[Polsat] Jak oni śpiewają

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Wielkie mi halo... Pó³ miliona przy tej liczbie to nie a¿ tak du¿o - poza tym, tydzieù temu by³ pierwszy odcinek i wielu widzów obejrza³o go na próbê - nie spodoba³ im siê i przeszli na inny program. Jednak fakt faktem, ¿e POlsat jest niekwestionowanym liderem sobotniego wieczoru :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Maciek pisze:
szym pisze:Chodzi mi tu g³ównie o pani¹ Skrzyneck¹, której mo¿na nie lubiÌ, ale do prowadzenia takiego show to ona siê nadaje, natomiast Hubert - ¯ó³wik - Urbaùski, troszê mniej, jo³! ;P
To na szczĂŞÂście jedynie Twoje, osobiste i specyficzne, zdanie.
Tak to moje, osobiste zdanie. Na (nie)szczêœcie nie tylko ja tak myœlê... przejrzyj ró¿ne fora - chocia¿by na "Telewizji" Gazety.pl s¹ setki postów widzów zniesmaczonych ¿artami Huberta Urbaùskiego. Ja naprawdê wolê go pamiêtaÌ z Milionerów, czy jako nieugiêtego gospodarza z "Robinsona". Do tej roli mi on nie pasuje, no ale byÌ mo¿e za ma³o ogl¹dam taùce, ¿eby dostrzec jego urok...
Maciek pisze:
szym pisze:Natomiast kciuki trzymam za "Skazanego na œmierÌ", na razie 1:0 dla tego serialu, oby tak dalej ;] Je¿eli widownia TzG ma rosn¹Ì to mam nadziejê, ¿e kosztem "Rancza", a nie "Prison Break".
A ja mam nadziejĂŞ, Âże kosztem OBU programĂłw. :tanczy:

Nooo... to pewnie dzisiaj opijasz? Obrazek
:)
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Program jak program. MoÂże rzeczywiÂście jest to coÂś innego i jest to jakiÂś pomysÂł, ale na program, dwa, trzy a nie dwanaÂście, czy ile tam tego ma byĂŚ. Mam wraÂżenie, Âże juÂż po dwĂłch programach nie trudno odpowiedzieĂŚ jednoznacznie na pytanie jak oni ÂśpiewajÂą. Raczej kiepsko. Jest Natasza, a potem luka... dÂługo, dÂługo nikt.

ProwadzÂący w sumie w porzÂądku. Jury takie sobie. Ela Zapendowska OK, nawet Rudi, ale Edyta GĂłrniak. Z caÂłym szacunkiem dla pani Edyty, nie mam nic przeciwko niej, ale sÂłuchajÂąc jej wypowiedzi mam wraÂżenie, Âże pomyliÂła programy i role. Kogo pani naÂśladuje pani Edyto ??
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Wczorajszy odcinek byÂł najgorszy z dotychczasowych. Niesprawiedliwe oceny jury caÂłkowicie powaliÂły mnie na kolana. JeÂśli Nejman kwiczÂący "fil" byÂł lepszy od Marzeny Sztuki, ktĂłra umie ÂśpiewaĂŚ, to gratulujĂŞ profesjonalizmu jury... Dziwi mnie teÂż to, jak moÂżna przepuszczaĂŚ do kolejnych odcinkĂłw Roberta MoskwĂŞ - przecieÂż to jego wycie przeraÂża...

KolejnÂą rzeczÂą, jakÂą Polsat mnie negatywnie zaskoczyÂł byÂły sms-owe pozdrowienia dla gwiazd. PrzecieÂż to totalna komercja... No i wczorajsze zmiany w sposobie prowadzenia teÂż byÂły kiepskie. Cichopek udajÂąca idiotkĂŞ... Jeszcze jej wÂłosy powinni przefarbowaĂŚ na blond i by byÂła totalnym schematem inteligentnej inaczej.
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

ZnajÂąc Polsat - program wygra napewno ktoÂś z Polsatu. Jak teraz sÂą zagroÂżeni M. Sztuka i M. LewiĂąska, myÂślĂŞÂże LewiĂąska odpadnie. Bo jest z Publicznej :D
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

No i Polsat poraz kolejny zaskakuje tej wiosny ! JuÂż 28 kwietnia w "Jak Oni ÂśpiewajÂą" wystÂąpi Shakira !!

KtoÂś znany z rĂłwnie znanymi przez ludzi piosenkami, nie to co Norah Jones :devil:
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Super Âże Shakira wystÂąpi w programie :D

Szkoda Âże TVN nie zaprasza do TzG jakiÂś gwiazd ;)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

ktos pisze:Szkoda Âże TVN nie zaprasza do TzG jakiÂś gwiazd ;)
No jak to nie? W ktĂłrejÂś z edycji zaÂśpiewaÂła Flinta, a ostatnio Weber i Wodecki. :devil:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

No to sÂą gwaizdy wysokiego kalibru 8)
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Jak to nie zaprasza ?? :devil: ZapraszajÂą... Nie pamiĂŞtasz, jak dwukrotnie juÂż (w 3. i 4. edycji) byÂły zapowiedzi na "wielkÂą muzycznÂą niespodziankĂŞ" i tam wyszÂły ... Flinta i Kukulska :nie: :devil: :hmm: .

TVN po prostu myÂślĂŞ, Âże trochĂŞ nie doceniÂł moÂżliwoÂści Polsatu na tĂŞ wiosnĂŞ... A w sÂłonecznej telewizji naprawdĂŞ dzieje siĂŞ teraz, jak maÂło kiedy. W koĂącu trzeba odpracowaĂŚ te 2 lata lenistwa i nie wniesienia nic do polskiej telewizji...
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

Mnie najbardziej Âśmieszy Edyta GĂłrniak. Nie wiem po co jÂą wybrali na jurora. Jest tak zmanierowana, Âże jej sÂłuchaĂŚ nie moÂżna. I jak ona ma prawo krytykowaĂŚ MaÂłgorzatĂŞ OstrowskÂą - KrĂłlikowskÂą, ktĂłrej piosenka Izy Trojanowskiej naprawdĂŞ dobrze wyszÂła, a sama daÂła popis swojego talentu muzycznego podczas mistrzostw Âświata w piÂłce noÂżnej, gdzie nasz hymn narodowy zostaÂł zhaĂąbiony. Takie jest moje zdanie. Program ogĂłlnie nie jest zÂły, ale na Polsacie za bardzo mĂŞczÂą go reklamami. To juÂż staje siĂŞ mĂŞczÂące -_-
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Edyta GĂłrniak jest idealnym jurorem do tego programu... Jest najlepszÂą polskÂą wokalistkÂą i ma niesamowity gÂłos.

A prawo do krytyki to ona ma - ma sÂłuch absolutny i w przeciwieĂąstwie do wiĂŞkszoÂści telewidzĂłw sÂłyszy nieczystoÂści.

A co do wystĂŞpu na Mundialu, to nikomu nie przyszÂło do gÂłowy, Âże ktos to musiaÂł zaaranÂżowaĂŚ, a zrobiÂł to uwielbiany przez wszystkich Sztaba. Ale oczywiÂście najbardziej oberwaÂło siĂŞ GĂłrniak...

Poza tym, nie wiem dlaczego tak jej nienawidzicie. Ta dziewczyna miaÂła zapĂŞdy na miĂŞdzynarodowÂą karierĂŞ (zresztÂą juz taka byÂła), ale ze wzglĂŞdu na chorobĂŞ matki wrĂłciÂła do kraju.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

podmark pisze:Ta dziewczyna miaÂła zapĂŞdy na miĂŞdzynarodowÂą karierĂŞ (zresztÂą juz taka byÂła), ale ze wzglĂŞdu na chorobĂŞ matki wrĂłciÂła do kraju.
SzczĂŞÂście w nieszczĂŞÂściu. NieszczĂŞÂściem jest choroba jej matki, ale szczĂŞÂściem jest to, Âże GĂłrniak nie robi kariery miĂŞdzynarodowej. Bardzo jej nie lubiĂŞ. Hymn Polski w jej wykonaniu... - szkoda to w ogĂłle komentowaĂŚ. A jeszcze wystĂŞp podczas jakiejÂś gali - pamiĂŞtacie to? Nie pamiĂŞtam, co to dokÂładnie byÂło, ale Edyta ÂśpiewaÂła piosenkĂŞ dla Adama MaÂłysza 'Jak najdalej' (o ile nie pomyliÂłem tytuÂłu). ByÂła tak beznadziejne ubrana, Âże widaĂŚ jej byÂło bieliznĂŞ. Nie umie ÂśpiewaĂŚ, ubieraĂŚ siĂŞ, wiĂŞc siedzi w Polsacie i mĂłwi, co jej Âślina na jĂŞzyk przyniesie. W dodatku bierze za to bardzo duÂżo kasy.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Shakiry nie lubiĂŞ, ale "gwiazdÂą" jest... ZnĂłw bedzie to cos a la Fergie, czyli jedna piosenka na poczatku i dwie na koĂącu programu. Chyba, Âże zrobia inaczej bo juÂż coraz mniej artystĂłw i mniej czasu na spiew...
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

POpieram pisze:Nie umie ÂśpiewaĂŚ
No proszĂŞ CiĂŞ... To, Âże siĂŞ jej nie lubi nie zwalnia z tego, by byĂŚ obiektywnym...

Gdyby nie umiaÂła ÂśpiewaĂŚ, to nie zajĂŞÂłaby drugiego miejsca na Eurowizji i przypomnĂŞ, Âże miaÂłaby pierwsze, gdyby nie fakt, Âże ÂśpiewaÂła piosenkĂŞ po polsku, a nie po angielsku.

A co do hymnu po raz kolejny powtarzam - Sztaba jej to tak zaaran¿owa³,a póŸniej zamiast jej broniÌ, to umywa³ rêce od odpowiedzialnoœci.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości