Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Black Jack '62 pisze:
ZnalazÂłem wypowiedÂź Ani na temat pomysÂłu koncesjonowania dostĂŞpu do zawodu dziennikarza, z ktĂłrÂą w peÂłni siĂŞ zgadzam. Zajrzyjcie na http://dziennikarze.info/
Sylwia piĂŞknie siĂŞ postaraÂła :buzi: A rady rzeczywiÂście mogÂą okazaĂŚ siĂŞ pomocnymi 8)
No to niestety nie moja zasÂługa. A raczej niespodzianka teÂż dla mnie od redakcyjnego kolegi Piotra :) Ja ostatnio prosiÂłam o zdanko na temat serwisu.
BĂŞdĂŞ miaÂła wolne to ja siĂŞ moÂże bardziej postaram...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ale strona Twoja, wiĂŞc myÂślaÂłem, Âże to Ty :buzi:
Maciekw pisze:
PóŸniej by³a jeszcze druga rozmowa, tym razem o pi³ce rêcznej
NaprawdĂŞ? :shock: OglÂądaÂłem piÂątkowe raporty, ale zupeÂłnie takiej rozmowy nie pamiĂŞtam, za to przypominam sobie, Âże opĂłrcz rozmowy dot. sÂłuÂżby zdrowia, byÂła takÂże w wieczornym raporcie rozmowa na temat efektu cieplarnianego.
No gÂłowy nie dam :roll: Hmmm ... byÂłem wprawdzie tego wieczora trochĂŞ podchmielony ... szczĂŞÂściem (takim ogĂłlnym i zbiorowym), ale Âżeby aÂż tak pomyliĂŚ tematy :hmm:
Chyba muszĂŞ jakieÂś notatki w przyszÂłoÂści sporzÂądzaĂŚ :lol2: Bo juÂż wszystko mi siĂŞ miesza :mhm:
NajbliÂższa okazja ku temu juÂż dziÂś po 20.30 :tanczy:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

O to dzisiejsze capsy DnÂŻ:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Jak Âślicznie :)
WÂłaÂśnie powoli koĂączy siĂŞ bluebox'owy serwis przez AniĂŞ prowadzony :) TrochĂŞ poczuÂłem, Âże Ania byÂła w DnÂż ;)

A po wczorajszym raporcie dziœ nie mogê siê w tematach rozmów siê pomyliÌ, poniewa¿ by³ jeden: wszystko krêci³o siê wokó³ dymisji i nastêpcy Sikorskiego :D
Ania znĂłw caÂłe mnĂłstwo interesujÂących rozmĂłw telefonicznych przeprowadzaÂła :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Dzisiaj Ania rano w po relacji z pozegnania Radka Sikorskiego z zolnierzami powiedziala: ... a zegnal go szef sztabu Wojska Polskiego general Franciszek Macharski :) zamiast GÂągor :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

szef sztabu Wojska Polskiego general Franciszek Macharski :) zamiast GÂągor :D
:mhm: MoÂże bliski jej sercu jest kard. Franciszek Macharski? :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Boreczek
Początkujący
Początkujący
Posty: 69
Rejestracja: poniedziałek 25 kwie 2005, 11:52
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: Boreczek »

Kto wie, kto wie ;)
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na dzisiejsze raporty - chyba nie muszĂŞ pisaĂŚ w czyim imieniu :)

[ Dodano: Sro Lut 07, 2007 5:42 pm ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Nie bĂŞdĂŞ mĂłgÂł oglÂądaĂŚ wieczornego:( Jakby komus siĂŞ udalo to niech napisze coÂś o wieczornym jeÂżeli bĂŞdzie coÂś ciekawego.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁodziak pisze:Zapraszam wszystkich zainteresowanych na dzisiejsze raporty - chyba nie muszĂŞ pisaĂŚ w czyim imieniu :)
A dziĂŞkujĂŞ, dziĂŞkujĂŞ :lol2:
NaprawdĂŞ miÂło siĂŞ oglÂąda :lol2: Ania taka podexcytowana tym gorÂącym dniem w polityce :lol2:
Nie bĂŞdĂŞ mĂłgÂł oglÂądaĂŚ wieczornego:( Jakby komus siĂŞ udalo to niech napisze coÂś o wieczornym jeÂżeli bĂŞdzie coÂś ciekawego.
ZobaczĂŞ, co da siĂŞ zrobiĂŚ :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Co tu tak cicho dzisiaj? CzyÂżby wszyscy oniemieli po wystĂŞpach red lady? :D
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Cicho, bo przynajmniej z mojej strony sesja wkracza wÂłaÂśnie w kulminacyjnÂą fazĂŞ. Niestety, nie zawsze wobec powyÂższego jest czas na umieszczenie komentarza. Wczorajsze raporty Red Lady (cytujĂŞ za MaĂŚkiemw) widziaÂłem. Nie miaÂłem okazji jednak zrobiĂŚ capsĂłw (j.w.)
Jedyne co zauwa¿y³em to to, ¿e prezenterka telewizyjna nie musi mieÌ "tony" makija¿u na sobie, ¿eby ³adnie wygl¹daÌ. Najbardziej lubiê pi¹tkowe wieczorne raporty z Ani¹ - nie ma Kropki, i dziêki temu jest pó³ godziny wiêcej Ani na wizji. Mam nadzieje, ¿e mnie nie zawiedzie i siê dzisiaj znów poka¿e.

[ Dodano: PiÂą Lut 09, 2007 5:37 pm ]
Moje oczekiwania siĂŞ sprawdziÂły:
Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Maciekw pisze:Co tu tak cicho dzisiaj? CzyÂżby wszyscy oniemieli po wystĂŞpach red lady? :D
Aaaa ... bo ja nie zawsze lubiĂŞ sam pod sobÂą siĂŞ podpisywaĂŚ :D

Dopiero wszedÂłem do domu, ale juÂż na capsie widaĂŚ, Âże Ania piĂŞknie (jak zwykle, ale ta bluzka :P ) wyglÂąda i nastrĂłj ma dobry :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

UdaÂło mi siĂŞ wygospodarowaĂŚ godzinkĂŞ na raport wieczorny dlatego mam dziÂś wieczorem dobry humor, a i uczyĂŚ siĂŞ bĂŞdzie tak jakoÂś lÂżej.
Dzisiaj wyszed³ w ca³ej swej okaza³oœci urok prowadzenia programów na ¿ywo. W czêœci poœwiêconej zamieszkom zwi¹zanym z pracami remontowymi w bezpoœredniej bliskoœci meczetu Al - Aksa, Ania próbuj¹c zadaÌ pytanie troszkê siê "zamota³a" i nie mog³a go sformu³owaÌ (jak mniemam meritum pytania by³ problem zamieszek mimo prowadzonych prac wykopaliskowych dziêki, którym ujrz¹ œwiat³o dzienne nowe zabytki). Pytanie w swym kszta³cie dotyczy³o faktu, który tak naprawdê nie mia³ miejsca - prawdziw¹ przyczyn¹ zamieszek - co zreszt¹ wynika³o z materia³u filmowego - by³o poprawienie drogi prowadz¹cej do meczetu, zniszczonej przez wichurê. Có¿, mo¿na by³o odnieœÌ wra¿enie, ¿e Ania chyba nie do koùca dobrze czuje siê w tematyce konfliktu bliskowschodniego - pomyli³a ugrupowania, które wczoraj zawar³y porozumienie w sprawie rz¹du (Hamas i Fatah). GoœÌ w studiu musia³ Aniê poprawiaÌ.
Zauwa¿y³em jeszcze jedn¹ rzecz - i proszê o odzew jeœli mieliœcie takie samo wra¿enie - czy¿by pierœcionek na prawej rêce zamieni³ siê w obr¹czkê, czy to tylko moje przywidzenie? Pomyœlicie pewnie, ¿e ciekawoœÌ to pierwszy stopieù do piek³a, ale ja jakoœ nie mogê siê pozbyÌ wra¿enia, ¿e moje przypuszczenia s¹ trafne. Pozdrawiam :)

[ Dodano: Sob Lut 10, 2007 5:54 pm ]
Dzisiaj na Poltechnice Warszawskiej IX Charytatywny Bal Dziennikarzy. Ciekawe czy siĂŞ Ania wybiera? DziwiĂŞ siĂŞ, Âże nie ma o tym nawet wzmianki na stronie, trochĂŞ to dziwne.

[ Dodano: Pon Lut 12, 2007 3:34 pm ]
TrochĂŞ gÂłupio tak samemu ze sobÂą postowaĂŚ :( - odezwijcie siĂŞ

Dzisiejszy DnÂŻ

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: Pon Lut 12, 2007 4:17 pm ]
Normalnie nie podpisywaÂłbym siĂŞ ktĂłryÂś raz z rzĂŞdu pod wÂłasnym postem, ale chciaÂłem sie z wami podzieliĂŚ czymÂś co z nie maÂłym trudem odnalazÂłem w sieci. Wczoraj wieczorem szukaÂłem czegoÂś z IX Charytatywnego Balu Dziennikarzy, ktĂłry jak wyÂżej pisaÂłem odbyÂł siĂŞ w ostatniÂą sobotĂŞ. Dziwi mnie fakt, Âże zdjecia z tego wydarzenia sÂą w sieci tak trudno dostĂŞpne - przynajmniej jak dla mnie. DosÂłownie jednak przed paroma minutami odkryÂłem pewien "rarytas" bĂŞdÂący jednoczeÂśnie odpowiedziÂą na pytanie, ktĂłre sformuÂłowaÂłem na forum w sobotĂŞ. Moje poszukiwania zostaÂły nagrodzone.

Patrzcie i podziwiajcie (moim zdaniem gdyby odbywaÂł sie na tym balu konkurs na jego krĂłlowÂą wygraÂłaby ewidentnie osoba z lewej strony zdjĂŞcia).

Obrazek
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

O jaka Âśliczna fotka :D No kto by pomyÂślaÂł, Âże byÂła na tym balu :D PamiĂŞtacie jeszcze tĂŞ rozmowĂŞ z AgnieszkÂą CegielskÂą dotyczÂącÂą poprzedniego BD?
DziĂŞki ÂŁodziak
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

TrochĂŞ gÂłupio tak samemu ze sobÂą postowaĂŚ :( - odezwijcie siĂŞ

Dzisiejszy DnÂŻ
PoczekaÂłbyÂś, to bym siĂŞ odezwaÂł :D
DnÂż musiaÂł byĂŚ imponujÂący :) Ja niestety widziaÂłem zaledwie koĂącĂłwkĂŞ blueboxowego serwisu ;(
Patrzcie i podziwiajcie (moim zdaniem gdyby odbywaÂł sie na tym balu konkurs na jego krĂłlowÂą wygraÂłaby ewidentnie osoba z lewej strony zdjĂŞcia).
PiĂŞkna sukienka, piĂŞkna wÂłaÂścicielka :D
Ciekawe, o czym tak z Ziemkiewiczem rozprawiajÂą :> Chyba nie o polityce? :lol2:

Tak w ogĂłle, to skandal, Âże jest tylko jedno zdjĂŞcie!!! :x
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 18 gości