Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

DÂżastina pisze:Ale Wy macie duÂżo piĂŞknych niewiast w zastĂŞpstwie, a ja mam tylko PawÂła.
Ja mam tylko Joasie :aniol: To zrĂłbmy tak:rozlokujmy po ramĂłwce tÂą 'parĂŞ' :tanczy: w charakterze gwiazd a reszta niech walczy o czas antenowy :hmm:
Ehh nie umiaÂłbym byĂŚ szefem takiej telewizji,byÂłbym niesprawiedliwy :hmm:

Niech inni sie tym zajmÂą :stop:
arczi pisze:Joasia je tylko pieroÂżki- kaloryczne i smaczne
A gdzie je kÂładzie to ja juÂż nie wiem
Nie smaczne tylko pyszne-wielkaaa ró¿nica :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Archont
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Archont »

DÂżastina pisze: Ale Wy macie duÂżo piĂŞknych niewiast w zastĂŞpstwie, a ja mam tylko PawÂła. :rozglada:
W TVN24 jest duÂżo piĂŞknych niewiast, to wiemy wszyscy, ale my Joasiowi forumowicze "ich nie mamy" :nie: Dla nas liczy siĂŞ tylko Ona!

A z tÂą torbÂą to rzeczywiÂście wstrzÂąsajÂąca historia. Czy na TVN jest jeszcze program "Nie do wiary"? ;)
Signum + Militie + Templi + Joanni
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Archont pisze:W TVN24 jest duÂżo piĂŞknych niewiast, to wiemy wszyscy, ale my Joasiowi forumowicze "ich nie mamy" Dla nas liczy siĂŞ tylko Ona!
W ostatecznoÂści za Joasia stanĂŞlibyÂśmy murem-mimo kilku skokĂłw w bok- nie mam Âżadnych watpliwoÂści :nie: :!:

P.S Co to za burze w Warszawie :shock: Mam nadziejĂŞ,Âże Joasia jest w bezpiecznym miejscu :uhh:
Bo Wy widzĂŞ,Âże na komputerze :spiewa: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ja mam tylko Joasie To zrĂłbmy tak:rozlokujmy po ramĂłwce tÂą 'parĂŞ' w charakterze gwiazd a reszta niech walczy o czas antenowy
No wÂłasnie- wywaliĂŚ wszystkich reporterĂłw z funkcji prezentera i zostawiĂŚ KryĂąskÂą i ÂŁukasika- i niech siĂŞ codzieĂą bijÂą o pasmo wieczorne :devil: :devil:
A jakoÂże chyba PaweÂł jako dÂżentelmen nie uderzyÂłby Joasi to mamy wybranÂą krĂłlowÂą wieczoru :devil: :devil: :devil:
Nie smaczne tylko pyszne-wielkaaa ró¿nica
:shock: :shock: Joasiu, wybacz :rydzyk: :rydzyk: OczywiÂście, Âże pyszne :spiewa: :tanczy:
W TVN24 jest duÂżo piĂŞknych niewiast, to wiemy wszyscy, ale my Joasiowi forumowicze "ich nie mamy" Dla nas liczy siĂŞ tylko Ona
MĂłw za siebie :devil: :devil: :devil:
W ostatecznoÂści za Joasia stanĂŞlibyÂśmy murem-mimo kilku skokĂłw w bok- nie mam Âżadnych watpliwoÂści
Mimo Âże gustujĂŞ teÂż w innych tefaÂłenowskich pannach, to jednak dla Joasi zrobiÂłbym wszystko :tanczy: :tanczy:
P.S Co to za burze w Warszawie Mam nadziejĂŞ,Âże Joasia jest w bezpiecznym miejscu
Bo Wy widzĂŞ,Âże na komputerze
Mam nadziejĂŞ, Âże Joasia nie przebywa w okolicach Mostu Siekierkowskiego ( czy jak on siĂŞ tam nazywa ) :rydzyk: :rydzyk: :rydzyk:
Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jakby JoasiĂŞ z raz strzeliÂł piorun w tyÂłek to na pewno by jej to nie zaszkodziÂło :nie: a moÂże nawet by sobie pomyÂślaÂła Âże to znak z niebios Âże wiĂŞcej uwagi fanom trzeba poÂświĂŞciĂŚ :devil:
Archont
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Archont »

adam pisze:Jakby JoasiĂŞ z raz strzeliÂł piorun w tyÂłek to na pewno by jej to nie zaszkodziÂło :devil:
UwaÂżamy, Âże Joasiowy tyÂłeczek takiego napiĂŞcia mĂłgÂłby nie wytrzymaĂŚ! :mhm:
Signum + Militie + Templi + Joanni
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

adam pisze:Jakby JoasiĂŞ z raz strzeliÂł piorun w tyÂłek to na pewno by jej to nie zaszkodziÂło :nie: a moÂże nawet by sobie pomyÂślaÂła Âże to znak z niebios Âże wiĂŞcej uwagi fanom trzeba poÂświĂŞciĂŚ :devil:
Ty siĂŞ kurde zÂłosliwy zrobiÂłeÂś :devil: a myÂślaÂłam, Âże juz bardziej nie moÂżesz :D
Ale Asia ma to i tak gdzieÂś, bo jakby miaÂła siĂŞ przejmowac naszymi wypowiedziami na forum , to rzeczywiÂście piorun i szlag jasny by jÂą juÂż dawno trafiÂł :lol:
WracajÂąc do meritum spraw bierzÂących, widziaÂłam dziÂś JoannĂŞ w PzP, i naleÂży siĂŞ Jej szacun, naprawdĂŞ Âświetnie sobie radzi, i jak profesjonalnie sie obraca raz do jednej kamerki raz do drugiej! :D
Archont
Początkujący
Początkujący
Posty: 67
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 12:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Archont »

Nika pisze: widziaÂłam dziÂś JoannĂŞ w PzP, i naleÂży siĂŞ Jej szacun, naprawdĂŞ Âświetnie sobie radzi, i jak profesjonalnie sie obraca raz do jednej kamerki raz do drugiej! :D
Nika, nie musisz nas przekonywaÌ. Nikt czêœciej od nas nie ogl¹da jak wspaniale Joasia daje sobie radê w tym naprawdê trudnym fachu. A ¿e czasami wymsknie siê nam nie do koùca przemyœlany (to eufemizm) post, no có¿... taka nasza natura :devil:
Signum + Militie + Templi + Joanni
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ty siĂŞ kurde zÂłosliwy zrobiÂłeÂś :devil: a myÂślaÂłam, Âże juz bardziej nie moÂżesz :D
:devil: :devil: :devil: Czasami zaskakujĂŞ sam siebie :aniol:
Ale Asia ma to i tak gdzieÂś, bo jakby miaÂła siĂŞ przejmowac naszymi wypowiedziami na forum , to rzeczywiÂście piorun i szlag jasny by jÂą juÂż dawno trafiÂł :lol:
W faktach byÂł materiaÂł tylko Âże o politykach :spiewa:
UwaÂżamy, Âże Joasiowy tyÂłeczek takiego napiĂŞcia mĂłgÂłby nie wytrzymaĂŚ! :mhm:
Archont nie doceniasz wytrzymaÂłoÂści Joasi :cicho: wytrzymaÂła mnie to co to dla niej taki piorun :devil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jakby JoasiĂŞ z raz strzeliÂł piorun w tyÂłek to na pewno by jej to nie zaszkodziÂło a moÂże nawet by sobie pomyÂślaÂła Âże to znak z niebios Âże wiĂŞcej uwagi fanom trzeba poÂświĂŞciĂŚ
Jeden maÂły piorun na pewno by nie zaszkodziÂł- tak na otrzeÂźwienie :devil:
naleÂży siĂŞ Jej szacun, naprawdĂŞ Âświetnie sobie radzi, i jak profesjonalnie sie obraca raz do jednej kamerki raz do drugiej!
W³aœnie szczególnie dobrze przyswoi³a t¹ czêœÌ programu :devil:
Bardzo Âładnie siĂŞ przekrĂŞca ( :shock: ) na obcasikach, tylko troche za wczeÂśnie zawsze dziĂŞki czemu moÂżna pooglÂądaĂŚ jej uszy :devil: :tanczy:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jeden maÂły piorun na pewno by nie zaszkodziÂł- tak na otrzeÂźwienie :devil:
No i darmowe tapirowanie wÂłosĂłw :devil:
Bardzo Âładnie siĂŞ przekrĂŞca ( :shock: )
uÂżywajcie okreÂślenia obraca :shock: wolaÂłbym aby Joasia siĂŞ nie przekrĂŞciÂła :devil:
moÂżna pooglÂądaĂŚ jej uszy :devil: :tanczy:
Uszy chyba nigdy krytykowane nie byÂły??? :shock:
Aby uprzedziĂŚ krytykĂłw napiszĂŞ Âże Âładne ma uszy :aniol:

DziÂś Joasia znowu bĂŞdzie w PZP bo Porada jest w poranku ;(
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Uszy chyba nigdy krytykowane nie byÂły??? :shock:
Aby uprzedziĂŚ krytykĂłw napiszĂŞ Âże Âładne ma uszy
ÂŻeby krytykowaĂŚ, trzeba najpierw wiedzieĂŚ, co siĂŞ ocenia :stop:
A czy ktoÂś kiedyÂś widziaÂł uszy Joasi :shock: :?:
Chyba tylko ten, kto ma przyzwolenie na ich pieszczotliwe podgryzanie :evil:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

No i darmowe tapirowanie wÂłosĂłw
No prosze, Joasia oszczĂŞdza na fryzjerze :shock: :shock:
uÂżywajcie okreÂślenia obraca wolaÂłbym aby Joasia siĂŞ nie przekrĂŞciÂła
KiedyÂś bedzie musiaÂła :shock: :shock:
Ale w PzP oczywiÂście siĂŞ obraca, i to z jakÂą gracjÂą :tanczy: :tanczy:
Uszy chyba nigdy krytykowane nie byÂły???
Aby uprzedziĂŚ krytykĂłw napiszĂŞ Âże Âładne ma uszy
Mnie uszka Joasiowe teÂż bardzo siĂŞ podobajÂą :jupi:
I Joasia czĂŞsto je piĂŞknie przyozdabia :brawa: :tanczy:
DziÂś Joasia znowu bĂŞdzie w PZP bo Porada jest w poranku
Joasia chyba zawsze bĂŞdzie PzP prowadziĂŚ od poniedziaÂłku do Âśrody ;( ;(
Ciekawe, czy jutro jÂą zobaczymy na reporterce :rydzyk: :rydzyk:

ChciaÂłbym, by Joasia prowadziÂła studio sejmowe :P Fajnie by byÂło :P
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

arczi pisze:No prosze, Joasia oszczĂŞdza na fryzjerze
Ale by fajnie wygladaÂła jakby miaÂła nastroszone wÂłosy na 4 strony Âświata :tanczy:
KiedyÂś bedzie musiaÂła
Ale w PzP oczywiÂście siĂŞ obraca, i to z jakÂą gracjÂą
Chyba Jej siĂŞ to obracanie spodobaÂło,bo odrazu super to robiÂła :tanczy:
Pewnie dÂługo to ĂŚwiczyÂła,ale moÂże nie -pewnie Jej to przyszÂło z JoasiowÂą lekkoÂściÂą ;)
Mnie uszka Joasiowe teÂż bardzo siĂŞ podobajÂą
I Joasia czĂŞsto je piĂŞknie przyozdabia
Ooo jeszcze o Joasiowych uszkach nie byÂło :tanczy:
SÂą bardzi fajne ale maÂło widoczne :P MoÂże zacznie za uszy dawac sobie wÂłosy :spiewa:
Ale niech sama podejmie decyzje co z Jej uszami :hmm: :spiewa:
Joasia chyba zawsze bĂŞdzie PzP prowadziĂŚ od poniedziaÂłku do Âśrody
Ciekawe, czy jutro jÂą zobaczymy na reporterce
TematĂłw na pewno nie zabraknie :rydzyk: Joasiu jak wrĂłcisz dziÂś z pracy to musisz przygotowac mikrofono-lokĂłwke na jutro :rydzyk:
ChciaÂłbym, by Joasia prowadziÂła studio sejmowe Fajnie by byÂło
:roll: :roll: :roll:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ale by fajnie wygladaÂła jakby miaÂła nastroszone wÂłosy na 4 strony Âświata
Jak niegdyÂś Magda Hykawa- jak powiedziaÂł dziÂś Krzysztof w poranku :devil:
Chyba Jej siĂŞ to obracanie spodobaÂło,bo odrazu super to robiÂła
Pewnie dÂługo to ĂŚwiczyÂła,ale moÂże nie -pewnie Jej to przyszÂło z JoasiowÂą lekkoÂściÂą
Joasia w domu przed lustrem sta³a i siê obraca³a, ¿eby profesjonalnie wypaœÌ na wizji :tanczy:
Ooo jeszcze o Joasiowych uszkach nie byÂło
SÂą bardzi fajne ale maÂło widoczne MoÂże zacznie za uszy dawac sobie wÂłosy
Ale niech sama podejmie decyzje co z Jej uszami
KiedyÂś to zawsze troche wÂłosĂłw wkÂładaÂła za prawe ucho, teraz od tego odeszÂła :shock:
A na tym filmiku sprzed KPRM operator ³adnie uj¹³ jej uszka i mia³a takie ³adne kolczyki- jak brylanciki :jupi: :jupi:
TematĂłw na pewno nie zabraknie Joasiu jak wrĂłcisz dziÂś z pracy to musisz przygotowac mikrofono-lokĂłwke na jutro
Mikrofono- lokĂłwka pewnie juÂż siĂŞ grzeje :spiewa: :spiewa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 38 gości