Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

OK, dla poprawy nastrojĂłw w wÂątku proponujĂŞ parĂŞ capsĂłw niedzielnego DD TVN.

http://www.sendspace.com/file/puwyb5
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Nowy dzieĂą czyli nowy news o Kindze

Gwiazdy TVN w jednej bluzce

Trudno o wiĂŞkszÂą wpadkĂŞ dla kobiety, niÂż wÂłoÂżyĂŚ na siebie coÂś, co nosiÂła juÂż koleÂżanka. Ostatnio przydarzyÂło siĂŞ to najwiĂŞkszym gwiazdom TVN.

"Fakt" wypatrzyÂł, Âże w pewnej jedwabnej bluzce wystÂąpiÂły jedna po drugiej aÂż trzy znane kobiety. PrezydentĂłwna Maria Wiktoria Wa³êsa, pogodynka Omenaa Mensah i dziennikarka „DzieĂą dobry TVN” Kinga Rusin z dumÂą pozowaÂły do kamer i aparatĂłw fotograficznych w lÂśniÂącej panterce.

"To, Âże te trzy gwiazdy ubraÂły siĂŞ w identyczne bluzki, to ewidentna wpadka" - grzmi w rozmowie z "Faktem" najsÂłynniejszy polski projektant Maciej ZieĂą. Ale o popeÂłnienie gafy oskarÂża nie owe damy, ale ich stylistĂłw. Dodaje teÂż, Âże wzĂłr w panterkĂŞ nie naleÂży do zbyt ciekawych. "UwaÂżam, Âże nadaje siĂŞ tylko na podszewki do ubraĂą, jako dyskretna i ukryta prowokacja" - kwituje.

Obrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Meller chce rozebraĂŚ KingĂŞ
RozbiorĂŞ siĂŞ za milion dolarĂłw - Âżartuje dziennikarka TVN


Obrazek
Marcin co jakiÂś czas mnie atakuje

-CaÂłe Âżycie otaczajÂą mnie kobiety - mĂłwi Marcin Meller (39 l.), mĂŞskirodzynek w ÂżeĂąskiej ekipie prowadzÂących "DzieĂą dobry TVN" i redaktornaczelny "Playboya" zarazem. Co drugi tydzieĂą prowadzi program w parzez KingÂą Rusin (36 l.).

- Nawet w "Playboyu" mam nad sob¹ kobietê, prezesa wydawnictwa -stwierdza. Ale widaÌ, ¿e bardzo dobrze siê z tym czuje. - Nauczy³em siêju¿, ¿e w kontaktach z kobietami nigdy nie mów nigdy - przekonujemru¿¹c oczy.
Sesja za milion dolarĂłw

- Od zawsze chodziÂło mi po gÂłowie zaproszenie Kingi na sesjĂŞ do "Playboya" - mĂłwi Meller.

Kinga odpowiedziaÂła w Âżartach, Âże zrobi to, ale za milion dolarĂłw -stwierdza Meller. - Nie jestem zainteresowana takÂą sesjÂą, ale Marcin copewien czas atakuje mnie takÂą ofertÂą - przyznaje ze Âśmiechem Kinga.

- WierzĂŞ, Âże w koĂącu da siĂŞ namĂłwiĂŚ - marzy Meller

Obrazek

Obrazek Obrazek
bublee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sobota 09 gru 2006, 13:35

Post autor: bublee »

Ju¿ 0d 15 marca w gazecie ""przyjació³ka" : nauka taùca dla ka¿dego Kinga Rusin i Stefano Terrazzino- lekcja taùca cz.1 na DVD

a dalej mozemy przeczytac.....
Kinga Rusin goœÌ specjalny... "przyjació³ka" z rodzinnym domu gwiazdy.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Prawie jak Cichopek

Ale fajnie napewno kupie :)

Chyba bĂŞde pierwszy w kiosku :D

[ Dodano: Sob Mar 10, 2007 5:13 pm ]
Coraz czĂŞÂściej widywana jest w Zakopanem. Wiele wskazuje, Âże ciÂągnÂą jÂą tam nie tylko interesy, ale i...tajemniczy mĂŞÂżczyzna. KaÂżdy kto zna KingĂŞ Rusin (36), wie, ze ma ona dwie wielkie pasje: konie i narciarstwo. To drugie jest dla niej tak waÂżne, ze nazywana nawet bywa krĂłlowÂą Âśniegu. Dziennikarka TVN od lat wolne weekendy stara siĂŞ spĂŞdziĂŚ w gĂłrach razem z cĂłreczkami PolÂą (11) i IgÂą (7). W zimowej stolicy Polski jest traktowana jako swĂłj czÂłowiek. Od jakiegoÂś czasu pani Kinga pojawia siĂŞ w Zakopanem jeszcze czĂŞÂściej. Jest tam widywana w towarzystwie przystojnego mĂŞÂżczyzny, ktĂłry rĂłwnieÂż jest pasjonatem narciarstwa, zawodowo zwiÂązanego ze znanÂą firmÂą produkujÂąca wysokiej klasy sprzĂŞt sportowy. Tegorocznego sylwestra Kinga Rusin spĂŞdziÂła na Hali Kotlinowskiej. CzyÂżby wiĂŞc spotkaÂła wreszcie mĂŞÂżczyznĂŞ, ktĂłry bĂŞdzie jej opokÂą i przyjacielem po rozstaniu z Tomaszem Lisem? Ostatnio Kinga wyraÂźnie odÂżyÂła. Chodzi rozpromieniona i jest dla wszystkich szczegĂłlnie miÂła. WidaĂŚ, Âże po prostu jest szczĂŞÂśliwa mĂłwi znajoma dziennikarki pracujÂąca w TVN. Jedno jest pewne: dziennikarka jak nikt inny zasÂługuje na prawdziwe uczucie. Los nie byÂł przecieÂż dla niej Âłaskawy. Wprawdzie wci¹¿ otacza jÂą wianuszek mĂŞÂżczyzn, ktĂłrzy zabiegajÂą o jej wzglĂŞdy, ale po rozstaniu z Tomaszem Lisem (41) pani Kindze nie jest Âłatwo zaufaĂŚ nowemu mĂŞÂżczyÂźnie. Ponownie uwierzyĂŚ w miÂłoœÌ. DoÂświadczenie nauczyÂło jÂą, Âże kobieta nie powinna caÂłkowicie uzaleÂżniaĂŚ swojego Âżycia od mĂŞÂżczyzny. Wie teÂż, Âże dziÂś najwiĂŞksze pieniÂądze zarabia siĂŞ na nieruchomoÂściach. Dlatego w nie rozwaÂżnie inwestuje. W TVN-nie mĂłwi siĂŞ, ze wÂśrĂłd nabytkĂłw pani Kingi jest posiadÂłoœÌ na Mazurach. Na razie ciÂągle mieszka w domu w Konstancinie. Ale ma juÂż na wÂłasnoœÌ mieszkanie i okazaÂły 400-metrowy dom w Wilanowie, do ktĂłrego wkrĂłtce ma siĂŞ przenieœÌ z cĂłrkami. ByÂły m¹¿ i jego nowa partnerka Hanna Smoktunowicz (37) dobrze znali te plany i tylko dlatego kupili dom w sÂąsiedztwie pani Kingi. Na pewno nie zrobiliby tego Âżeby wyrzÂądziĂŚ jej przykroœÌ informuje nas znajomy dziennikarzy. Od kilku miesiĂŞcy Kinga Rusin coraz czĂŞÂściej ma wolne od programu DzieĂą Dobry TVN. DziĂŞki temu ma wiĂŞcej czasu na prowadzenie interesĂłw. A to pozwala jej spokojem zapewniaĂŚ przyszÂłoœÌ swoim cĂłreczkom. Jak widaĂŚ Kinga Rusin nie pogr¹¿yÂła siĂŞ w rozpaczy po nieudanym ma³¿eĂąstwie. ÂŚwietnie radzi sobie zawodowo i na nowo ukÂłada sobie Âżycie. „Chce wreszcie zacz¹Ì myÂśleĂŚ o sobie” – powiedziaÂła ÂśmiaÂło w jednym z wywiadĂłw. JuÂż widaĂŚ, ze jej siĂŞ udaÂło. Agencja PR-owska, ktĂłra prowadzi jest jednÂą z najprĂŞÂżniej dziaÂłajÂących w branÂży, a twarz pani Kingi znajÂą miliony PolakĂłw. Czy w najbliÂższym czasie pojawi siĂŞ na staÂłe ostatni element tej ukÂładanki szczĂŞÂścia – silny mĂŞÂżczyzna?
bublee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: sobota 09 gru 2006, 13:35

Post autor: bublee »

skad masz ta informacje??
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

MoÂże mi ktoÂś powiedzieĂŚ coÂś wiĂŞcej o tej agencji PR'owskiej :) ?
Bouncer
Początkujący
Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 18:01
Kontakt:

Post autor: Bouncer »

PR zajmuje siê m.in. organizowaniem imprez tak aby zebraÌ jak najwiêcej ludzi (najlepie kogoœ wa¿nego) i oprawiÌ to tak by dziennikarze to kupili...Ja ci to wyt³umaczy³¹m po krótce, jak chcesz sprawdŸ sobie w Wikipedii albo gdzies indziej
http://kinga4fans.prv.pl - nieoficjalna strona dziennikarki
http://stefanoterrazzino.prv.pl - oficjalna strona tancerza
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

DziĂŞkuje bardzo :)
Bouncer
Początkujący
Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 18:01
Kontakt:

Post autor: Bouncer »

Bardzo fane DDTVN dzisiaj. W czasie po³¹czenia z Wiœniami zauwa¿y³am, ¿e Kingê zainspirowa³ pan Kononowicz, kiedy powiedzia³a ,,siê nie dowiemy siê" :D
Poza tym, ja zawsze Âświetnie :)
http://kinga4fans.prv.pl - nieoficjalna strona dziennikarki
http://stefanoterrazzino.prv.pl - oficjalna strona tancerza
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Kinga Rusin atakowana przez Radio Maryja

Kinga Rusin By³a agentka KGB, kryptonim - Natasza (jest to jej prawdziwe imiê). Przewrotne nazwisko pozwala jej odsun¹Ì od siebie podejrzenie o zwi¹zkach w Rosj¹. Doskonale przeszkolona w dziedzinie manipulowania t³umem. Potrafi sam¹ tylko barw¹ g³osu og³upiÌ tysi¹ce mê¿czyzn. Wielokrotnie odznaczana za zas³ugi dla uk³adu. W okresie pracy w KGB zas³ynê³a operacj¹ "Jezioro £abêdzie". Jako baletnica przeniknê³a do struktur Teatru Balszoj w Moskwie, gdzie przez osiem miesiêcy infiltrowa³a œrodowisko. W³aœnie wtedy nauczy³a siê tak dobrze taùczyÌ. Znana jest ze swojej bezwzglêdnoœci. Uznana przez BOR za wyj¹tkowo niebezpieczn¹.

TVN:
TVN to ¿ydowsko-masoùska stacja telewizyjna o charakterze terrorystyczno-antypolskim. Nadawanie rozpoczê³a dnia 3 paŸdziernika 1997 roku. Swoim zasiêgiem obejmuje 126% powierzchni Polski Jej organizatorem by³ sam Ksi¹¿ê Ciemnoœci - Szatan. Stacja osi¹gnê³a ogromny komercyjny sukces dziêki wprawnemu po³¹czeniu dzia³aù WSI oraz si³ ponadnaturalnych. Wspierana przez masonów i syjonistów jest jedyn¹ organizacj¹ mog¹c¹ walczyÌ z Opus Dei. Wraz z powstaniem IV RP uznana zosta³a za Wroga TV Publicznej nr 1. TVN jest odpowiedzialna za wiêkszoœÌ zamachów przeprowadzonych przeciwko Wolsce, jak równie¿ przeciwko Polsce. Do najbardziej znanych nale¿¹: Taœmy prawdy, budowa Ruroci¹gu Pó³nocnego, zwyciêstwo SLD w wyborach w 2001 roku oraz Rozbiory Polski, gdzie TVN odegra³ znacz¹c¹ rolê. Do struktur TVN nale¿y równie¿ TVN24.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

SkÂąd to? :D ProszĂŞ podawaĂŚ ÂźrĂłdÂła.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

wikipedia.pl
Muzeum IV RP
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Nie no rewelacja. Super newsy. Poczekajcie poczekajcie, to napewno nie koniec. WkrĂłtce wyjdzie na jaw, Âże Kinga jest KOSMITKÂĄ.

MyÂślĂŞ, Âże naleÂży powoÂłaĂŚ komisjĂŞ ÂśledczÂą w sprawie pani Rusin. Normalnie poraÂżka.

A ja wolê raczej o mi³ych rzaczach, tak wiêc mam dla Was parê capsów z DD TVN (g³ównie niedzielnego, ale i parê z soboty te¿). :D

http://www.sendspace.com/file/4e1gsg
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
Bouncer
Początkujący
Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 18:01
Kontakt:

Post autor: Bouncer »

WkrĂłtce wyjdzie na jaw, Âże Kinga jest KOSMITKÂĄ.
Nom, to tÂłumaczy czemu ma fioletowe powieki, kolana wyginajÂą siĂŞ jej w drugÂą stronĂŞ, umie wszystko naraz robiĂŚ i siĂŞ nie starzeje

[ Dodano: Wto Mar 13, 2007 2:54 pm ]
Kinga wczoraj byÂła w "Szymon Majewski Show", wystapiÂła goÂścinnie w piosence. Ja nie oglÂądaÂłam....a szkoda, Czy wie ktoÂś kiedy jest powtĂłrka?
http://kinga4fans.prv.pl - nieoficjalna strona dziennikarki
http://stefanoterrazzino.prv.pl - oficjalna strona tancerza
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości