Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Marcin pisze:Pewnie nie ogl¹dacie Faktów Ludzi Pieniêdzy, ale Pawe³ mia³ te¿ ³¹czenia live w serwisach informacyjnych prowadzonych przez Kasiê £astowieck¹
Czasami oglÂądam, ale akurat dziÂś nie :uhh: DziĂŞki za info Marcinie.
maxxx pisze:Ciekawe czy ogladasz :tanczy: :arrow:
JeÂśli nie to masz chociaÂż namiastki troszkĂŞ :aniol:
Nie ogl¹da³am :uhh: Kiedy w serwisie o 23:00 nie by³o ju¿ ³¹czenia z Paw³em pomyœla³am, ¿e skoùczy³ dy¿ur i powiedzia³am tvn24 dobranoc :rozglada: Maxxx gdyby nie Ty ( i Joasia :rozglada: ) nie wiedzia³abym, ¿e Pawe³ by³ w nocy - dziêki maxxx :*
maxxx pisze:PaweÂł jak zwykle deszczu siĂŞ nie boi :aniol:
Ja sobie smacznie spaÂłam, a mĂłj ulubiony staÂł w strugach deszczu :uhh: Ale wiem, Âże miaÂł towarzystwo :rozglada: :arrow: http://www.tvn24.pl/-1,1511248.1,wiadomosc.html raÂźniej mu byÂło :rozglada:
maxxx pisze:Twardo bez parasolki,Joasia nie poÂżyczyÂła :nie:
:mhm: MoÂże baÂła siĂŞ, Âże kolega jej nie odda :rozglada:
maxxx pisze:Ale DÂżastina widzisz-nasi ulubiency najdzielniejsi :aniol:
Jak zawsze 8) Asia na deszczu, wÂśrĂłd haÂłasujÂących pielĂŞgniarek, ale z parasolem :rozglada: , a PaweÂł teÂż w deszczu - co prawda bez pielĂŞgniarek, ale i bez parasola :rozglada:
Black Jack '62 pisze: Forumowicze - musimy chyba zrobiÌ jak¹œ zrzutê :lol2: Mo¿e wtedy Pawe³ doceni nasz¹ troskê o niego i inaczej zacznie na nas patrzeÌ :neutral:
Blacky :mhm: nawet ja tak nie prze¿ywam obojêtnoœci Paw³a :rozglada: Ale fakt móg³by nas bardziej doceniÌ :] Zw³aszcza moje dzisiejsze poœwiêcenie :] W³¹czy³am Tv na popo³udniowy M24h, a tam za biurkiem pani Pochanke i Olek Kwaœniewski siedz¹ - pomyœla³am sobie, ¿e tego cyrku ogl¹daÌ nie bêdê :nie: i ju¿ chwyci³am za pilota, ¿eby wy³¹czyÌ TV , a¿ tu nagle Paw³a zauwa¿y³am :tanczy: Siedzia³ sobie na Anitowym stanowisku i chyba siê troszkê nudzi³ :rozglada: Wy³¹czy³am foniê i podpatrywa³am mojego ulubionego pana redaktora :rozglada: Ca³kiem mi³o by³o popatrzeÌ sobie na to jak Pawe³ek
buja siê w fotelu :rozglada: Spacerków po studio te¿ nie zabrak³o - odziany by³ w koszulê i d¿insy :P Jak siê okaza³o do nadawania relacji siê przygotowywa³ :rozglada: Mia³am przyjemnoœÌ widzieÌ i s³yszeÌ tê z wieczornego M24h :tanczy: Jako ¿e liczy³am na wiêcej rozmowê z Jolk¹ Kwaœniewsk¹ tak¿e zaliczy³am :uhh: Nie doczeka³am siê Pawe³ka, ale mam capsy :tanczy: dorobi³am siê osobistej capsiarki :lol2: dla mnie to jest zbyt skomplikowane :rozglada: :arrow:


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pawe³ od kilku dni depcze po piêtach panu premierowi :devil: Dziœ mia³am przyjemnoœÌ wys³uchaÌ konferencji i s³ysza³am pytanie Paw³a - o zdanie wspó³koalicjantów ws. pierwiastka siê zatroszczy³ :rozglada:

[ Dodano: PiÂą Cze 22, 2007 11:22 pm ]
Uuuuu....., zanosi siê na d³uuuuug¹ nockê z Paw³em :lol2: Przed chwil¹ nada³ kolejn¹, bardzo szczegó³ow¹ relacjê :tanczy: , a Brygida oznajmi³a, ¿e przed kancelariê premiera bêd¹ jeszcze wracaÌ tej nocy :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze: Nie doczekaÂłam siĂŞ PaweÂłka, ale mam capsy :tanczy: dorobiÂłam siĂŞ osobistej capsiarki :lol2: dla mnie to jest zbyt skomplikowane :rozglada: :arrow:
..a czy ta osobista capsiarka jest zainteresowana rozszerzeniem wspó³pracy tak¿e na inne w¹tki :?: :)

..zaraz :uhh:

..ale czy to oznacza Âże juÂż nie bĂŞdziesz naszych tandetnych potrzebowaÂła :?: ;(

..uniezaleÂżniÂłaÂś siĂŞ ;(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obieÂżyÂświat pisze:
DÂżastina pisze: Nie doczekaÂłam siĂŞ PaweÂłka, ale mam capsy :tanczy: dorobiÂłam siĂŞ osobistej capsiarki :lol2: dla mnie to jest zbyt skomplikowane :rozglada: :arrow:
..a czy ta osobista capsiarka jest zainteresowana rozszerzeniem wspó³pracy tak¿e na inne w¹tki :?: :)
A na jakie? :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..rany :shock: :shock: :lol: :D :D :D

.co za szaleĂąstwo :o :o :o :o

..no cudo po prostu :rydzyk: :rydzyk:

..jak ikony :rydzyk:

..DÂżastina - gdzieÂś ty takÂą cpasomakerkĂŞ wynalazÂła :?: :rydzyk:
A na jakie? :devil:
..a tu tu :) :rydzyk:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..rany :shock: :shock: :lol: :D :D :D

.co za szaleĂąstwo :o :o :o :o
Capsowy zawrĂłt gÂłowy :lol2: Chyba trochĂŞ przesadziÂłyÂśmy :rozglada: ale nie mogÂłam siĂŞ powstrzymaĂŚ :lol2: Trzeba byÂło w koĂącu daĂŚ upust naszemu wrodzonemu wyczuciu piĂŞkna :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..no cudo po prostu :rydzyk: :rydzyk:

..jak ikony :rydzyk:
PodobajÂą Ci siĂŞ? :lol2: Wcale Ci siĂŞ nie dziwiĂŞ :lol2: PowstaÂły na moje specjalne zamĂłwienie i pod moim bacznym nadzorem :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..DÂżastina - gdzieÂś ty takÂą cpasomakerkĂŞ wynalazÂła :?: :rydzyk:
Ma siê to szczêœcie w ¿yciu, wokó³ tylu wspania³ych ludzi :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:
DÂżastina pisze: Nie doczekaÂłam siĂŞ PaweÂłka, ale mam capsy :tanczy: dorobiÂłam siĂŞ osobistej capsiarki :lol2: dla mnie to jest zbyt skomplikowane :rozglada: :arrow:
..a czy ta osobista capsiarka jest zainteresowana rozszerzeniem wspó³pracy tak¿e na inne w¹tki :?: :)
Pewnie wypowie siĂŞ sama ;) Ja tylko mogĂŞ napisaĂŚ proÂś, a bĂŞdzie Ci dane :lol2: Ja dÂługo musiaÂłam siĂŞ napociĂŚ :rozglada: Nie zraÂżaj siĂŞ nickiem :cicho: :lol:
obieÂżyÂświat pisze:..zaraz :uhh:

..ale czy to oznacza Âże juÂż nie bĂŞdziesz naszych tandetnych potrzebowaÂła :?: ;(

..uniezaleÂżniÂłaÂś siĂŞ ;(
No chyba nie zamierzacie mnie opuœciÌ? :uhh: Zawsze mo¿e siê zdarzyÌ, ¿e coœ przegapiê :rozglada: Jak choicia¿by dziœ - przy³apa³am Paw³a dopiero w Raporcie popo³udniowym :mhm: a po tym jak przy powitaniach z kolegami mówi³: Witaj ponownie :mhm: wnioskujê i¿ by³ ju¿ wczeœniej :uhh: Jutro jeœli siê pojawi o tej samej porze, to tylko raport popo³udniowy bêdê mog³a ogl¹daÌ :uhh: Ale to dopiero jutro ;) , a co w dzisiejszym raporciku? A bardzo dynamiczny by³ :tanczy: Du¿o ³¹czeù z kolegami i kole¿ankami :D Sporo komentarzy po szczycie UE w studio pojawili siê goœcie :mhm: jeden ze studia w £odzi by³ ;) Nie odpoczywa³ zbyt d³ugo Pawe³ek po wczorajszo - dzisiejszym nocnym dy¿urze :) A jak na capsach widaÌ :D pracowit¹ mia³ nockê :spiewa: Kiedy tylko nap³ywa³y jakieœ nowe informacje z Brukseli pojawia³ siê Pawe³ z komentarzami poskich polityków :tanczy: W koùcu znudzi³o mu siê stanie przed kancelari¹ premiera i wróci³ do studia :rozglada: A Brygida przedstawi³a go jako swojego kolejnego goœcia :lol2: Oto jak mi³o mog¹ sobie konwersowaÌ - na tematy polityczne, wieczorow¹ por¹ - kole¿anka i kolega z jednej redakcji :tanczy: :arrow:

http://www.sendspace.com/file/45wi3z

WytrzymaÂłam do drugiej w nocy :rozglada: Sama prowadziĂŚ musiaÂłam burzliwe negocjacje i przyznaĂŚ siĂŞ muszĂŞ, Âże walkĂŞ przegraÂłam :rozglada: Nie wiem zatem czy dyÂżur PawÂła zakoĂączyÂł siĂŞ na tej rozmowie w studio? :roll:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Capsy z wczoraj :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:lol: :lol: :lol: Oczom nie wierzĂŞ :lol: :lol: I nadziwiĂŚ siĂŞ mogĂŞ :lol:

Te capsy sÂą tak piĂŞkne, Âże aÂż zaczynam siĂŞ baĂŚ, Âże PaweÂł na nich mi siĂŞ spodoba :lol: :lol:

A teraz lekki szok :> Pawe³ by³ popo³udniem, zacz¹³ dy¿ur wczeœniej - widzia³em ca³y raport popo³udniowy :) i by³ jeszcze w raporcie wieczornym :> Gdybym nie widzia³ na capsie to trudno by³oby mi uwierzyÌ :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:Capsy z wczoraj
A na nich bardzo przystojny pan redaktor :P i piĂŞknie zobrazowany jego wczorajszy baaardzo dÂłuuuugi dyÂżur :lol2:
Black Jack '62 pisze::lol: :lol: :lol: Oczom nie wierzĂŞ :lol: :lol: I nadziwiĂŚ siĂŞ mogĂŞ :lol:
To jak sen, prawda? :lol2:
Black Jack '62 pisze:Te capsy sÂą tak piĂŞkne
Kiedy ja maczam w czymÂś paluszki to zawsze jest piĂŞknie :lol2:
Black Jack '62 pisze:Âże aÂż zaczynam siĂŞ baĂŚ, Âże PaweÂł na nich mi siĂŞ spodoba :lol: :lol:
:mhm: A ja myÂślaÂłam, Âże on juÂż Ci siĂŞ podoba :lol2:
Black Jack '62 pisze:A teraz lekki szok :> Pawe³ by³ popo³udniem, zacz¹³ dy¿ur wczeœniej - widzia³em ca³y raport popo³udniowy :) i by³ jeszcze w raporcie wieczornym :> Gdybym nie widzia³ na capsie to trudno by³oby mi uwierzyÌ :lol2:
A czy Ty wiesz, ¿e na Raporcie Wieczornym dy¿ur Paw³a wczoraj siê nie skoùczy³ :shock: Siedzia³ za biureczkiem do pó³nocy :shock: Niestety moja u³omnoœÌ w obs³ugiwaniu sprzêtów RTV :uhh: przeszkodzi³a mi w nagraniu tych nocnych poczynaù :hmm: nie dostarczy³am materia³ów wiêc nie ma capsów :uhh: Ale dziœ to odpracujê ( mam nadziejê, ¿e znowu czegoœ nie wykombinujê :rozglada: ) Bo dziœ moi kochani Pawe³ek znowu za biureczkiem :tanczy: Ca³y czas wa³kuje szczyt UE i protest pielêgniarek, ale nic to - z jego ust mogê s³uchaÌ o wszystkim :lol2:

A teraz wspomnieù czar :szalony: JakoœÌ tych wspomnieù pozostawia wiele do ¿yczenia, ale to efekt zdartych - poniewa¿ wielokrotnie odtwarzanych kaset vhs :rozglada: :arrow:

To byÂło moje drugie i trzecie spotkanie z PawÂłem :lol2: Pierwszego nie uwieczniÂłam gdyÂż byÂło tak nieoczekiwane, spontaniczne i krĂłciutkie :rozglada: :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

PomaraĂączowa koszula :P Funcky - nasza ulubiona, prawda? :lol2:

CiÂąg dalszy wspomnieĂą nastÂąpi :mhm: jeÂśli wszystko siĂŞ pomyÂślnie uÂłoÂży ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Capsy z raportu :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..nie no nie ma sensu moich capsĂłw tu wrzucaĂŚ :spiewa:
..oszczĂŞdzĂŞ Wam tego tandetnego widoku ;)

..a tak apropos tych wspominkowych capsĂłw :D
..to ciekawe czemu PaweÂł teraz tak tylko na szaro-buro siĂŞ ubiera :>
..mĂłgÂłby znĂłw trochĂŞ 'Âżycia' w ubiĂłr wprowadziĂŚ :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

I podsumowanie dnia :) :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A jak tam biografia, Drodzy Fani? :devil:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Marcin pisze:A jak tam biografia, Drodzy Fani? :devil:
Zdziwisz siĂŞ jak Ci zdradzĂŞ, Âże DÂżastinie udaÂło siĂŞ nawiÂązaĂŚ kontakt mailowy z PawÂłem? :tanczy:
Wiele interesujÂących faktĂłw z biografii PawÂła niedÂługo ujrzy ÂświatÂło dzienne :D
Ale o nich juÂż Wam DÂżastina opowie - zapewne :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No wÂłaÂśnie! :D ByÂłem ciekaw, czy udaÂło siĂŞ komuÂś nawiÂązaĂŚ kontakt z PawÂłem. To Âświetnie, Âże siĂŞ udaÂło! :D Brawo.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Marcin pisze:No wÂłaÂśnie! :D ByÂłem ciekaw, czy udaÂło siĂŞ komuÂś nawiÂązaĂŚ kontakt z PawÂłem. To Âświetnie, Âże siĂŞ udaÂło! :D Brawo.
..wow :o
..i ja gratulujĂŞ :brawa:
..DÂżastina to prawdziwa negocjatorka 8)
..i wywalczyÂła co chciaÂła :brawa:
..nie to co Black :devil:

..no dalej - zdradzaj szczegó³y :D
..czego siĂŞ dowiedziaÂłaÂś :uwaga:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 32 gości