Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

WÂłaÂśnie zwykle Joasia byÂła KrĂłlowa Wieczoru ;(
Najgorsze jest to,Âże dawniej to jak nie byÂło dziÂś to mĂłwiliÂśmy bedzie jutro,najdalej pojutrze..
:nie: :nie: :nie:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

P.S.2 Korzystna zmiana w porĂłwnaniu z Podsumowaniem Dnia: w scenach ze zbliÂżonÂą twarzÂą Joasia siĂŞ patrzy w kamerĂŞ , jakby patrzyÂła w oczy ukochanemu, ale ten "bÂłysk" widaĂŚ tylko na filmie ... :tanczy:
W³aœnie sobie uœwiadomi³em, ¿e te bardzo subtelne ruchy Ÿrenicami to ¿adna namiêtnoœÌ tylko efekt czytania z promptera ... Z dalszego planu nie by³o tego nigdy widaÌ ... Ech ludzka naiwnoœci .. :hmm:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Raczej nie moÂże wprowadziĂŚ nic nowego, wystĂŞpuje tam w zastĂŞpstwie.
KtoÂś napisaÂł ze to nie zastĂŞpstwo tylko na staÂłe ma prowadziĂŚ z PoradÂą
Joasia i Porada zostajÂą w PzP na staÂłe- to juÂż jest pewne 8)
A jeszcze mi powiedzcie kto bĂŞdzie np Poranki weekendowe prowadziÂł ?
KuÂźniara nie ma, nie wiem kto. MoÂże Anita :?
Poranki DokÂładnie:serwisy w nich
Tego teÂż nie wiem, ale moÂże Joasia- bo tam teraz osÂłabione szegei majÂą.
A Joasia PzP bĂŞdzie miaÂła pon-Âśr, pewnie czwartek i piÂątek wolny, moÂże w weekendy siĂŞ pokaÂże :jupi:
W³aœnie sobie uœwiadomi³em, ¿e te bardzo subtelne ruchy Ÿrenicami to ¿adna namiêtnoœÌ tylko efekt czytania z promptera ... Z dalszego planu nie by³o tego nigdy widaÌ ... Ech ludzka naiwnoœci ..
Ale jako wersje obowiÂązujÂącÂą przyjmijmy tĂŞ pierwszÂą :devil: :devil:
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

arczi pisze:
Poranki DokÂładnie:serwisy w nich
Tego teÂż nie wiem, ale moÂże Joasia- bo tam teraz osÂłabione szegei majÂą.
A Joasia PzP bĂŞdzie miaÂła pon-Âśr, pewnie czwartek i piÂątek wolny, moÂże w weekendy siĂŞ pokaÂże :jupi::devil:
a co to za dyskusja ... Krzysio bĂŞdzie prowadziÂł serwisy w Poranku... to Âże KuÂźniar na urlopie nie znaczy, Âże Krzysia teÂż nie ma... ;)
cudnego dnia :D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

a co to za dyskusja ... Krzysio bĂŞdzie prowadziÂł serwisy w Poranku... to Âże KuÂźniar na urlopie nie znaczy, Âże Krzysia teÂż nie ma...
A to ja juÂż nie wiem, kto na urlopie a kto nie :hmm: :hmm:

WaÂżne, Âże Joasia juÂż swĂłj odbĂŞbniÂła- dziÂś znĂłw nam SÂłoĂące siĂŞ ujawni w PzP :tanczy:
Ale to zdecydowanie za maÂło :roll:

OglÂądaliÂście wczoraj DpD? Bardzo fajny ten magazyn 8)
WidziaÂłbym w nim Joasie :rydzyk: :rydzyk:
Archont
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Archont »

maxxx pisze:Tak siĂŞ zastanawiam czy to nieszczĂŞsne Prosto z Polski nie osÂłabi naszego zapaÂłu :shock:
Maxxx jak mo¿esz snuÌ takie przypuszczenia? Przemyœl raz jeszcze swoj¹ wypowiedŸ i jak¹œ samokrytykê z³ó¿...

Naszego Joasiowego zapaÂłu nic nie osÂłabi!!! Nawet to "coÂś" na Joasiowym paluszku!
Signum + Militie + Templi + Joanni
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Archont pisze:Maxxx jak mo¿esz snuÌ takie przypuszczenia? Przemyœl raz jeszcze swoj¹ wypowiedŸ i jak¹œ samokrytykê z³ó¿...

Naszego Joasiowego zapaÂłu nic nie osÂłabi!!! Nawet to "coÂś" na Joasiowym paluszku!
No wiem to byÂło gÂłupie :red: MoÂżna wytÂłumaczyĂŚ moim rozczarowaniem czasem trwania programu ;(
Ale masz racjĂŞ-Joasiowy zapaÂł-to spoiwo jak cement i woda-a My to takie kruszywa dodatkowe do tego ;)
Mea culpa :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
arczi pisze:OglÂądaliÂście wczoraj DpD? Bardzo fajny ten magazyn
WidziaÂłbym w nim Joasie
WÂłaÂśnie obejrzaÂłem bo byÂłem ciekawy.Wiadomo nic nowego nie wymyÂślÂą,ale formuÂła programu fajna-dynamiczna :aniol: ProwadzÂący siĂŞ musi produkowaĂŚ duÂżo-nie powiem JacoĂą sobie swietnie radzi :rozglada:
Tak sobie pomyÂślaÂłem,Âże dla Joasi to byloby idealne miejsce ;(
ByÂłoby Jej duÂżo,zawsze dla Niej coÂś Nowego - no i te ujĂŞcia :roll:
Co o tym myÂślicie :>

P.S Nie obejrze dzis PzP-wiĂŞc mam nadziejĂŞ na jakies udokumentowanie :rydzyk:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No wiem to byÂło gÂłupie MoÂżna wytÂłumaczyĂŚ moim rozczarowaniem czasem trwania programu
Nie tylko Ty jesteÂś roczarownay ;( ;( Ale co zrobiĂŚ- My nie wydÂłuÂżymy programu 8)
WÂłaÂśnie obejrzaÂłem bo byÂłem ciekawy.Wiadomo nic nowego nie wymyÂślÂą,ale formuÂła programu fajna-dynamiczna
Program bardzo fajny, bardzo dynamiczny- mnie siĂŞ podoba :tanczy:
I taki nowoczesny moÂżna powiedzieĂŚ- fajny lot kamerowy pod koniec pierwszej czĂŞÂści- w takich ciemnoÂściach :P
ProwadzÂący siĂŞ musi produkowaĂŚ duÂżo-nie powiem JacoĂą sobie swietnie radzi
No JacoĂą Âświetnie siĂŞ nadaje do tego magazynu :brawa:
Tak sobie pomyÂślaÂłem,Âże dla Joasi to byloby idealne miejsce
ByÂłoby Jej duÂżo,zawsze dla Niej coÂś Nowego - no i te ujĂŞcia
Co o tym myÂślicie
WÂłaÂśnie :shock: Tam prowadzÂącego jest tak duÂżo :shock: W tylu ujĂŞciach- z oddali i z bliska :tanczy: :tanczy:
Ale to, ¿e ona tam wyl¹duje wcale nie jest takie niemo¿liwe :rydzyk: :rydzyk: W koùcu ktoœ musi poprowadziÌ w weekendy :) Mo¿e Joasia by to dosta³a, choÌ weekendowe wieczory raczej do P. £ukasika nale¿¹ ;(
P.S Nie obejrze dzis PzP-wiĂŞc mam nadziejĂŞ na jakies udokumentowanie
Ja chyba bĂŞdĂŞ mĂłgÂł obejrzeĂŚ, ale nie wiem, czy bĂŞdĂŞ maiÂł dostĂŞp do kompa wtedy :x
Ale epsztajnem chyba naszykuje nagrywarke :>
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Joasiu nie szukaj MikoÂłajowej marynarki nr2 bo moja Dagmara juÂż zabraÂła :devil: :devil: :devil: i dziÂś nas tÂą marynarkÂą nie bĂŞdziesz wodziÂła na pokuszenie :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

adam pisze:Joasiu nie szukaj MikoÂłajowej marynarki nr2 bo moja Dagmara juÂż zabraÂła :devil: :devil: :devil: i dziÂś nas tÂą marynarkÂą nie bĂŞdziesz wodziÂła na pokuszenie :devil:
Akurat siĂŞ Joasia TobÂą bĂŞdzie przejowaĂŚ :>
ZaÂłoÂży co zechce, wcale bym siĂŞ nie zdziwiÂł, gdyby to byÂła marynarka mikoÂłajowa :tanczy:
Ale ja dziÂś obstawiam jakiÂś biaÂły kubraczek :jupi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

arczi pisze:
adam pisze:Joasiu nie szukaj MikoÂłajowej marynarki nr2 bo moja Dagmara juÂż zabraÂła :devil: :devil: :devil: i dziÂś nas tÂą marynarkÂą nie bĂŞdziesz wodziÂła na pokuszenie :devil:
Akurat siĂŞ Joasia TobÂą bĂŞdzie przejowaĂŚ :>
ZaÂłoÂży co zechce, wcale bym siĂŞ nie zdziwiÂł, gdyby to byÂła marynarka mikoÂłajowa :tanczy:
Ale ja dziÂś obstawiam jakiÂś biaÂły kubraczek :jupi:
Tak na pewno :spiewa: :spiewa: pewnie lata wÂściekÂła jak osa i krzyczy dlaczego te nowe sobie pozwalajÂą i zabierajÂą najlepsze marynarki :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Tak na pewno pewnie lata wÂściekÂła jak osa i krzyczy dlaczego te nowe sobie pozwalajÂą i zabierajÂą najlepsze marynarki
To Joasia chce sobie na dziewczĂŞtach wyÂżyĂŚ za przeniesienie do PzP :?; :shock:
PrzecieÂż ona ma teraz tylu podwÂładnych, ktĂłrzy pewnie ÂżaÂłujÂą, Âże siĂŞ urodzili :devil: :devil:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

arczi pisze:
Tak na pewno pewnie lata wÂściekÂła jak osa i krzyczy dlaczego te nowe sobie pozwalajÂą i zabierajÂą najlepsze marynarki
To Joasia chce sobie na dziewczĂŞtach wyÂżyĂŚ za przeniesienie do PzP :?; :shock:
PrzecieÂż ona ma teraz tylu podwÂładnych, ktĂłrzy pewnie ÂżaÂłujÂą, Âże siĂŞ urodzili :devil: :devil:
pewnie taka waÂżna sie zrobiÂła ze juÂż nikt nie powie ze Joasia jest miÂła i sympatyczna -wÂładzunia bije do gÂłowy :devil:
Pewnie poÂłowa zespoÂłu juÂż usÂłyszaÂła od Joasi ;jeÂśli nie bĂŞdziecie siĂŞ mnie sÂłuchaĂŚ to wszyscy wylecicie na bruk :spiewa:
[/i]
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

pewnie taka waÂżna sie zrobiÂła ze juÂż nikt nie powie ze Joasia jest miÂła i sympatyczna -wÂładzunia bije do gÂłowy
Ale PzP podziaÂłaÂło na Joasie jakoÂś tak, Âże wiĂŞcej siĂŞ uÂśmiecha :spiewa:
MoÂże to wÂłaÂśnie dziĂŞki tej wÂładzy :rozglada: A wiadomo- apetyt roÂśnie w miare jedzienia :uhh: Czyli Joasia bĂŞdzie chciaÂła dyrektorkÂą zostaĂŚ :spiewa: :spiewa:
Pewnie poÂłowa zespoÂłu juÂż usÂłyszaÂła od Joasi ;jeÂśli nie bĂŞdziecie siĂŞ mnie sÂłuchaĂŚ to wszyscy wylecicie na bruk
Ona tam ledwo 2 lata wymiata i juÂż chce karty rozdawaĂŚ :shock: :shock:



WedÂług info ze strony tvn24.pl PzP jest jak zwykle o 17:10 a po nim dopiero Skaner Polityczny o 18:30 :shock: Czyli Joasia kazaÂła zlikwidowaĂŚ popoÂłudniowy M24h i wydÂłuÂżyĂŚ PzP :shock: :shock:
Ostatnio zmieniony wtorek 21 sie 2007, 14:31 przez arczi, łącznie zmieniany 1 raz.
Archont
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Archont »

adam pisze: pewnie taka waÂżna sie zrobiÂła ze juÂż nikt nie powie ze Joasia jest miÂła i sympatyczna - wÂładzunia bije do gÂłowy :devil:
Joasiu, jesteÂś miÂła i sympatyczna! :*
Signum + Militie + Templi + Joanni
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości