Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Archont pisze:No i nie zasnê teraz przez ca³¹ noc - bêdê sobie wyobra¿a³ Pannê Joannê w stroju k¹pielowym opart¹ o reling na tle lazurowej toni. Ech.
Zajebisty tekst! :brawa:
arczi pisze: To ja zgÂłaszam kandydature jeziora nidzkiego.
CzĂŞsto tam kiedyÂś bywaÂłem, jezioro duÂże i ma duÂżo... zakamarkĂłw
Ciekawa kandydatura, jestem za jakby co ! :D
arczi pisze: Odstraszymy nie tylko zaskroĂące, ale wszystkich. I Krzysia teÂż moÂże odstraszymy
Biada Wam! :nie: Bo zrobiĂŞ Wam brzydki numer i cichaczem sie wymkne na rejs z samym Krzysiem! :P
archi pisze: Joasia nie obrazi siĂŞ, Âże tu poruszamy ten temat
MoÂżemy jÂą zaprosiĂŚ, tylko moÂże wszystko popsuĂŚ jak zacznie siĂŞ wtrÂącaĂŚ
Jak bĂŞdziecie tak JoasiĂŞ spostrzegaĂŚ, to Wasze maile do Niej na zawsze pozostanÂą w strefie SPAM! :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No i nie zasnê teraz przez ca³¹ noc - bêdê sobie wyobra¿a³ Pannê Joannê w stroju k¹pielowym opart¹ o reling na tle lazurowej toni. Ech.


Zajebisty tekst!
MoÂże to dziwne, ale ja nigdy nie prĂłbowaÂłem sobie wyobraziĂŚ, jak Joasia wyglÂąda w stroju kÂąpielowym, a juÂż tym bardziej bez :rozglada:
Od dziÂś zacznĂŞ sobie to wyobraÂżaĂŚ :devil:
Biada Wam! Bo zrobiĂŞ Wam brzydki numer i cichaczem sie wymkne na rejs z samym Krzysiem!
Krzychu bez nas nie pojedzie :twisted: JuÂż z nim gadaÂłem :devil:
Jak bĂŞdziecie tak JoasiĂŞ spostrzegaĂŚ, to Wasze maile do Niej na zawsze pozostanÂą w strefie SPAM!
No dobra, to na jachcie Ty zabierzesz siĂŞ za Krzysia ( pamiĂŞtaj o kajdankach), a ja cichaczem zabiore sie za Joasie :rozglada: I wszyscy bĂŞdÂą zadowoleni :tanczy: :tanczy:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Biada Wam! Bo zrobiĂŞ Wam brzydki numer i cichaczem sie wymkne na rejs z samym Krzysiem!
I zostawisz mnie sam na sam z JoasiÂą :shock: -a co bedzie jak zapomnĂŞ jĂŞzyka w gĂŞbie :devil:
No i nie zasnê teraz przez ca³¹ noc - bêdê sobie wyobra¿a³ Pannê Joannê w stroju k¹pielowym opart¹ o reling na tle lazurowej toni. Ech.
Wszystko piĂŞknie ale ja nie znam Âżadnego lazurowego jeziora w Polsce :shock:
Odstraszymy nie tylko zaskroĂące, ale wszystkich. I Krzysia teÂż moÂże odstraszymy.
z nami moÂżesz czuĂŚ siĂŞ bezpieczna
Nika jak jakiÂś zaskroniec Ciebie zaatakuje to zagrozimy draniowi Âże zaÂłozymy o nimwatek i na pewno juÂż Âżaden gad Ciebie juÂż nie ruszy :devil:
Joasia nie obrazi siĂŞ, Âże tu poruszamy ten temat
MoÂżemy jÂą zaprosiĂŚ, tylko moÂże wszystko popsuĂŚ jak zacznie siĂŞ wtrÂącaĂŚ
Ale moÂże KrzyÂś jÂą poskromi
KrzyÂś nie wyglÂąda na takiego co bije kobiety :shock:
adam napisaÂł/a:
Moja Âżona to feministka :

To masz ciekawe klimaty w domu!
No to powiem Ci bÂże matka i siostra teÂż :devil: -ja jestem darmozjadem i nieudacznikiem ;(
Nazywam mojÂą ÂżonĂŞ feministkÂą bo jest jedynaczkÂą i zawsze mysli przedewszystkim o sobie i wszystko co ona wymyÂśli jest jak program PZPR jedyny i sÂłuszny :devil:
Ja proponujĂŞ, ktĂłreÂś z mazurskich, tam nabieraÂłam szlifu w tym "fachu" ,
Ja tylko ³ódk¹ przez wis³ê przep³ywa³em :aniol:
to moÂże wypadaÂłoby zaprosiĂŚ na jacht JoasiĂŞ?! HĂŞ??
No nie wiem :mhm: moÂże marudziĂŚ i przeszkadzaĂŚ-wiecie jakie sÂą te gwiazdy :rozglada:
Zgodnie ze staroÂżytnym poÂżekadÂłem 'swĂłj ciÂągnie do swego' - naleÂży wnioskowaĂŚ, Âże Joasia teÂż jest walniĂŞta
Dobrze jej tak :devil:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Ach, jak przyjemnie wstaĂŚ w sobotni poranek, mimo fatalnej pogody :tanczy:
Pani Redaktor KryĂąska dzisiaj w spodniach-rybaczkach :brawa: UjĂŞcia co prawda dalekie, ale i tak widaĂŚ, Âże ma fajne nĂłzie :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Naburmuszona mina - nic nowego :>
PomiĂŞdzy Redaktor KryĂąskÂą a J.KuÂźniarem chyba caÂły czas "zima" :<

[ Dodano: Sob Sie 11, 2007 8:44 am ]
Pani Redaktor ! My , to my, moÂże i naprzykrzamy siĂŞ czasami. Ale z takÂą minÂą mĂłwiĂŚ "dzieĂądobry" kolegom reporterom w terenie ? Jak Pani tak bĂŞdzie zaciskaĂŚ usteczka , to zgryz Pani siĂŞ przekrzywi :x
http://img179.imageshack.us/img179/4350/jk11uw7.jpg

[ Dodano: Sob Sie 11, 2007 8:45 am ]
Przepraszam, nie umieÂściÂłem znacznikĂłw img
Obrazek

[ Dodano: Sob Sie 11, 2007 8:54 am ]
No to jeszcze raz nĂłzie Redaktor KryĂąskiej obute w klapeczki. To taki rzadki widok, Âże chyba mi wybaczycie koledzy forumowicze ;)
Obrazek Obrazek
Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

KrzyÂś nie wyglÂąda na takiego co bije kobiety
Wystarczy, ¿e Krzyœ jej szepnie s³ówko na ucho i to Joasia z nim ucieknie, zostawiaj¹c nas sam na sam z Nik¹ :devil:
Dobrze jej tak
Pasuje do nas :tanczy: :tanczy:


Rzeczywiœcie, Joasia ma bardzo fajne spodnie i jeszcze fajniejsze nó¿ki :tanczy: :tanczy:
Pan Jarek pewnie chĂŞtnie zerka.
No ale jeÂżeli jeszcze prowadzÂą zminÂą wojne to Joasi moÂże siĂŞ to nie podobaĂŚ :shock:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

...o , pudrujÂą JoasiĂŞ.... a jednak Jarek nie wytrzymaÂł powagi :lol2:
Obrazek
... a Joasia grzecznie odpowiedziaÂła, Âże juÂż nie bĂŞdzie siĂŞ bÂłyszczeĂŚ... ;)
Ostatnio zmieniony sobota 11 sie 2007, 09:14 przez epsztajnek, łącznie zmieniany 1 raz.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

..o , pudrujÂą JoasiĂŞ.... a jednak Jarek nie wytrzymaÂł powagi
Joasia robi siĂŞ dla nas na BĂłstwo :tanczy:
A pan Jarek coÂś powiedziaÂł Joasi :?:
Mam nadzieje, Âże jej nie uraziÂł :rozglada:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

A pan Jarek coÂś powiedziaÂł Joasi
Po prostu, przerwaÂł przeglÂąd prasy i gÂłoÂśno powiedziaÂł "o, pudrujÂą JoasiĂŞ" ;)
A przed serwisem spytaÂł siĂŞ, czy Joasia jest gotowa - odpowiedziaÂła, Âże tak, Âże "juÂż siĂŞ nie bÂłyszczy". No , ale trzeba przyznaĂŚ, Âże ton tej odpowiedzi byÂł raczej kurtuazyjny :(
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

WÂłaÂśnie wrĂłciÂłem :P
Joasia taka zimna Âże dziwi mnie Âże nie ma oszronionej twarzy i sople nie zwisajÂą jej z nosa :devil:
grappe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 09 sie 2007, 17:16

Post autor: grappe »

adam pisze:
Joasia taka zimna Âże dziwi mnie Âże nie ma oszronionej twarzy i sople nie zwisajÂą jej z nosa :devil:
CoÂś w tym jest... myÂślicie, Âże prywatnie teÂż jest taka chÂłodna? Hmm... Wiadomo, Âże nie moÂże ĂŚwierkaĂŚ przedstawijÂąc suche fakty z dziedziny polityki, ale powinna jednak traktowaĂŚ te informacje z wiĂŞkszym dystansem i byĂŚ bardziej radosnym dziewczĂŞciem, tak jak Brygida;)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Joasia taka zimna Âże dziwi mnie Âże nie ma oszronionej twarzy i sople nie zwisajÂą jej z nosa

KiedyÂś sie pojawi na wizji Joasia- baÂłwanka :devil: :devil:
myÂślicie, Âże prywatnie teÂż jest taka chÂłodna?
MyÂślĂŞ, Âże dla swojego faceta (kobiety :?: :shock: ) jest gorÂąca niczym ogieĂą.
Ale na wizji nie moÂże byĂŚ namiĂŞtna i prowokacyjna :red:

PS. OczywiÂście Joasia niczym mnie dziÂś nie zaskoczyÂła. Masa 'dziubkĂłw', praktycznie zero uÂśmiechu :roll: Jej przepychanek z panem Jarkiem niestety nie widziaÂłem (byÂły jakieÂś :?: )
Ale dziĂŞki porankom moÂżemy na niÂą wiĂŞcej popatrzeĂŚ 8)
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Joasia taka zimna Âże dziwi mnie Âże nie ma oszronionej twarzy i sople nie zwisajÂą jej z nosa
MoÂże Joasia w Âżyciu prywatnym nie zaznaje ognistych pocaÂłunkĂłw i przez to serce zarasta jej lodem :hmm:

[ Dodano: Sob Sie 11, 2007 10:21 am ]
Ale na wizji nie moÂże byĂŚ namiĂŞtna i prowokacyjna
PeÂłna zgoda. Ale niech bĂŞdzie po prostu POGODNA , a nie naburmuszona :<
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

MoÂże Joasia w Âżyciu prywatnym nie zaznaje ognistych pocaÂłunkĂłw i przez to serce zarasta jej lodem
Jak to moÂżliwe, by tak wspaniaÂłej kobiecie nie okazywaĂŚ pÂłomiennych uczuĂŚ :shock:
Powninna wymieniĂŚ swojego chÂłopa na lepszy model :devil:
PeÂłna zgoda. Ale niech bĂŞdzie po prostu POGODNA , a nie naburmuszona
Pewnie, uÂśmiechniĂŞta Joasia wystarczy. Ale ja nie miaÂłbym nic przeciwko, by do jej serwisĂłw wkradÂła siĂŞ nutka erotyzmu :shock:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Ale ja nie miaÂłbym nic przeciwko, by do jej serwisĂłw wkradÂła siĂŞ nutka erotyzmu
Nutka erotyzmu , w czasie serwisĂłw :?: Jestem za :plus: :plus: :plus: :brawa: :brawa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

epsztajnek pisze:
Ale ja nie miaÂłbym nic przeciwko, by do jej serwisĂłw wkradÂła siĂŞ nutka erotyzmu
Nutka erotyzmu , w czasie serwisĂłw :?: Jestem za :plus: :plus: :plus: :brawa: :brawa:
Tylko tak siĂŞ zastanawiam, jak by to miaÂło wyglÂądaĂŚ.
ÂŻeby nie wyszÂło jakoÂś perwersyjnie i ordynarnie :shock:
Ale Joasia to subtelna kobieta- na pewno coÂś wymyÂśli :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości