂżna oglÂądac teÂż przez internet
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

marcin_pabianice pisze:
Filip pisze:Czy komuÂś wiadomo, jak bĂŞdzie mozna to TV Biznes odbieraĂŚ?
Cyfra+, HotBird, niektĂłre kablĂłwki
DziĂŞkuje bardzo. Dobrze, Âże mam C+.
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

W tej ramówcê nie widzê wogóle miejsca na serwisy informacyjne po 18.00 czyli mo¿e to pasmo od ok.12-18 bêdzie prowadzi³o 2 prezemterów. Przecie¿ zapowiadaj¹, ¿e bêdzie w tym paœmie wiêcej wejœÌ na ¿ywo, wiêcej komentarzy, opinii a temu wszystkiemu mo¿e nie podo³aÌ jeden prezenter. Nowe studio to zapewne te¿ wiêksze mo¿liwoœci i wiêksza szybkoœÌ podawanych informacji i wiêksza mo¿liwoœÌ na to aby newsów by³o wiêcej i aby nie by³o tyle powtarzaj¹cych siê informacji.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Prezenter wystarczy³by i jeden, ale wed³ug mnie wazniejsze jest to, ¿eby ta sama osoba prowadzi³¹ pod rz¹d kilka programów - np serwis a zaraz potem przegl¹d prasy. Lepiej jak prezenter przygotuje siê odpowiednio do jednego programu, a nastêpn¹ pozycjê programowa prowadzi³ ktoœ inny.
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

rewolucja to to moze nie bedzie;)
ale zmina ramĂłwki:) potzrebna;)
zobaczymy jak tam spisze sie nowe studio ale jest ciekawy!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ale bĂŞdzie to najwiĂŞksza rewolucja od chwili powstania TVN24. :!: :!: :!:

AleÂż ciekawa jesieĂą nam siĂŞ zapowiada. JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ. :oops: :!: :!: :!:
Tylko ¿eby na to wszystko czas znaleŸÌ. :oops: :roll: :?: :?:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

michos pisze:Ale bĂŞdzie to najwiĂŞksza rewolucja od chwili powstania TVN24. :!: :!: :!:

AleÂż ciekawa jesieĂą nam siĂŞ zapowiada. JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ. :oops: :!: :!: :!:
Tylko ¿eby na to wszystko czas znaleŸÌ. :oops: :roll: :?: :?:
No w³aœnie. Chcê zobaczyÌ wszystkie nowe programy, ale jak znaleŸÌ na to czas... Zaraz po szkole bêdê musia³ odrobiÌ lekcje a potem siedzieÌ przed telewizorem od 16:45 (FAKTY siê zaczynaj¹) do 23:30 :roll:
W tym W-11: Wydzia³ Œledczy, Rozmowy w toku, FAKTY g³ówne, Uwaga (nowe studio), Najs³absze ogniwo, Na Wspólnej, Wyprawa Robinson, Granice, CAMERA CAFE :roll: :roll: Nic tylko siedzieÌ przed ekranem... Ah... to bêdzie. Naeet z psem nie bêdê mia³ kiedy wyjœÌ... :?
JakoÂś sobie bĂŞde musiaÂł poradziĂŚ :wink:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

MoÂże raz to moÂżna bĂŞdzie obejrzeĂŚ wszystkie nowoÂści ale aby to wszystko oglÂądaĂŚ zawsze to wykluczone. Czas na to nie pozwala. :twisted: :cry:
Ja zawsze oglÂądam Fakty, czasami uwagĂŞ(szczegĂłlnie aby zobaczyĂŚ nowe studio) i programy na TVN24 no i jeszcze internecik, gazetki itd. itp.
TrochĂŞ tego bĂŞdzie. :lol:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Mnie najbardziej interesuje kto bĂŞdzie prowadziÂł CO ZA DZIEN, bo jak JĂŞdrzejowska, to ja rezygnuje. Ale chyba po tym jak zrezygnowano z FaktĂłw wieczornych to maja duÂżo ludzi biorÂąc pod uwage tylko 2 wydania MagazynĂłw( bo porannego nie bĂŞdzie).Najbardziej widziaÂłbym w tej roli Marciniaka, Ziemca czy Kondratowicz albo Anite.No i czy Ryman wrĂłci do wieczorn.Magazaynu?
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Zapowiada siĂŞ gorÂąca jesieĂą... :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

....a moÂże cos wiĂŞcej? czy tak ogĂłlnie. musiaÂło byc goraco bo nie ma Lisa i Olejnik w TVN.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

tobi pisze:....a moÂże cos wiĂŞcej? czy tak ogĂłlnie. .
Tak ogĂłlnie :D
tobi pisze:musiaÂło byc goraco bo nie ma Lisa i Olejnik w TVN
Racja! A TVN jak zwykle jako lider wprowadzania zmian w informacjach: "Fakty" w nowej oprawie bêd¹ ju¿ 6 wrzeœnia, "Wiadomoœci" maj¹ opóŸnienie (ogólny rozgardiasz), Polsat z kolei, jak to okreœli³ "z decyzjami czeka na Tomasza Lisa" - czyli ju¿ tylko do jutra. :P

PodsumowujÂąc: TVN rulezz! :lol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Post autor: sb »

A czy logo, grafika TVN24 tez sie zmienia w jakis sposob, bo fakty maja nowe logo z tego co widzialem.
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

sb - o nowe logo FaktĂłw jest brzydkie (przynajmniej w wersji statycznej - nie wiem, jak wyglÂąda w "ruchu")

W ramĂłwce TVN24 brakuje mi kilku waÂżnych programĂłw dla mnie:
- Magazyn, w ktĂłrym rozmawianoby z wszystkimi przedstawicielami partii - coÂś takiego, jak Forum w TVP1 i 7. DzieĂą Tygodnia w Radiu Zet
- Podumowanie Tygodnia - Polska
- Podumowanie Tygodnia - ÂŚwiat
- PrzeglÂąd Jutrzejszej Prasy (kiedyÂś to byÂło w Faktach Wieczornych)
- PrzeglÂąd Prasy Biznesowej
- PrzeglÂąd Prasy Sportowej
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

RzeczywiœÌie w wersij statycznej nowe logo Faktów wygl¹da nieciekawie, ale interesuje mnie przede wszytkim czo³ówka i oprawa muzyczna. Podejrzewam, ¿e bêd¹ dobre. Wprawdzie nie podoba mi siê obecna oprawa TVN i Rozmów w toku, przygotowana przez firmê Velvet, ale mam nadziejê, ¿e tym razem zrobi¹ coœ dobrego - np oprawa Al Jazerry jest naprawdê œwietna.
WiêszoœÌ wymienionych przez Ciebie propozycji ju¿ istnieje - nie wymienili ich, poniewa¿ zazwyczaj s¹ nadawane o sta³ych porach w okreœlonych pasmach np Poranek w TVN24. Program z politykami z wszytkich partii zasiadaj¹cych w sejmie jest nie potrzebny. Doœwiadczenie programu Forum z TVP1 jasno mówi, iz trudno siê rozmawia w takim gronie - nie wszyscy maj¹ ciekawe i m¹dre opiniê, wiêszoœÌ wykorzytstuje czas antenowy do prywatno- partyjnych celów. O wiele lepiej poprosÌ o komentarz analitykow, dziennikarzy innych mediów etc.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości