Prison Break

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

TNS OBOP na zlecenie TVP :> Zawsze AGB podaje wyÂższe wyniki dla stacji komercyjnych
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

No to komu wierzyĂŚ?? Jako zatwardziali fani dajmy wiarĂŞ AGB :D
Tak czy siak 4 czy 6 mln to caÂły czas duÂżo! Czekam za tydzieĂą na zestawienie z TzG. (trzymam kciuki za PB :P ) - tak wiem zdrada stanu tzn. stacji :devil:
A jeÂżeli wczorajszy odcinek rzeczywiÂście oglÂądaÂło ponad 6mln to w nastĂŞpnÂą niedzielĂŞ powinno byĂŚ podobnie, w koĂącu teraz bĂŞdzie kontynuacja tej trzymajÂącej w napiĂŞciu rebelii, ktĂłra zaszÂła w Fox River!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja tam bardziej wierzê AGB - z tego co wiem to maj¹ wiêksz¹ grupê badawcz¹ poza tym mierz¹ ogl¹dalnoœÌ w wielu krajach, a TNS OBOP? Tylko dla TVP. :roll: Zastanawiam sk¹d siê wziê³o to 700 tysiêcy widzów. :> Ostatnio tendencja spadkowa i nagle taki wzrost. :> No i te¿ czekam na wyniki za tydzieù i trzymam kciuki za... TVN choÌ mam zamiar najpierw ogl¹daÌ PB, a potem prze³¹czyÌ siê na "Taniec...", bo ta edycja wzbudza we mnie lekkie zainteresowanie - mo¿e i równe z "Prison Break". :) Wiêc mam dylemat pewnie jak wiele innych osób. :P
Patrycio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 04 mar 2007, 17:05
Lokalizacja: Z tąt
Kontakt:

Post autor: Patrycio »

kocham prison break. GorÂąco polecam.

Tylko u nas na polsacie 1 dopiero seria ? :uhh:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Patrycio pisze:kocham prison break.
To podobnie jak my i wielu, wielu, wielu ludzi na Âświecie, a ta liczba caÂły czas roÂśnie :D
Patrycio pisze:Tylko u nas na polsacie 1 dopiero seria ? :uhh:
Niestety dopiero pierwsza, ale cieszmy siĂŞ, Âże wogĂłle w koĂącu, ktĂłraÂś stacja zdecydowaÂła siĂŞ to puÂściĂŚ. No a poza tym wynika z tego teÂż pewnien plus, podczas, gdy amerykaĂąscy fani serialu martwiÂą siĂŞ co teÂż oni bĂŞda oglÂądaĂŚ po tym jak w kwietniu obejrzÂą ostatni odcinek drugiej serii, to Polacy nadal sÂą w trakcie odkrywania niezwykÂłych urokĂłw tego serialu. SwojÂą drogÂą bardzo jestem ciekawa czy producenci rzeczywiÂście skuszÂą siĂŞ na krĂŞcenie trzeciej serii :mhm: , bo oficjalnych potwierdzeĂą jeszcze raczej nie ma co do tej kwestii.
Obrazek
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Jeœli zdecyduj¹ siê na trzeci¹ seriê to musz¹ wymyœliÌ jakiœ niesamowity zwrot akcji ¿eby serial nadal trzyma³ poziom :D. Nawet jak trzecia seria bêdzie nudna to wiêkszoœÌ ludzi bêdzie ogl¹daÌ z czystej ciekawoœci.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

no muszÂą cos ubstulaĂŚ w 3 serii ale moi drodzy jeszcze 2 sie nie skoĂączyÂła :)
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No proszĂŞ:
Media2 pisze:15 marca o godz. 21:40 telewizja Polsat pokaÂże ekskluzywny wywiad z g³ównymi bohaterami serialu „Skazany na ÂśmierĂŚ”. GoœÌmi Macieja Dowbora bĂŞdÂą: Michael Scofield czyli Wentworth Miller oraz jego serialowy starszy brat skazany na ÂśmierĂŚ Lincoln Burrows czyli Dominic Purcell.
Aktorzy opowiadaĂŚ bĂŞdÂą o swoich bohaterach, przygotowaniach do roli i emocjach jakie towarzyszÂą realizacji najtrudniejszych scen. Fani serialu bĂŞdÂą mieli okazjĂŞ poznaĂŚ aktorĂłw takÂże od prywatnej strony.
Bardzo dobry ruch Polsatu z chĂŞciÂą dziÂś obejrzĂŞ. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Tylko Âże w programie Polsatu (z oficjalnej strony nic takiego nie ma) 8)

20:00 Mesjasz: DzieĂą sÂądu - dramat kryminalny
21:55 Studio LOTTO
22:00 MamuÂśki - serial komediowy
22:30 Co z tÂą PolskÂą? - program publicystyczny
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Je¿eli rzeczywiœcie dziœ to poleci to te¿ z chêci¹ obejrzê ca³oœÌ, bo czêœÌ tego wywiadu ju¿ widzia³am tydzieù temu na youtube ,, jest tam krótka sonda Macieja Rocka i rozmowa Macieja Dowbora z Wentworthem Millerem, w³aœnie siê zastanawia³am kiedy to mog³o lecieÌ, bo skoro jest na youtube, no to juz musia³o lecieÌ, prawda?? :mhm:

[ Dodano: Czw Mar 15, 2007 1:09 pm ]
A co do trzeciego sezonu PB to ptaszki ĂŚwierkajÂą, Âże pierwszy premierowy odcinek bĂŞdzie mozna juz zobaczyĂŚ 29 sierpnia 2007, oczywiÂście w telwizji FOX. Dla tych, ktĂłrzy chcÂą dowiedzieĂŚ siĂŞ co nieco o tym co moÂże siĂŞ wydarzyĂŚ w 3 sezonie odsyÂłam do oficjalnej strony PB , tekst jest po angielsku.
A trzy ostatnie odcinki drugiego sezonu rzeczywiÂście sÂą krĂŞcone teraz na dniach, ekipa specjalnie z Dallas w Texasie przeniosÂła siĂŞ na parĂŞ dni do miejscowoÂści Pensacola na Florydzie, ktĂłra sÂłynie z plaÂży o biaÂłych piaskach :D Co moÂże siĂŞ dziaĂŚ w tych ostatnich odcinkach drugiego sezonu, moÂżemy siĂŞ tylko domyÂślaĂŚ.... 8) Widzowie w Stanach dowiedzÂą siĂŞ juÂż w najbliÂższy poniedziaÂłek, a my tymczasem w niedzielĂŞ dowiemy siĂŞ czy ktoÂś jeszcze zostanie zwerbowany do ekipy Scofielda. :D
Obrazek
Wentworth Miller i Dominic Purcell po odebraniu nagrody People's Choice Award dla PB :lol:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wywiad z pewnoœci¹ obejrzê. Czekam do przysz³ego wtorku na 20 odcinek. Teraz zrobili ma³¹ dwutygodniow¹ przerwê niestety. Ciekawe co wymyœl¹ w trzecim sezonie. Nawet jak bêdzie lipa to i tak bêde oglada³ z ciekawoœci, ale miejmy nadziejê, ¿e serial nie straci poziomu :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ptr15 pisze: Czekam do przysz³ego wtorku na 20 odcinek. Teraz zrobili ma³¹ dwutygodniow¹ przerwê niestety.D
Ta przerwa byÂła nieunikniona, oni na poczÂątku tego tygodnia krĂŞcili jeszcze ostatnie sceny do tego odcinka. Tutaj Ptr15 moÂżesz zobaczyĂŚ 4 promo capsy z tego odcinka :D
Patrycio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 04 mar 2007, 17:05
Lokalizacja: Z tąt
Kontakt:

Post autor: Patrycio »

krĂłtkie to byÂło jak na wywiad : :shock:


pare zdjĂŞĂŚ :


Obrazek


Obrazek

Obrazek
Co? Co? CO? no CO ?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Patrycio pisze:krĂłtkie to byÂło jak na wywiad : :shock: ]
No moÂżna byÂło ze dwa pytania wiĂŞcej kaÂżdemu z nich jeszcze zadaĂŚ, ale pewnie mieli jakieÂś ograniczenia czasowe co do wywiadu, i tak fajnie, Âże wogĂłle polsatowska ekipa siĂŞ pokwapiÂła i kogoÂś wysÂłaÂła do L.A. by zadaĂŚ te parĂŞ pytaĂą :D No, ale w koĂącu Prison Break rzÂądzi i dawno Âżaden serial nie zrobiÂł takiej furory na Âświecie, wiĂŞc wÂłaÂściwie czemu to ja siĂŞ dziwiĂŞ ... :hmm: Jak bĂŞdÂą mieli zamiar by wysÂłaĂŚ kiedyÂś kogoÂś by zadaÂł pytania co do drugiej serii PB to zgÂłaszam siĂŞ na ochotnika :P
Patrycio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 04 mar 2007, 17:05
Lokalizacja: Z tąt
Kontakt:

Post autor: Patrycio »

Nika pisze:No moÂżna byÂło ze dwa pytania wiĂŞcej kaÂżdemu z nich jeszcze zadaĂŚ, ale pewnie mieli jakieÂś ograniczenia czasowe co do wywiadu, i tak fajnie, Âże wogĂłle polsatowska ekipa siĂŞ pokwapiÂła i kogoÂś wysÂłaÂła do L.A. by zadaĂŚ te parĂŞ pytaĂą :D
:D
Nika pisze:No, ale w koĂącu Prison Break rzÂądzi i dawno Âżaden serial nie zrobiÂł takiej furory na Âświecie, wiĂŞc wÂłaÂściwie czemu to ja siĂŞ dziwiĂŞ ... :hmm:
No tak :D
Nika pisze: Jak bĂŞdÂą mieli zamiar by wysÂłaĂŚ kiedyÂś kogoÂś by zadaÂł pytania co do drugiej serii PB to zgÂłaszam siĂŞ na ochotnika :P
Nie uda ci siĂŞ :D Ja siĂŞ zgÂłaszam nmnie wybiorÂą! :D :D
Co? Co? CO? no CO ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość