Beata Tadla

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obawiam siĂŞ, Âże tÂą paniÂą widziaÂłem dziÂś rano o 10.30 w DNÂŻ
A teraz widzĂŞ jÂą w raporcie o 16.30


Obrazek Obrazek
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Chyba mialam dzisiaj deja vu jeÂśli chodzi o BeatĂŞ. WydawaÂło mi sie, Âże przed poÂłudniem, tak ok 11.30 prowadziÂła serwis ubrana w ciemny strĂłj a po poÂłudniu, ok.14.00 przebraÂła sie i "wystÂąpiÂła" w ciemnozielonej bluzce i szarym Âżakiecie. :shock:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..trochĂŞ mniej oficjalnie :lol2:

..charytatywny bal dziennikarzy :tanczy:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Pon Lut 12, 2007 10:48 am ]
Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

WidaĂŚ ze beatka lubi potaĂączyĂŚ :tanczy:

Obrazek Obrazek
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

jeszcze fotka z balu dzienikarzy:

Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ho hooo ale Âładnie siĂŞ bawili!caÂłkowicie siĂŞ przekonaÂłem do Tadli.ona jest spoko,na luzie!wÂłaÂśnie nie jest zupeÂłnie inna na wizji.wkÂłada wiele swojej osobowoÂści do newsĂłw,jest naturalna i w ogĂłle po tych baletach...super!super! :tanczy: :tanczy: :tanczy:

czy tam skÂąd wieliÂście te zdjĂŞcia,sÂą tam jeszcze inni prezenterzy TVN24???

jeszcze nie skomentowaÂłem nowej fryzurki Beaty:to jest zupeÂłnie inna osoba,bardzo jej do twarzy!zawsze ryzykiem jest zmieniaĂŚ coÂś w wyglÂądzie.to ryzyko wywoÂłuje zaskakujÂąco pozytywny efekt!trawiĂŞ maÂło prezenterĂłw,Beata wklucza siĂŞ w ten maÂły krÂąg :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

wklejam wywiad z BeatÂą ... powtarzam siĂŞ ?? - szczerze, nie sprawdzaÂłem

£UKASZ SEREDYÑSKI: Dubbingowa³a Pani filmy przyrodnicze, prowadzi³a program dla kobiet, pracowa³a w radiu a teraz pracuje Pani jako dziennikarka i prezenterka w TVN24.Czy zobaczymy Pani± jeszcze w jakiej¶ innej roli ?

BEATA TADLA: Nigdy nie mĂłwiĂŞ NIGDY. NajwaÂżniejsze to stale siĂŞ rozwijaĂŚ. W tej chwili jestem na etapie realizowania pewnych planĂłw Âżyciowych.Praca w telewizji, konkretnie przy tworzeniu programu informacyjnego, zawsze mnie fascynowaÂła. Nie jest Âłatwa, ale lubiĂŞ wyzwania.

£.S.: Gdyby musia³a Pani podj¹Ì decyzjê na ca³e ¿ycie to wybra³aby Pani dziennikarstwo ?

B.T.: Od dziecka marzyÂłam o aktorstwie. Mam nawet epizod teatralny, ale kiedy w trzeciej klasie ogĂłlniaka zaczĂŞÂłam pracĂŞ w radiu (byÂło to Radio Legnica, 1991 rok) od razu poÂłknĂŞÂłam bakcyla. CoÂś jednak w Âśrodku mĂłwiÂło mi, Âżeby nie wybieraĂŚ studiĂłw dziennikarskich. SkoĂączyÂłam zatem kulturoznawstwo. LubiĂŞ siĂŞ zabezpieczaĂŚ. MojÂą pasjÂą jest dekorowanie wnĂŞtrz, myÂślĂŞ, Âże sporo o tym wiem. Kiedy czÂłowiek koĂączy ogĂłlniak wÂłaÂściwie musi decydowaĂŚ o swojej przyszÂłoÂści,ale jest na to stanowczo za mÂłody. Mnie udaÂło siĂŞ wybraĂŚ kilka ÂścieÂżek rozwoju,dziÂś kroczĂŞ tÂą, ktĂłra najbardziej mi odpowiada.

ÂŁ.S.: UwiodÂła PaniÂą magia telewizji ?

B.T.: ZaleÂży, co siĂŞ przez to rozumie. PracĂŞ w telewizji zaczĂŞÂłam jako osoba dojrzaÂła. Gdyby to byÂło moje pierwsze powaÂżne zajĂŞcie i start zawodowej kariery, moje podejÂście do telewizji byÂłoby inne. DziÂś mogĂŞ powiedzieĂŚ tylko tyle, Âże bardzo siĂŞ cieszĂŞ, bo realizujĂŞ marzenia.

£.S.: Pracowa³a Pani w radiu. Nie musia³a Pani wtedy robiÌ makija¿u, mog³a Pani przyjœÌ do pracy w dresie. Radio dawa³o wiêksz¹ swobodê, telewizja pewnie wiêksze mo¿liwoœci.Woli Pani pracê w telewizji czy w radiu?

B.T.: Mo¿liwoœci s¹ zdecydowanie wiêksze, tak¿e dlatego, ¿e na kszta³t programu pracuje wielu ludzi. Ale telewizja to te¿ medium bardzo okrutne. Wystarczy mieÌ gorszy dzieù, nieprzespan¹ noc albo z³¹ fryzurê czy nieodpowiedni¹ marynarkê, by posypa³y siê s³owa krytyki. To najbardziej mnie boli. Ludzie zwracaj¹ wiêksz¹ uwagê na wygl¹d. Czasem s³yszê:ale masz dziœ podkr¹¿one oczy, wtedy pytam: a wywiad, by³ OK.? Pada odpowiedŸ TAK, JASNE, to dopytujê: a z kim rozmawia³am? Wtedy cisza. Dlatego uwagami natemat wygl¹du nie zaprz¹tam sobie g³owy.

ÂŁ.S.: Nie tĂŞskni Pani za radiem ?

B.T.: W takich sytuacjach, jak ta, któr± opisa³am przed chwil± TAK. Jednak dziêki mo¿liwo¶ciom rozwoju, jakie telewizja jest w stanie zapewniæ- akurat ta konkretna, czyli TVN24- NIE. Tu nie jest siê „panienk± z okienka”. Miêdzy innymi dlatego odrzuci³am kilka propozycji, jakie siê pojawi³y po moim telewizyjnym debiucie,a które z pewno¶ci± nie dawa³yby mi poczucia, ¿e z ka¿dym wywiadem, ka¿dym dniem tej pracy pog³êbia siê moja wiedza.

ÂŁ.S.: Woli Pani przeprowadzaĂŚ rozmowy z goÂścmi w studio, czy prowadziĂŚ serwisy informacyjne ?

B.T.: Jestem przekonana, ¿e serwis informacyjny te¿ mo¿e byÌ autorski. Ka¿dy z prezenterów ma w³asn¹ osobowoœÌ i dlatego ka¿dy serwis jest inny. To dobrze. TVN24 nie sk³ada siê z kolumny grzecznych pensjonarek, zrobienie dobrego serwisu w sytuacji, gdy wszystko dzieje siê dok³adnie w tym samym momencie, kiedy jest siê na wizji, to szko³a, jakiej nie przejdzie siê w ¿adnej innej telewizji w Polsce. Dlatego bardzo lubiê robiÌ tzw. newsy. Wywiady s¹ doskona³ym dodatkiem do tej ca³oœci, uzupe³niaj¹ nasz¹ wiedzê i poszerzaj¹ horyzonty. Uwielbiam wywiady,z których coœ wynika- kolejna informacja, nie tylko pyskówka jednego polityka z drugim. Wiem, ¿e to atrakcyjne dla widza, ale wartoœci informacyjnej nie ma ¿adnej.

ÂŁ.S.: Jak wyglÂąda przygotowywanie serwisu informacyjnego? Pytam o to dlatego Âże ciekawi mnie czy tak naprawdĂŞ w ogĂłle moÂżna przygotowaĂŚ program ktĂłry ukazuje siĂŞ bez przerwy co 30 minut.

B.T.: Nie moÂżna. To jest ÂżywioÂł. NiektĂłre informacje da siĂŞ wczesniej napisaĂŚ, dopracowaĂŚ, wymyÂśliĂŚ Âładny poczÂątek, ale to zaledwie uÂłamek pracy w Dniu Na ÂŻywo.NajczĂŞÂściej to tzw. nawijka z czaszki.

ÂŁ.S.: PrzeprowadzaÂła Pani wywiad, ktĂłry jakoÂś szczegĂłlnie zapadÂł Pani w pamiĂŞĂŚ ?

B.T.: Mój pierwszy Magazyn 24 Godziny. Koszmar. Rozmowa z przeciwnikiem ruchów ekologicznych, który najpierw mnie zruga³ za nazywanie dzia³aczy Greenpeace ekologami, a potem, na antenie zacz¹³ szukaÌ czegoœ w foliowej torbie, ¿eby udowodniÌ swoje racje. Ale to te¿ kolejne doœwiadczenie, dziœ ju¿ wiem, ¿e nie mogê dopuszczaÌ do takich sytuacji.

ÂŁ.S.: Czy trema po kilku miesiÂącach pracy przed kamerÂą znika, czy zawsze pozostaje pewien niepokĂłj ?

B.T.: Gdyby nie by³o tremy, emocji i tego swoistego „nerwu” ta praca straci³aby sens. Ale ja to uwielbiam! Kiedy mam wolne albo wakacje, najpierw muszê siê przyzwyczaiæ, ¿e nie ma adrenaliny, a dopiero potem zaczynam wypoczywaæ.

ÂŁ.S.: Ma Pani jakiÂś sposĂłb na stres i tremĂŞ ?

B.T.: Na szczêœcie w moim przypadku trema jest mobilizuj¹ca. Nie wiem jak to siê dzieje, ale bywaj¹ nag³e sytuacje, jak na przyk³ad niespodziewany goœÌ na antenie, o którym dowiaduje siê minutê przed wejœciem. Pierwsza myœl: o rany, potem gorsze przekleùstwo, a potem zaczyna siê uaktywnianie pok³adów wiedzy i energii i okazuje siê, ¿e efekt nie jest najgorszy. Czasem nawet lepszy ni¿ d³u¿ej przygotowywany wywiad. D³u¿ej w tej pracy oznacza wiêcej ni¿ 10 minut.

£.S.: Za³ó¿my ¿e mo¿e Pani przeprowadziÌ wywiad z dowoln¹ osob¹ na œwiecie.Kto to by by³ i dlaczego ?

B.T.: Nigdy to nie byÂło moÂżliwe, a teraz juÂż tym bardziej. Na pewno nie w tym Âżyciu. JanPaweÂł II byÂł czÂłowiekiem z ktĂłrym zawsze chciaÂłam porozmawiaĂŚ. Przede wszystkim zapytaĂŚ Go o to, jak to jest ocaliĂŚ narĂłd. Chyba nikt nie ma wÂątpliwoÂści, Âże to papieÂż- polak rozmontowaÂł komunizm, a na pewno w znacznym stopniu siĂŞ do tego przyczyniÂł. MyÂślĂŞ, Âże za jakiÂś czas dowiemy siĂŞ wiĂŞcej o Jego roli w obalaniu ustroju, ktĂłry zablokowaÂł PolskĂŞ na kilkadziesiÂąt lat.

ÂŁ.S.: Co dziennikarze i media mogÂą zrobiĂŚ dla demokracji na BiaÂłorusi?

B.T.: Nasz¹ si³¹ jest s³owo. G³oœne mówienie o wydarzeniach inspirowanych przez re¿im, o dyktaturze, która jest mo¿liwa tylko dziêki zablokowaniu dostêpu do wolnych mediów.Mówienie o tym wszystkim w Polsce mo¿e nas jedynie bardziej uwra¿liwiÌ, ale z konkretn¹ pomoc¹ niewiele ma wspólnego. Radio, które mog³oby odegraÌ na Bia³orusi rolê podobn¹ do tej, jak¹ w czasach PRLu u nas odgrywa³a Wolna Europa mo¿e otworzyÌ zamydlone oczy Bia³orusinom. Powoli, ale bêd¹ siê budziÌ. Ostatnie protesty, jeszcze kilka lat temu nie do wyobra¿enia, pokaza³y,¿e zaczynaj¹ wierzyÌ w demokracjê. Musz¹ tylko wiedzieÌ na czym ona polega, a w tym w³aœnie rola mediów.

ÂŁ.S.: Co robi Pani w wolnych chwilach ?

B.T.: Czytam. Ogl¹dam filmy. Je¿d¿ê na gie³dê staroci, by kupiÌ kolejn¹- mo¿e ma³o potrzebn¹,ale za to oryginaln¹ rzecz. Jeszcze do niedawna trwa³ remont mojego domu, wiêc malowa³am, gipsowa³am, ozdabia³am. Teraz tylko sprz¹tam. To s¹ wolne chwile tylko dla mnie. Rzadkie. Najczêœciej bawiê siê z dzieckiem. Z tego drugiego etatu- etatu matki nikt mnie nie zwolni.

ÂŁ.S.: Jest Pani pracoholiczkÂą ?

B.T.: Moi rodzice czêsto mówi±: dziecko- odpocznij, zwolnij. Przyzwyczajeni, ¿e praca koñczy siê o szesnastej, a w domu mo¿na robiæ NIC. Moja praca zaczyna siê i koñczy czasem o ró¿nych porach, a w³a¶ciwie to nigdy siê nie koñczy, bo ¶wiat siê krêci i trzeba byæ na bie¿±co. Na dodatek mój m±¿ te¿ jest dziennikarzem. Naszczê¶cie, bo rozumiemy siê nawzajem, jest ogromna tolerancja w tym wzglêdzie.Praca w weekendy, wieczorem, w czasie ¶wi±t, wyjazdy. Nigdy nie robimy sobie wyrzutów. Z t± ró¿nic±, ¿e on potrafi wy³±czyæ telefon w czasie wakacji. Ja nie…

ÂŁ.S.: Jak wyglÂąda dzieĂą z Âżycia Beaty Tadli ?

B.T.: Zawsze zaczyna siê wypraw¹ do przedszkola. Potem gazety. Jeœli mam dy¿ur w Dniu Na ¯ywo jadê od razu do pracy, jeœli mam wieczór wracam do domu i jeszcze trochê œpiê. Potem sprz¹tam. To jest mój trzeci etat. Lubiê byÌ sama ze sob¹, sporo rozmyœlam. Cieszê siê, ze koùczy siê zima, bo wrócimy do naszej rodzinnej tradycji jazdy na rowerze. Zawsze robimy to wieczorem po pracy.No i znów zaczn¹ siê spotkania z przyjació³mi i znajomymi. Mój m¹¿ doskonale gotuje,prowadzimy otwarty dom, lato zawsze up³ywa nam pod znakiem spotkaù i rozmów,które uwielbiam. Zima to taki niekoùcz¹cy siê dzieù œwistaka. Przedszkole,praca, przedszkole, zakupy, dom, ksi¹¿ka, wanna, spaÌ. Nuda

ÂŁ.S.: Dziennikarstwo daje mi

B.T.: Wiêksze pojêcie o otaczaj¹cym nas œwiecie. Wiele informacji poznajê wczeœniej od innych. Daje mi te¿ pewn¹ œwiadomoœÌ, ¿e polityka to teatr, a ja czêsto stojê za kulisami. Widzê k³óc¹cych siê na antenie polityków, wymieniaj¹cych inwektywy, a kiedy kamera siê wy³¹cza jeden do drugiego mówi na przyk³ad: Rysiek, Romek jedziesz do centrum ? Zabiorê siê z tob¹. A jutro ? Pamiêtasz o obiedzie ? Ludzie myœl¹, ¿e tacy ludzie nigdy nie podaj¹ sobie rêki. Bzdura. My, dziennikarze to wiemy.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek Obrazek

No i coÂś z DDTVN

Obrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..czy to jest Becia :>

Obrazek

..jeÂśli tak to mielibyÂśmy jeszcze coÂś z balu :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
riki
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: piątek 16 cze 2006, 11:30

Post autor: riki »

O rany! JAKA roztaĂączona! Co to za imprezĂŞ przeoczyÂłem. Nie byÂło mnie trochĂŞ w kraju. Za paniÂą BeatÂą stĂŞskniÂłem siĂŞ najbardziej. To jest osoba, ktĂłrÂą oglÂądam z chĂŞciÂą i ciekawoÂściÂą. Bardzo jÂą lubiĂŞ, naprawdĂŞ. Podobno byÂł z niÂą wywiad w jakie :aniol: :aniol: jÂś gazecie telewizyjnej, teleTydzien czy teleÂŚwiat. Ma ktoÂś? Nie kupiÂłem , bo nie byÂło mnie w Polsce, fryzjerka mi mĂłwiÂła. ProszĂŞ o scan.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek Obrazek
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nie taka marudna tylko przemĂŞczona i zestresowana :uhh:
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Jak dla mnie, to na jedno wychodzi :)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jak dla mnie, to na jedno wychodzi :)
Dla mnie nie :nie:
Beata chce aby kaÂżdy serwis byÂł jak najlepszy i siĂŞ stresuje i denerwuje ale maruda nie jest.
NajwaÂżniejsze jest to ze na antenie prezentuje sie znakomicie-i to siĂŞ liczy :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości