Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Cytat:
P.S. Joasia chyba znowu podciĂŞÂła wÂłosy

WÂłaÂśnie oglÂądaÂłem jej relacje i coÂś w tych wÂłosach jest innego.
Jak siĂŞ pracuje w tv to trzeba dbaĂŚ o wyglÂąd :cicho:
Tu kaÂżdy by chciaÂł Joasi jak najwiĂŞcej dla siebie, ale co z tego- i tak Âżaden z nas Joasi nie dostanie
Czyli Âże nie mam na co liczyĂŚ?? :shock: :spiewa:
MĂłwisz ze zmarnowaÂłem caÂły rok Âżycia :shock:
Joasiu powiedz Âże Arczi nie ma racji :cicho:
P.S.2 Joasia z profilu wyglÂąda sÂłodko
od tyÂłu teÂż :rozglada:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jak siĂŞ pracuje w tv to trzeba dbaĂŚ o wyglÂąd
DziewczĂŞta z tvn24 wiedzÂą to najlepiej :tanczy: Efekty widaĂŚ codzniennie na ekranie :D
Czyli Âże nie mam na co liczyĂŚ??
MĂłwisz ze zmarnowaÂłem caÂły rok Âżycia
Joasiu powiedz Âże Arczi nie ma racji
A widzisz jakieœ mo¿liwoœci zaw³adniêcia Joasi¹ :?: Szczególnie Ty, który jesteœ zwi¹zany Œwiêtym Wêz³em Ma³¿eùskim :devil:
Trzymaj Âłapy z dala od Joasi, bo Ci je AÂśka pourywa :devil:
od tyÂłu teÂż
I w ogĂłle z kaÂżdej perspektywy :tanczy: :tanczy:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek
LiczyÂłem po cichu, Âże kamerzysta obniÂży nieco obiektyw na serdeczny paluszek Joasi, ale nic z tego :(
Trzymaj Âłapy z dala od Joasi, bo Ci je AÂśka pourywa :devil:
... albo Âżona... :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

LiczyÂłem po cichu, Âże kamerzysta obniÂży nieco obiektyw na serdeczny paluszek Joasi, ale nic z tego
MoÂże ten pierÂścionek jest nie najÂładniejszy i Joasia wstydzi siĂŞ go pokazywaĂŚ :shock: no bo ten draĂą co go Joasi kupiÂł nie wyasygnowaÂł wiĂŞkszej sumy pieniĂŞdzy -bo mu byÂło szkoda :shock:
Cytat:
Trzymaj Âłapy z dala od Joasi, bo Ci je AÂśka pourywa

... albo Âżona...
Joasiu moja Âżona powiedziaÂła Âże odda mnie w dobre rĂŞce :cicho: -wiĂŞc nie ma problemu :aniol:
A widzisz jakieœ mo¿liwoœci zaw³adniêcia Joasi¹ Szczególnie Ty, który jesteœ zwi¹zany Œwiêtym Wêz³em Ma³¿eùskim
Tylko cywilnym wĂŞzÂłem :roll:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

MoÂże ten pierÂścionek jest nie najÂładniejszy i Joasia wstydzi siĂŞ go pokazywaĂŚ :shock:
Tylko pamiĂŞtaj, Âże w chwili obecnej, dla nas, Joasiowych fanĂłw, podstawowy dylemat do wyjaÂśnienia to: pierÂścionek (nie waÂżne jaki) - czy obrÂączka :<
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

MoÂże ten pierÂścionek jest nie najÂładniejszy i Joasia wstydzi siĂŞ go pokazywaĂŚ no bo ten draĂą co go Joasi kupiÂł nie wyasygnowaÂł wiĂŞkszej sumy pieniĂŞdzy -bo mu byÂło szkoda
To by oznaczaÂło, Âże Joasia wstydzi siĂŞ swojego wybranka, a dla niego ona jest... tania :shock: :shock:
Czyli Âże mamy szanse, Âże Joasia nie skupi siĂŞ na jednym mĂŞÂżczyÂźnie i poÂświĂŞci nam troche uwagi :tanczy: :tanczy:
Tylko cywilnym wĂŞzÂłem
To sprawdÂź, czy jeszcze jesteÂś Âżonaty, bo moÂże urzĂŞdnicy zgubili gdzieÂś twoje papiery i jesteÂś wolny :rozglada:
Tylko pamiĂŞtaj, Âże w chwili obecnej, dla nas, Joasiowych fanĂłw, podstawowy dylemat do wyjaÂśnienia to: pierÂścionek (nie waÂżne jaki) - czy obrÂączka
No wÂłasnie- pierÂścionek to sobie mogÂła sama kupiĂŚ- babki lubiÂą bÂłyskotki, a obrÂączke... teÂż moÂżna nosiĂŚ nie bĂŞdÂąc mĂŞÂżem/ÂżonÂą :spiewa: :spiewa:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Joasia od rana zajmuje siĂŞ czworaczkami :tanczy:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Wto Sie 07, 2007 11:02 am ]
To by oznaczaÂło, Âże Joasia wstydzi siĂŞ swojego wybranka, a dla niego ona jest... tania
Wszystko na to wskazuje ;(
To sprawdÂź, czy jeszcze jesteÂś Âżonaty, bo moÂże urzĂŞdnicy zgubili gdzieÂś twoje papiery i jesteÂś wolny
ByÂło by super ale ja nie mam takiego szczĂŞÂścia :devil:
Tylko pamiĂŞtaj, Âże w chwili obecnej, dla nas, Joasiowych fanĂłw, podstawowy dylemat do wyjaÂśnienia to: pierÂścionek (nie waÂżne jaki) - czy obrÂączka
Lepiej da Joasi aby by³a obr¹czka bo jak siê rozniesie ¿e Joasia bierze œlub to wszyscy zlec¹ siê do koœcio³a i jak ksi¹dz powie ;czy ktoœ zna jakieœ powody dla których ma³¿eùstwo mia³o by nie dojœÌ do skutku to po³owa zebranych mê¿czyzn zaczê³a by wrzeszczeÌ ;¿e s¹ takie powody :devil:
I popsuli by wszyscy Joasi Âślub :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Wiatr dokucza Joasi
Obrazek
Joasia sama wyglÂąda jak niemowle :P
Obrazek
piĂŞkny uÂśmiech
Obrazek

Lepiej da Joasi aby by³a obr¹czka bo jak siê rozniesie ¿e Joasia bierze œlub to wszyscy zlec¹ siê do koœcio³a i jak ksi¹dz powie ;czy ktoœ zna jakieœ powody dla których ma³¿eùstwo mia³o by nie dojœÌ do skutku to po³owa zebranych mê¿czyzn zaczê³a by wrzeszczeÌ ;¿e s¹ takie powody
Tylko czy ksi¹dz wzi¹³by pod uwage te wszystkie powody :P
Bo trzeba by mieĂŚ mocne argumenty, a to rzecz, ktĂłrej nam zawsze brakuje ;( ;(
Ale ja juÂż siĂŞ oswoiÂłem z myÂślÂą Joasi - mĂŞÂżatki. Niech ma, jak jest szczĂŞÂśliwa :x
ByÂło by super ale ja nie mam takiego szczĂŞÂścia
Biednemu zawsze piaskiem w oczy. MoÂże powiedzie Ci siĂŞ w innej materii.
MoÂże Âżonka sama wpadnie na pomysÂł, Âżeby ciebie wymieniĂŚ :spiewa: :spiewa:
Wszystko na to wskazuje
Jak moÂżna tak traktowaĂŚ Joasie. Ten typ serca nie ma ;( ;(
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

i jak ksi¹dz powie ;czy ktoœ zna jakieœ powody dla których ma³¿eùstwo mia³o by nie dojœÌ do skutku to po³owa zebranych mê¿czyzn zaczê³a by wrzeszczeÌ ;¿e s¹ takie powody
:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:
:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
Matko ! ten ostatni caps ! :shock:
WstrĂŞtna Asico :twisted: Dlaczego tak siĂŞ nigdy nie usmiechasz w studio :?:
No przepraszam, raz siĂŞ tak usmiechaÂłaÂś do straÂżaka i kominiarza , na ÂświĂŞtego Floriana :(
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Joasia chyba wÂłaÂśnie miaÂła relacje, bo sÂłyszaÂłem jej nieziemski gÂłos :tanczy: :tanczy:
Matko ! ten ostatni caps !
WstrĂŞtna Asico Dlaczego tak siĂŞ nigdy nie usmiechasz w studio
PiĂŞkny, nieprawdaÂż :?: TeÂż nie wiem na czym to polega, Âże w studio jest 'skwaszona' a w reporterce taka uÂśmiechniĂŞta :D .
A od wczoraj jestem troche podÂłamany faktem, Âże 'Dzien po dniu' bĂŞdzie prowadziÂł JacoĂą. To oznacza, Âże Joasia praktycznie zniknie jako prezenterka ;( ;(
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

A od wczoraj jestem troche podÂłamany faktem, Âże 'Dzien po dniu' bĂŞdzie prowadziÂł JacoĂą. To oznacza, Âże Joasia praktycznie zniknie jako prezenterka
Niestety, po wczorajszej lekturze zapowiedzi zmian w jesiennej ramĂłwce doszedÂłem do tego samego wniosku ;( ;( ;( ;( ;(
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

epsztajnek pisze: Niestety, po wczorajszej lekturze zapowiedzi zmian w jesiennej ramĂłwce doszedÂłem do tego samego wniosku ;( ;( ;( ;( ;(
Pewnie jedyna co nam zostanie to Joasia od czasu do czasu w poranku weekendowym.
Ale jak juÂż wrĂłci Marta Kuligowska to bĂŞdÂą 3 osoby do porankĂłw i Joasi teÂż tam zabraknie ;( ;( ;( MoÂże od czasu do czasu raport wieczorny :mhm: :rozglada:

No ale w kaÂżdym razie bĂŞdzie wiĂŞcej Joasi- reporterki, pamiĂŞtajmy, Âże ona jest zawsze wesoÂła i uÂśmiechniĂŞta ( :D ), nie to co Joasia- prezenterka :?

[ Dodano: Wto Sie 07, 2007 3:39 pm ]
Joasia dziÂś aktywna w DnÂŻ. I kolejny temat :D
I znĂłw warunki atmosferyczne dajÂą siĂŞ Asi we znaki :shock:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Joasia nad jeziorkiem czerniakowskim :tanczy:
Joasiu dopiero teraz mĂłwisz Âże nie wolno siĂŞ tam wÂłaziĂŚ do wody -jak ja tam poÂłowĂŞ dzieciĂąstwa spĂŞdziÂłem :rozglada:

Panowie nie panikowaĂŚ -jeszcze nic nie wiadomo czy Joasia bĂŞdze prezenterkÂą czy nie :cicho:

[ Dodano: Wto Sie 07, 2007 4:45 pm ]
Joasia jeszcze krĂŞciÂła siĂŞ po studio o 16.30 :shock:

AÂśka goĂą do naÂżeczonego bo sobie innÂą znajdzie -a potem bĂŞdziesz nas o to obwiniaÂła i nas karaÂła :shock:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

arczi pisze:A od wczoraj jestem troche podÂłamany faktem, Âże 'Dzien po dniu' bĂŞdzie prowadziÂł JacoĂą. To oznacza, Âże Joasia praktycznie zniknie jako prezenterka ;( ;(
myÂślicie,Âże Joasia nie jest czĂŞsto(a wÂłaÂściwie juÂż rzadko,rzadziutko,rzadziusiacieĂąko)prezenterkÂą,dlatego Âże 'gĂłra' bierze sobie do serca niepochlebne wypowiedzi o Kryni z portalu tvn24??czy to moÂże mieĂŚ jakiÂś wpÂływ?? :hmm: :hmm:

Joasia dziÂś jak prawdziwy motylek-cytrynek 8) :D nie uÂżywaĂŚ tylko sformuowania 'motylica',bo siĂŞ niemile kojarzy :rozglada: :rozglada:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

myÂślicie,Âże Joasia nie jest czĂŞsto(a wÂłaÂściwie juÂż rzadko,rzadziutko,rzadziusiacieĂąko)prezenterkÂą,dlatego Âże 'gĂłra' bierze sobie do serca niepochlebne wypowiedzi o Kryni z portalu tvn24??czy to moÂże mieĂŚ jakiÂś wpÂływ?? :hmm:
W czasach wojen podjazdowych pomiĂŞdzy stacjami TV, kiedy szefowie podniecajÂą siĂŞ walkÂą o fetysz oglÂądalnoÂści , wszystkie moÂżliwoÂści trzeba braĂŚ pod uwagĂŞ :<
Joasia dziÂś jak prawdziwy motylek-cytrynek 8)
Motylem jestem ..... motylem jestem .... :spiewa:
zatrzymaj, bo nie wrĂłcĂŞ wiĂŞcej .... :spiewa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Radzik1993 i 21 gości