Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ciekawe czy Joasia siĂŞ umie przed czymÂś takim obroniĂŚ
Jak Joasia siĂŞ zdenerwuje, to rzuca kamieniami w takich :devil:
A Joasi to ja wcale dziÂś nie widziaÂłem
MoÂże dlatego Âże radia sÂłucham troszeczkĂŞ wiĂŞcej
Joasia siĂŞ dziÂś pojawiÂła w Faktach...
Tzn oczywiÂście nie miaÂła materiaÂłu, ale 'sÂłuÂżyÂła' jako lektor i tÂłumaczyÂła wypowiedzi obcokrajowcĂłw :tanczy:
ale to kim jest dziennikarz nie jest dla wszystkich
Dla wszystkich pewnie, Âże nie, ale dla fanĂłw powinno :devil: :devil: :devil:

DziÂś to juÂż Joasi nie zobaczymy, wieczorne serwisy bĂŞdÂą dla Ani Jot.

A tak wogĂłle, nie wiem, czy czytaliÂście artykuÂł na tvnfakty.pl na temat nowej ramĂłwki.
Zamiast Podsumowania Dnia bĂŞdzie jakiÂś magazyn 'DzieĂą po dniu'. MyÂślicie, Âże m.in Joasia bĂŞdzie go prowadziĂŚ :?:
Bo jak juÂż nie bĂŞdzie raportu wieczornego, to Joasie- prezenterke byÂśmy mogli oglÂądaĂŚ tylko w krĂłtkim serwisie o 23 i sporadycznie w weekendowe poranki ;( ;( ;(

JD, a Ty znasz Jarka KuÂźniara :?: Bo Wy radiowcy to chyba siĂŞ znacie niektĂłrzy.
A tak przy okazji, to mniemam, Âże jesteÂś publicystkÂą-prezenterkÂą a nie reporterkÂą, nieprawdaÂż :?: :D
JD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 02 sie 2007, 13:17

Post autor: JD »

No to co takiego jest w Was dziennikarzach Âże tacy jak my koniecznie potrzebujemy kontaktu z wami??
nie mam pojĂŞcia ;) ja patrze na dziennikarzy jak na dziennikarzy i tylko na to co robiÂą, prywatnie, na to kim sÂą i jacy sÂą patrze tylko na tych ktĂłrych znam :)

kwestia nowej ramĂłwki - zmiany sÂą potrzebne i zawsze coÂś odÂświerzÂą. A kto bĂŞdzie prezenterkÂą hmm oby ktoÂś dobry ;)

jestem wydawcÂą i serwisantem. zaczynaÂłam jako DJ, potem publicystyka itd. Dziennikarz odnajdzie siĂŞ w kaÂżdej roli ;)
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Arczi napisaÂł:
ChÂłopaki, ja bym na miejscu Ani JĂŞdrzejowskiej widziaÂł Joasie.
Jak myÂślicie, daliby rade poprowadziĂŚ razem serwis :devil: :devil:
Obrazek

Pewnie, Âże by dali. Joasia+Jarek KuÂźniar to jeden z moich ulubionych duetĂłw prowadzÂących w TVN24.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

kwestia nowej ramĂłwki - zmiany sÂą potrzebne i zawsze coÂś odÂświerzÂą.
Zmiany potrzebne zwÂłaszcza teraz kiedy ruszajÂą kanaÂły informacyjne Polsatu i TVP.
A w poÂście wyÂżej napisaÂłem, Âże Joasie byÂśmy mogli podziwiaĂŚ tylko w serwisie o 23- doczytaÂłem, nie bĂŞdzie tego serwisu ;(
A kto bĂŞdzie prezenterkÂą hmm oby ktoÂś dobry
Czyli Joasia :devil: Hmmm, ale jestem nieobiektywny :P
Dziennikarz odnajdzie siĂŞ w kaÂżdej roli
To prawda. Z reszt¹, jak mniemam, to nie bardzo siê miêdzy sob¹ ró¿ni. Np. jak ktoœ jest reporterem, to i czasem publicyst¹, bo zadaje pytania politykom na konferencjach, czy kiedy zaprosz¹ kogoœ do lajfa 8)

[ Dodano: PiÂą Sie 03, 2007 8:31 pm ]
Pewnie, Âże by dali. Joasia+Jarek KuÂźniar to jeden z moich ulubionych duetĂłw prowadzÂących w TVN24.
Tylko, Âże Joasia i Jarek to byli na siebie troche naburmuszeni. Tzn Joasia byÂła, bo jÂą Jarek przed serwisem dekoncentrowaÂł :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

jestem wydawcÂą i serwisantem.
Czym dokÂładnie zajmuje siĂŞ wydawca i serwisant ????
kwestia nowej ramĂłwki - zmiany sÂą potrzebne i zawsze coÂś odÂświerzÂą. A kto bĂŞdzie prezenterkÂą hmm oby ktoÂś dobry
Ja nale¿e do ludzi którzy nie lubi¹ zmian :neutral: Zmiany s¹ po to aby przyci¹gn¹Ì nowych widzów albo s³uchaczy :mhm:
Joasia powinna odnalezĂŚ sie w nowej ramĂłwce tylko wszystko siĂŞ musi dotrzeĂŚ :stop:
jestem wydawcÂą i serwisantem. zaczynaÂłam jako DJ, potem publicystyka itd. Dziennikarz odnajdzie siĂŞ w kaÂżdej roli
która z roli by³a najtrudniejsza-w której najtrudniej by³o siê odlale¿Ì ??
Joasia siĂŞ dziÂś pojawiÂła w Faktach...
no to tÂłumaczkÂą zostaÂła :devil:

JD ostatnio dosyĂŚ duÂżo politycy psioczÂą na dziennikarzy nawet sama Joasia jak prowadzi serwisy i relacje wyraznie sie oÂżywia kiedy opisuje ten temat-no to mam pytanie :shock: Bardzo politycy prywatnie sÂą dla was nieprzyjemni i zÂłoÂśliwi dla was??
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Czym dokÂładnie zajmuje siĂŞ wydawca i serwisant ????
Wydawca przygotowuje serwis razem z prowadzÂącym. Przynajmniej w tv. A serwisant? MoÂże prowadzi serwis, KuÂźniar byÂł serwisantem radia Zet.
Joasia powinna odnalezĂŚ sie w nowej ramĂłwce tylko wszystko siĂŞ musi dotrzeĂŚ
Mam nadziejĂŞ, Âże znajdzie sie tam dla niej choĂŚ troche miejsca na prezenterke. :rydzyk:
no to tÂłumaczkÂą zostaÂła
I to z czeskiego na polski :shock:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Cytat:
no to tÂłumaczkÂą zostaÂła

I to z czeskiego na polski
Taka Dagmara to FrancuszczyznÂą wymiata a Joasia PepikĂłw tÂłumaczy??? :shock: to troche nie sprawiedliwe wszyscy bĂŞdÂą jej dokuczali :spiewa:
Mam nadziejĂŞ, Âże znajdzie sie tam dla niej choĂŚ troche miejsca na prezenterke.
Jak sÂą zmiany to czasami jest tak Âże sÂą przetasowania -oby tylko Joasi nam nie zabrali :rydzyk:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Taka Dagmara to FrancuszczyznÂą wymiata a Joasia PepikĂłw tÂłumaczy??? to troche nie sprawiedliwe wszyscy bĂŞdÂą jej dokuczali
E tam, Joasia troche zwolniÂła tempo pracy. Jak by trzeba byÂło to Joasia i po chiĂąsku by nawijaÂła :devil:
Jak sÂą zmiany to czasami jest tak Âże sÂą przetasowania -oby tylko Joasi nam nie zabrali
Jak¹œ szanse mo¿emy widzieÌ w duetowym Dn¯. Bo zapewne bêdê 2 pary go przygotowywa³y, czyli wiêcej ni¿ teraz i mog¹ mieÌ barki prezenterów. Wtedy Joasie wykorzystaj¹ :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

jak widaĂŚ to pary prowadzÂących sÂą mieszane moÂże Joasia wrĂłci do swojego pierwszego partnera Jaconia -pasujÂą do siebie -oboje blondaski :devil:
Wtedy Joasie wykorzystajÂą
WolaÂłbym Âżeby jÂą bÂłagali niÂż wykorzystywali :devil:
Ale jak Joasi nie widaĂŚ tak nie widaĂŚ :shock:
KryĂąska -nie po to czekaliÂśmy trzy tygodnie aby Ciebie tylko dwa dni oglÂądaĂŚ :ban:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ale jak Joasi nie widaĂŚ tak nie widaĂŚ
KryĂąska -nie po to czekaliÂśmy trzy tygodnie aby Ciebie tylko dwa dni oglÂądaĂŚ
Nasz Kwiatuszek oprĂłcz wczorajszego dubbingu do FaktĂłw miaÂło takÂże materiaÂł w Podsuomowaniu Dnia :P
I to byÂła jedynka tego serwisu, najwaÂżniejszy materiaÂł :D :devil: :brawa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

I to byÂła jedynka tego serwisu, najwaÂżniejszy materiaÂł
I co z tego, kiedy byÂło jÂą tylko sÂłychaĂŚ :<
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

epsztajnek pisze: I co z tego, kiedy byÂło jÂą tylko sÂłychaĂŚ :<
Oj, tam, lepsze to niÂż nic 8)
Przyjmijmy wersje, Âże Joasia przygotowuje jakiÂś nowy autorski program do jesiennej ramĂłwki tvn24 :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

arczi pisze:
epsztajnek pisze: I co z tego, kiedy byÂło jÂą tylko sÂłychaĂŚ :<
Oj, tam, lepsze to niÂż nic 8)
Przyjmijmy wersje, Âże Joasia przygotowuje jakiÂś nowy autorski program do jesiennej ramĂłwki tvn24 :devil:
Bardzo ceniĂŞ JoasiĂŞ ale na pewno nie :nie:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

MoÂże dziÂś nam poprezenteruje 8)

Boskie foto, znalazÂłem na necie. Napewno juÂż na forum siĂŞ pojawiÂło, ale jak zobaczyÂłem, to pomyslaÂłem, Âże je tu zapodam :tanczy:

Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

:shock: :shock: :shock:
Jaka Joasia :spiewa: juÂż chyba takiej nigdy nie zobaczymy :devil:

No AÂśka poprzedni tydzieĂą moÂżna uznaĂŚ za faulstart :mhm:
O dziÂś to Ty juÂż codziennie masz sie pojawiaĂŚ :uwaga:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], marcin3usb, Semrush [Bot] i 20 gości