Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

I doczekaliÂśmy siĂŞ :jupi: :jupi: :jupi:
To juÂż powoli staje siĂŞ codziennoÂściÂą :D
AleÂż dziÂś Anitka Âślicznie wyglÂąda :D :D :D
RzeczywiÂście 8)

DoznaÂłem ''niedoopisalnego'' szoku, kiedy jÂą po piĂŞtnastej zobaczyÂłem :shock:
Przepiêknie wygl¹da³a, cudownie siê uœmiecha³a i poprowadzi³a wspania³¹ rozmowê z prof. Wieczorkiewiczem o tematyce pierwszomajowej - ona jak nikt inny potrafi poprowadziÌ rozmowê: nie wynioœle, rzeczowo, grzecznie i interesuj¹co :brawa:
PóŸniej raport profesjonalnie poprowadzony 8)

DziÂś w zamian za Flasha DzieĂą na Âżywo - podoba mi siĂŞ ta idea :D PodobaÂłaby jeszcze bardziej, gdybym mĂłgÂł oglÂądaĂŚ :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

yyyy Anita w DnÂŻ :shock: :shock: :hmm: no faaajnie,why not,miÂła nispodzianka :tanczy: albo specjalnie 'od ÂświĂŞta',albo wszyscy dnionaÂżywicze :shock: hmmm,no wiecie o co kaaaman,pojechali na urlopy :hmm: ja nie mam nic przeciwko,Âżeby Anity byÂło wiĂŞcej w DnÂŻ,przynajmniej czĂŞsciej bym jÂą widywaÂł w tv of course :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk: 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

Obrazek
I zabawny ten pan ProfesĂłr. RozbawiÂł nam AnitĂŞ stwierdzeniem, Âże niewÂątpliwÂą zaletÂą pochodĂłw pierwszomajowych jest mniejszy ruch na ulicach, przez co mĂłgÂł do siedziby tvnu dotrzeĂŚ szybciej niÂż zwykle :D
A rozmowa, jak zwykle w Jej wykonaniu kapitalna :brawa:

To jeszcze kilka capsĂłw, grzechem byÂłoby gdyby sie zmarnowaÂły :lol:

ObrazekObrazek
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Anita, Anita :tanczy: NiezaleÂżnie od tego w jakim paÂśmie siĂŞ nam prezentuje zawsze rewelacyjna i Âśliczna :tanczy: W piÂątek poinformowaÂła na swoim blogu, Âże wyjeÂżdÂża do Szczyrku, zostawiÂła nas na dwa dni z nowym odcinkiem "Damy Dik" :> Ale juÂż wrĂłciÂła :D
Black Jack '62 pisze: DziÂś w zamian za Flasha DzieĂą na Âżywo - podoba mi siĂŞ ta idea :D PodobaÂłaby jeszcze bardziej, gdybym mĂłgÂł oglÂądaĂŚ :(
MoÂże poprawi Ci siĂŞ trochĂŞ humorek kiedy posÂłuchasz na czym udaÂło mi siĂŞ ( wÂłaÂściwie nie mi, ale to nie istotne :rozglada: ) AnitkĂŞ przyÂłapaĂŚ :arrow:
http://www.savefile.com/files/683070 :rozglada: Taka drobna, przesÂłodka pomyÂłeczka :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

By³a we flashu i od tego czasu s³uch po niej zagin¹³ :>

Dobrze, ¿e zd¹¿y³a tym razem aktualizowaÌ bloga :lol2:
Jakich to piĂŞknych czasĂłw przyszÂło nam doÂżyĂŚ :lol2: Nawet wiemy gdzie i jak Anita spĂŞdza weekendy :lol2: nie wiemy tylko z kim, w czyim towarzystwie? :lol2: Ale chyba za duÂżo chciaÂłbym wiedzieĂŚ :lol2:
DÂżastina pisze:MoÂże poprawi Ci siĂŞ trochĂŞ humorek kiedy posÂłuchasz na czym udaÂło mi siĂŞ ( wÂłaÂściwie nie mi, ale to nie istotne :rozglada: ) AnitkĂŞ przyÂłapaĂŚ :arrow:
http://www.savefile.com/files/683070 :rozglada: Taka drobna, przesÂłodka pomyÂłeczka :rozglada:
DziĂŞkujĂŞ za troskĂŞ, choĂŚ humor mi wrĂłciÂł juÂż nieco wczeÂśniej :lol2:
RzeczywiÂście pomyÂłeczka drobiuteĂąka - jedno ''nie'', a dokÂładniej jego brak :lol2: a zmieniÂło totalnie sens wypowiedzi :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze: DziĂŞkujĂŞ za troskĂŞ
Nie ma za co ;) TroszczyÌ siê o Ciebie to czysta przyjemnoœÌ :lol2:
Black Jack '62 pisze:choĂŚ humor mi wrĂłciÂł juÂż nieco wczeÂśniej :lol2:
Nie wÂątpiĂŞ :lol2:

A mnie siĂŞ dzisiaj ÂśniÂło, Âże Anitka weekendowe Poranki prowadziÂła :) Kto wie? :mhm: Koledzy, Porada i KuÂźniar, tak intensywnie w tygodniu pracowali :mhm: MoÂże mĂłj sen okaÂże siĂŞ proroczy ;) Jutro siĂŞ przekonamy jak bĂŞdzie ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:
Black Jack '62 pisze: DziĂŞkujĂŞ za troskĂŞ
Nie ma za co ;) TroszczyÌ siê o Ciebie to czysta przyjemnoœÌ :lol2:

A i ja odkÂąd siĂŞ pojawiÂłaÂś czujĂŞ siĂŞ bardzo bezpiecznie :lol2:
A mnie siĂŞ dzisiaj ÂśniÂło, Âże Anitka weekendowe Poranki prowadziÂła :) Kto wie? :mhm: Koledzy, Porada i KuÂźniar, tak intensywnie w tygodniu pracowali :mhm: MoÂże mĂłj sen okaÂże siĂŞ proroczy ;) Jutro siĂŞ przekonamy jak bĂŞdzie ;)
PrzekonaliÂśmy siĂŞ, Âże Anity nie byÂło i raczej dziÂś nie bĂŞdzie :/ No, ale podochoceni ostatnimi wydarzeniami, nawet sny mamy bardziej optymistyczne :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze: A i ja odkÂąd siĂŞ pojawiÂłaÂś czujĂŞ siĂŞ bardzo bezpiecznie :lol2:
A móg³byœ jaœniej? :mhm: Przyznam, ¿e na ró¿ne sposoby odczytujê to Twoje wyznanie :rozglada:

PrzekonaliÂśmy siĂŞ, Âże Anity nie byÂło i raczej dziÂś nie bĂŞdzie :/ No, ale podochoceni ostatnimi wydarzeniami, nawet sny mamy bardziej optymistyczne :lol2:
No, proroczych snĂłw to ja nie miewam jak siĂŞ okazaÂło :rozglada: nie wyÂśniÂła mi siĂŞ Anitka :mhm: Chyba, Âże do Jarka KuÂźniara strasznie podobna siĂŞ zrobiÂła :lol:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:
Black Jack '62 pisze: A i ja odkÂąd siĂŞ pojawiÂłaÂś czujĂŞ siĂŞ bardzo bezpiecznie :lol2:
A móg³byœ jaœniej? :mhm: Przyznam, ¿e na ró¿ne sposoby odczytujê to Twoje wyznanie :rozglada:
Nie doszukuj siĂŞ tu Âżadnych podtekstĂłw :lol: Bierz wszystko dosÂłownie :D Przynajmniej mi siĂŞ wydaje, Âże nic wiĂŞcej dodawaĂŚ nie muszĂŞ ;)

Acha! :D Jeszcze jedno :D Tylko niech Ci siĂŞ poradkowa Anita nie przyÂśni dzisiejszej nocy :> Bo mam strasznÂą chĂŞĂŚ na Poradek z AnitÂą :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Nie ma sprawy :D Postaram siê zrobiÌ wszystko, co w mojej mocy, aby Anitka o Poranku, mi siê dzisiejszej nocy nie przyœni³a :rozglada: Najbezpieczniej bêdzie jeœli w ogóle spaÌ siê nie po³o¿ê :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Oj, cosik mi siĂŞ zdaje, Âże przyÂśniÂła siĂŞ Tobie tamtej nocy Anita, bo miast o 5.30 pojawiÂła siĂŞ o 16. :devil: Tak w ogĂłle, to ja byÂłbym kontent ze spotkania z niÂą o 17.30 :spiewa:

Ale nie ma lekko :/ Wczoraj F16, dziÂś F16 i juto takÂże F16 :uhh:
Wczoraj, kiedy nie wysz³o w programie ³¹czenie z Agat¹ Adamek widaÌ by³o na twarzy Anity maluj¹ce siê niezadowolenie :rozglada: WidaÌ, ¿e nie lubi, kiedy w jej programie idzie coœnie tak, jak to planowa³a ;) Nawet, jeœli to nie z jej winy tak siê dzieje ;) Na koniec nawet maleùkiego uœmiechu nie wystosowa³a do nas ;(
Za to dziÂś, kiedy juÂż wsio poszÂło jak po maÂśle uÂśmiechu nie brakÂło :tanczy:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Ja dodam tylkoto, Âże piĂŞknÂą fryzurkĂŞ miaÂła dziÂś Anitka :P
Black Jack '62 pisze:Oj, cosik mi siĂŞ zdaje, Âże przyÂśniÂła siĂŞ Tobie tamtej nocy Anita, bo miast o 5.30 pojawiÂła siĂŞ o 16. :devil:
WÂłaÂśnie chodzi o to, Âże nie przyÂśniÂła mi siĂŞ wcale :rozglada: NaprawdĂŞ :rozglada:
Tak w ogĂłle, to ja byÂłbym kontent ze spotkania z niÂą o 17.30 :spiewa:
Nie tylko Ty :spiewa:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

DÂżastina pisze:Ja dodam tylkoto, Âże piĂŞknÂą fryzurkĂŞ miaÂła dziÂś Anitka :P
A i marynarkie ;) teÂż ÂładnÂą miaÂła :D
Fryzurka :mhm: faktycznie urocza :D Loczki wywijaszcze zewnĂŞtrznie :P - popieram :D
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
DÂżastina pisze:
Black Jack '62 pisze:Oj, cosik mi siĂŞ zdaje, Âże przyÂśniÂła siĂŞ Tobie tamtej nocy Anita, bo miast o 5.30 pojawiÂła siĂŞ o 16. :devil:
WÂłaÂśnie chodzi o to, Âże nie przyÂśniÂła mi siĂŞ wcale :rozglada: NaprawdĂŞ :rozglada:
Wierzymy, DÂżastina, wierzymy :>

I dziÂś znĂłw Faktoidy Anicie przypadÂły :neutral:
PoÂżegnanie bez zaproszenia na jutro :roll: CzyÂżby obecnie-tygodniowa Anity paĂąszczyzna dobiegÂła koĂąca??? :>
Nie lubiĂŞ ÂżyĂŚ w takiej niepewnoÂści :nie: choĂŚ z nadziejÂą i na jutrzejsze spotkanie :uhh:

Ale jeszcze piĂŞkniej byÂłoby gdyby nas w piÂątek stwierdzeniem "Anita Werner, witam w poranku tvn24" obudziÂła :rydzyk:
Bom jeszcze gotów pomyœleÌ, ¿e nam siê na ranne wstawanie obrazi³a czy cóœ :> :uau:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

adviser pisze:Bom jeszcze gotów pomyœleÌ, ¿e nam siê na ranne wstawanie obrazi³a czy cóœ :> :uau:
Gdzie tam :D

Obrazek Obrazek Obrazek
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości