Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:Funcky :lol2: z racji Twego powrotu rymowanka ciÂśnie mi siĂŞ na usta, ale bluzg w niej siĂŞ znajduje wiĂŞc siĂŞ powstrzymam od jej napisania :rozglada:
Œmia³o nie krêpuj siê :D Mamy przecie¿ wolnoœÌ s³owa pisanego te¿ :lol:
Bardzo lubiĂŞ rymowanki :tanczy:
DÂżastina pisze:
Black pisze:
DÂżastina pisze::hmm: Ale dziÂś daÂłam plamĂŞ :hmm: BlackczyĂąski ubiegÂł mnie z opisaniem dzisiejszych poczynaĂą PawÂła :mhm:
ChoĂŚ raz :jupi: Co za uczucie :lol2:
:> I z czego tak siĂŞ cieszysz :> nadĂŞty bubku :devil: :rozglada: :*
To siê nazywa zachwiane poczucie wy¿szoœci. ChoÌ przez chwilê czu³ siê lepszy, widz¹c jak ci doskwiera to, ¿e mia³ nad tob¹ jak¹œ przewagê. Tobie siê uda³o nie odczuÌ tego, co ja mam zwykle w udziale ;) Obesz³o siê tym razem bez z³oœliwej satysfakcji z poczucia wy¿szoœci ;) A ¿e poczucie wy¿szoœci to w gruncie rzeczy kompleks ni¿szoœci, to tak naprawdê to ja mam czêsto ogromn¹ satysfakcjê :lol2:
D¿astina pisze: Staram siê jak mogê i Pawe³ siê stara :lol2: Poza tym, Ty wiesz najlepiej, ¿e udzielanie siê w tym w¹tku to dla mnie czysta przyjemnoœÌ :lol2:
Ja mam takÂą propozycje...... moÂże by siĂŞ tak trochĂŞ wiĂŞcej osĂłb na forum udzielaÂło.....? :P
Nie powinnam chyba pisaÌ o oczywistoœciach, bo oczywistoœÌ samego forumowego udzielania siê, niczym nowym, zaskakuj¹cym i nieoczekiwanym nie jest, a stanowi wrêcz oczywist¹ naocznoœÌ i powinnoœÌ :]

PrzecieÂż ani zachĂŞcaĂŚ chyba nikogo szczegĂłlnie nie potrzeba? :) PaweÂł jest uroczym czÂłowiekiem, profesjonalnym dziennikarzem :) WidaĂŚ to goÂłym okiem :P Czego chcieĂŚ wiĂŞcej dla gÂłodnego czÂłowieka - widza? :P A osoba ,,nakarmiona" staje siĂŞ skÂłonna do udzielania siĂŞ innym - oby. A i ludzie piszÂący w tym wÂątku sÂą Âżyczliwi, otwarci, pomagajÂą potrzebujÂącym uÂżytkownikom, cechuje ich szeroko pojĂŞta kultura osobista..... wymieniaĂŚ dalej? :lol2: Dobre udzielanie siĂŞ bliÂźnim uwaÂżane jest przecieÂż ponadto za obowiÂązek sprawiedliwoÂści spoÂłecznej :plus:
DÂżastina pisze: ChoĂŚ bardzo miÂło spĂŞdzaÂłam czas ( mam nadziejĂŞ, Âże PaweÂł rĂłwnieÂż :lol2: ) przyznaĂŚ muszĂŞ, Âże kamieĂą spadÂł mi z sercz kiedy dowiedziaÂłam siĂŞ, Âże mĂłj ulubiony nie pracuje wÂłaÂśnie wtedy kiedy ja zrobiÂłam sobie wolne od tvn24 :rozglada: JuÂż teraz wiem dlaczego w piÂątkowym podsumowaniu dnia na koniec, kiedy juÂż siĂŞ poÂżegnaÂł i robiÂł porzÂądki na biureczku :rozglada: tak siĂŞ uÂśmiechaÂł - z powodu wolnych dni tak siĂŞ radowaÂł :lol2:
Weekend siê skoùczy³, ja ju¿ czuwam przy tvn24 wiêc do pracy panie redaktorze :rozglada: doœÌ ju¿ tego leniuchowania :rozglada:
DoœÌ ju¿ tego leniuchowania - powtarzam z wrednym uœmieszkiem, który w³aœnie wyp³yn¹³ na twarz :plus: ChoÌ to leniuchowanie pewnie Paw³owi bardzo i siê podoba³o.... podoba..... ca³y czas :>
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Funcky - przestaĂą w koĂącu mnie obnaÂżaĂŚ z moich sÂłaboÂści, bo poprzez to stajĂŞ siĂŞ coraz mniej atrakcyjny :devil:
DoœÌ ju¿ tego leniuchowania
CoÂś mi siĂŞ zdaje, Âże PaweÂł schowaÂł siĂŞ przed TobÂą wÂłaÂśnie :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..zabijecie mnie ale tylko jedno mam :hmm:

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

CoÂś mi siĂŞ zdaje, Âże PaweÂł schowaÂł siĂŞ przed TobÂą wÂłaÂśnie :devil:
Przede mnÂą tak :> Przeze mnie, tak :> Przeze mnie PawÂła nie byÂło :> Ha! Akurat :lol2: WÂłaÂśnie dzisiaj siĂŞ zjawiÂł :jupi:
Nie wiem tylko, od ktĂłrej, poniewaÂż oczy otwarÂłam dopiero na chwilĂŞ przed 10-tÂą :hmm:
..zabijecie mnie ale tylko jedno mam :hmm:
Zabijê :devil: Jak tak mo¿na by³o zbagatelizowaÌ tê wspania³¹ rozmowê z Andrzejem Lepperem? :uhh: Jak mog³eœ obi tak mnie rozczarowaÌ ;(
Pawe³ tak siê poœwiêci³ ;( Taki zmokniêty ;( Jak kura na deszczu :D Ale nie mia³o to ¿adnego wp³ywu na rozmowê :D No, co najwy¿ej pozytywny :tanczy: Pawe³ dopytywa³ g³ównie o to, zw³aszcza kto finansowa³ Samoobronê - podobno wysz³y na jaw jakieœ nieprawid³owoœci - dociekliwy ten nasz Pawe³, oj dociekliwy :lol2: O, w³aœnie skoùczy³ nadawaÌ ju¿ kolejn¹ relacjê :D Szkoda, ¿e np. wespó³ z Agatk¹ nie opowiadaj¹ o sprawie, skoro to prokuratura w Poznaniu przes³uchuje pos³ów, europos³ów, senatorów i samorz¹dowców Samoobrony :spiewa: Ale i sam radzi sobie oczywiœcie jak najlepiej :brawa:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Funckyrella pisze:Zabijê :devil: Jak tak mo¿na by³o zbagatelizowaÌ tê wspania³¹ rozmowê z Andrzejem Lepperem? :uhh: Jak mog³eœ obi tak mnie rozczarowaÌ ;(
PaweÂł tak siĂŞ poÂświĂŞciÂł ;( Taki zmokniĂŞty ;( Jak kura na deszczu :D
..zadoœÌuczynienie :?: :aniol:
:arrow:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

obie¿yœwiat pisze:..zadoœÌuczynienie :?: :aniol:
:arrow:
ZadoœÌuczynienie w porê uda³o siê Tobie zrealizowaÌ, bo tej relacji Pawe³ przepad³ gdzieœ bezwiednie i nie mogê zlokalizowaÌ, gdzie :neutral: Wytê¿am wzrok upatruj¹c Paw³a w studio, wytê¿am s³uch na przeró¿nych konferencjach i nic :neutral:
CzyÂżby juÂż skoĂączyÂł na dzisiaj pracĂŞ - jak mĂłgÂł mi to zrobiĂŚ? ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..ale ciemne chmury zebraÂły siĂŞ nad PawÂłem :spiewa:
:arrow:


Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

..ee ÂżartowaÂłem ;)

..nad koalicjÂą a nie nad PawÂłem ;)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

obieÂżyÂświat pisze:..ale ciemne chmury zebraÂły siĂŞ nad PawÂłem :spiewa:
:arrow:

..ee ÂżartowaÂłem ;)

..nad koalicjÂą a nie nad PawÂłem ;)
Z kaÂżdym capsem robiÂło siĂŞ coraz jaÂśniej :lol: A czyja to zasÂługa? :lol2:
Nie na daremno PaweÂł jest tam, gdzie jest :tanczy: No przecieÂż jak lew walczy o newsy, rozmowy - nikt mu chyba nie jest w stanie odmĂłwiĂŚ :lol2: A jak prĂŞdko obczaili miejsce spotkania na szczycie :lol2: Ochhh, to znowu chyba szykuje siĂŞ imponujÂąca batalia o najÂświeÂższe informacje z koalicyjnego frontu :tanczy:

A jednak udaÂło mi siĂŞ - dzisiaj mam ogromnego farta :jupi:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

PaweÂł w pracy, to ja juÂż rozumiem, dlaczego taki baÂłagan w domu :D
Nie ma czasu na sprzÂątanie :devil:

CieszĂŞ siĂŞ, Âże bĂŞdziecie mogÂły PawÂła w peÂłnej gotowoÂści bojowej podziwiaĂŚ 8)
Liczê na owocne jego ³owy i Wasze póŸniej obszerne relacje :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black Jack '62 pisze:PaweÂł w pracy, to ja juÂż rozumiem, dlaczego taki baÂłagan w domu :D
Nie ma czasu na sprzÂątanie :devil:
Chyba nie sÂądziÂłeÂś, Âże TwĂłj pokĂłj posprzÂątam :devil:
CieszĂŞ siĂŞ, Âże bĂŞdziecie mogÂły PawÂła w peÂłnej gotowoÂści bojowej podziwiaĂŚ 8)
Liczê na owocne jego ³owy i Wasze póŸniej obszerne relacje :D
Nie bĂŞdĂŞ tego robiĂŚ ze wzglĂŞdu na Ciebie i TwojÂą proÂśbĂŞ ;)

No i nada³ krótk¹ relacjê, to ju¿ chyba mo¿emy mieÌ pewnoœÌ po tej relacji, ¿e szykuje siê niezwykle ciekawy wieczór :tanczy:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Zanim zacznê zrzêdziÌ :rozglada: wpierw trochê siê poradujê :rozglada: Zatêskni³ do nas pan redaktor i w koùcu postanowi³ wyjœÌ z ukrycia :mhm: Jak myœlisz Funcky, za któr¹ z nas bardziej têskni³ :mhm: Pewnie za Tob¹ d³ugo Ciê nie by³o, a mnie ma ju¿ na pewno doœÌ :rozglada:
Funckyrella pisze: WÂłaÂśnie dzisiaj siĂŞ zjawiÂł :jupi:
Nie wiem tylko, od ktĂłrej, poniewaÂż oczy otwarÂłam dopiero na chwilĂŞ przed 10-tÂą :hmm:
JuÂż spieszĂŞ z pomocÂą i oznajmiam, Âże wczeÂśniej go nie byÂło, wiem bo bardzo uwaÂżnie ÂśledziÂłam dzisiejszy poranek :)
Funckyrella pisze: Pawe³ tak siê poœwiêci³ ;( Taki zmokniêty ;( Jak kura na deszczu :D Ale nie mia³o to ¿adnego wp³ywu na rozmowê :D No, co najwy¿ej pozytywny :tanczy: Pawe³ dopytywa³ g³ównie o to, zw³aszcza kto finansowa³ Samoobronê - podobno wysz³y na jaw jakieœ nieprawid³owoœci - dociekliwy ten nasz Pawe³, oj dociekliwy :lol2:
A jaki przystojny przy tej swojej dociekliwoœci :P Pan minister i wicepremier jak zwykle próbowa³ zakrzyczeÌ ca³¹ sprawê, ale Pawe³ siê nie da³ :tanczy: Nie zrazi³o go nawet to kiedy us³ysza³ od swojego rozmówcy: Pan jest niepowa¿ny, panie redaktorze :rozglada:
Funckyrella pisze: Nie na daremno PaweÂł jest tam, gdzie jest :tanczy: No przecieÂż jak lew walczy o newsy, rozmowy - nikt mu chyba nie jest w stanie odmĂłwiĂŚ :lol2: A jak prĂŞdko obczaili miejsce spotkania na szczycie :lol2:
:hmm: PrzegapiÂłam tĂŞ relacjĂŞ, ktĂłrÂą PaweÂł nadawaÂł we firmowym wdzianku :rozglada: Kuuu....( :rozglada: przecieÂż ja nie przeklinam :rozglada: ), o ktĂłrej to byÂło godzinie 15:53 :hmm: Nawet nie wspomnĂŞ co ( bardzo beznadziejnego zresztÂą :uhh: ) porabiaÂłam, podczas gdy mĂłj wspaniaÂły, ulubiony reporter nadawaÂł relacjĂŞ :rozglada: Obi :* trzeci caps, super mina :mhm: pewnie w tym momencie chwaliÂł siĂŞ zdobytym info o miejscu spotkania :rozglada: Ale relacjĂŞ w Raporcie PopoÂłudniowym, na ten sam temat zresztÂą, widziaÂłam i wysÂłuchaÂłam od poczÂątku do koĂąca :tanczy:
Funckyrella pisze: No i nada³ krótk¹ relacjê, to ju¿ chyba mo¿emy mieÌ pewnoœÌ po tej relacji, ¿e szykuje siê niezwykle ciekawy wieczór :tanczy:
:> Taaak, rozsiadÂłam siĂŞ wygodnie w fotelu na M24h po to, Âżeby kolejnÂą relacjÂą siĂŞ delektowaĂŚ, a tu Anna J. nie PawÂła do odpowiedzi wywoÂłuje :twisted:
obieÂżyÂświat pisze:..zabijecie mnie ale tylko jedno mam :hmm:
Eeee, ja tam jeszcze nikogo nie zabiÂłam i w najbliÂższej pszyszÂłoÂści nie zamierzam tego uczyniĂŚ :rozglada: Poza tym udaÂło Ci siĂŞ uchwyciĂŚ skrawek przepiĂŞknego uÂśmiechu, jakim nas PaweÂł, na dobry poczÂątek, DnÂż uraczyÂł :lol2: ZasypiaĂŚ bĂŞdĂŞ majÂąc w pamiĂŞci ten uÂśmiech wÂłaÂśnie :szalony:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..no to macie jeszcze :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

D¿astina pisze: Zatêskni³ do nas pan redaktor i w koùcu postanowi³ wyjœÌ z ukrycia :mhm: Jak myœlisz Funcky, za któr¹ z nas bardziej têskni³ :mhm: Pewnie za Tob¹ d³ugo Ciê nie by³o, a mnie ma ju¿ na pewno doœÌ :rozglada:
Ochh, nie licytujmy siĂŞ o to, ktĂłrej ma dosyĂŚ, a za ktĂłrÂą tĂŞskni, to nieistotne, zwÂłaszcza jeÂśli spojrzeĂŚ na sprawĂŞ z perspektywy ,,szkieÂłka i oka'' :D
A jaki przystojny przy tej swojej dociekliwoœci :P Pan minister i wicepremier jak zwykle próbowa³ zakrzyczeÌ ca³¹ sprawê, ale Pawe³ siê nie da³ :tanczy: Nie zrazi³o go nawet to kiedy us³ysza³ od swojego rozmówcy: Pan jest niepowa¿ny, panie redaktorze :rozglada:
:lol: Kiedy Lepper komuœ zarzuca, ¿e jest niepowa¿ny, to tylko to mo¿e sp³yn¹Ì po cz³owieku-adresacie s³ów jak woda po kaczce ;) Ale zawsze to ciekawe jest. no i ostatnio pan przewodnicz¹cy coœ wraca do starej, dawno temu praktykowanej ostrej retoryki :D
No, ale komu jak komu, ale PawÂłowi zarzuciĂŚ, Âże jest niepowaÂżny :> Trudno o powaÂżniej patrzÂącego na sprawy tego Âświata dziennikarza :]
:hmm: PrzegapiÂłam tĂŞ relacjĂŞ, ktĂłrÂą PaweÂł nadawaÂł we firmowym wdzianku :rozglada: Kuuu....( :rozglada: przecieÂż ja nie przeklinam :rozglada: ), o ktĂłrej to byÂło godzinie 15:53 :hmm: Nawet nie wspomnĂŞ co ( bardzo beznadziejnego zresztÂą :uhh: ) porabiaÂłam, podczas gdy mĂłj wspaniaÂły, ulubiony reporter nadawaÂł relacjĂŞ :rozglada:
A mo¿e warto o tym wspomnieÌ? :D Pogadamy o tym, a jeœli oka¿e siê sporym problemem, to wspólnymi si³ami spróbujemy jakoœ tê przeciwnoœÌ losu zwalczyÌ :) No bo jak to tak, ¿e najwierniejsza fanka coraz czêœciej zalicza tego typu wpadki :> ¯e mnie siê to przytrafia, to ju¿ co innego - normalka :spiewa:
delektowaĂŚ, a tu Anna J. nie PawÂła do odpowiedzi wywoÂłuje :twisted:
Uuuchh :uhh: No wÂłaÂśnie coÂś z moich (i Twoich zarazem) przewidywaĂą nie wyszÂło, ciekawe czemu :mhm:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A co to dziÂś dziewczyny przystojniaczka do towarzystwa nie miaÂły? :lol:
ÂŻyczĂŞ Wam zatem bardziej udanego ... no moÂże wieczoru 8)
Tylko nie przesadzajcie z euforiÂą w nocy :> Bo wiecie, Âże nocÂą cisza nocna obowiÂązuje :cicho:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..no to macie jeszcze :arrow:
Wczoraj planowaÂłam CiĂŞ zbesztaĂŚ za to, Âże nie daÂłeÂś capsĂłw z raportu, ale zapomniaÂłam :rozglada: Teraz mi gÂłupio jest :rozglada:
Funckyrella pisze: Ochh, nie licytujmy siĂŞ o to, ktĂłrej ma dosyĂŚ, a za ktĂłrÂą tĂŞskni, to nieistotne, zwÂłaszcza jeÂśli spojrzeĂŚ na sprawĂŞ z perspektywy ,,szkieÂłka i oka'' :D
Nie zabraniaj mi :rozglada: ogarnĂŞÂła mnie ostatnio mania licytowania i z tym naÂłogiem aÂż tu, na forum mnie przyniosÂło :rozglada:
Funckyrella pisze:A mo¿e warto o tym wspomnieÌ? :D Pogadamy o tym, a jeœli oka¿e siê sporym problemem, to wspólnymi si³ami spróbujemy jakoœ tê przeciwnoœÌ losu zwalczyÌ :) No bo jak to tak, ¿e najwierniejsza fanka coraz czêœciej zalicza tego typu wpadki :> ¯e mnie siê to przytrafia, to ju¿ co innego - normalka :spiewa:
A mo¿e wczeœniej te¿ zdarza³o mi siê przeoczyÌ jakieœ relacje, ale umiejêtnie to ukrywa³am :rozglada: Nigdy publicznie nie wyznam co takiego robi³am wczoraj, ¿e a¿ Paw³a relacji nie widzia³am :nie: Sama muszê sobie z t¹ moj¹ s³aboœci¹ poradziÌ :rozglada: I ¿eby nie by³o miêdzy nami ¿adnych niedomówieù :rozglada: fakt coraz czêœciej przegapianych przeze mnie relacji nie oznacza tego, i¿ s³abnie moja sympatia do Paw³a :nie: Wrêcz przeciwnie z ka¿dym dniem wzrasta :lol2: Czasami wydaje mi siê, ¿e ju¿ bardziej nie mogê go lubiÌ :lol2: wtedy on pojawia siê z now¹ relacj¹, z kolejnym materia³em czy wreszcie jako prezenter - i czujê, ¿e ceniê i podziwiam go jeszcze bardziej ni¿ dotychczas :lol2: Niestety coraz trudniej dotrzymaÌ mi kroku mojemu ca³odobowemu ulubieùcowi :hmm: Nie nad¹¿am, oj nie nad¹¿am :uhh:
Funckyrella pisze:
delektowaĂŚ, a tu Anna J. nie PawÂła do odpowiedzi wywoÂłuje :twisted:
Uuuchh :uhh: No wÂłaÂśnie coÂś z moich (i Twoich zarazem) przewidywaĂą nie wyszÂło, ciekawe czemu :mhm:
Czemu? :mhm: ZapomniaÂłaÂś juÂż o tym, Âże tvn24 lubi zaskakiwaĂŚ :devil:
Black Jack '62 pisze:A co to dziÂś dziewczyny przystojniaczka do towarzystwa nie miaÂły? :lol:
A to Black nie wie, ¿e na jednym przystojniaczku œwiat siê nie koùczy :rozglada: Nie ten, to inny :rozglada: ChoÌ ten, o którym Ty myœlisz nie da³ o sobie dziœ zapomnieÌ :tanczy: Mia³am przyjemnoœÌ widzieÌ materia³ jaki przygotowa³ dla wieczornego M24h. Interesuj¹co i dynamicznie przedstawi³ nam sylwetkê Petera Vogla - kasjera lewicy.
Black Jack '62 pisze:ÂŻyczĂŞ Wam zatem bardziej udanego ... no moÂże wieczoru 8)
Skoro Ty Âżyczysz z pewnoÂściÂą bĂŞdzie udany, wÂłaÂściwie to juÂż jest :lol2:
Black Jack '62 pisze:Tylko nie przesadzajcie z euforiÂą w nocy :> Bo wiecie, Âże nocÂą cisza nocna obowiÂązuje :cicho:
Ja obiecujê, ¿e bêdê o tym pamiêtaÌ :aniol: Za chwilê - maj¹c w uszach g³os Pawe³ka z dzisiejszego materia³u, a przed oczyma jego uœmiechniêt¹ buziê z wczorajszych relacji ( i mo¿e coœ jeszcze :rozglada: ) grzecznie po³o¿ê siê do ³ó¿eczka :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości