Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

GÂłoduj ze spokojem... i rozwagÂą :) ByÂś sobie nie zaszkodziÂł :) PĂłki co na horyzoncie Âżaden ''posiÂłek'' siĂŞ nie pojawiÂł :]
DÂżastina pisze:
obieÂżyÂświat pisze:
DÂżastina pisze:Ja mam :rozglada: bĂŞdzie mnĂłstwo relacji :lol2:
..jakie b³êdne przeczucia ;(
Nie napisaÂłam przecieÂż kogo relacje przeczuwaÂłam :rozglada:
NastĂŞpnym razem, kiedy staniesz tu sÂłownie wobec nas i wobec swojego przeczucia, racz proszĂŞ przeczucia te precyzowaĂŚ, bo z nas tacy obsesjoniÂści i niewolnicy Agatty wdziĂŞkĂłw, iÂż jednoznacznie umieszczone pod szyldem ''Agata Tomaszewska -...'' te przeczucia interpretujemy :lol2: Niby logiczna, ale jednak baÂłamucÂąca sytuacja :devil:
obie¿yœwiat pisze:..mam tylko nadziejê ¿e nie bêdê ¿a³owa³ póŸniej ¿e dokona³em takiego a nie innego wyboru :spiewa:
A jednak nie jesteœ do koùca pewien :lol2: Czy¿byœmy to my tchnêli w Ciebie tê niepewnoœÌ? :devil:
..nie wiem jak wy i wasze zainteresowania siĂŞ majÂą ale ja jestem czÂłowiekiem ktĂłry na jednym poprzestaĂŚ nie potrafi ;)
Ja i moje zainteresowania jak do tej pory wspó³graÌ z grafikiem Agatty piêknie potrafimy :) gorzej sytuacja siê maluje, jeœli wzi¹Ì pod lupê kwestiê ''idealnoœci'' symbiozy z obowi¹zkami, która pozostawia wiele do ¿yczenia :/
..chÂłopaki to przecieÂż najgrzeczniejszy band pod sÂłoĂącem :lol2:
..wiĂŞc fani tak samo :aniol: :devil:
Oczywiœcie :D Jak to zwykle z rockandrollowcami bywa :] Pamiêtaj wszelako, przy okazji podejmowania mniej lub bardziej szalonych decyzji o dzia³alnoœci s¹dów 24h :D Wiem, ¿e dzia³aj¹ doœÌ sprawnie, wiêc równie sprawnie móg³byœ dorobiÌ siê przydomka ''recydywista''... b¹dŸ gorszego :]
MyÂśl zawsze o nas i o tym, Âże czekamy tu wszyscy na TwĂłj i Twoich capsĂłw powrĂłt :)
..Agatka nigdy nie przegra z nikim :nie:
..co najwyÂżej ustÂąpiÂła tym razem pierwszeĂąstwa :rozglada:
To wbrew pozorom moÂże byĂŚ spory problem, poniewaÂż zazwyczaj kobiety wymagajÂą caÂłkowitego zaangaÂżowania. Nie lubiÂą byĂŚ na drugim miejscu... nawet przez krĂłtkÂą chwilĂŞ... :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:GÂłoduj ze spokojem... i rozwagÂą :) ByÂś sobie nie zaszkodziÂł :) PĂłki co na horyzoncie Âżaden ''posiÂłek'' siĂŞ nie pojawiÂł :]
..ohhh :D
.d.ziĂŞki za informacje :)
..od razu jakoÂś tak mi lÂżej kiedy wiem Âże nic nie tracĂŞ z uczty :tanczy:
..nawet pomimo coraz bardziej doskwierajÂącego gÂłodu informacyjnego :devil:
Alchemik pisze:A jednak nie jesteœ do koùca pewien :lol2: Czy¿byœmy to my tchnêli w Ciebie tê niepewnoœÌ? :devil:
..jeœli zrodzi³a siê we mnie niepewnoœÌ co do s³usznoœci decyzji to tylko przez was :?
..jak zwykle staracie siĂŞ byĂŚ moim sumieniem :?
.takie z was wyrocznie :?
..zupeÂłnie jakbyÂście sami nigdy nie przekroczyli barier dobrego smaku :?
]Oczywiœcie :D Jak to zwykle z rockandrollowcami bywa :] Pamiêtaj wszelako, przy okazji podejmowania mniej lub bardziej szalonych decyzji o dzia³alnoœci s¹dów 24h :D Wiem, ¿e dzia³aj¹ doœÌ sprawnie, wiêc równie sprawnie móg³byœ dorobiÌ siê przydomka ''recydywista''... b¹dŸ gorszego :]
MyÂśl zawsze o nas i o tym, Âże czekamy tu wszyscy na TwĂłj i Twoich capsĂłw powrĂłt :)
..ile razy mam was zapewniaĂŚ Âże nie jadĂŞ na koncert Âżeby robiĂŚ burdĂŞ tylko dobrze siĂŞ bawiĂŚ :?: :hyh:
..chyba Âże zobaczĂŞ Âże Agatka relacjonuje dla tvn24 ten koncert to rozpalĂŞ pod scenÂą ognisko i bĂŞdĂŞ odstawiaÂł szamaĂąskie taĂące :lol2:
..Âżeby miaÂła o jakim skandalu opowiadaĂŚ :aniol:
To wbrew pozorom moÂże byĂŚ spory problem, poniewaÂż zazwyczaj kobiety wymagajÂą caÂłkowitego zaangaÂżowania. Nie lubiÂą byĂŚ na drugim miejscu... nawet przez krĂłtkÂą chwilĂŞ... :)
..odkÂąd siĂŞ Agatka pojawiÂła w moim Âżyciu niemal zawsze jest na pierwszym miejscu :)
..wiêc ten raz mo¿e chyba w swojej wspania³oœci zejœÌ na drugi plan :?: :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obie¿yœwiat pisze:..jeœli zrodzi³a siê we mnie niepewnoœÌ co do s³usznoœci decyzji to tylko przez was :?
..jak zwykle staracie siĂŞ byĂŚ moim sumieniem :?
.takie z was wyrocznie :?
..zupeÂłnie jakbyÂście sami nigdy nie przekroczyli barier dobrego smaku :?
Nigdy nie czu³em siê wyroczni¹, co najwy¿ej drogowskazem :lol2: Jesteœmy w koùcu zespo³em ludzi, ¿yjemy w gremium ludzi dobrze sobie i innym ¿ycz¹cych :) Wymieniamy siê spostrze¿eniami, wspólnie odkrywamy nasze s³aboœci, tylko po to, by póŸniej z nimi walczyÌ skuteczniej :) Na pewno te¿ nie jest naszym zamiarem rozsiewaÌ w naszych wnêtrzach zw¹tpienie, lecz utwierdzaÌ siebie nawzajem co do s³usznoœci naszych postêpowaù, decyzji, b¹dŸ nakierowywaÌ na tok myœlenia, który mówi, ¿e z pewnymi przywarami nale¿y walczyÌ ;)
..ile razy mam was zapewniaĂŚ Âże nie jadĂŞ na koncert Âżeby robiĂŚ burdĂŞ tylko dobrze siĂŞ bawiĂŚ :?: :hyh:
..chyba Âże zobaczĂŞ Âże Agatka relacjonuje dla tvn24 ten koncert to rozpalĂŞ pod scenÂą ognisko i bĂŞdĂŞ odstawiaÂł szamaĂąskie taĂące :lol2:
..Âżeby miaÂła o jakim skandalu opowiadaĂŚ :aniol:
Nie planuj :] Jeœli organizacja koncertu przebiega tak sprawnie, jak zawsze w przypadku odwiedzin œwiatowych gwiazd, to przed dotarciem pod scenê czeka Ciê gruntowna kontrola. :] Nie mam tylko na myœli okazania bileciku do kontroli, ale tak¿e inne rutynowe sprawy - spacyfikuj¹ Ciê - mówi¹c krótko :devil: Ja, przy okazji rozbrajania ''groŸnych" fanów, straci³em ju¿ bezwiednie i co gorsza bezpowrotnie 3 aparaty fotograficzne, maszynkê do golenia, termos i podró¿niczy zabytkowy kompas, którego po dziœ dzieù od¿a³owaÌ nie mogê :twisted: Œrodków pirotechnicznych nigdy w plecaku nie nosi³em, wiêc nie wiem, czy bêdziesz móg³ zanieœÌ pod scenê? :mhm:
..odkÂąd siĂŞ Agatka pojawiÂła w moim Âżyciu niemal zawsze jest na pierwszym miejscu :)
..wiêc ten raz mo¿e chyba w swojej wspania³oœci zejœÌ na drugi plan :?: :spiewa:
O to byœ musia³ pytaÌ sam¹ ''zainteresowan¹''. Agatta sw¹ skromnoœÌ nie raz da³a ju¿ poznaÌ, wiêc byÌ mo¿e wspania³omyœlnoœÌ i tym razem by Ci okaza³a? :)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:
Alchemik pisze:To wbrew pozorom moÂże byĂŚ spory problem, poniewaÂż zazwyczaj kobiety wymagajÂą caÂłkowitego zaangaÂżowania. Nie lubiÂą byĂŚ na drugim miejscu... nawet przez krĂłtkÂą chwilĂŞ... :)
..odkÂąd siĂŞ Agatka pojawiÂła w moim Âżyciu niemal zawsze jest na pierwszym miejscu :)
..wiêc ten raz mo¿e chyba w swojej wspania³oœci zejœÌ na drugi plan :?: :spiewa:
Nie wiem, czy ten raz, to nie bêdzie o jeden raz za daleko :lol2: Wspania³omyœlnoœÌ Agatki wspania³omyœlnoœci¹, ale chyba ¿adna kobieta nie wybaczy mê¿czyŸnie, który zrezygnuje z niej na rzecz hollywoodzkich rockmanów :lol2: :hahaha: :devil:
Poza tym tak naprawdê (tfu :devil: ) nie wiemy jaka jest Agatka w realu? :D Mo¿e te wspania³e cechy, które ujawnia przed nami, by³o nie by³o opini¹ publicznoœÌ, to tylko na potrzeby wizerunku medialnego, a w rzeczywistoœci jest zupe³nie inn¹ osob¹ :lol:
Ejjjjejeeejjjj :lol: Sam nie wierzĂŞ, Âże to napisaÂłem :devil:

Al, zwalcz moj¹ s³aboœÌ do wypisywania g³upot :rydzyk:
Ja, przy okazji rozbrajania ''groŸnych" fanów, straci³em ju¿ bezwiednie i co gorsza bezpowrotnie 3 aparaty fotograficzne, maszynkê do golenia, termos i podró¿niczy zabytkowy kompas, którego po dziœ dzieù od¿a³owaÌ nie mogê :twisted: Œrodków pirotechnicznych nigdy w plecaku nie nosi³em, wiêc nie wiem, czy bêdziesz móg³ zanieœÌ pod scenê? :mhm:
Dawno temu to by³o? Sprawdzaj na Allegro, mo¿e ktoœ ju¿ kompas i ca³¹ resztê chce sprzedaÌ :lol2: :devil: :tanczy:
..poza tym dla wielu ludzi - jeÂśli nie wszystkich - muzyka i zabawa w Âżyciu sÂą bardzo waÂżnymi rzeczami :]
Jak mawiajÂą - muzyka jest obrazem czÂłowieka :D I w myÂśl tego porzekadÂła bardzo rozhasany obraz obieÂżyÂświata nam siĂŞ maluje :devil:
..jeœli zrodzi³a siê we mnie niepewnoœÌ co do s³usznoœci decyzji to tylko przez was :?
..jak zwykle staracie siĂŞ byĂŚ moim sumieniem :?
.takie z was wyrocznie :?
..zupeÂłnie jakbyÂście sami nigdy nie przekroczyli barier dobrego smaku :?
nigdy siĂŞ nie wypieraÂłem tego, Âże przekraczam granice dobrego smaku :D CzĂŞsto bywam nawet z tego dumny :devil:
Nie zwalaj wiêc za swoje wyrzuty sumienia ca³ej winy na nas i nasz¹ dzia³alnoœÌ :devil: Jeœli Ciê coœ drêczy w kontekœcie wyjazdu na koncert, to znaczy, ¿e jednak Agatka jest dla Ciebie most important idol :lol2: :tanczy:
No i jest piĂŞknie :lol2: TakÂą postawĂŞ kaÂżdy rozsÂądny facet zrozumie :lol2:
Jak i oczywiÂście tĂŞ, Âże kaÂżdy zdrowy facet musi siĂŞ od czasu do czasu wyszaleĂŚ i to niekoniecznie w towarzystwie kobiety, do ktĂłrej zwykle wzdycha - ukradkiem, bÂądÂź otwarcie :lol2: wiĂŞc udanej zabawy na koncercie Ci ÂżyczĂŞ :P :lol2: W razie, gdybyÂśmy siĂŞ juÂż nie spotkali ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Czy to te ''poÂżegnalne'' piÂątkowe relacje?
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

MiaÂło nie byĂŚ capsĂłw z udziaÂłem tego akurat stroju, ale skoro nie mam innych capsĂłw... :devil:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Czy to te ''poÂżegnalne'' piÂątkowe relacje?
:arrow:
Tak :lol2: Tak :lol2: To sÂą te piÂątkowe poÂżegnalne relacje :D
Ale w Twoim wydaniu s¹ bardziej realne :lol2: to znaczy bardziej realne ni¿ poprzednie capsy, nie bardziej realne ni¿ sama rzeczywistoœÌ, ale bliski ten efekt idea³owi :brawa:
Poza tym tak naprawdê (tfu :devil: ) nie wiemy jaka jest Agatka w realu? :D Mo¿e te wspania³e cechy, które ujawnia przed nami, by³o nie by³o opini¹ publicznoœÌ, to tylko na potrzeby wizerunku medialnego, a w rzeczywistoœci jest zupe³nie inn¹ osob¹ :lol:
Ka¿da kobieta jest zagadk¹ sam¹ w sobie 8) której nie rozwi¹¿e nikt." Tak naprawdê jednak chodzi nie o to by j¹ rozwi¹zaÌ, ale zawsze kochaÌ w ca³ej jej istocie. A, ¿eby zrozumieÌ... czasami wystarcza szczêœcie, czasami potrzebny jest dar... a najczêœciej to jest po prostu niemo¿liwe :lol2:
Al, zwalcz moj¹ s³aboœÌ do wypisywania g³upot :rydzyk:
Jak tylko zwalczĂŞ swojÂą, prĂŞdko biorĂŞ siĂŞ za TwojÂą :]
Dawno temu to by³o? Sprawdzaj na Allegro, mo¿e ktoœ ju¿ kompas i ca³¹ resztê chce sprzedaÌ :lol2: :devil: :tanczy:
:o Tylko nie to ;( Ten kompas móg³ ju¿ przejœÌ przez setki r¹k, w których nie p³ynie krew naszego rodu ;( Wydziedzicz¹ mnie teraz na pewno ;( :devil:
MiaÂło nie byĂŚ capsĂłw z udziaÂłem tego akurat stroju, ale skoro nie mam innych capsĂłw... :devil:
Spryciula z tej Agatty :> ZaszachowaÂła nas wszystkich :devil:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Alchemik pisze:
Czy to te ''poÂżegnalne'' piÂątkowe relacje?
:arrow:
Tak :lol2: Tak :lol2: To sÂą te piÂątkowe poÂżegnalne relacje :D
Ale w Twoim wydaniu s¹ bardziej realne :lol2: to znaczy bardziej realne ni¿ poprzednie capsy, nie bardziej realne ni¿ sama rzeczywistoœÌ, ale bliski ten efekt idea³owi :brawa:

:shock: :shock: :shock: Prawie jak Âżywa :shock:
Agatka piĂŞkna, pomimo nawet niezbyt udanego stroju :lol2: A najpiĂŞkniejsza chyba na tym z zamkniĂŞtymi oczyma :szalony: Nie czĂŞsto moÂżemy podziwiaĂŚ te piĂŞkne rzĂŞsy, ktĂłre z pewnoÂściÂą chcÂą rywalizowaĂŚ na ÂśmierĂŚ i Âżycie z tymi piĂŞknymi oczyma :szalony: DziĂŞki, Âże jeszcze o nas pamiĂŞtasz :* DziĂŞki za te cuda :lol2:
not that kind - jak ma siĂŞ TwĂłj nick do tego, czym szpanujesz na forum :>
Ka¿da kobieta jest zagadk¹ sam¹ w sobie 8) której nie rozwi¹¿e nikt." Tak naprawdê jednak chodzi nie o to by j¹ rozwi¹zaÌ, ale zawsze kochaÌ w ca³ej jej istocie. A, ¿eby zrozumieÌ... czasami wystarcza szczêœcie, czasami potrzebny jest dar... a najczêœciej to jest po prostu niemo¿liwe :lol2:
Do koùca pewnie nigdy ¿adnej kobiety siê nie zrozumie :D Ale ciekawe, czy i na ile procent Agatkê mo¿na ''rozgryŸÌ'' :> Z tego, co teraz ju¿ uda³o mi siê zaobserwowaÌ, to do ³atwych zadaù to nie nale¿y :szalony: No, ale my jesteœmy w pewien sposób ograniczeni ... oczywiœcie tym razem mam na myœli niemo¿noœÌ bezpoœredniego kontaktu z ni¹ :lol2:
MiaÂło nie byĂŚ capsĂłw z udziaÂłem tego akurat stroju, ale skoro nie mam innych capsĂłw... :devil:
Spryciula z tej Agatty :> ZaszachowaÂła nas wszystkich :devil:
Ale czemu tym akurat strojem jej siĂŞ to udaÂło? :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Black Jack '62 pisze:Agatka piĂŞkna, pomimo nawet niezbyt udanego stroju :lol2: A najpiĂŞkniejsza chyba na tym z zamkniĂŞtymi oczyma :szalony: Nie czĂŞsto moÂżemy podziwiaĂŚ te piĂŞkne rzĂŞsy, ktĂłre z pewnoÂściÂą chcÂą rywalizowaĂŚ na ÂśmierĂŚ i Âżycie z tymi piĂŞknymi oczyma :szalony:
MiaÂłam takie przeczucie, Âże ten akurat zrzut przypadnie co niektĂłrym do gustu najbardziej ;)
DziĂŞki, Âże jeszcze o nas pamiĂŞtasz :* DziĂŞki za te cuda :lol2:
not that kind - jak ma siĂŞ TwĂłj nick do tego, czym szpanujesz na forum :>
Nick ma siê wprost proporcjonalnie :devil: Nie dziêkujcie ju¿ tak, bo capsy wcale nie s¹ tak wspania³e, jak byœcie tego chcieli ;) Ale nie mogê zespoliÌ nagrywarki z komputerem tak, aby wspó³gra³y idealnie :twisted:
Spryciula z tej Agatty :> ZaszachowaÂła nas wszystkich :devil:
Ale czemu tym akurat strojem jej siĂŞ to udaÂło? :devil:
StrĂłj ma najwyraÂźniej takie moce, ktĂłrych my nie dostrzegamy :devil:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

not that kind pisze:MiaÂłam takie przeczucie, Âże ten akurat zrzut przypadnie co niektĂłrym do gustu najbardziej ;)
Ten z izolatkÂą teÂż bardzo oryginalny - w sam raz na najbliÂższe dni dla naszego obieÂżyÂświata :lol2:
Nie dziêkujcie ju¿ tak, bo capsy wcale nie s¹ tak wspania³e, jak byœcie tego chcieli ;) Ale nie mogê zespoliÌ nagrywarki z komputerem tak, aby wspó³gra³y idealnie :twisted:
Przedmioty, ktĂłre zwykle majÂą nam sÂłuÂżyĂŚ, spĂŞdzajÂą nam sen z powiek swojÂą upartoÂściÂą :x Ale Ty nie masz za bardzo czym siĂŞ martwiĂŚ - capsy sÂą naprawdĂŞ udane :D
StrĂłj ma najwyraÂźniej takie moce, ktĂłrych my nie dostrzegamy :devil:
Tylko nie przypisujmy tej marynarze i temu, co Agatka ma pod niÂą, nadprzyrodzonych mocy :hahaha: Bo w to nie uwierzĂŞ :D
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

:o WÂątek, aÂż pĂŞka z nadmiaru piĂŞkna...
To dlatego piewcy urody i talentu Agaty zbiegli siĂŞ tu, tego letniego niedzielnego popoÂłudnia :lol2:
Black Jack '62 pisze:
not that kind - jak ma siĂŞ TwĂłj nick do tego, czym szpanujesz na forum :>
O pewnych sprawach lepiej nie wiedieĂŚ :devil:
Black Jack '62 pisze:Przedmioty, ktĂłre zwykle majÂą nam sÂłuÂżyĂŚ, spĂŞdzajÂą nam sen z powiek swojÂą upartoÂściÂą
:uhh: :uhh: :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:Czy to te ''poÂżegnalne'' piÂątkowe relacje?
:arrow:
MiaÂło nie byĂŚ capsĂłw z udziaÂłem tego akurat stroju, ale skoro nie mam innych capsĂłw... :devil:
..wowki :o :D
..wow :shock:
..te sÂą cudowne :lol2:
..a nie masz to moÂże powitalnych capsĂłw - teÂż z piÂątku :?: :lol2:
..widzĂŞ Âże sytuacja capsowa siĂŞ unormowaÂła - wiĂŞc moÂżna pokÂładaĂŚ w Tobie i Twoich capsach nadziejĂŞ :?: :)
:o WÂątek, aÂż pĂŞka z nadmiaru piĂŞkna...
To dlatego piewcy urody i talentu Agaty zbiegli siĂŞ tu, tego letniego niedzielnego popoÂłudnia :lol2:
..Âświetnie powiedziane :lol2:
..a zbiegliÂśmy siĂŞ zupeÂłnie jakbyÂśmy coÂś podejrzewali :lol2:
..ja to z gÂłodu - od dwĂłch dni 'tvn24-poszczĂŞ' :lol2:
..oni nie poszczÂą ale teÂż sÂą wygÂłodniali - jak wilki :lol2:
..dobrze Âże sÂą te capsy bo nie wiadomo co by siĂŞ staÂło gdyby nagle pojawiÂła siĂŞ Agatka :spiewa:
..parĂŞ takich mocno wygÂłodniaÂłych bestii na niÂą czeka :tanczy:
..capsami archiwalnymi g³ód trochê nasz za³agodzi³aœ :)
Jak mawiajÂą - muzyka jest obrazem czÂłowieka :D I w myÂśl tego porzekadÂła bardzo rozhasany obraz obieÂżyÂświata nam siĂŞ maluje :devil:
..no wÂłaÂśnie :D
..i sÂłuchajÂąc red HotĂłw macie teraz mnie przed oczami :lol2:
..i na odwrĂłt :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obieÂżyÂświat pisze:..a nie masz to moÂże powitalnych capsĂłw - teÂż z piÂątku :?: :lol2:
Nie mam niestety. Powiedzmy, Âże mam to, co mi dostarczy DÂżastina ;)
..widzĂŞ Âże sytuacja capsowa siĂŞ unormowaÂła - wiĂŞc moÂżna pokÂładaĂŚ w Tobie i Twoich capsach nadziejĂŞ :?: :)
Nie do koĂąca :/ WiĂŞc z nadziejami ostroÂżnie :stop:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

not that kind pisze:
Black Jack '62 pisze:
Spryciula z tej Agatty :> ZaszachowaÂła nas wszystkich :devil:
Ale czemu tym akurat strojem jej siĂŞ to udaÂło? :devil:
StrĂłj ma najwyraÂźniej takie moce, ktĂłrych my nie dostrzegamy :devil:
Zapêdzi³a nas, przy u¿yciu tak nielubianej przez nas kompozycji garderobianej, w œlepy zau³ek, z którego przy okazji ew. kontynuacji ''stylu'' trudno bêdzie wybrn¹Ì :lol2:
Nie do koĂąca :/ WiĂŞc z nadziejami ostroÂżnie :stop:
Szkoda, oj szkoda ;( Przez chwilĂŞ wczoraj poczuÂłem siĂŞ bezpieczniej jako nowo mianowany capsiarz :rozglada: Dodam, Âże capsiarz bez Âżadnego staÂżu :rozglada:
:o WÂątek, aÂż pĂŞka z nadmiaru piĂŞkna...
To dlatego piewcy urody i talentu Agaty zbiegli siĂŞ tu, tego letniego niedzielnego popoÂłudnia :lol2:
Ta parafraza z pierwszej czêœci cytatu coœ mi mówi :mhm: Ale dlatego, ¿e jest chyba (?) parafraz¹, nie mogê rozgryŸÌ, sk¹d pochodzi :>
Ale :D najwaÂżniejsze, Âże prawdĂŞ gÂłosi :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Anshlo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 02 lip 2007, 11:16

Post autor: Anshlo »

Real intercourse videos online
http://nice-females-dicked.org/video?id=595877
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..hejki :lol2:
..i jak tam :?:

..Agatki nie widaĂŚ na horyznoncie :?: ;(

..ja siĂŞ cieszĂŞ bo to oznacza Âże nic nie tracĂŞ :D

..pozdrowienia z trasy :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości