Wstajesz i wiesz / Wstajesz i weekend

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

JuÂż drugi tydzieĂą obserwuje(tzn,widziaÂłem moÂże ze3-4Poranki, wiem od tych co majÂą problemy ze spaniem i wstajÂą w tym paÂśmie) Âże zrezygnowano z wsadzania do serwisĂłw Porankwoych najlepszycxh prezenterek serwisĂłw informacyjnych, tj. Anny KlaczyĂąskiej i Marty Kuligowskiej. Czym to jest spowodowane, ludzi majÂą mnĂłstwo, nie pochwalam zmian.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Dzisiaj, jak zapewne wiêkszoœÌ z Was wie 4 wrzesnia. Dzieki ³asce min.Giertycha dla niektórych poc¿¹tek roku szkolnego, dla MPK i pasa¿erów pocz¹tek normalnych kursów autobusów. Mo¿naby tak d³ugo wymieniaÌ, ale ja nie o tym.

Dzisiaj w porannym paÂśmie jescze jedynej telewizji informacyjnej w Polsce nastapiÂły zapowiadane juÂż dÂłuÂższÂą chwilĂŞ zmiany. A dokÂładniej;
1) Fr. SzkÂła Kontaktowego o 8-45
2)Autorski przegl¹d prasy, dziœ w wykonaniu Andrzeja Morozowskiego. Jednego z bardziej dowcipnych dziennikarzy TVN24. Przegl¹d doœÌ ciekawy, szczególnie utkwi³ mi artyku³ Ziemkiewicza.

OgĂłlnie kazde zmiany, ktĂłre choĂŚ troche rozbujajÂą tĂŞ nudnÂą poradkowa karuzele serwis-pogod-serwis oceniam pozytywnie.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Powinni zmieniÌ Górlickiego na jak¹œ rasow¹ prezenterkê lub reporterkê i przesun¹Ì go na RW,¿eby by³o kolorowo.Poradek móg³by dy¿urowaÌ z kimœ 'w kratkê',bo jasnowidze bankrutuj¹.Ciekawie prowadzi Poranek,ale tak non-stop... :/
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
marjan
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: niedziela 20 mar 2005, 12:45
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: marjan »

michaek pisze:Dzisiaj w porannym paÂśmie jescze jedynej telewizji informacyjnej w Polsce nastapiÂły zapowiadane juÂż dÂłuÂższÂą chwilĂŞ zmiany. A dokÂładniej;
1) Fr. SzkÂła Kontaktowego o 8-45
A czy mĂłgÂłby ktoÂś napisaĂŚ jak wyglÂąda to pranne SzkÂło Kontaktowe. Czy to sÂą fragmenty tego z poprzedniego dnia puszczone z taÂśmy, czy moÂże jest np. Miecugow i prezentuje na Âżywo materiaÂły z ubiegÂłego wieczoru?
Ja niestety nie bĂŞdĂŞ miaÂł okazji oglÂądaĂŚ tego SzkÂła, bo o 8:45 jestem juÂż w szkole...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

To Szk³o ma formu³ê zbli¿on¹ do pierwszej czeœci lupy Tygodnia. jednym slowem kawa³i poprzedniego Szk³a, nie na ¿ywo.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

michaek pisze:To Szk³o ma formu³ê zbli¿on¹ do pierwszej czeœci lupy Tygodnia. jednym slowem kawa³i poprzedniego Szk³a, nie na ¿ywo.
Dok³adnie tak jak mówi michaek , s¹ to puszczone fragmenty Szk³a z dnia poprzedniego, mozna dodaÌ, jak nietrudno sie domysliÌ, ¿e s¹ to najciekawsze fragmenty. Dzisiaj mia³am pierwszy raz okazje to ogl¹daÌ i uwa¿am, ¿e to bardzo dobry pomys³ ¿e takie 15 minutowe pasmo w Poradku zrobili. Od razu mi siê humor poprawi³ , pokazywali fragmenty jak Olejniczak z SLD na konferencji pozdrawia³ Szk³o kontaktowe i chyba nawet cos doda³, ¿e lubi ten program i ogl¹da, przedtem zacytowano fragment artyku³u Ziemkiewicza z Dziennika - a konkretnie jego dosyÌ negatywn¹ wypowiedz na temat Szk³a i jego formu³y (czepia³ siê, ¿e w tym programie to wieczna nagonka na PiS i koalicjantów jest , i ¿e wogóle te smsy w programie to g³ównie antypisowskie :devil: ) -co Sianecki ze swoim rozmówc¹ w zgrabny sposób skomentowali , aha no i jakis fragment rozmowy jeszcze by³ ze s³uchaczem. w sumie to chyba nie trwa³o to 15 minut tylko jakieœ 7. Ale i tak fajnie, ¿e Szk³o jest w Poradku :lol:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

TVN24 pod³¹czy siê do monitoringu miejskiego w Warszawie, Gdaùsku i Krakowie. To efekt porozumienia telewizji z w³adzami miast i policj¹. Wg "Wprost" od 21 maja podczas Poranka TVN24 za poœrednictwem rozmieszczonych w miastach kamer dziennikarze bêd¹ sprawdzaÌ sytuacjê na drogach i prezentowaÌ j¹ na antenie. Poinformuj¹ te¿ o zakorkowanych ulicach i zaproponuj¹ najskuteczniejszy objazd.

Podczas zbliÂżajÂących siĂŞ wakacji na antenie TVN24 bĂŞdzie moÂżna kontrolowaĂŚ takÂże sytuacjĂŞ na drogach wylotowych z najwiĂŞkszych polskich miast.
ÂŻrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl

Dobry pomysÂł z tymi kamerami do monitoringu. BĂŞdÂą mieli na wszystko podglÂąd :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

To Âświetny pomysÂł, bez swoich kamer bĂŞdÂą mogli miec wglÂąd na miasto!
Gal
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 10:29

Post autor: Gal »

Ale ze sowimi wozami transmisyjnymi.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

DziÂś byÂł pierwszy, nowy element programu pod robocza nazwÂą "trafick". Nawet specjalnÂą grafike dla tej czeÂści poranka dali co mnie ÂździwiÂło.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

ZapowiadaÂło siĂŞ fajnie, ale w tej formie mogÂą sobie to jednak darowaĂŚ.

Sorry, ale mnie - mieszkaùca Pabianic - zupe³nie nie interesuje stan zakorkowania w Warszawie. Myœla³em, ¿e po³¹cz¹ to z pogod¹ i zagl¹daniem do miast. Wtedy mia³oby to sens - jednoczesna analiza aury i natê¿enia ruchu, a nie ¿e Porada staje sobie przed ekranem na parê minut przed serwisem i pieprzy sobie gdzie jakie korki. Mia³em dziœ ochotê zmieniÌ kana³ i przypuszczam, ¿e wiele osób spoza tych miast, do których zagl¹dali tak w³aœnie zrobi³o.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

TeÂż myÂślaÂłem ,Âże bedzie to podawane przy pogodzie i prĂłcz korkĂłw bedÂą omawiaĂŚ pogodĂŞ w tych miastach... :?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Mieszkam w Warszawie i teÂż mnie to nie interesuje :nie:
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

ma ktos capsy z traffica?

ps. czemu nie mozna stosowac polskich nazw, skoro jestesmy w polsce
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

W poniedziaÂłek, gdy startowaÂł treffic, to Porada mĂłwiÂł, Âże zobaczymy czy przyjmie sie ta nazwa...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości