Aneta Dawidzińska-Gola

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

hmm.. faktycznie na pewnÂą siebie wyglÂąda... ciekawe, kiedy siĂŞ pojawi i jakie bĂŞdzie to pierwsze wraÂżenie...
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No ja czekam na jej debiut. Jestem bardzo ciekawy jak wypadnie, no ale myÂśle Âże bĂŞdzie dobrze. Oby byÂła sympatyczna i Âładnie siĂŞ do nas uÂśmiechaÂła :tanczy:
A im dÂłuÂżej patrze na jej fotki tym bardziej mi ona OlejnikowÂą przypomina. Oby nie byÂła taka agresywna :devil:
mundu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:32

Post autor: mundu »

No to siĂŞ zawiedziecie jest nudna jak flaki z olejem myli siĂŞ non stop ogĂłlnie do bani.
MĂłwi wam to men z POZNANIA
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

mundu pisze:No to siĂŞ zawiedziecie jest nudna jak flaki z olejem myli siĂŞ non stop ogĂłlnie do bani.
MĂłwi wam to men z POZNANIA
To nie jest forum tvn24.pl :!: :ech:
Spokojnie, poczekamy, zobaczymy, ocenimy ... :stop:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

CzytaÂłem, Âże debiutuje we wrzeÂśniu.
No jestem ciekaw jaka ona bĂŞdzie- zobaczymy :neutral:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

epsztajnek pisze:
mundu pisze:No to siĂŞ zawiedziecie jest nudna jak flaki z olejem myli siĂŞ non stop ogĂłlnie do bani.
MĂłwi wam to men z POZNANIA
To nie jest forum tvn24.pl :!: :ech:
Spokojnie, poczekamy, zobaczymy, ocenimy ... :stop:
Ja tam nikomu nie wierzĂŞ -taki ze mnie "niewierny Tomasz" -pĂłjdĂŞ za radÂą kolegĂłw i teÂż sam oceniĂŞ :cicho:
Ja lubiĂŞ panie redaktorki ktĂłre caÂły czas sie mylÂą -przynajmniej bĂŞdzie o czym pisaĂŚ :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ja tam nikomu nie wierzĂŞ -taki ze mnie "niewierny Tomasz" -pĂłjdĂŞ za radÂą kolegĂłw i teÂż sam oceniĂŞ
Ja lubiĂŞ panie redaktorki ktĂłre caÂły czas sie mylÂą -przynajmniej bĂŞdzie o czym pisaĂŚ
No w³aœnie, sami j¹ ocenimy, nie ma co wierzyÌ niektórym osobom, zw³aszcza, ¿e mundu ju¿ udowodni³ jaki jest wiarygodny sugeruj¹Ì np. ¿e M. Kuligowska jest z nim w ci¹¿y :spiewa: :spiewa:
mundu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: piątek 15 kwie 2005, 13:32

Post autor: mundu »

arczi pisze:
Ja tam nikomu nie wierzĂŞ -taki ze mnie "niewierny Tomasz" -pĂłjdĂŞ za radÂą kolegĂłw i teÂż sam oceniĂŞ
Ja lubiĂŞ panie redaktorki ktĂłre caÂły czas sie mylÂą -przynajmniej bĂŞdzie o czym pisaĂŚ
No w³aœnie, sami j¹ ocenimy, nie ma co wierzyÌ niektórym osobom, zw³aszcza, ¿e mundu ju¿ udowodni³ jaki jest wiarygodny sugeruj¹Ì np. ¿e M. Kuligowska jest z nim w ci¹¿y :spiewa: :spiewa:
Ha bo jest
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

no i nadeszdÂł dzieĂą debiutu... pierwsza minuta pierwszgo serwisu... sttrrreesssss... dalej poleciaÂło... :) tylko jakoÂś tak bezbarwinie wyglÂąda... :uhh: coÂś z wÂłosami powninna koniecznie zrobiĂŚ...
ja i tak wolĂŞ Krzysia :D
cudnego dnia :D
Mikiska
Początkujący
Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 01:21
Lokalizacja: Puławy

Post autor: Mikiska »

Co prawda dopiero wstaÂłam i maÂło kojarze :? , ale jakaÂś ta nowa Pani taka bezbarwna, moÂże na razie. Nie jest to w kaÂżdym razie koniec Âświata, a przynajmniej tak jak piszearczi, bĂŞdziemy mieli o czym pisaĂŚ. :lol: :lol: :lol:
Ja teÂż wolĂŞ Krzysia
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jak narazie to widziaÂłem jeden jej serwis przed 7.
WidaĂŚ, Âże siĂŞ stresuje, ale nie jest najgorzej.
BuÂźka nawet Âładna, taki troche pulpecik :devil: :devil:
MyÂślĂŞ, Âże siĂŞ jeszcze rozkrĂŞci :aniol:

Obrazek Obrazek
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Brrr... Ona jest usypiajÂąca. :x Agacie Tomaszewskiej lepiej poszedÂł debiut, przynajmniej nie byÂła taka... taka... bezbarwna... :neutral:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wbrew temu co napisaÂł ''Mundu'' nie myli siĂŞ raczej, ale zgadzam siĂŞ z tym, Âże jest nudna. Jej gÂłos jak na poranne serwisy jest bardzo monotonny i usypiajÂący. Jestem raczej na nie, choĂŚ trzeba daĂŚ jej kredyt zaufania.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Tak, zgadzam siĂŞ. Ona siĂŞ nie myli. Ona tylko katuje chcÂących wstaĂŚ widzĂłw... Idealna na "Noc z TVN24" a nie "Poranek". :P
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Inaczej ni¿ na zdjêciach przes³anych wczeœniej przez POpieram, pani Aneta absolutnie nie wygl¹da na pewn¹ siebie :lol: ale sprawia sympatyczne wra¿enie. I tak jak mówi³ POpieram, bardziej przypomina Karolinê Szostak ni¿ Monikê Olejnik. To ta sroga mina na tamtych zdjêciach wprowadzi³a mnie w b³¹d.
No i... muszĂŞ to napisaĂŚ... ;) Kolejne oooooooczyyyyyy w TVN24 :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości