Ciekawostki telemetryczne

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

kaseta89 pisze: SÂłaby wynik osiÂągnĂŞÂło pewnie NajsÂłabsze ogniwo :cry: :cry: SprawdzÂą siĂŞ chyba najgorsze scenariusze i bĂŞdzie to ostatni sezon programu...
Aaaa! Przeciez to by³ dopiero jeden odcinek a Ty ju¿ przekreslasz ca³¹ seriê :shock:

A tak w ogĂłle to gratulacje dla Polsatu, odÂświeÂżenie wizerunku widzĂŞ ruszyÂło peÂłnÂą parÂą! Oby wiĂŞcej takich prime-time'Ăłw jak wczoraj, i bĂŞdziecie ulubionÂą telewizjÂą miastowych, wyksztaÂłconych etc. ;)

BTW: Chyba nie mam ogĂłlnonarodowego poczucia humoru 8)
:)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

szymcio9 pisze:Aaaa! Przeciez to by³ dopiero jeden odcinek a Ty ju¿ przekreslasz ca³¹ seriê :shock:
Absolutnie nie skreœlam :cry: :cry: Ale znamy dobrze polsk¹ widowniê... ¯eby Graczykowie mia³y wieksz¹ ogl¹dalnoœÌ ni¿ FAKTY... :roll: Ahh... Zauwa¿my jednak, ¿e Graczyków ogl¹dali pewnie mieszkaùcy wsi i ma³ych miast bez wykszta³cenia, FAKTY sama "elita" :P
Pozatym ogl±dalno¶æ FAKTÓw jeszcze uro¶nie :wink: (To tak na marginiesie).

Jeszcze raz napiszê, ¿e nie skreœlam Najs³abszego ogniwa! Mam wielk¹ nadziejê, i licze na sukces nowych odcinków, ale z M jak mi³oœÌ lub Prosto w oczy nie wygra :cry: :cry: Dojdzie jeszcze BAR, którzy widzowie dobrze znaj¹... I dalej pewnie LUBI¥ :roll:
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Pozatym ogl±dalno¶æ FAKTÓw jeszcze uro¶nie (To tak na marginiesie).
Zawsze gdzieœ w przy koùcu jesieni, w zimê maj¹ dobr¹ ogl¹dalnoœÌ. Wtedy ogl¹dalnoœÌ rzêdu 4 mln nie by³a niczym szokuj¹cym. Wiadomo w zimê du¿o osób w domu siedzi i przewa¿nie ogl¹da telewizje.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

NOWE CIEKAWE DANE:
NajchĂŞtniej oglÂądana stacja w godzinach porannych.
Liczba widzĂłw miĂŞdzy 6:00 a 8:00, AGB Polska:

TVP1 - 295,7 tys.
TVP2 - 274,1 tys.
Polsat - 195,8 tys.
TVN - 106,5 tys.
TVP3 - 66,4 tys.
:)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Dziwi mnie tak du¿a ogl¹dalnoœÌ "dwójki" w stosunku do TVP1. Natoiast przewaga Polsatu, który nic w tych godzinach konkretnego nie nadaje nad TVN'em ju¿ mnie nie zadziwia, bo nawet te "nic konkretnego" przyci¹gnie przed telewizory wiêcej osób ni¿ TVN'owskie BezMonta¿u (czy jakoœ podobnie - kola¿ urywków Maratonu Uœmiechu i eliminacji do Drogi do gwiazd) czy ponad pó³ godzinne Telezakupy.
Pozdrawiam - KRASU 8)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A mnie dziwiÂą tak niskie wyniki.

PamiĂŞtam jak kilka lat temu (ok. 5 lat temu) czytaÂłem, ze "Kawe czy herbatĂŞ" oglÂąda ok 5 mln. widzĂłw.

CzyÂżby taki zwrot nagle :?:

ZresztÂą dzisiejsza "Kawa" jest o wiele nudniejsza od tej starej wiĂŞc nie ma siĂŞ co dziwiĂŚ.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

W dodatku jej stali widzowie zaczĂŞli wymieraĂŚ, a mÂłoda pokolenie nie chce oglÂądaĂŚ takiej nudy :wink:
Pozdrawiam - KRASU 8)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Bez przesady bo z tego co pamiêtam to nawet koledzy i kolezanki z klasy rano wstaj¹c w³¹czali "Kawe". Zwyczajnie program straci³ swoj¹ renome i sta³ sie nudny. Pewnie popularnoœÌ s³uchania radia rano te¿ siê do tego przyczyni³a.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Na fakt - ja rzadko kiedy mam czas przed pracÂą patrzeĂŚ w ekran - a sÂłuchanie radia aÂż tak nie absorbuje, bo radio gra a ja robiĂŞ 5 innych rzeczy :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Ja przed tymi wakacjami ogladaÂłem rano "KawĂŞ..." ale teraz juÂż tego nie robiĂŞ 8)
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale fajnÂą metamorfozĂŞ przeszedÂł ten program we wrzeĂąiu - naprawdĂŞ jest bardziej Âżywy, dynamiczny, w studiu ciekawsi goÂście i fajne tematy - czasami oglÂądam.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Ja zawsze ogl¹dam "Kawê czy herbatê" przed porannymi zajêciami. Czêsto œmiesz¹ mnie te przekomarzania prowadz¹cych. Teraz nie ogl¹dam, bo we wrzeœniu jeszcze mam raczej wakacje i wstajê póŸniej, ale z tego raz co widzia³em to znowu wymieszali dy¿ury prowadz¹cych i Schymallê z Pochwa³¹ przenieœli z pi¹tku na wtorek.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Oj zmian jest wiĂŞcej - teraz jedna para prowadzi program przez caÂły tydzieĂą - tj od poniedziÂłku do piatku. SÂą trzy zespoÂły prezenterskie i trzy zespoÂły wydawcĂłw i reÂżyserĂłw programu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

kiedys tesh czesto ogldalem kawe czy cherbate, teraz nie mam jush na to czasu bo o tej porze szukuje sie do szkolki, ale powiem sczerze ze z tego co zaobserwowalem program duzo utracil
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze:Oj zmian jest wiĂŞcej - teraz jedna para prowadzi program przez caÂły tydzieĂą - tj od poniedziÂłku do piatku. SÂą trzy zespoÂły prezenterskie i trzy zespoÂły wydawcĂłw i reÂżyserĂłw programu.
O rany, to rzeczywiÂście drastyczna zmiana. WÂłaÂśnie czytam artykuÂł na WM - pozostaÂłe pary to Kisielewski+WyszyĂąska i Zimoch+PawÂłowska. Zimoch prowadzi oprĂłcz tego w nieswoim tygodniu rozmowy "Cafe serio", niektĂłre sÂą do ÂściÂągniĂŞcia w TVP.

WylatujÂą w takim razie MikoÂłajczak, Klarenbach, Mosz i RosÂłoniak, a przecieÂż ta ostatnia nie miaÂła wylatywaĂŚ. Ale w sumie kaÂżdy z nich ma swĂłj program.

CzytaÂłem wczoraj Super Express i podsumowali pierwsze dni wrzeÂśnia w TV. Skrytykowali bardzo duÂżo takÂże KawĂŞ czy herbatĂŞ. Pod koniec tygodnia prezenterzy ledwo siĂŞ trzymajÂą na nogach, sÂą ÂśpiÂący i zmĂŞczeni. W dodatku program godzinĂŞ dÂłuÂższy, a przez to nudniejszy. Skrytykowana sama Schymalla. A poza tym Olejnik za nudy i Najsztub za formĂŞ.

Jedynie pochwalili Marcina Zimocha, Âże zrobiÂł siĂŞ z niego przez wakacje taki przystojniak, Âże przypomina Jamesa Bonda i ÂśmiaÂło mĂłgÂłby do tej roli startowaĂŚ. :D
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość