[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

czemu moÂłek-meller to juÂż tak zostanie?
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Nie

Kinga jedzie do ParyÂża dla tego
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Post autor: Isadora »

jak do DDTVN trafi Fajkowska, Dowbor czy Kubicz to normalnie przestanĂŞ oglÂądaĂŚ :nie:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

No i mamy pierwszy po 2 miesiacach DDTVN. Program caÂłkiem ciekawy, widaĂŚ Âże Marcin nawet dobrze dogadywaÂł siĂŞ z MoÂłek, jednak Kinga z Marcinem to Kinga z Marcinem. ByÂło troszkĂŞ o SF, troszkĂŞ o TZG i tajemnicza Ajziz DÂżii, byÂł teÂż "Like a Virgin" Bosak ktĂłry bardzo chciaÂł udowodniĂŚ jaki to Âłun jest dobry poseÂł. :twisted: Pani od kuchni Kaszubskiej Âświetna.

Magda z Marcinem bêd¹ prowadziÌ te¿ DDTVN za tydzieù. Zrobili nawet now¹, niezbyt udan¹ czo³ówkê.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Po dzisiejszym DDTVN, jestem kompletnie zafascynowana duetem MoÂłek-Meller, we dwoje wzajemnie sie idealnie uzupeÂłniajÂą, ona stonowana, on troche wyluzowany, i widaĂŚ, ze bardzo dobrze czuja sie w swoim towarzystwie. PosunĂŞ sie nawet o stwierdzenie, Âże Magda jest o wiele mniej spiĂŞta niÂżeli w towarzystwie Jolanty PieĂąkowskiej. Nie wiem jak to Marcin zrobiÂł, ale Magda pozbyÂła siĂŞ przy nim dzis tego sztucznego dystansu, poÂłknietego kija, i okazaÂło siĂŞ, Âże to caÂłkiem rĂłwna i wyluzowna babka. Nie mogĂŞ siĂŞ doczekac jutra!
P.S. ÂŻeby nie byÂło nieporozumieĂą, duet Meller-Rusin teÂż mnie urzeka :D
m0nika111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 06 lip 2007, 21:48
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: m0nika111 »

Mi rĂłwnieÂż bardzo siĂŞ podobaÂło! WidaĂŚ Âże Magdzie lepiej siĂŞ prowadzi z mĂŞÂżczyznÂą. Âświetnie siĂŞ ze sobÂą zgrali. Ten duet bardziej mi siĂŞ podobaÂł od tradycyjnego Meller-Rusin.
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Co ciekawe nawet wejÂściĂłwkĂŞ zmienili na potrzeby tej pary.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

ByĂŚ moÂże tak jest


a sÂądzĂŞ Âże Jola juÂż siĂŞ poÂżegnaÂła z TV-enem bo urlopy trwajÂą jasne taki kit to sobie mogÂą wciskaĂŚ

a za tydzieĂą przecieÂż znĂłw para MoÂłek-Meller
andrzejm
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: czwartek 14 lip 2005, 09:14
Lokalizacja: Ostrówek Węgrowski

Post autor: andrzejm »

Bardzo mi siê podoba³ DZIEÑ DOBRY TVN a szczególne para prowadz±cych

Brawa dla pani Magdy MoÂłek dziÂś byÂła poprostu SUPER
Pozdrawiam
AndrzejM
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Widze, Âże wszystkim podobaÂła siĂŞ nowa para prowadzÂących, a ja niestety zapomniaÂłem obejrzeĂŚ. Postaram sie jutro to nadrobiĂŚ i wtedy siĂŞ przekonam czy tak dobrze im razem poszÂło :D
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Post autor: Isabelka »

Magda MoÂłek dziÂś byÂła Âświetna,super prowadziÂła DDTVN.Od wrzeÂśnia Magda bĂŞdzie znĂłw pewnie prowadziÂła program z JolÂą PienkowskÂą w soboty i niedziele a w dni powszednie zapewne z A.SoÂłtysikiem.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

ProwadziÂła jak prowadziÂła :roll:


Kinga i tak jest lepsza :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy: :tanczy:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Magda MoÂłek wyraÂźnie jest wkoĂącu bardziej rozluÂźniona. Nie wiem czy to Marcin tak na niÂą dziaÂła, czy moÂże wakacje, ale zdecydowanie lepiej prowadzi DDTVN. Mam nadziejĂŞ, Âże nie powrĂłci do swojej dawnej formuÂły. W Sopocie moÂże byĂŚ naprawdĂŞ dobrÂą prowadzÂącÂą :D
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Onet.pl

Kolejne gwiazdy odchodzÂą z TVP
Marcin Prokop

Dorota Wellman i Marcin Prokop prawdopodobnie zrezygnujÂą z pracy w telewizji publicznej, gdzie prowadzili "Pytanie na Âśniadanie". PojawiÂły siĂŞ informacje, iÂż przejdÂą do "DzieĂą dobry TVN".
- Poinformowano mnie, Âże para, pod ktĂłrÂą ustawialiÂśmy grafik, zrezygnowaÂła z pracy w "Pytaniu na Âśniadanie". PrzyjĂŞÂłam tĂŞ wiadomoœÌ ze smutkiem, nie tylko z powodu trudnoÂści organizacyjnych, ale teÂż ze wzglĂŞdu na naszÂą wieloletniÂą przyjaŸù – mĂłwi szefowa programu Alicja Resich-ModliĂąska.

Pod DorotĂŞ Wellman i Marcina Prokopa ustalono caÂły jesienny grafik "Pytania na Âśniadanie". To jedyna z dotychczasowych par, ktĂłra - jako gwiazdy - miaÂła pozostaĂŚ w show. Tymczasem duet ma inne plany. - Z tego, co wiem, odchodzÂą do "DzieĂą dobry TVN" - zdradza Monika Richardson, ktĂłrej najpierw podziĂŞkowano za prowadzenie porannego programu, a po wiadomoÂści o Wellman i Prokopie – zaproponowano pozostanie w nim. Richardson nie podjĂŞÂła jeszcze decyzji. TVN nie komentuje na razie powyÂższych doniesieĂą. Nieoficjalnie wiadomo, iÂż Wellman i Prokop brali udziaÂł w castingu do "DzieĂą dobry TVN", ktĂłry to program od 3 wrzeÂśnia zagoÂści na antenie stacji rĂłwnieÂż w dni powszednie. Blok bĂŞdÂą prowadziÂły cztery pary: dwie w weekendy (Kinga Rusin i Marcin Meller oraz Magdalena MoÂłek i Andrzej SoÂłtysik) i dwie od poniedziaÂłku do piÂątku (Jolanta PieĂąkowska z nowych partnerem oraz druga para, prawdopodobnie wÂłaÂśnie duet Wellman i Prokop).
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Wellman i Prokop moÂże byĂŚ. Ale duet MoÂłek i SoÂłtysik, no comment. Nie wiem czemu, ale SoÂłtysik nie wydaje mi siĂŞ dobrym prowadzÂącym do DDtvn. Takie moje zdanie. Ciekawe kogo dadzÂą PieĂąkowskiej.
//////////
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości